Po prostu Valefor

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Asiaa napisał(a):

    Dlaczego tak wolno mi odpisujesz? I to pisze ta,która odpisuje od razu :D


    No bo gdyż dlatego ponieważ...tak wyszło :D Ale od razu jak wchodzę to odpisuję :D

    Dlaczego straszysz ludzi? A kogo ja niby przestraszyłem tej? :P


    Straszysz odejściem, a tak nie wolno. :bicz:

    Co planujesz na najbliższy czas? :> Planuję dalszą karierę w bankowości i czekam na awans :D

    Znalazłeś to czego szukałeś wczoraj? :D Hoho nie pamiętam nawet moja piękna :P

    Aoi napisał(a):

    Ce ;o

    Uwaga! Ostatni post w tym temacie był napisany 526 dni temu. Temat może być już nieaktualny. Proszę rozważyć rozpoczęcie nowego tematu.


    Dlaczego tutaj w ogóle nie siedzisz? Ładnie to tak? Jakoś bardziej stałem się ircowy, niż forumowy. Nie jestem już smodem, więc i forum poszło w zapomnienie :P
    Dlaczego call center jest taki fajny? :D Nie jest fajny :D
    Herbata czy kawa? Zdecydowanie kawa :)


    kwachu napisał(a):

    Valefor akurat dlaczego taki nick? Zapraszam do pierwszego postu :o
    Lubisz Wafle? Tylko z czekoladą.
    Jabłko czy gruszka? Jabłko.
    Spodnie czy kilt :> Spodnie.
    Piwo czy wino? To zależy od nastroju i towarzystwa.
    Wódka czy Whisky? Whiskey.
    /me pac pac Valefor :D
  • .me gili gili Valefor

    To mówisz, że lubisz tutaj pisać? :>
    Powinnam to odebrać jako zachętę i częściej molestować Cię w tym temacie? :D
    Czemu akurat piszesz czerwonym? Łososiem jesteś!
    Czy być pod hypciem jest zue? :D
    Gdzie kończy się mokre, a zaczyna wilgotne? c:
    Narysujesz mi coś w paincie? :3

    .me gryzie Valefor w lewą kostkę!



  • Indestructible napisał(a):

    .me gili gili Valefor

    To mówisz, że lubisz tutaj pisać? :> Polubię! :D
    Powinnam to odebrać jako zachętę i częściej molestować Cię w tym temacie? :D Jak molestować to zapraszam oczywiście!
    Czemu akurat piszesz czerwonym? Łososiem jesteś! Nie widziałaś nigdy czerwonych łososi?:o
    Czy być pod hypciem jest zue? :D Bym wkleił pewnego loga hypa, ale daruję sobie :P Jest wspaniale :D
    Gdzie kończy się mokre, a zaczyna wilgotne? c: Miałbym idealną odpowiedź, ale to też nie tu moja droga ^^'
    Narysujesz mi coś w paincie? :3 A co byś chciała?:o

    .me gryzie Valefor w lewą kostkę!
  • No dobrze, to skoro masz czas, to jeszcze pomęczę. :D

    Łososie są łososiowe, nie różowo - patrz na swoją rangę, chociażby!
    Czy o wszystko co zapytam, to odpowiedź będzie, że nie w temacie?
    Jak przygotowujesz kurczaka?
    Czym złapać faceta za serce? Szczypcami? :D
    Masz skarbonkę?
    3 prośby do złotej rybki?
    W koszuli, czy bez? :D



  • Gootek napisał(a):

    \o Valefor \o

    W końcu zaglądasz regularnie na forum xD A ja Ciebie dalej na ircu nie widzę :P
    Jak tam żyjesz ? Bardzo dobrze :) Mam dobrą pracę, jestem w świetnym związku, podróżuję. Czego chcieć więcej <:
    O czym marzysz w tej chwili ? Pominę to pytanie :D
    Jaka jest Twoja osobista misja ? Jest dosyć samolubna, ponieważ stawiam na swój ciągły rozwój.
    Gdzie jesteś jak Cie nie ma ? W pracy :D

    /me do usłyszenia =) o/

    Indestructible napisał(a):

