Po prostu Valefor

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Shax napisał(a):

    Piwo? :D


    No, a co innego ? :D Nic, nic :D

    zapomniałbym, zgadnij w co znowu zacząłem grać :D NinjaSaga?:D

    nom ^^ dawaj ze mną, bo cienką masz postać jak dusza węża :P Bo nie chce mi się expić, ciężko to idzie tam :P

    Ale jaka gra :D


    Og :P też myślisz, że to nie najlepszy pomysł ? :D Jak og to jest to świetny pomysł :D

    Chociaż może i ja bym wstąpił to mielibyśmy rodzinny team 8-) Dawaj, dawaj :D
  • Rosska napisał(a):

    Valefor napisał(a):

    Shax napisał(a):

    Masz coś for me ? :P Ty masz od kogo dostawać prezenty :P

    Co to ma znaczyć? :D No o Ciebie tu chodzi :D

    Przybyłam tu, bo mi kazałeś :(
    Co tam u Ciebie? Pracuje, podróżuję, żyję dosyć dobrze ^^


    Shax napisał(a):

    Lubisz november rain ? dlaczego to wielbisz ? :D Z tą piosenką to jest cała historia, ale nie, nie będę jej opowiadał:o

    Ulubiony rockowy gitarzysta ? Nie słucham na co dzień rocku, więc nie ma ulubionego :(

    Byłeś kiedyś na jakimś koncercie ? jak było ? Na Madonnie i byłem i jeszcze na jednym, ale nie będę pisał :D Było mega, mega :o

    Ps. Lecisz ze mną do Grecji na wakacje, podobno alo do bani ale laseczki i hotel klawy :P Nieee, lecę do Dubaju :D
  • Shax napisał(a):

    Opowiadaj :P ja np dostałem dreszczy jak jej słuchałem, myślałem że z wrażenia ale dostałem gorączki :D Ogólnie to była sytuacja pod tytułem "ej Kuba, bo mój znajomy nie może iść na koncert. Chcesz bilet na Madonne, na golden circle? No mogę iść."
    Mega było na koncercie, niesamowicie się bawiłem, a szczególnie z tego względu, że znałem również piosenki. Madonna jest świetna :D


    Prawda toi, że dubaj to miasto przepychu ? Ale jakie to cudowne miasto :D Jest też stara część Dubaju, której nie zmieniają. Jest tam dużo zabytków, są rezerwaty przyrody np. Ras Al Khor. Dużo osób mówi, ale mało osób cokolwiek wie :P

    Lubisz luksus ? :D Trochę tak ;)
  • Shax napisał(a):

    To wolisz zwiedzać czy leżeć bykiem na plażach ? :P Lubię i zwiedzać i pobyć na plaży, ale co do leżenia to rzadko się zdarza żebym leżał. Po prosty pływam w oceanie :)

    Polecasz malediwy ? :D Najlepsze miejsce jakie w życiu zobaczyłem :D

    Bo nie wiem co mam wybrać, a ta moja to jakaś głupia chyba, bo woli jechać do jakiegoś deszczowego kraju :E Do Tajlandii :D

    Grecja, egipt, włochy ? :E Włochy <3

    Valefor napisał(a):

    Dużo osób mówi, ale mało osób cokolwiek wie

    Biorąc pod uwagę dzisiejsze czasy to opinia ludzi jest dość istotna :P nie sądzisz ? Tak, ale prawie wszyscy, którzy się w jakimś temacie wypowiadają nie mają o nim zielonego pojęcia :P
  • Shax napisał(a):

    Valefor napisał(a):

    Tak, ale prawie wszyscy, którzy się w jakimś temacie wypowiadają nie mają o nim zielonego pojęcia

    Uważasz to za przejaw głupoty czy lenistwa (niezapoznanie się z tematem) ? Czasem jedno, czasem drugie ;)

    Grałeś kiedyś w lotto ? Nie ;)

    Jakieś szczególne osiągi ? J/w mój drogi :D

    Jak myślisz, spełniłbyś się jako pokerzysta ? Co to to na pewno :D Ale bardziej wolę remika :D

    Wiesz kto to Dan Bilzerian ? ;P

    kruszynka napisał(a):

    Czy zdarza Ci się pisać post pod postem w jakimś temacie? :E Nie, ja jestem przykładnym użytkownikiem :D
  • Valefor!

