c3gi3L i the coon i professor chaos i mYsterio0n [UNiTY] vs Belzebubek [Cymeria] - 7898,11% TOP 1 ACS + end of war

  • Capella
  • c3gi3L i the coon i professor chaos i mYsterio0n [UNiTY] vs Belzebubek [Cymeria] - 7898,11% TOP 1 ACS + end of war

    soundtrack

    Zaczne w skrocie dla znajomych z 19', bo pewnie im sie nie chce czytac tego co tam dalej :P firmowa akcja KGB, tj ogarnieta ekipa w stanie gotowosci i odpowiednia koordynacja ...jeszcze prosciej to co lubie najbardziej - klejenie duzego ACS :P

    Odnosnie wyboru celu to padl on dosc dawno na poczatku SD, kiedy naciskany przez Coona odnalazlem Belzebubka - widzialem ze nie jest to wymagajacy przeciwnik i ma flote top2, wiec plan mogl byc tylko jeden - Belzebubek na zlom ]:-D Od tamtego momentu az do wczoraj nie zrobilismy w sumie nic poza czekaniem do konca SD, pamietajac o zblizajacej sie dacie - total spontan ;]

    [center]
    ...COON ALERT! ...COON ALERT!
    [/center]

    Nadszedl dlugo oczekiwany moment, Coon & Friends zgromadzili sie w pelnym squadzie... Niestety nie wszyscy wierzyli w powodzenie akcji i wybrali sen, przez to katulu zaczal powatpiewac w powodzenie i sam tez analizowal taka opcje, ale Coon naciskal! oj najciskal!:ASD trzeba bylo zaczac szukac tzw planu B i ekipy zbierajacej w skutek uszczuplenia squadu - klocki podpasowaly to jedziem dalej...

    Na tzw polmetku wszyscy na miejscach - Coon, Mysterio0n, Professor Chaos cisna firebuttonami, a Katulu wali z Anal Probe'asa :D
    Obronca smacznie spal, kiedy w jego kierunku zaczela zmierzac ogromna watacha statkow wojennych by dokonac dziela zniszczenia...

    [center]Starcie z 02-21 08:08:25 następujących flot:

    Agresor katulu [UNiTY] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%



    Flota:
    M.transp. 5.000
    L.myśliw. 165.000
    Krazownik 5.111
    O.wojenny. 3.500
    Panc. 8.555

    Agresor the coon [UNiTY] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%



    Flota:
    M.transp. 5.000
    L.myśliw. 90.000
    C.mysliw. 261
    Krazownik 7.901
    O.wojenny. 4.260
    Bombowiec 1
    Panc. 8.162
    Niszcz. 3

    Agresor professor chaos [UNiTY] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%



    Flota:
    Krazownik 2.444
    O.wojenny. 1.001
    Panc. 3.555

    Agresor mYsterio0n [UNiTY] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%



    Flota:
    L.myśliw. 46.922
    C.mysliw. 348
    Krazownik 2.000
    O.wojenny. 987
    Bombowiec 7
    Panc. 4.578
    Niszcz. 100

    Obrońca Belzebubek [Cymeria] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%



    Flota:
    M.transp. 16.020
    D.transp. 600
    L.myśliw. 103.969
    Krazownik 11.796
    O.wojenny. 297
    Recykler 9.607
    So.szpieg. 2.362
    St.kolon. 13
    Bombowiec 1.009
    Panc. 12.041
    Niszcz. 1.032
    G.Smierci 6

    ...po 6 rundach:

    Agresor c3gi3L [UNiTY] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 2.928 -2.072
    L.myśliw. 96.978 -68.022
    Krazownik 4.844 -267
    O.wojenny. 3.436 -64
    Panc. 8.472 -83

    Agresor evi_push_up [UNiTY] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 2.954 -2.046
    L.myśliw. 53.045 -36.955
    C.mysliw. 190 -71
    Krazownik 7.438 -463
    O.wojenny. 4.222 -38
    Bombowiec 1
    Panc. 8.095 -67
    Niszcz. 3

    Agresor professor chaos [UNiTY] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 2.306 -138
    O.wojenny. 976 -25
    Panc. 3.524 -31

    Agresor mYsterio0n [UNiTY] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 27.461 -19.461
    C.mysliw. 250 -98
    Krazownik 1.899 -101
    O.wojenny. 969 -18
    Bombowiec 7
    Panc. 4.533 -45
    Niszcz. 99 -1

    Obrońca Belzebubek [Cymeria] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 180.000 metalu, 72.750 kryształu, 4.537.063 deuteru.