    No dobrze, to skoro masz czas, to jeszcze pomęczę. :D Zapraszam :D

    Łososie są łososiowe, nie różowo - patrz na swoją rangę, chociażby! Ale łososie - mężczyźni są czerwoni :o serio :D
    Czy o wszystko co zapytam, to odpowiedź będzie, że nie w temacie? Nie, ale są rzeczy, których tu nie wypada pisać :P
    Jak przygotowujesz kurczaka? Bardzo różnie :) Ale bardzo lubię kurczaka z ananasem,serem blue bądź żółtym,oliwą z oliwek,chilli i wieloma innymi składnikami. Jak będziesz chciała spróbować to zapraszam do mnie po przepis i wszystkie składniki :D
    Czym złapać faceta za serce? Szczypcami? :D Mnie ogólnie jara inteligencja :D
    Masz skarbonkę? Mam, ale w domu rodzinnym, ta skarbona ma 20 lat :)
    3 prośby do złotej rybki? Tutaj to się za bardzo rozmarzę :D
    W koszuli, czy bez? :D Zdecydowanie bez. Wystarczy, że do pracy muszę chodzić w garniturze, a ja tak bardzo lubię dres :(


    Shax napisał(a):

    Zapomniałem, że masz temacik :/ W ogóle o mnie zapomniałeś :<

    To kiedy lecimy razem do kuźni ? :D Nie pamiętam czym, ani gdzie jest kuźnia :D

    Postawisz, ofc, bo więcej zarabiasz :* Niech będzie :)

    Co Cię skłoniło do odkurzenia tematu ? Ta Pani nad Twoim postem :P

    Pamiętasz jeszcze Blańcie ? =) Oczywiście, że pamiętam. Jak mógłbym zapomnieć o swojej córce?:P
  • Serio? To łosoś to męszczysna? :D
    Pierwsze słyszę, hueheu. :D
    No, wreszcie ktoś, kto chodzi w dresie! W szarym? :D
    W życiu popełnia się różne rzeczy, żałujesz czegoś tak bardzo, bardzo?
    O której zazwyczaj chodzisz spać?
    Słone przekąski czy 'zdrowe jedzenie'?
    Ile kostek czekolady musisz zjeść, żeby dostać głupawkę? :P
    Typ leniwca, czy sportowca? :P



  • Indestructible napisał(a):

    Serio? To łosoś to męszczysna? :D No.. podobno pozostał już tylko jeden :D
    Pierwsze słyszę, hueheu. :D
    No, wreszcie ktoś, kto chodzi w dresie! W szarym? :D Wczoraj mogłaś na własne oczy zobaczyć :D
    W życiu popełnia się różne rzeczy, żałujesz czegoś tak bardzo, bardzo? Nie żałuję, jakbym danej rzeczy nie zrobił to bym się nie nauczył z konsekwencji, które były z nią związane :)
    O której zazwyczaj chodzisz spać? W tygodniu staram się chodzić wcześnie spać, ale różnie to wychodzi ;) Ok. 23. W weekendy znacznie póxniej jak trzeba ;)
    Słone przekąski czy 'zdrowe jedzenie'? Słone przekąski :o
    Ile kostek czekolady musisz zjeść, żeby dostać głupawkę? :P Niestety nie dostaję głupawki po czekoladzie:P Nawet po 3 tabliczkach :P
    Typ leniwca, czy sportowca? :P Z tym bywa u mnie różnie, ale częściej leniwca ^^'


    Banshee napisał(a):

    O niech mnie ..........!* o/
    Co tam Valefor, stary ..........!**
    Bardzo będziesz ............*** w ten weekend? Byłem bardzo ;)





    ______________________________________________________
    * sto beczek upośledzonych śledzi oceanicznych, Panie Kapitanie
    ** kumie
    *** nietrzeźwy

    Shax napisał(a):

    Kubuś, w kuźni to się masę robi ;P a Tobie się przyda, nie uważasz ? :D Masa się robi, nie martw się :D

    Chociaż teraz praca za biurkiem to pewnie oponka się robi :D Co to, to nie. Oponki nigdy nie miałem,nie mam i mieć nie będę :P

