Przyklejony (Zły Sen) Szprycek vs Marcin - 32478,49%

  • Fornax
  • (Zły Sen) Szprycek vs Marcin - 32478,49%

    Pozdrawiam Magnata Monike Pl-ka Gucia Katiego Legiona Patryka Pyze Merusa Malpena Pande i Szewczyka oraz Astellka ;* Gustlika jeszcze ;)))
    Oraz szczegolne pozdrowienia dla Naszej Lillki :* Ktora bedzie mi zupy Gotowała ;}

    Obroncy sie zbieralo na glupie pw i zachowanie :D
    Grzesp - bedziesz nastepny ;)


    Tak bawi sie Zly Sen ;) Najlepszy sojusz na tym uni ;)

    [center]Starcie z 2011-03-23 18:26:50 następujących flot:

    Agresor Szprycek (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 1.007.046
    Krazownik 155.952
    O.wojenny. 97.833
    Panc. 48.813

    Obrońca Marcin (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 18.824
    D.transp. 5.171
    L.myśliw. 322.006
    C.mysliw. 20
    Krazownik 18.350
    O.wojenny. 6.320
    Recykler 26.050
    So.szpieg. 728
    St.kolon. 1
    Bombowiec 1.730
    Panc. 10.230
    Niszcz. 6.380
    G.Smierci 126
    Obrona:
    Wyrz.rak 17.127
    L.laser 6.533
    Gauss 23
    Plazma 236
    M.powloka 1
    D.powloka 1

    ...po 4 rundach:

    Agresor Szprycek (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 856.845 -150.201
    Krazownik 148.400 -7.552
    O.wojenny. 94.740 -3.093
    Panc. 47.299 -1.514

    Obrońca Marcin (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 72 metalu, 987.282 kryształu, 2.942.454 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 1.096.268.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.471.275.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 2.069.585.000 metalu i 1.178.264.000 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 32478,49%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 1.283.337.072, K: 869.231.282, D: -34.871.546, P: 2.117.697).
    Bilans obrońcy (M: -3.369.820.922, K: -2.052.136.732, D: -495.005.254, P: -5.916.963).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.2.4 - Adam85[/center]

    zebrałem 152k rec kolo 2kkk na + jestem

    wracam do nauki ;) nastepne wr na shane bedzie
    pozdrawiam
    10.05.2015 END!

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Szpryc. ().

  • No ładnie, szukałem pzt ale się troche późno obudziłem :P
    Anie obrońcy ani agresora za bardzo nie znam poza opinią publiczną więc mogę tylko powiedzieć szprycu SzS (Szybkiej straty) i Marcinowi życzyć SzO bo w S&D jest ze mną w grupie.
    Ale zysk zadowalający.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jashin ().

  • Bedzie na OW :P

    X recyklerów ma całkowitą ładowność równą X. Na polu zniszczeń znajduje się 223.327.000 jednostek metalu i 7.500 jednostek kryształu. Flota odzyskała 223.327.000 jednostek metalu i 7.500 jednostek kryształu.

    Marcin Szo by więcej ludzi tu gnębiło dzwonnika :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez BotWymiatacz ().

  • no i ladne boom nie ma co ukrywac :)) heheh gratki sie naleza :) ciekawe czy da rade sie podniesc czy da sobie spokoj ...

    dzieki za dedki :)

    a bocikiem sie nie przejmuj przyjdzie i na niego kolei :) hehe kupil konto i szpanuje haha takie lamy sa najlepsze ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez patrykalex ().

  • BotWymiatacz napisał(a):

    Bedzie na OW :P

    X recyklerów ma całkowitą ładowność równą X. Na polu zniszczeń znajduje się 223.327.000 jednostek metalu i 7.500 jednostek kryształu. Flota odzyskała 223.327.000 jednostek metalu i 7.500 jednostek kryształu.

    Marcin Szo by więcej ludzi tu gnębiło dzwonnika :E


    nie ma sie czym ekscytować sam pisałem innym zeby sobie zbierali nawet twojemu sojusznikowi ;)
    10.05.2015 END!
  • Dziękuję za pozdrowienia:)

    Co tu pisać - Cycu - po prostu masakra - na urlopie parę chwil akcja i strzał!!! :D :D :D
    a już się cieszyłem, że Cię dogoniłem przed urlopem:)

    Obrońcy kagańca bo będzie pretekst do milczenia...

    p.s Szprycu - miłej i owocnej nauki...
  • Na początku dzięki za linka i pozdro - gratulowałem na pw to i także tutaj wypada - procent wypasiony zysk mega fajny - tak więc tyllko do stoczni - więc gratuluję jeszcze raz i pozdrawiam -GUCIO

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GUCIO I ().

  • nie wiem jak mozna miec taka flote i robic FSy w ''kupi'' masakra...;/
    rozbic na pare czesci i robic Fsy a nie na jednym moonie...
    nie wiem nie znam sie jestem gornikiem ale robic FSy cala flota to tak troche eh szkoda gadac:)

    BSzO odbudowy zycze:)


    pozdrawiam:)
    Brazylijscy naukowcy wykryli, że ludzie z niskim poziomem IQ czytają posty na forum trzymając rękę na myszce
    nie..już za późno na zdejmowanie