    Dofarmienie:

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 90.000 metalu, 36.375 kryształu, 2.268.532 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 45.000 metalu, 18.187 kryształu, 1.134.266 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 566.707.000 jednostek, z dofarmieniem 566.707.000.
    Obrońca stracił łącznie 2.065.997.000 jednostek, z dofarmieniem 2.065.997.000.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 483.582.300 metalu i 306.228.900 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 7898,11%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -10.660.100, K: 154.655.412, D: 2.596.861, P: 146.592).
    Bilans obrońcy (M: -1.196.947.000, K: -869.492.312, D: -268.105.861, P: -2.334.545).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    35.513 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 710.260.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 483.582.300 jednostek metalu i 306.228.900 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 404.333.900 jednostek metalu i 305.926.100 jednostek kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.2.4 - Adam85[/center]

    TOP1 ACS i chyba kosmiczny % na te warunki, wygrana wojna z niby dobrym sojuszem, w SD wygralem to co chcialem ...bardziej po bandzie chyba pojechac sie nie dalo przy tak malym wysilku - w duzej mierze za sprawa obroncy, ale odrazu uprzedze te glupie posty, ze sie nie "popisalismy" - ja tej floty temu noobkowi nie zbudowalem, mysmy ja tylko rozbroili :E
    podziekowania dla paroweczek, ekipa naprawde zacna - kazdy z osobna cos wnosi: Coon (za upor;D) , Mysterio0n (za to cos;D), Chaos (za profesjonalizm;D) - i reszcie tez oczywiscie, przednio sie gra w takim gronie ;]
    dzieki wielkie rowniez dla ekipy zbierajacej, obroncy SzO (co bys jeszcze jakiegos zloma zaliczyl)...

    KU CHWALE UNiTY ! ! !

    Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez c3gi3l ().

  • Spokojnie jak na wojnie poki UNiTY nie pier...uderzy :D
    % faktycznie kosmiczny jak na warunki tego uni. Generalnie to byla noc ciaglych niepowodzen i niespodzianek. Podziekowanie dla chaosa za profesjonalizm najlepiej to opisuje. Bardzo mi sie podobal moment w ktorym wam uswiadomilem ze sd sie konczy za 22h a nie za 46 i to zdziwienie :D

    Z dedkami dla Marcikowej (dzieki za pomoc na irc) Ciapki (na zgode), Asphalta (za to ze siedzisz gdy tworze:D) Nomedaja (najlepszy rozgrywajacy w haxa :)), Janko13 za wspolprace, NieuchwtnaTopka - takich rzeczy na expie nie zrobisz,Anulka - moze mnie przygarniesz do soja na emeryture ^^ calej ekipy #ludzi z browarem :*
    specjalne podziekowania dla wszystkich ktorzy pozyczyli recki, dla tych ktorzy ukradli te 80kk metki- na zdrowie, my to sobie i tak odbierzemy:D

    UNiTY - najlepszy sojusz ever, pokazalismy klase, zgranie a c3 znowu blysnal skillem, dziekuje za mozliwosc grania i latania z najlepszymi.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Prodigal Son ().

  • Z mojej strony wielkie Gratulacje. Wielcy gracze i Wielkie ST ;)
    Aż na u56 dało się usłyszeć huknięcie. Wojna skończona w piękny sposób.
    Obrońcy powodzenia na innym uni ewentualnie na innym koncie :E

    A panu który zgłosił ten post szybkiej straty floty.

    pozdrawiam

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez nick ().

  • :top1: LamQą 2010 r. byłem ja, ale Belzebubek jest godnym następcą :top1:
    % Niebotyczny... Szkoda, że następca Splawika okazał się takim :noob: -kiem :) Wędki raczej nie pogryziecie :P
    Przetopu na fruwajki, a Belzebubkowi klepania eko :)
  • Gratulacje, starcie na wysokim poziomie z naprawdę wielka siłą.
    Obrońcy mogę nawet życzyć szybkiego stawania na nogi, mimo że tak bardzo nam zaszedł za skórę i tak bardzo nakręcał nerwy w NECRO.

    HURA HURA HURA, dobrze widzieć te pance w złomie, zwłaszcza że część tych stateczków powstała z naszego złomu.
    Nie ma co organizuje balangę na naszym forum w NECRO.