    Córka Ci strasznie wyrosła, teściu :P Muszę ją odwiedzić koniecznie :)

    Kupiłeś już jakąś furę czy dalej jeździsz na party tramwajem ? :E Fura jest, ale na party nigdy samochodem bym nie pojechał i to chyba z wiadomych powodów :P
  • Jak to jeden menszczysna łosoś? ;o A Ty to co? :P
    Widziałam! Masz taki śliski, czarny dres.. mru!
    Na następnym otrzymam swoje 69 przytulasków?
    Będziesz liczył? :P
    Książki czytujesz? <;
    Lubisz siedzieć w pokoju z zapalonymi świeczkami, tak po prostu, bez okazji?
    Czo w tym roku chciałbyś dostać od Pana w czerwonym skafanderku z czarnym, seksownym pasem? :P
    Obgryzasz paznokcie? :D

    Buuuziak? ;*



  • Shax napisał(a):

    Ciągle tkwisz w stolicy ? Obecnie zmieniło się z "tkwię" na "mieszkam" :P Mieszka mi się świetnie z moją miłością :D

    Może wypad na mały % ? Kiedy proponujesz?

    Znasz tam jakieś fajne knajpy ? :p Znam jedną najlepszą, byłem jakiś czas temu z Asiaą i Witcherem tam to im się podobało:P

    Ile ''blaszek'' musisz trzepnąć żeby słabo się poczuć ? ]:-D Nigdy nie liczę :D


    Indestructible napisał(a):

    Jak to jeden menszczysna łosoś? ;o A Ty to co? :P To właśnie ja! :D
    Widziałam! Masz taki śliski, czarny dres.. mru! Ale to nie ortalion! :D
    Na następnym otrzymam swoje 69 przytulasków? Otrzymasz :D Będziemy się bawić w pingwiny :P
    Będziesz liczył? :P Tak, a Ty razem ze mną :D
    Książki czytujesz? <; Oczywiście, że tak. Chcesz żebym Ci jakąś polecił?
    Lubisz siedzieć w pokoju z zapalonymi świeczkami, tak po prostu, bez okazji? Robię tak w każdy weekend :P
    Czo w tym roku chciałbyś dostać od Pana w czerwonym skafanderku z czarnym, seksownym pasem? :P Nic :o Lecę do Dubaju na święta ;)
    Obgryzasz paznokcie? :D Never!

    Buuuziak? ;* *;
  • Czy często na IRCU musisz się powstrzymywać aby kogoś nie kicknąć tak po prostu..bo go nie lubisz?
    Jeżeli tak, czy kiedyś nie wytrzymałeś i to zrobiłeś? :E
    Ekstrawertyk czy Introwertyk?
    Czy często chodzisz w dresie? :D
    Do Dubaju lecisz sam czy ze swoją miłością?
    Przed lotem masz obawy że zgubią Twój bagaż?
    Jeżeli by zgubili Twój bagaż to jakiej rzeczy w nim zawartej najbardziej by Ci brakowało?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Czy często na IRCU musisz się powstrzymywać aby kogoś nie kicknąć tak po prostu..bo go nie lubisz? Jestem cierpliwy, więc nie muszę się powstrzymywać. Jak nie ma za co to nie kickam ;)
    Jeżeli tak, czy kiedyś nie wytrzymałeś i to zrobiłeś? :E Nie, jestem przykładny :D
    Ekstrawertyk czy Introwertyk? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, raczej by była z tego dyskusja ;)
    Czy często chodzisz w dresie? :D Od pon. do pt. muszę chodzić w garniturze(ale nie noszę marynarki :P) do pracy, ale jak mam wolne to zawsze dres ^^'
    Do Dubaju lecisz sam czy ze swoją miłością? Ze swoją miłością i z teściem :D
    Przed lotem masz obawy że zgubią Twój bagaż? Nigdy się tego nie boję, jeszcze wcześniej bałem się za każdym razem, że samolot się rozbije :P
    Jeżeli by zgubili Twój bagaż to jakiej rzeczy w nim zawartej najbardziej by Ci brakowało? W bagażu nie mam nic cennego, wszystko zabieram do podręcznego :> Zabezpieczam się zawsze :P
  • Heeej. ;*