    Odnotowałam spadek Twojej formy! Chyba będziemy się musieli policzyć! :P
    Co słychować w Wielkim Świecie? :P
    Dużo czasu poświęcasz na przygotowania do wyjścia? :>
    Dbasz o swoją cerę? Szczególnie zimą, kiedy łatwo o popękane usta, wysuszone dłonie i twarz?
    Myślisz, że dbanie o skórę ciała jest mało męskie? Oczywiście, nie pytam tu o przesadne zabiegi pielęgnacyjne stworzone z myślą o kobietach. <;
    Dużą wagę przywiązujesz do ubrań? Jest coś, czego w życiu nie założysz? {;
    Często wybierasz się na zakupy? ;)

    To na tyle, Wafelku - proszę się poprawić. :*



  • kruszynka napisał(a):

    kruszynka napisał(a):

    Czy zdarza Ci się pisać post pod postem w jakimś temacie? :E Nie, ja jestem przykładnym użytkownikiem :D



    Czy coś sugerujesz? :D Ja? Niee :D


    Rosska napisał(a):

    Zabierzesz mnie ze sobą na sylwestra? :c Już wróciłem :<
    Też masz już wolne tak jak ja? :3 Ja miałem 14 dni wolnego :D


    Indestructible napisał(a):

    Valefor! Ja!

    Odnotowałam spadek Twojej formy! Chyba będziemy się musieli policzyć! :P Bo dużo pracy ostatnio jest ;)
    Co słychować w Wielkim Świecie? :P Dobrze, szykuje się kolejny lot :o
    Dużo czasu poświęcasz na przygotowania do wyjścia? :> Zależy czy się spieszę. Wbrew pozorom mam dużo rzeczy do zrobienia przed wyjściem :P Np. włożyć soczewki :D
    Dbasz o swoją cerę? Szczególnie zimą, kiedy łatwo o popękane usta, wysuszone dłonie i twarz? Smaruję twarz kremem,bo jest mi cieplej :P Na rękach noszę rękawiczki, a usta mi nie pękają :o
    Myślisz, że dbanie o skórę ciała jest mało męskie? Oczywiście, nie pytam tu o przesadne zabiegi pielęgnacyjne stworzone z myślą o kobietach. <; Nie uważam tak. Sądzę, że lepiej zawiesić oko na facecie, który jest zadbany ;)
    Dużą wagę przywiązujesz do ubrań? Bardzo. Dlatego jak idę na zakupy to trwają one jakieś 10 min. bo tylko wchodzę do sklepu i nic nie wpadnie mi w oko to od razu wychodzę ;) Jest coś, czego w życiu nie założysz? {; Pulowerka :D
    Często wybierasz się na zakupy? ;) Raz na dwa tygodnie bądź raz na miesiąc. Mam pełną szafę :P

    To na tyle, Wafelku - proszę się poprawić. :* Dobrze <3
  • Puk puk ;o

    Jakich cech byś się pozbył u siebie? :>
    Czy masz jakieś postanowienia noworoczne? Jakie? D:

    I jednym słowem odpowiedz mi - jak tam? :D

    Mogłabym wsiąść teraz w jakikolwiek pociąg, nałożyć słuchawki na uszy,
    zamknąć oczy i wyjechać na drugi koniec Polski.