    Pamiętacie piosenkę Janek Wiśniewski padł:
    właśnie
    Spławik padł: ( jego konto )
    I kto będzie nas teraz straszył po nocach.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez O-Emisariusz-O ().

  • Graty panowie
    Powiem szczerze że myślałem że to jedna z flot której się nie da złowić, ale no cóż nawet Spławik może zatonąć.

    Podsumowując najpierw popsuliście Robota, teraz zatopiliście Spławika - chyba każdy już wie na kogo teraz nadeszła pora..............

    UNiTY mało brakuje do pełnej hegemonii na Capelli

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez jonydwaprzezcztery ().

  • jonydwaprzezcztery napisał(a):

    UNiTY mało brakuje do pełnej hegemonii na Capelli


    Najlepszą flotę jakościowo ma Lightman :) Z Cymerii ;) I Spławik nie grał już z miesiąc na tym koncie ...

    Konto, na którym zrobiono najwięcej ST na uni w reckach ... Tak dać duszy i to do wojny ... ;(

    Drugi potężny % na Cymerii trochę zabolał :(

    Głupi sposób na zakończenie wojny no ale stało się.Pytanie co zrobicie dalej ?

    Musisz się trzymać Patyk ! Nie daj się unitasom ]:-D

    BSzO obrońcy w eko najlepiej ...
  • Spławik ... a mówiłem ... skasuj konto!!!????!!!!


    Bezlzebubek, to musi być świetne uczucie.

    Ddostać najlepsze konto na uni, budowane przez lata, na ktorym jeden gracz trząsł całym uni i zamiatal jak chcial, i je rozwalić po miesiącu. Z opisu akcji wynika, że nie odbierałeś FSów. W dodatku podczas S&D skumałeś się z unity albo ich przydupasami i obnosiłeś swoją nie wiedzą na temat gry. O_O

    Graty chłopie. Jesteś top 1 na mojej liście noboow wszech czasów.

    Żeby dobić do samego dna, napisz, że odbudowa będzie :P


    Cegiel
    ... naucz sie wstawiac ST z konwertera ;)

    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez insectA ().

  • Dzieki chlopaki za lot :) Mamy fun w sojuszu, malo nas bo malo, ale jest wesolo :) Na mojej prywatnej liscie zemsty za zlom sainta i mnie pozostaly juz 2 floty, 2 skasowane ;) szkoda ze juz nie ma oryginalnego wlasciciela na konice, ale coz, konto to konto :]
    Pozdrowienia dla UNiTY, PITa, Snorka, Obbiego, Emisiariusza, Smalla, Sainta, Mroza, Arneja, Mobo, White'a, Anulki, Nicka, Kupidyna, Babdoya, Lorbiego, Zgrywa i Grzecholota.
    Obroncy odbudowy zycze :)
  • Cóż to był za poranek, nawet nie wiedziałam, że poprawi mi tak bardzo humor :D

    Jak coś skończyć to z przytupem
    :P
    GRATULACJE!!! Jak zwykle zwarci i gotowi do akcji ]:-D TOP 1 jak najbardziej zasłużone na długo, długo... ^^

    Dzięki za pozdrowienia :* :* :*
    :bdb: :brawo: :graty:
    Do naSTępnych
  • Jako ze wiadomo spedzilem na tym UNI najlepsze chwile gry w OGAME wraz z naprawde zajefajnymi ludzmi...to zagladam tu czasem, zwlaszcza by zobaczyc czy Patyczek nie zrobil jakiegos kolejnego STeka;)
    Powiem tak to co zobaczylem rano kompletnie mnie zatkalo...musze UNITY pogratulowac tak zacnego % oraz zakonczenia tej wojenki na wasza korzysc.
    Najbardziej szkoda mi tych ludzi ktorzy zostali i chcieli walczyc, oraz pracy Splawika ktora wlozyl w budowe konta. Ale swoje sie pobaawil swoje zrobil oddal konto i wydaje mi sie ze tego nie zaluje :>
    A co do komentarza Gbiorczyka, to wydaje mi sie troche dziwne jest twoje podejscie...konto to konto,a gracz to gracz...
    Chyba macie ta swiadomosc ze gdyby Splawik gral tam dalej to tego % by nie bylo ^^
    Zniszczyliscie konto Splawika ale nie on dostal zloma, a osoba ktora na nim grala...
    Co nie zmienia faktu ze gratki sie wam naleza 8-)
    Pozdro dla calej Capelli
  • Na poczatek to chcialem pogratulowac UNiTY ale duzo wam pomoglem oddajac konto ;(