    :E
  • :brawo: :brawo: :brawo: :graty: ode mnie i Moni :bdb: kolejny krzykacz na deskach :lol: . To jest właśnie Szprycek najbardziej cięta riposta na ogame, zapakować w recki tego co dużo głosuje a nic nie robi, pozostało mu postrzelać rakietami, albo zlicytować kolejne konto.
  • Ciesze sie, ze ten zlom tak cie cieszy :)
    Sorki, że tak późno odpisuje ale mi troche czasu zeszlo na szwendaniu sie po szpitalach.
    Gartuluje szprycku. Troche szkoda, że nie przyjąles otwartej walki tylko wyskakiwales na skanik zza krzaka .. no i trafilo sie slepej kurze ziarno :)
    Na U32 stracilem w podobnych okolicznosciach flote "kubust"a dzis IceMana
    Nad odbudową zastanowie sie w poniedzialek jak skoncza sie nam te szpitale chyba ze potrwaja dluzej.
    W sumie zona sie ucieszy ..a i mi nie zal tej flotki zwazywszy z kim sie przyszlo "kopac" i w jakim stylu
    Uwagi w PW typu "nie stac cie zeby pogratulowac" to swiadcza raczej o tym na co Ciebie stac.
    Zaprawde powiadam Ci. Nie wiesz na co mnie stac:)
    Skoro flota sobie stoi i na Ciebie czeka potem Ci nikt nie odpisuje ani nikomu a loguje sie dopiero teraz to chyba znaczy ze cos sie moglo stac nie?
    Gratulacje nie sa obowiazkowe. Gratulacje nie swiadcza o poziomie gracza. Widac czasami gratulacje tylko po to zeby potem agresor w starciu napisal "BSZo bo obronca pogratulowal".
    Kiedys juz pisalem, ze gratuluje tylko jak ktos sie wykazal jakims kunsztem podczas zlomowania niezaleznie od potegi floty. W tym starciu gratulacji nie bedzie ale szczerze ciesze sie ze sprawilo ci to tyle radosci.

    P.S.
    Troche prywaty z racji popularnosci tego tematu.
    Pewien 10 latek "peka leszcza" przed operacja i mam prosbe o wyslanie kilku budujacych tekstow na numer GG 31531335.
    typu "mlody nie pekaj", "wszytko bedzie dobrze" czy zwykle "pozdrawiam"
    Sprobuje zorganiozwac zeby jutro przed jeszcze lapka otworzyl
    Operacja nie jest jakas powazna bo po prostu bardzo brzydkie zlamania ale z powiklaniami hematologicznymi wiec bedzie ciekawie.
    Mysle, ze sie moze pozytywnie naladowac dzieki temu.
    Z gory dziekuje

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez staruch ().

  • staruch napisał(a):

    a loguje sie dopiero teraz to chyba znaczy ze cos sie moglo stac nie?


    hah pisałem wczoaj lillce ze ak bedzie tylko wiesz
    ze jak na Ciebie leciałem siedział ze mna legion ;)
    i widział * na matce
    potem po st minuty sie pojawiły ;)
    zeskanowałem moona bak aktywnosci czyli była na matce
    deu sie na moonie o 30 zmienił ;)
    wiec chyba nikt z pelnymi dt nie jecial cie farmić :D :lol:
    10.05.2015 END!
  • No to jakim cudem Ci sie udalo zezlomowac skoro bylem? Push jak nic:-) No ale brawo za obserwacje... probowalem z komorki wysylacjak czekalismy pod rentgenem. Jak widac nie udalo si ewyslac.

    ..zreszta

    .. masz racje.
    Przyznaje, ze Pan Szpryc jest najlepszym zlomiarzem na swiecie. Potrafi sie wcisnac z atakiem miedzy jedno mrugniecie powiek a drugie. Nawet wysylajac atak na stojaca flote potrafi zrobic to w tak chwacki sposob jak nikt na swiecie. Chyle czola przed kunsztem OGamowym.

    Gratuluje pieknego ST
    POwodzenia w nastepnych.
    Czesc

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez staruch ().

  • Życzyłbym sobie więcej wypowiedzi na tym forum na podobnym poziomie, jak i więcej graczy takich jak autor postu wyżej. Temu działowi jak i did na pewno by to nie zaszkodziło. Dawno nikt tutaj w inteligentny i kulturalny sposób nie wyśmiał kogoś innego. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia synowi oraz szybkiej odbudowy, a agresorowi niczego.
    "Natura deszczu jest taka sama, pozwala rosnąć cierniom na bagnach, jak i kwiatom w ogrodach"
    "My z poprawczaka", Orfeusz Nowakowski.
  • Zdrowie jest najważniejsze a nie cyferki, Ci którzy o tym zapominają powinny wrescie wyjść na dwór i zobaczyć jak wygląda słonce i życie.

    Obrońcy SZO!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Giakomik ().

  • staruch napisał(a):

    No to jakim cudem Ci sie udalo zezlomowac skoro bylem? Push jak nic:-) No ale brawo za obserwacje... probowalem z komorki wysylacjak czekalismy pod rentgenem. Jak widac nie udalo si ewyslac.

    ..zreszta

    .. masz racje.
    Przyznaje, ze Pan Szpryc jest najlepszym zlomiarzem na swiecie. Potrafi sie wcisnac z atakiem miedzy jedno mrugniecie powiek a drugie. Nawet wysylajac atak na stojaca flote potrafi zrobic to w tak chwacki sposob jak nikt na swiecie. Chyle czola przed kunsztem OGamowym.

    Gratuluje pieknego ST
    POwodzenia w nastepnych.
    Czesc

    Staruch!!! Zdrowie ważniejsze!!!! Flotkę zawsze się odbuduje a ze zdrówkiem można nie zdążyć :? obrońcy :gszo: A agresorowi? Hmmm graty za flote i szczęście oraz więcej skromności i pokory. ]:-D
    nie ważne,ile lat żyjesz :> ....Ważne ,ile życia masz w tych latach ;>
    Polan go bragh!!!! ;>