    <Dessite>: Aoi ale jak sie uda to Raziel prowadzi Cie do slubu
  • Aoi napisał(a):

    Puk puk ;o

    Jakich cech byś się pozbył u siebie? :> Każda cecha jest mi potrzebna żebym był taki jaki jestem :P
    Czy masz jakieś postanowienia noworoczne? Jakie? D: Żadnych ;)

    I jednym słowem odpowiedz mi - jak tam? :D Bardzo dobrze :) W Październiku ruszam do Chin na 10 dni. Będę zaczynał pracę w domu maklerskim, wiec mega. Wszystko w jak najlepszym porządku :D

  • Czy masz jakieś postanowienia noworoczne? Jakie? D: Żadnych ;)

    Przynajmniej człowiek później nie marudzi, że ma słabą wolę, czy coś :D

    Jejku, zabierz mnie do Chin, braat. Też chcę ;w;
    Wyślesz mi jakąś ładną kartkę, jak znowu gdzieś wyjedziesz?

    Który kraj najbardziej Ci się podobał? Dlaczego?

    W ogóle - jak tak patrzę na tę sygnę, to tak normalnie... No miło mi na serduszku, wiesz? :3
    Mogłabym wsiąść teraz w jakikolwiek pociąg, nałożyć słuchawki na uszy,
    zamknąć oczy i wyjechać na drugi koniec Polski.

    <Dessite>: Aoi ale jak sie uda to Raziel prowadzi Cie do slubu
  • Aoi napisał(a):

    Czy masz jakieś postanowienia noworoczne? Jakie? D: Żadnych ;)

    Przynajmniej człowiek później nie marudzi, że ma słabą wolę, czy coś :D Masz świętą rację :D

    Jejku, zabierz mnie do Chin, braat. Też chcę ;w; Wystarczy wsiąść w samolot :P
    Wyślesz mi jakąś ładną kartkę, jak znowu gdzieś wyjedziesz? Kartki są bleh ;o

    Który kraj najbardziej Ci się podobał? Dlaczego? Hm bylem w kilku miejscach jak wiesz, każde miało swój urok. Aczkolwiek najbardziej Dubaj(XXV wiek:D) i Maledivy(Raj nad rajami^^)

    W ogóle - jak tak patrzę na tę sygnę, to tak normalnie... No miło mi na serduszku, wiesz? :3 Loff Loff <3
  • Jejku, zabierz mnie do Chin, braat. Też chcę ;w; Wystarczy wsiąść w samolot :P


    No właśnie i to jest najgorsze. Mam lęk wysokości ;_; No i też hajs się nie zgadza. Aż tyle na słuchawce nie zarabiam ;-;
    Czemu kartki są bleh?

    Nie zastanawiałeś się może nad powrotem do moderowania? Nie tęsknisz za tym?
    Jejku, Malediwy. Kiedyś mi mój były lider pokazywał zdjęcia z tego kraju. Strasznie mi się podobały te domki nad wodą, są takie fajne. No i nocą. Aww. Zazdroszczę tak bardzo.

    Podczas pobytu w innym kraju starasz się uczyć języka, który tam panuje?
    Co Cię najbardziej zaskoczyło podczas pobytu za granicą?

    To kiedy przyjeżdżasz na Śląsk? :D
    Mogłabym wsiąść teraz w jakikolwiek pociąg, nałożyć słuchawki na uszy,
    zamknąć oczy i wyjechać na drugi koniec Polski.

    <Dessite>: Aoi ale jak sie uda to Raziel prowadzi Cie do slubu
  • Aoi napisał(a):

    Jejku, zabierz mnie do Chin, braat. Też chcę ;w; Wystarczy wsiąść w samolot :P


    No właśnie i to jest najgorsze. Mam lęk wysokości ;( No i też hajs się nie zgadza. Aż tyle na słuchawce nie zarabiam ;-; Zmień pracę :o Ja też będę teraz na wiosnę zmieniał :D
    Czemu kartki są bleh? Bo za wolno dochodzą :P