    Spodobało Ci się dbanie o swoje PCT, prawda?
    Dobrze więc, że Cię pomęczyłam, co? c;
    Jak sobie wyobrażasz tulenie tygrysa i łososia jak pingwinki? c;
    Podobał Ci się gif? :3
    Czego słuchasz w wolnych chwilach? ;>
    Wracając do książki - tak, poleć mi coś. :)

    .me cmok Valefor - chcę buziaka! ;*



  • Czy teściu Cię lubi a Ty teścia? :D
    Czy lubisz chodzić w garniturze?
    Wolisz krawat czy muszkę? :E
    Dużo przeklinasz na co dzień?
    Jesteś duszą towarzystwa czy raczej wolisz z boku przyglądać się co się dzieje?
    Mógłbyś żyć bez telewizji czy telefonu?
    Czy masz ładny charakter pisma?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • Indestructible napisał(a):

    Heeej. ;* <3

    Spodobało Ci się dbanie o swoje PCT, prawda? Kiedyś dawno, dawno temu.. miałem inne CT, które tętniło mega życiem i jakoś mi się wcześniej nie chciało zakładać nowego, odpisywać znowu na te same pytania, ale no niech Ci będzie :D
    Dobrze więc, że Cię pomęczyłam, co? c; No dobrze, dobrze :>
    Jak sobie wyobrażasz tulenie tygrysa i łososia jak pingwinki? c; To jest bardzo trudne do wytłumaczenia :P
    Podobał Ci się gif? :3 Raczej średnio pasuje do mojej osoby :D
    Czego słuchasz w wolnych chwilach? ;> Trapu, Fidgetu i innych rodzajów muzyki, których nazwy Ci raczej za dużo nie powiedzą :P
    Wracając do książki - tak, poleć mi coś. :) Angel Fall, niesamowita książka!

    .me cmok Valefor - chcę buziaka! ;* *;


    kruszynka napisał(a):

    Czy teściu Cię lubi a Ty teścia? :D Teściu mnie ubóstwia i ja jego też lubię :D
    Czy lubisz chodzić w garniturze? Kiedyś nie lubiłem, ale obecnie ze względu na pracę zaczęło mi się podobać :)
    Wolisz krawat czy muszkę? :E Zdecydowanie krawat i tylko śledzika :o
    Dużo przeklinasz na co dzień? To zależy jak bardzo jestem poirytowany :D
    Jesteś duszą towarzystwa czy raczej wolisz z boku przyglądać się co się dzieje? Wolę się bawić z ludźmi :P
    Mógłbyś żyć bez telewizji czy telefonu? Bez telewizji tak, a czy bez telefonu.. służy mi do kontaktu z dużą ilością osób. Do załatwiania wielu spraw etc., więc nie za bardzo ;)
    Czy masz ładny charakter pisma? Ładny, ale mało czytelny :)

    Shax napisał(a):

    Właśnie, kiedy proponuję ? No kiedy?:D

    Masakrę mam z tą pracą badziewną :( No to ją zmień! :P

    Ale może po nowym roku ? :P Mam urlop do 5 stycznia jakby co :)

    Powiedz mi, bo słyszałem że Ci córka do teamu aspiruje, prawda to ? :P Do którego? ;>

    Dokończ zdanie. Z chęcią zostałbym kolegą shax`a po fachu ale ... :D Ale nie chce mu się zmienić jego pracy :D
  • Czy idąc ulicą usłyszałeś kiedyś komentarz od kogoś "uuu ale ciacho!"
    Jak wtedy zareagowałeś?
    Zastanawiałeś się kiedyś nad zmianą teamu?
    Czy hypnos Was terroryzuje czy jest raczej sUodkim Szefunciem? :P
    Na jaką literę jest Twoje ulubione przekleństwo ? :E
    Wysyłasz więcej smsów czy wolisz dzwonić?
    Czy jesteś emocjonalnie związany ze swoim nickiem? :D
    Oglądałeś kiedyś pokemony albo czarodziejke z księzyca? :D
    Ulubiony serial? I dlaczego ten?

