Przyklejony ACS; Szewczyk Dratewka i Lillith i Pyza i pl1 i Szpryc [ZLY SEN] vs PISZANIN [TTG] - 54336,26% + TOP 2 ACS + WOJNA

  • Fornax
  • Szewczyk,a ja Ciebie zapytam co Ty robisz znowu z złym śnie ?

    Tak się wypłakałeś na nich swojego czasu i teraz co ?

    Konto dostałeś czy kupiłeś mało mnie to obchodzi.

    Szkoda tylko Mariki,która starała się bronić Twój nędzny wizerunek i wika,który pól dnia mi tłumaczył żeś szuja i gnida

    No nic SzO obrońcy
  • W sumie sam nie wiem po co jeszcze przeglądam to forum
    co do ZŁEGO to bardzo mi sie ten skład nie podoba, pokazuje tylko jak bardzo fałszywa, ale to już nie mój problem.
    Należą sie gratulacje dla złego bo to co robią ( nie ważne w jaki sposób) robią to doskonale.

    TTG już chyba może przełknąć gorycz porażki chociaż ucieszyla by mnie jeszcze jakaś ich odpowiedz.
  • Graty za % do wojny i za zgranie to wam sie nalezy
    Co do akcji to nie ma czego gratulowac wykorzystaliście
    proponuje nauczyc sie rozrozniac 2 rzeczy - co to jest mechanizm gry a co to jest jej bład !
    tzw. mechanizm
    ktory GO juz dawno powinno uznac za blad tej gry a akcje tego typy powinny byc zabronione ale czy GO to obchodzi :>

    Jeszcze raz gratuluje
    Fornax --> off top 80
    Uriel -- > off top 36
    Xanthus -- off top 47
    Europa -- off
  • Mimo, że nie gram na Fornaxie, bardzo lubię tu zaglądać ponieważ wiem że Zły Sen zawsze zrobi jakąś akcje godną uwagi.
    Szacunek dla was... dawno nie widziałem tak zgranego sojuszu, może dlatego że to speed 5x... ale zgrania może wam pozazdrościć nie jeden sojusz na ogame.pl

    Przetapiajcie i latajcie dalej...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DreamWalker ().

  • jumek w końcu zaczął dobrze pisać :)
    to tylko gra i nie należy o tym zapominać, jednak dużo ciekawiej by było gdyby nie było takich posunięć jak zawrócenie fs'a, bo mimo iż to jest gra to jednak moim zdaniem należy uszanować czyjś czas poświęcony w rozbudowę konta.
    Electra - 196.902%
  • Graty ST ładnie to wyszło no i Szewcu się w końcu ujawnił a słuchy chodziły że gra :)
    w sumie kolejna akcja skierowana przeciw tym gs przyniosła efekt, graty wytrwałości
    obrońcy pakiecik
  • Wielkie Graty ST ( no i oczywiście to że "pykneliście" ten % do wojny)
    nie raz próbowaliśmy, i w końcu Wam się udało ]:-D
    szkoda że tym razem beze mnie, ale nio cóż bywa...
    Ogromne brawka i pozdro dla ekipy złomująco - pakującej

    Szewa dobrze, że jednak do nas wróciłeś:P
    chyba znudziło Ci się moje marudzenie żebyś się nie lenił i z nami pograł:D