    Nie zastanawiałeś się może nad powrotem do moderowania? Bardzo chętnie ;) Zastanawiam się nad tym. Nie tęsknisz za tym? Na pewno mi barkuje tego trochę :P
    Jejku, Malediwy. Kiedyś mi mój były lider pokazywał zdjęcia z tego kraju. Strasznie mi się podobały te domki nad wodą, są takie fajne. No i nocą. Aww. Zazdroszczę tak bardzo. Ja też sobie akurat tego wyjazdu zazdroszczę :P Przy okazji zaliczyłem też Paryż \o/

    Podczas pobytu w innym kraju starasz się uczyć języka, który tam panuje? Oczywiście, że tak :D
    Co Cię najbardziej zaskoczyło podczas pobytu za granicą? To jak bardzo ludzie się od siebie różnią. Pod każdym względem.

    To kiedy przyjeżdżasz na Śląsk? :D Do Katowic?:P
  • Cześć łososiowy moderatorku! :*

    Czo robisz, gdy nikt nia paczy? :D
    Jak masz wenę, to może napiszesz jakieś opowiadanie? Dział NT zaprasza!
    Lepiej wypić za dużo, czy za mało? ]:-D
    Co robisz, gdy kac morderca nie ma serca? :P
    Jaką nagrodę przewidział hyp za nowe obowiązki, które Ci doszły? :P
    Może.. skoro tęsknisz za moderowanie, to spróbujesz u Nas? ;)
    Czy hyp nie pozwoli? :O

    Ha, na razie tyle - mało, wiem, ale wiem, że wybaczysz. :*



  • Indestructible napisał(a):

    Cześć łososiowy moderatorku! :* Siemaneczko :D

    Czo robisz, gdy nikt nia paczy? :D Nie pytaj o takie rzeczy :D
    Jak masz wenę, to może napiszesz jakieś opowiadanie? Dział NT zaprasza! Mam już nawet parę gotowych :P
    Lepiej wypić za dużo, czy za mało? ]:-D Jak urodziny siostry to lepiej za dużo :P
    Co robisz, gdy kac morderca nie ma serca? :P Idę do lodóweczki i wyciągam pyszny kefirek ;)
    Jaką nagrodę przewidział hyp za nowe obowiązki, które Ci doszły? :P 10 kuponów :D
    Może.. skoro tęsknisz za moderowanie, to spróbujesz u Nas? ;) Chyba trochę mało postów mam, co?:P
    Czy hyp nie pozwoli? :O Sądzę, że nie byłoby problemów ;)

    Ha, na razie tyle - mało, wiem, ale wiem, że wybaczysz. :* Troszkę wybaczam :D
  • Jakie TROSZKĘ wybaczasz?! 169% masz wybaczyć, a nie troszkę!
    Nie sądzę, żeby ilość postów zablokowała Ci możliwość, wstąpienia do zielonków. Poza tym 120 to wcale nie mało, ja miałam kilka.. :) Więc, albo boisz się spróbować, albo Ci się nie chce! Jak to jest? :P
    kuponów to stanowczo za mało, wyciągnęłabym od hypa więcej! Nie daj się wykorzystywać, praca moda ciężką jest! :D
    No to skoro masz kilka opowiadań, to czemu nie wrzuciłeś? :(
    Hm, a to co? Lubisz pisać? Kreować wyobraźnię czytają? ;)
    Czy czas jest u Ciebie problemem? Wiecznie go za mało, czy starcza na wszystko?
    Lubisz porządek w życiu, czy jesteś raczej artystycznym bałaganiarzem? :P

    Nie pij za dużo, bo to się zue skończy! :P



  • Indestructible napisał(a):

