Zalamany_PZ + Mazi [-] + magic [-=EW=-] vs C_W_A_N_I_A_K [-] - 99 701,12% TOP1 ACS

  • Electra [1]
  • :O:O:O:O Masakra !! Mazi, gdyby tylko nie te stracone 20k nn, to byłoby top1 idealne :D Ale dla takiego efektu warto być na - ;] Graty :)
    PS C ECO ( czy jakoś tak ), piękna nabijanie postów :] W każdym st jako najwcześniej dodany post widnieje właśnie twój. Ja nie rozumiem, co to za " satysfakcja " ( ??? ) z nabijania postów.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wave11 ().

  • Panowie wielkie graty

    Widok Cwaniaka zapakowanego w recki - bezcenny

    Szkoda o akcji wiedziałem ale niestety nie mogłem pomoc rekinami wszystko było w powietrzu jak sie okazało dobrze dla mnie

    Pezecik jak ci pisałem ze padałem na ryło to pisałem prawde i nie żadna śpiaca królewna tylko zarabany robotą (ciakawe co Ci mówiłem na fona ) :lol: :lol: :lol:

    A dla Cwaniaka Szo

    Bo naprawdę padła flotka z klasą
  • piekna akcja skonczyl jak prawdziwy cwaniak czyli w rekach ]:-D szkoda ze zlomu zabraklo ale coz przezycie pozostanie a srubki beda i z innego steka
    A JUZ MIALEM KONTO W KASACJI ALE WYPADA WROCIC ;]
  • Cóż ja mogę napisać. Świetnie wykonana robota, tylko pozazdrościć. % zmasakrował prze okrutnie.
    Dzięki Magic za dedy. XD Jedziesz dalej !

    Przetapiajcie i złomujcie coś większego. XD

    Przy okazji pozdrawiam całą Elektrę i dziękuję za wspólną grę. ;}


    p.s CWANIAK lepszego prezentu nie można było dostać. Wszystkiego najlepszego. :beer:
  • Panie i Panowie. Obok takiego starcia nie można przejść obojętnie. Procent miażdżący, szkoda że nie przekroczył magicznych 100k. Na zysk przy takim RW nie ma co patrzeć. Warto było!
    Dla uczestników starcia odbudowy, nie reala!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kondziu74 ().

  • Na nutkę Grzesiuka
    :)
    Nie masz cwaniaka nie masz biednego
    i nie masz takich dwóch jak trzech - na jednego.
    Możesz więc bracie, zrugać cwaniaka,
    ale pamiętaj, że cię czekać będzie draka.
    Pociesz się zatem, żeś jego katem
    choć może jeszcze przyjdzie tobie trawę ćmić. :lol:

    Brawo panowie - takich procentów nie widziałem nawet we snach. XD
    :super:
  • No panowie tak niewiele zabrakło do 100k%
    Ale i tak jest to piękne starcie, które zostanie zapamiętane na miesiące... a może i na lata :)
    Piękny Pz wyszedł :E

    E :
    Mazi ile niszczar O_O

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DreamWalker ().

  • Procent zacny. O ile pomyslne przeprowadzenie akcji (asekuracja pod katem fs - atakuj[!]) nie nastreczylo komplikacji, o tyle logistyka 500k reckow w takim przypadku stanowi mila zagwostke. Tak wypada saczyc wypadkowa sukcesu tego przedsiewziecia.
    Btw. 1882 gwiazdki. Wlasciwie to 1.04.1882r. nic ciekawego na swiecie sie nie wydarzylo, by podpiac pod okolicznosc.
    Ale mamy prima aprilis, ot i obyczajowa dozynka.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez von Nogay ().

  • Gratulacje panowie akcja pierwsza klasa :brawo:
    No niestety na zdjęcie moona nie ma rady ostatnio jakoś ciężko z czasem, pogoda robi się ładna :P
    Dziękuje za życzenia i prezent którego się nie spodziewałem
    odbudowy raczej nie będzie bo jakoś mi ta fotka powoli ciążyła i zabierała zbyt wiele czasu :)
    Jak można to chciałem podziękować wszystkim z którymi się tu bawiłem ,fajnie było poznać parę osób
    Gratuluje jeszcze raz bo naprawdę jest czego :top1:
    Przetapiajcie i bawcie się dalej
    pozdrawiam
  • PxL napisał(a):

    Jeszcze n00bera tylko brakuje i "ELYTA" bedzie wyklepana ! hahah xD
    Grateczki panowie !!


    Na twoim miejscu martwilbym sie zebym czasem urlopu nie sciagnal :)

    Gratulacje panowie akcja pierwsza klasa
    No niestety na zdjęcie moona nie ma rady ostatnio jakoś ciężko z czasem, pogoda robi się ładna
    Dziękuje za życzenia i prezent którego się nie spodziewałem
    odbudowy raczej nie będzie bo jakoś mi ta fotka powoli ciążyła i zabierała zbyt wiele czasu
    Jak można to chciałem podziękować wszystkim z którymi się tu bawiłem ,fajnie było poznać parę osób
    Gratuluje jeszcze raz bo naprawdę jest czego
    Przetapiajcie i bawcie się dalej
    pozdrawiam


    Trzymaj się cwaniak, fajnie było z tobą latać :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez n00ber ().

  • hmmm ... pogratulowac wypada bo % naprawde ladny - pomijajac ze takie tam rozbijanie sie ]:-D tylko .... szkoda cwaniaka -_- wolalbym jednak zobaczyc co poniektorych z atakujacych w reckaach ;> obroncy powodzenia w rl

    pzdr mapi ;)

    ps. ktos mial racje ze ktos widzi tylko pkt, % , itp ;] a wydawalo mi sie ze z LK sie nie lata - i nie tylko mi sie to wydawalo ....
  • % powalający a myślałem że to związane jest z 1 kwietnia O_O gratulacje

    jestem ciekaw co się stało z mapim

    09.03.2011 20:41:07 GM Marcepan mapi 06.04.2011 21:41:07 Używanie niedozwolonego oprogramowania

    było tak - 1:273:10 M Okocim ( mapi ) - a jak jest i co sami możecie sprawdzić
  • W końcu mogę się wpisać pod owym St, tak więc najszczersze gratulację płyną do was chłopaki
    kawał roboty wykonaliście, moonkiling itd...
    ale najbardziej podoba mi się wasza zdrowa postawa do tej gry, za to szacun ;]

    a co do Cb Cwaniak, to wcale się nie dziwię że tak samo podchodzisz do tego rw...
    jesteś gracz z klasą których coraz mniej na electra, jeśli postanowisz wrócić to wielkie SzO ^^
    Jeśli nie to powodzenia w realu ;]

    Pozdro FunkY
    "Teraz toczy się nowa gra, starzy gracze odeszli a naszą historie możecie obejrzeć na teledyskach. Pistolety zabawki i podrabiany szampan, teraz już nie trzeba być kimś."