Przyklejony SOLO; OwocowY [TTG] vs patrykalex [ZŁY SEN] - 42582,09% + farming + zbiórka Top 1 Solo

  • Fornax
  • Outstanding. O_O . % poraża moje komórki nerwowe :P tym bardziej , że do wojny. Jesli ZS nic nie zmontuje to cieżko bedzie wogóle odrobic straty, a co dopiero wyjśc na prowadzenie.
  • gratki nie trzymam żadnej ze stron,a za pojechanie tego lamusa należą ci się brawa...jedna z pierwszych szczekaczek złego snu padła...myślę,że to osłabi ogniwa tego wątpliwego sojuszu...Jeszcze raz gratuluję..róbcie dalej swoje chłopaki
  • z tego miejsca gratuluję
    ubiłeś dobrego gracza
    a pierniczenie że coś niedograne brzmi bardziej jak durne żale
    można było poszukać kogoś do ACS ale lepiej było zaryzykować i nabić procent do wojny a 100kk to nie aż taka wysoka cena za 42k% do wojny

    obroncy pakiet
    pzdr
  • Prawdziwe starcie tytanów

    No panowie % wielki
    Na wstępie obrońcy gratuluje obrony że nie dał się pokroić
    Ale ten % w wielkiej mierze jest efektem strat Owoca
    ale to tylko cyferki
    Także panowie szybkiej odbudowy flot wam życze i kolejnych starć
    o tym procencie będą krążyć legendy przez spory czas

    Starcie Tytanów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]:-D
  • nastukawszy napisał(a):

    graty Owoc graty i jeszcze raz graty top 1 i top 2 na wojnie z złym snem
    jestem ciekaw tylko kto zlamil patryk 3y alex ??


    heh co ty mozesz wiedziec ... osiagnij tyle co ja pozniej pisz :P (i tak zostaniecie moimi faremkami ;* )
    jeszcze raz gratki i juz nie zasmiecam tematu :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez patrykalex ().

  • patrykalex napisał(a):

    heh co ty mozesz wiedziec ... osiagnij tyle co ja pozniej pisz :P (i tak zostaniecie moimi faremkami ;* )
    jeszcze raz gratki i juz nie zasmiecam tematu :)

    hehe widze ze beksa a co miałeś napisać
    a i nie odp na pytanie ?? patryk 3y alex
    a morze rodzice nie mogli sie zdecydować ?? ;P ;P
  • hehehe z tego co dziś widzę to już z topiku znikło wielkie WAR!!! lub WOJNA!!! (już nie jestem pewien ;D) a jest top 1 solo xD
    kwestia czasu aż zniknie z działu Wojen... z tego co do mnie info przeciekło xD...0
    nie ładnie jest tak oszukiwać... buhahaha i taką ściemę walić na boardzie ;D że jumek namawiał itd... :lol:
    a gdy prawda ujrzała światło dzienne albo i nocne ;D to klasowy gracz potrafi tylko : zwyzywać jak ostatni noob na ircu...
    graty owocowy więcej niż 1st klasa... uczysz się od mistrza w końcu => jumek :lol:

    PS. Zastanawia mnie gdzie jest ten farming z topiku... ?? no chyba że jestem ślepy ;D

    a żeby nie by ło off topu to SZO dla patryka :)))
  • KOSMOS JEST SZEROKI JAK OTCHŁAŃ MROKU ,ALE TO CO ZROBIŁEŚ JEST ŚWIATŁOŚCIĄ PRZYSZŁEJ TRWOGI TWYCH WROGÓW O_O %%%%, JESTEM W SZOKU PĘDŻ NA SKRZYDŁACH PEGAZA I PRZETAPIAJ NA CO KOLWIEK CHCESZ ZOSTAWIAM 100/100 ZA PIKNY ST O_O :super: :top1:TOPEK MMASZ JUŻ W KIESZENI :top1:
    A OBROŃCY CUŻ :gszo: TOO CHYBA MAŁO
    ALE ŻYCZĘ ODBUDOWY :komp: :baby:
  • Wielkie graty bo jest czego:)
    szkoda ,ze nie do wojny bo moze bylo duzo ciekawiej w wojnie po takich %:)
    teraz jest jak jest:)
    po jakiego ciula odchodzisz i przychodzisz do sojka :O hehe:)
    trudno gra sie dalej:)
    wojna sie nie konczy dopiero rozpoczyna :D xD:)

    wielkie graty :)
    pozdrawiam:)
    Brazylijscy naukowcy wykryli, że ludzie z niskim poziomem IQ czytają posty na forum trzymając rękę na myszce
    nie..już za późno na zdejmowanie


    :E
  • witam : )
    rowniez gratuluje starcia (czy do wojny czy nie - w to nie wnikam ) % konkretny zatem i gratulacje zasluzone . patrykowi jak najszybszej odbudowy aby pokazal jeszcze nie raz co potrafi ( a zrobi to napewno )

    do wszystkich tych co mu tam zle zycza niech sami po takim zlomie sie podniosa i pokaza co potrafia - to chyba w sumie tyle na ta chwile , jeszcze raz gratuluje owocowemu .
  • z tego miejsca gratuluję
    ubiłeś dobrego gracza


    Ja bym raczej ujął, że odchudziłeś z floty dobrego gracza...

    % zacny więc gratki sie należą

    co do reszty to idealnie odzwierciedla TTG... ( bez zbędnego komentarza... )

    Bszo. Patryk ;) ;) ;)

    p.s. jaki farming???
  • łoo ho ho... teraz trzeba tylko czekać aż jumek przebije top1 :) Gratki tak duże jak % do wojny :P :P :P
    ZS chyba jednak po pupie dostanie jak dalej tak będzie szła wojenka :D :D