    Jak coś jeszcze wymysle to będę dopytywac :D


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Czy idąc ulicą usłyszałeś kiedyś komentarz od kogoś "uuu ale ciacho!" Zdarzyło się :) A co? Ty byś tak powiedziała?:D
    Jak wtedy zareagowałeś? Odwróciłem się, uśmiechnąłem i poszedłem dalej :) Bez spiny ;)
    Zastanawiałeś się kiedyś nad zmianą teamu? W sensie, że OGame na coś innego czy kolor? Byłem kiedyś SMODem na NosTale, ale zdecydowanie bardziej odpowiada mi bycie łososiem i bycie w OGame :)
    Czy hypnos Was terroryzuje czy jest raczej sUodkim Szefunciem? :P Bym tu wkleił pewien cytat, który kiedyś Hypnos napisał psotce,ale.. :P Jest dobry ;)
    Na jaką literę jest Twoje ulubione przekleństwo ? :E Na taką samą jak każdego innego polaka ;)
    Wysyłasz więcej smsów czy wolisz dzwonić? To zależy. Jak jestem w pracy to tylko sms, poza pracą wolę zadzwonić. Szybciej się dogadam.
    Czy jesteś emocjonalnie związany ze swoim nickiem? :D FFX <3
    Oglądałeś kiedyś pokemony albo czarodziejke z księzyca? :D Czarodziejka z księżyca była za czasów jak byłem mały,więc oglądałem :P Tak jak i później pokemony :D
    Ulubiony serial? Teen Wolf I dlaczego ten? Obejrzyj a się przekonasz :D

    Jak coś jeszcze wymysle to będę dopytywac :D

    o/
  • No ja bym tak nie powiedziała..co najwyżej pomyślała :E
    Co do Teamu chodziło mi o kolorki na Ogame..inne teamy to wiesz.. :P
    A jakiego pokemona lubiłeś najbardziej? :D
    Czy wkurza Cię jak ktoś głośno gada przez telefon w komunikacji miejskiej?
    Wolałbyś być brzydki i bogaty czy piękny ale biedny?
    Czy byłeś kiedyś na dywaniku u Pani dyrektor w szkole? Jeżeli tak to co przeskrobałeś? :D
    Co Ci się ostatnio śniło?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    No ja bym tak nie powiedziała..co najwyżej pomyślała :E Co najwyżej :d
    Co do Teamu chodziło mi o kolorki na Ogame..inne teamy to wiesz.. :P No wiem.. :D
    A jakiego pokemona lubiłeś najbardziej? :D Ivysaura :D
    Czy wkurza Cię jak ktoś głośno gada przez telefon w komunikacji miejskiej? Nie, mam słuchawki w uszach :P
    Wolałbyś być brzydki i bogaty czy piękny ale biedny? Nie chcę wybierać, jeszcze się spełni:D
    Czy byłeś kiedyś na dywaniku u Pani dyrektor w szkole? Jeżeli tak to co przeskrobałeś? :D Mnie nauczyciele i Pani dyrektor uwielbiali :)
    Co Ci się ostatnio śniło? To ciężki temat. Mam naprawdę bardzo dziwne sny :)
  • Valefor napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    A jakiego pokemona lubiłeś najbardziej? :D Ivysaura :D

    Kurczę..a dlaczego akurat tego? :D Ogólnie sądziłam, że napiszesz że pikachu bo ja tylko tego kojarzę i musiałam Twojego wygooglać :D
    Lubiłeś zespół R ?

    Valefor napisał(a):

    kruszynka napisał(a):

    Czy wkurza Cię jak ktoś głośno gada przez telefon w komunikacji miejskiej? Nie, mam słuchawki w uszach :P

    A chodzisz w takich małych słuchaweczkach czy Takich wielkich szpanerskich? :E
    Ustępujesz babciom miejsca?
    A jak trafi się jakaś co wymusza na złość nie ustępujesz? :D Czy zawsze ulegasz?

