TOP 1 ACS souris i FUGAZI i YoRGuS [-BC-] vs BrzozA [SHEN] - 5499,62% ++WAR++ i .... Prima aprilis

  • Barym

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Patrze, spadek Brzozy w statach, myślę mhmm coś się musiała stać.
    Szybko lukam w staty flota i już wiedziałem kto był wykonawcą spadku Brzozy.
    I te 3 kolonie lotne mówiły za siebie.
    Pewnie mnóstwo paliwa poszło na tą akcję, ale zysk macie.
    Brzoza powodzenia w realu.
    Chłopakom 5+ za akcję, zgranie i ogólnie.
    Dzięki Fugazi za linka
  • OMG to Wy już tam robicie takie wielkie procenty ???!!! O_O Szczęście ,że już nie gram ,bo nawet do tylu nie potrafię policzyć XD :E .
    GRATZ Mega Starcia XD i chyba już wygranej wojenki XD ....chyba....chyba,że dalibyście jeszcze szansę SHENom i postawili sobie sat na 6k% XD :E ,to kto wie.... mogłoby być nerwowo XD (ma się ten dowcip 8-) ).

    Fuga dzięki za dedkę ;) :* .

    Brzoza powodzenia w RL :) .
  • No cóż taka jest kolei rzeczy, ludzie przychodzą , ludzie odchodzą. :-/
    Szkoda Brzoza, że tak się stało ale cóż ta gra jest też grą błędów i kto je wykorzystuje to zyskuje.
    Panom z -BC- duuuuże gratulacje za tą akcję a że % słusznych rozmiarów to i w wojence jesteście mocno do przodu, taka gra :wrr:
  • Graty chłopaki zgranej akcji =)

    Brzoza dostał konto z ładnym zapleczem, ale z tego co mi wiadomo - faktycznie pozmieniał wszystko po swojemu, więc nie mam Ci nic za złe chłopaku =)

    Przynajmniej odchodzisz z top 1 =P Baw się dobrze w realu =)

    Pozdro dla wszystkich znajomych zapaleńców ! ! =)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ..Korzen.. ().

  • Panowie to mnie miło zaskoczyliście ! Bardzo przyjemnie się takie cyferki ogląda, pułap został nieźle podkręcony, stocznie pewnie już przetopiły, tak więc - gratuluje !

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ekonomic ().

  • Coś pięknego, wykręcić taki procent, ~5500% na SHENie, podczas wojny.. ]:-D
    Panowie, powiem tylko tyle - klasa sama w sobie!
    Widać, że doskonale znacie się na rzeczy, no dumny jestem! :D

    Dzięki za dedykacje, a Brzozie wszystkiego najlepszego w realu - świetny gość!
    Trzymaj się Brzoza, a Wam chłopaki jeszcze raz kłaniam się nisko! :beer:
  • no Brzoza wiedzialem ze na tym Barymie juz niezla flotke musisz kisic :D szkoda tylko ze tak skonczyla.. no ale niema co sie lamac przeciez to tylko gra :D a zreszta co ja Ci bede tu gadal :P wiemy dobrze jak to jest :D hehe piers do przodu i po ordery :D obys jeszcze sie odbil na agresorach w ramach payback XD

    agresorom gratuluje bo Brzoze nie latwo zlapac :D ale kazdemu powinac sie noga moze przeciez :P szczegolnie majac takie wspaniale szkraby jak Brzoza :D szybkiego przetopu zycze Wam :)

    Brzoza.. stawiaj sprzet i odwet XD albo choc te eko ciskaj se powolutku ale nie koncz jeszcze :P musze Ci 5cio cyfrowke ustrzelic :P chyba ze wczesniej padne sam XD
    :fa: 2Pac4Ever :fa:


    U50 - KONIEC(TOP8 Złomiarz UNI50.. 100.053 %)
    U34 - Pożegnanie 18k%
    UDraco - KONIEC
  • :quasi: aż serce krwawi z radości. NIE MA TO JAK NAJLEPSZY SOJUSZ NA UNI ;P

    a żeby to napisać to sobie hasło do forum musiałem przypomiać... tak tu dawno byłem że kurze trzeba było najpierw powycierać.

    a tak na marginesie wracam na nowym UNI

    pozdro