    Jakie TROSZKĘ wybaczasz?! 169% masz wybaczyć, a nie troszkę! Rozpatrzę Twoje podanie moja droga :D
    Nie sądzę, żeby ilość postów zablokowała Ci możliwość, wstąpienia do zielonków. Poza tym 120 to wcale nie mało, ja miałam kilka.. :) Więc, albo boisz się spróbować, albo Ci się nie chce! Jak to jest? :P Nie boję się :P Byłem bardzo długo SMODem, więc wiem jak ta robota wygląda :D
    kuponów to stanowczo za mało, wyciągnęłabym od hypa więcej! Nie daj się wykorzystywać, praca moda ciężką jest! :D Wcale nie jest ciężka, najcięższą pracą jest praca IRC supporterów:D
    No to skoro masz kilka opowiadań, to czemu nie wrzuciłeś? :( Bo praktycznie nikt nie czytał tego :P
    Hm, a to co? Lubisz pisać? Lubię, lubię :) Kreować wyobraźnię czytają? ;) Moja wyobraźnia jest pro :D
    Czy czas jest u Ciebie problemem? Czasami niestety tak ;) Wiecznie go za mało, czy starcza na wszystko? Po dobrym zaplanowaniu i analizie moich zajęć robię wszystko tak aby starczało na styk ;)
    Lubisz porządek w życiu, czy jesteś raczej artystycznym bałaganiarzem? :P Zależy o jakie aspekty życia chodzi, ale głównie artystyczny nieład mi bardziej odpowiada:)

    Nie pij za dużo, bo to się zue skończy! :P Może dużo, ale nie często?:D
  • Widzisz, tak mnie poganiasz.. a ja tyle błędów robię, za dużo końcówek zjadam. :<
    Rozumiem, że moja podanie zostanie rozpatrzone przed upłynięciem 48 godzin? ^^
    No dobrze, skoro byłeś SMODem, to wiesz z czym to się je.. Ale nadal nie odpowiedziałeś! Nie będziesz zielonkiem, bo:
    ~nie masz czasu?
    ~tylko łosoś power?
    ~nie chce Ci się, wolisz uprawiać IRCowe lenistwo? :P
    Co do NT.. ja czytam; muszę (no i też chcę), ale fakt, że jest tam cicho, jakoś odbiera energię do aktywnego uczestnictwa.. więc może warto spróbować? ;) Pobudzisz dział, a i mnie przy okazji. :D
    Czemu nie zgłosiłeś się do Mistera? Przecież dałam Ci pozwolenie! :D
    Uważasz, że wygrał najlepszy z możliwych? ]:-D
    Co pasuje do czarnych bojówek? :XP:



  • Indestructible napisał(a):

    Widzisz, tak mnie poganiasz.. a ja tyle błędów robię, za dużo końcówek zjadam. :< To trzeba zjeść śniadanie :o
    Rozumiem, że moja podanie zostanie rozpatrzone przed upłynięciem 48 godzin? ^^ To nie ticket, podanie to ze 2 tygodnie :D
    No dobrze, skoro byłeś SMODem, to wiesz z czym to się je.. Ale nadal nie odpowiedziałeś! Nie będziesz zielonkiem, bo:
    ~nie masz czasu?
    ~tylko łosoś power?
    ~nie chce Ci się, wolisz uprawiać IRCowe lenistwo? :P
    Zdecydowanie brak czasu ;)
    Co do NT.. ja czytam; muszę (no i też chcę), ale fakt, że jest tam cicho, jakoś odbiera energię do aktywnego uczestnictwa.. więc może warto spróbować? ;) Pobudzisz dział, a i mnie przy okazji. :D Myślisz, że moje wypociny kogoś pobudzą?:P
    Czemu nie zgłosiłeś się do Mistera? Przecież dałam Ci pozwolenie! :D Bo tak to bym wygrał,a lepiej dać szansę innym :P I tak mnie widziałaś na żywo to co tam zdjęcia. Byłem już jeden koleś w bokserkach, nie chciałem być drugi! :XP:
    Uważasz, że wygrał najlepszy z możliwych? ]:-D Kłóciłbym się :D
    Co pasuje do czarnych bojówek? :XP: Stanik?:D