Przyklejony ACS; Szpryc, Lillith, pl1, FuRiOuS [ZLY SEN] vs t_rex [TTG] - 70575,72% + kontra + TOP 1 ACS + WOJNA

  • Fornax
  • osobiscie cieszy mnie to starcie bo wiem ile was to kosztowalo czasu i nerwow i ze ta akcja byla od naprawde dawna planowana :) i fajnie ze sie udalo, bo pokazalo to w koncu zgranie i determinacje sojuszu a od zawsze wiedzialem ze co jak co ale zgranie w ZLYM SNIE stoi na wysokim poziomie a zaangazowanie pl1 i calej reszty tego starcia oraz cichych bohaterow tego starcia jest naprawde godne pochwaly :)

    pokazaliscie ze nawet taka flota a dokladnie tyle GSow nie jest straszne ale liczy sie tylko zgranie sojuszu , mam nadzieje ze tym rrw pokazaliscie ze sojusz ZS zyje i bedzie zyc ale bedzie pod warunkiem ze wy bedziecie tworzyc monolit :)

    podsumowujac to starcie gratulacje ZS za piekny % i zgranie oraz zaangazowanie
    a t_rexowi zycze odbudowy i zeby sie nie poddawal po takim zlomie
    start gry : 2005 r
    u2 top40 flota top 30[MZ] - end
    u18 top36 flota top20[RIP] - end
    u43 top5 flota top5[PK] - end
    u43 top12 flota 10[PK.] - end
    FORNAX top 44 flota top 5 [ZS] -end
    CYGNUS top x - eko
  • nie ma co gratki wielkie :P szkoda ze nie mam wiadomosci od t_rexa jak to pisal mi na pw ze mi to mozecie ... :) hahah a teraz nawet nie potrafi pogratulowac :P dzieki szprycu za pozdro :P milego przetopu i wynik wojny na szczscie zmieniony na lepsze ;P
  • Graty podjęcia decyzji o locie. Strach musiał być nie mały. No ale tak jak mały mówił można było kontrowac pl1. Czemu tego nikt nie zrobił ? 70% flot złego było niedostępnych, Kati miałby za długo gs'ami. T_rex szo odbudujesz bez problemu.



    Hmm moze dlatego ze do tego trzeba mieć jaja? ;> TTG i kontra? :D Coś takiego nie istnieje :P Raz skontrowali pare reckow legiona i to chyba w 3-4 osoby, nie pamietam :P
    Tak się bali :D A czemu o tym mowie? Bo mozliwosci kontry byly juz nie raz... i to jak polowa soja na urlopie byla... wiec w sumie lajtowo mozna sobie latac :D
  • Gratki za to RW, ale mając takie floty to też nie przesadzajcie ze strachem :D
    adrenalina jest zawsze tutaj pewnie była spora, ale Trex się pewnie nie spodziewał tej kontry ;)

    dzięki za dedki :)
    gratki % do wojny


    Merus - Twój post jest jak kolorowanka dziecka z zerówki :D
  • Dziękuję za dedy...

    dziękuję za akcję...

    Wojny nie wygrywa się w pojedynkę - Wiele Nas to kosztowało - czasu i nerwów i choś mało Nas zostało Takiej Siły nie ma NikT...


    P.s. przepraszam sojuszników za opóźnienie z rakami przez co 70kszt odeszło...

    Obrońcy nic nie życxzę bo zbereźnik bez kultury w ogóle...

    Lilla - to dzięki Tobie - Wniosłaś z Sobą więcej dobrego niż sądzisz..

    ZłY SEN - i wszystko jasne...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez M A R I U S ().