    Valefor napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    Wolałbyś być brzydki i bogaty czy piękny ale biedny? Nie chcę wybierać, jeszcze się spełni:D

    Znaczy teraz jesteś bogaty i boisz się że będziesz brzydki, czy jesteś teraz piękny i obawiasz się że będziesz biedny? :E hehe..zamotałam się! Nie odpowiadaj :-x

    Valefor napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    Czy byłeś kiedyś na dywaniku u Pani dyrektor w szkole? Jeżeli tak to co przeskrobałeś? :D Mnie nauczyciele i Pani dyrektor uwielbiali :)

    Czyli byłeś popularny w szkole skoro Pani dyrektor Cię kojarzy? :>
    Dostałeś kiedyś uwagę do dzienniczka czy zawsze miałeś wzorowe zachowanie?
    Robiłeś jakieś psikusy w szkole?

    Valefor napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    Co Ci się ostatnio śniło? To ciężki temat. Mam naprawdę bardzo dziwne sny :)

    Też miewam dziwne.. :E Ale spoko...nie wnikam :D

    Ulubiony dzień tygodnia?
    Gdybyś miał wybierać wolałbyś aby legalne było : trawka, prostytucja czy ściąganie filmów z internetu?
    Czy zdarza Ci się odtwarzać jakąś sytuację i w myśli analizując ją typu "mogłem zrobić/powiedzieć to inaczej" ?
    Gadasz czasami sam ze sobą? :D
    Zawieszasz się czasami? Typu idziesz do kuchni i zapominasz po co?
    Nosiłeś kiedyś długie włosy? :P
    Czy jak ktoś Cię na IRCu rozśmieszy uśmiechasz się do monitora?
    Wolisz jak się do Ciebie mówi Kuba, Kubuś czy Jakub? a może jeszcze inaczej? :P


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • Shax napisał(a):

    Do zielonego :P Ale jaka gra :D

    Valefor napisał(a):

    Mam urlop do 5 stycznia jakby co

    Ja nawet w wigilię i sylwestra robię ... zdradź mi swój sekret na taki długi urlop :D Jestem w dobrym miejscu pracy :D

    Ale jak tylko złapię wolny termin to dam się zaprosić :D bo rozumiem, że Ty stawiasz ? :P Piwo? :D

    /edyta

    zapomniałbym, zgadnij w co znowu zacząłem grać :D NinjaSaga?:D


    kruszynka napisał(a):

    Valefor napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    A jakiego pokemona lubiłeś najbardziej? :D Ivysaura :D

    Kurczę..a dlaczego akurat tego? :D Ogólnie sądziłam, że napiszesz że pikachu bo ja tylko tego kojarzę i musiałam Twojego wygooglać :D Bo wygląda bardzo fajnie, a pikachu był słaby :P
    Lubiłeś zespół R ? Byli niezdarni, irytowali mnie :P

    Valefor napisał(a):

    kruszynka napisał(a):

    Czy wkurza Cię jak ktoś głośno gada przez telefon w komunikacji miejskiej? Nie, mam słuchawki w uszach :P

    A chodzisz w takich małych słuchaweczkach czy Takich wielkich szpanerskich? :E Noszę tylko małe słuchawki ze sobą :)
    Ustępujesz babciom miejsca? Jak nie dyszy mi specjalnie nad uchem i nie biegnie przez cały tramwaj to tak :)
    A jak trafi się jakaś co wymusza na złość nie ustępujesz? :D Czy zawsze ulegasz? Jak wymusza miejsce i ma siłę biegać to i ma siłę postać ;)

    Valefor napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    Wolałbyś być brzydki i bogaty czy piękny ale biedny? Nie chcę wybierać, jeszcze się spełni:D

    Znaczy teraz jesteś bogaty i boisz się że będziesz brzydki, czy jesteś teraz piękny i obawiasz się że będziesz biedny? :E hehe..zamotałam się! Nie odpowiadaj :-x Jak sobie życzysz :D

    Valefor napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    Czy byłeś kiedyś na dywaniku u Pani dyrektor w szkole? Jeżeli tak to co przeskrobałeś? :D Mnie nauczyciele i Pani dyrektor uwielbiali :)

