Zalamany_PZ + Mazi [-] + magic [-=EW=-] vs C_W_A_N_I_A_K [-] - 99 701,12% TOP1 ACS

  • Electra [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cos pięknego :)
    Nie wiedziałem nic o tej akcji i o ST. Lecz zorientowałem się że coś Cwaniak mnie nie skanuje to pomyślałem, że może na urlopie lub wtopa.

    Tak więc :brawo: :graty: :graty: :graty: :graty:
  • Podwójne graty za CWANIAKA skończył jak przewidywałem jeszcze zostało dwóch moich typerów z tego samego sojuszu więc nie zasypiajcie ,cons zostało mocno osłabione i to cieszy zapewne wielu na tym unii :) CWANIAK mam nadzieję że grasz dalej :) ?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez imperator77 ().

  • Piękny %
    Osobiście do cwaniaka nic nie mam i życzę mu najlepszego w realu bo nie sądzę aby Szo się odbyło.
    Agresorom gratki za akcje i wspólnie zarwaną nockę :)
    Pozdro Andie
  • Gratulacje dla całej ekipy a głownie dla głowy całej tej akcji bo zaplanować i zgrac to wszystko to bylo wyzwanie logistyczne
    procent jest powalający a ciekawi mnie jak wsadzicie to w stocznie na jaki czas będą zapchane
    jeszcze raz gratki a cwaniak już wam podziękował za uwolnienie z ogame
    Mazi nie kończ gry macie teraz zgraną ekipe to trzeba iśc za ciosem i szukaj kolejnego celu :D
  • Cwaniak! napisał(a):

    Gratulacje panowie akcja pierwsza klasa :brawo:
    No niestety na zdjęcie moona nie ma rady ostatnio jakoś ciężko z czasem, pogoda robi się ładna :P
    Dziękuje za życzenia i prezent którego się nie spodziewałem
    odbudowy raczej nie będzie bo jakoś mi ta fotka powoli ciążyła i zabierała zbyt wiele czasu :)
    Jak można to chciałem podziękować wszystkim z którymi się tu bawiłem ,fajnie było poznać parę osób
    Gratuluje jeszcze raz bo naprawdę jest czego :top1:
    Przetapiajcie i bawcie się dalej
    pozdrawiam




    Dzięki również za wspólną znajomość choć GG przecież zawsze mamy :)

    wiesz co... ale to chyba byl twój najlepszy prezent jaki mogłeś sobie wymarzyć od chyba... 5 lat...? Jesteś wolny :)


    Ps. no a agresorom głupio by było nie pogratulować, wkońcu chyba top1 i to z sporawą przewagą -_-
  • Nie gram na Electrze ale w takiego TYTANA O_O się nie wpisać było by grzechem

    % powala ,floty O_O masakryczne nie do osiągnięcia na starych uniach ?(

    jednym słowem demolka

    Ciekawe jak zareagował obrońca pewnie pomyślał że to PrimaAprilisowy żarcik :E

    Graty atakerom a obrońcy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
    :fa: u23 The END top 24 :fa:
    :fa:u56 The End Top 400 :fa:
    :fa: u63 The End Top 300 :fa:
    Unii Andromeda tylko po co :? ?(


    19.05.2012 MUNICH!!!!!!!I Love This Game!!!!!!!

    :evil: CHELSEA FC :evil:

    WEST LONDON RULES

    BEST SOLO 1109,12%
  • Darth Gnomx napisał(a):

    Posłuchajcie ST z UNI 50 i tak jest lepszy ponieważ tam się działo wszystko 5 razy wolniej to RW można zaliczyć do udanych, ale nie to samo co na uni 50 ...


    z tego co pamiętam to uni50 było pierwszym polskim speed uni, ze speedem 2x :) więc działo się tam chyba wszystko 2,5 x wolniej. Poza tym u50 ma jeszcze jedną dziwną cechę, ponieważ posiada 50 galaktyk po 100 Układów słonecznych. Do tego u50 zostało otwarte 4 lata temu. :)
    - Tato, a kto to taki - faszyści?
    - No, synku, jak by ci to powiedzieć? Ogólnie to bardzo źli ludzie, męczą innych ludzi, znęcają się nad nimi.
    - Jak moderatorzy na forum, tak tato?
    - Chociaż, synku, z drugiej strony, nie tacy oni źli, ci faszyści.
  • ST naprawde masakra
    ale tak sie wtrącę
    róznica pomiedzy uni 50 a lektra to nie 2,5 X
    tylko 6,25 X
    wtajemniczemi wiedzą o co chodzi
    a inni mogą sie kłocić

    piszę oczywiście o szybkości rozwoju eko
    z czasem oczywiście tak rożnica się zmniejsza

    jeśli chodzi o flote roznica wynosi 2,5X lecz realnie jest ona trochę większa

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sta111siu1 ().

  • Tak jak nie lubię Maziego to tym razem trzeba pogratulować flotę zbudował cudowną na tym uni :E
    Co się tyczy pzta to i tak jesteś lama nad lamami ;]
    Magic jeden z większych kamperów jakich znam
    Cwaniak Szo ]:-D
  • Takie fajne to ST ,ze sie wpisze jeszcze raz
    Teraz moge napisać, że wczesniejszy wybryk zostaje wybaczony ;)
    Zlomuj tak dalej.


    p.s mapi Fakti tez latala z LK a jakos nie widzialm zebys mial do niej jakies pretensje.


    pozdrawiam
    Obgadujesz mnie za plecami? O, to świetnie, jesteś w idealnej pozycji, żeby pocałować mnie w .... :*