  • W końcu dobra akcja w tej wojnie a nie "stojak" a następnie krzyki że pushe srushe.
    Aż dziw że hejtowania nie ma w takiej bitwie :D
    Graty, macie kupe zysku nawet licząc zawiniętą surkę. 135k recy :quasi: top2 solo idzie samemu tym pozamiatać.
  • gratulacje wielkiego % do wojny szacun fajnie ze jestem w najlepszym sojuszu na fornaxie ale fakt nie latam do wojny nie mam czym :? teraz moze czas na jumka co znow uciekl na urlop?moze mnie znow zlapie na jakiejs awari ]:-D ]:-D ]:-D
  • niestety.musze pogratulowac agresorom :ziew: ładna akcja....szkoda ,że pomyliły im się strony ST mam nadzieje,że chłopaki z TTG zapakują moich ulubieńców w recki...T_rex :gszo: :gszo: :gszo:
    nie ważne,ile lat żyjesz :> ....Ważne ,ile życia masz w tych latach ;>
    Polan go bragh!!!! ;>
  • Ogromne :graty: chłopaki i Lilka :fkiss: :brawo: :brawo: :brawo: piękna akcja, piękny % do wojny i piękny zysk, pomimo kradzieży złomu i tak wyszło zajefajnie. Nigdy w Was nie zwątpiłem, że będziecie mimo wszystko przywrócić właściwy tor wojnie. "Po nocy zawsze przychodzi dzień a po burzy spokój". Widać po odejściu części osób, nastąpiła podwójna mobilizacja która przyniosła bardzo pozytywny efekt, mówią, że co nas nie zabije to nas wzmocni :D. Chyba ciężko o lepszy "cement" dla sojuszu niż taka akcja :top1: :top1: :top1: . Równie ogromne gratulacje dla Całego Złego Snu macie od mojej żonki i buziaków 1000 :fkiss: .


    p.s.

    Po 22 godzinnej podróży i korkach na drodze myślałem, że nic nie jest w stanie poprawić mi wczoraj humoru. Jak bardzo się myliłem, "micha mi się rozjarzyła jak supernowa hehe, w końcu "trochę" gęsi przeszło do historii.
  • Padło jedno z większych stad gęsi na tym uni.Bez acs było by to niemożliwe.TTg po raz kolejny nie potrafiło pokazać się w obronie.Podobnie było przy niszczeniu floty u Jumka.W tym sojuszu jest kilku dobrych graczy ale to indywidualiści.
  • Szpryc. napisał(a):

    hower damn napisał(a):

    Padło jedno z większych stad gęsi na tym uni.Bez acs było by to niemożliwe.TTg po raz kolejny nie potrafiło pokazać się w obronie.Podobnie było przy niszczeniu floty u Jumka.W tym sojuszu jest kilku dobrych graczy ale to indywidualiści.


    heh u nas w sojuszu lata flota co 2k gs z wiekszym zyskiem solo sklada ;)

    heh chyba,że jest złożona ze 100 rzeźników
  • Nawet nie patrząc na % który jest powalający i zysk wprost z kosmosu te Rw pokazuje to jaki Zły Sen może być.
    Wielkie brawa za akcję do której jak widać potrzebne było dobre zgranie sojuszników!! Potrafiliście się odbić po sporej ilości niepowodzeń i za to wam chwała:D
    Ciśnijcie dalej; ) Bo flotki macie :top1:
  • Dzieki za dedy Lil i Furka, akcja rzeczywiscie powalajaca. Przy takiej ilosci gasek zysk wyszedl niesamowity
    Mnie rowniez troche dziwi brak proby obrony - polowa uni wiedziala ze obronca leci na ten bunkier wiec kontra byla pewna.
    No coz nie dla mnie to roztrzasac.
    Milego przetapiania ]:-D

    Obroncy sz.o. i no coz szkoda ze wowczas nie skozystaliscie z mojej propozycji, moje slowa sie sprawdzaja
    homo sum, humani nihil a me alienum puto...




    :evil: Payback :evil:
  • mialem kiedy doczynienia z T_rexem na 2000 % mnie zezlomowal :)

    no ale takk czy tak spasc z 8 na 117 miejsce raczej smuci...ładny % zadko sie taki spotyka akcja wytrawna

    a t_rex niech sie nie poddaje za 10 lata znow wroci na top 8 :XP:
  • Cóż za % :O
    Niesamowite STarcie, co jak co... ale Zły Sen robi najlepsze kontry na uni :)
    Fura... i Ciebie intuicja nie zawiodła.
    Kolejny piękny % na koncie.
    Gratuluję całej ekipie, bo mimo że sojusz mały to za to zgrany jak żaden inny.

    Przetapiajcie
  • widze ze moje info ze mozna lapac 1.4k gs, ktore we mnie wleci, na kontre zostalo dobrze wykorzystane :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gadjung ().