    Czyli byłeś popularny w szkole skoro Pani dyrektor Cię kojarzy? :> Czy popularny to nie wiem, ale wszyscy mnie znali ;)
    Dostałeś kiedyś uwagę do dzienniczka czy zawsze miałeś wzorowe zachowanie? Uwag nie miałem, ale wzorowego zachowania zawsze nie było :P
    Robiłeś jakieś psikusy w szkole? Dużo :P Miałem świetną klasę w liceum ;)

    Valefor napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    Co Ci się ostatnio śniło? To ciężki temat. Mam naprawdę bardzo dziwne sny :)

    Też miewam dziwne.. :E Ale spoko...nie wnikam :D

    Ulubiony dzień tygodnia? Piątek. Ostatni dzień pracy i dwa dni wolne przede mną :D
    Gdybyś miał wybierać wolałbyś aby legalne było : trawka, prostytucja czy ściąganie filmów z internetu? Number one :)
    Czy zdarza Ci się odtwarzać jakąś sytuację i w myśli analizując ją typu "mogłem zrobić/powiedzieć to inaczej" ? Zawsze analizuję zanim coś zrobię bądź powiem. Jestem przygotowany na każdą ewentualność,więc nie rozmyślam po :P
    Gadasz czasami sam ze sobą? :D Bardzo często ^^'
    Zawieszasz się czasami? Typu idziesz do kuchni i zapominasz po co? Tak i nawet wczoraj zabrałem sztućce, cofnąłem się do kuchni i chciałem je schować do lodówki :P
    Nosiłeś kiedyś długie włosy? :P Tak :) Ale nie takie bardzo, bardzo długie :)
    Czy jak ktoś Cię na IRCu rozśmieszy uśmiechasz się do monitora? Nawet jak dzwonię do klienta to się uśmiecham i gestykuluję ;)
    Wolisz jak się do Ciebie mówi Kuba, Kubuś czy Jakub? a może jeszcze inaczej? :P Różne osoby różnie się do mnie zwracają, więc nie robi mi to tak naprawdę różnicy :P
  • A zdradź jakiś psikus z podstawówki :)
    Czy to Ty byłeś jego pomysłodawcą czy jakiś kolega?
    Chodziłeś na wagary? ;>
    Dostałeś kiedyś Walentynkę od nieznajomej osoby? :>
    Jak jedziesz autem lubisz sobie pośpiewać do utworu lecącego z radia?
    Czy jak jedziesz autem wyzywasz uczestników ruchu (kierowców, pieszych) którzy zachowują się jak łosie chociaż wiesz że i tak tego nie słyszą?
    Wylałeś sobie kiedyś jakiś napój na klawiaturę?
    Wolałbyś .... być niewidzialny, czytać ludziom w myślach czy mieć zdolność teleportacji? :D


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    A zdradź jakiś psikus z podstawówki :) Z podstawówki to nie pamiętam :P
    Czy to Ty byłeś jego pomysłodawcą czy jakiś kolega? Ja raczej nie chciałem być pomysłodawcą :P
    Chodziłeś na wagary? ;> Oj, oj, oj :D
    Dostałeś kiedyś Walentynkę od nieznajomej osoby? :> Tak, dostałem :)
    Jak jedziesz autem lubisz sobie pośpiewać do utworu lecącego z radia? Całą drogę, zawsze!:D
    Czy jak jedziesz autem wyzywasz uczestników ruchu (kierowców, pieszych) którzy zachowują się jak łosie chociaż wiesz że i tak tego nie słyszą? Haha :D Oczywiście, że tak :P
    Wylałeś sobie kiedyś jakiś napój na klawiaturę? Nigdy mi się to nie zdarzyło i się nie zdarzy :P
    Wolałbyś .... być niewidzialny, czytać ludziom w myślach czy mieć zdolność teleportacji? :D Pierwsza bądź druga opcja.. Hm chyba teleportacja :D


    Banshee napisał(a):

    IRC Support Po prostu Kalafior.

    Słyszałeś coś o tym? Nie, ale Ty na pewno mi o tym opowiesz :)