    co do obroncy to nawet go nie znam wiec nie wypada go obrazac ale za zlamienie takiego konta to tylko najwiekszy noob mogl tak zrobic :noob: numer 1 na Capelli
    drugi raz popelnilem ten sam blad w ogeju oddajac konto i po takim samym czasie wyladowalo w reckach ;} ale jedno jest pewne ze nastepnego razu nie bedzie :D

    agresorom szybkiego przetopu a patykowi odebrania zlomu z bylej mojej floty ;]

    a i jeszcze jedno gbiorczyk to nie szkoda ze mnie tam nie bylo na tym koncie tylko wasze szczescie ;P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Spławik ().

  • gbiorczyk napisał(a):

    Dzieki chlopaki za lot :) Mamy fun w sojuszu, malo nas bo malo, ale jest wesolo :) Na mojej prywatnej liscie zemsty za zlom sainta i mnie pozostaly juz 2 floty, 2 skasowane ;) szkoda ze juz nie ma oryginalnego wlasciciela na konice, ale coz, konto to konto :]
    Pozdrowienia dla UNiTY, PITa, Snorka, Obbiego, Emisiariusza, Smalla, Sainta, Mroza, Arneja, Mobo, White'a, Anulki, Nicka, Kupidyna, Babdoya, Lorbiego, Zgrywa i Grzecholota.
    Obroncy odbudowy zycze :)




    Moje gratulacje dla grania i wytrwalosci...:) Dzieki Adas za pozdrowienia i zycze tak Tobie jak i calej reszcie kolejnych udanych lotow.....:) Szkoda tylko ze tak przekazywane konta koncza-ale,jak zaznaczyles konto to konto....:)

    Pozdrawiam:Grzegorz.:)
    u:14//u:19//u:67//u:68 BOCB//Monocero/Szwadron (Grzegorz vel. lamaczterokopytna)-przerwa/urlop do odwolania)

    Japetus -[PHOENIX] -Grzecholot

    Quaoar//Yildun- [ B-S ] Grzecholot

    Europa- [Zboczki] -[Bad Dream-BD]- Grzecholot

    Kalyke-(TO)- Grzecholot
  • Spławik jeśli przeczytasz to to będę się bardzo cieszył, zrobiłem coś na cześć twego konta które padło.
    Ale się nie obrażaj za to, jak i cała CYMERIA.
    Po prostu ja już tak mam, że czasami muszę coś zrobić.



    Po ostatnich przeżyciach, jakie przeszli nasi kosmici, Blade i Hiub, nasi Towarzysze Proletariatu Kosmicznej Interwencji, z pod patronatu Gomułki, nauczyli się czegoś nowego o życiu na tej planecie, czyli tak jak opisałem wcześniej. Niestety to było za mało, nasi Kosmici stwierdzili że nie wystarczająco poznali naszą cywilizację, a zwłaszcza ten tajemniczy naród co go zwą NECROMANGERS.
    Niestety, obawiam się że to opowieść jaką nie każdy z was będzie chciał usłyszeć dzisiaj w nocy, bo Emis ma mocno wypite i mocno mu wali w bańkę. Niestety----Niestety, co się stało z Kosmitą Hiubem i jego laserem.
    Po ostatniej nie miłej próbie kontaktu z ziemianinem, którego uznali dystrybutor na stacji benzynowej i jego wyżej wymienionego ujmującego swego Ciach wokół karku, gdy włożył go do swego ucha.
    No niestety, jak wiecie nasi Kosmici Blade i Hiub, po tym jak otrzepali się z kurzu, zauważyli łunę światła na niebie, to niestety oznaczało tylko jedno, wielką metropolie ziemską zwaną Oborniki Wielkopolskie - ( nie mylić z Śląskie ). Postanowili tam powędrować, i po czym doszli to w dyskotekę zaszli.
    Na dyskotece w Obornikach bawi się Blade z napisem na koszulce:
    ,,Cymeryjczycy mają trzy problemy\'\'. Nie trwało długo, stanął przed nim Cymeryjczyk o srogiej nazwie SPŁAWIK, byczysko:
    - Ty, a w dziób chcesz? -- Mówi Spławik
    - To jest pierwszy z waszych problemów - odpowiedział Blade - agresja. Ciągle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu.
    Dyskoteka się skończyła, nasz Kosmita wychodzi, a na niego tłum Cymeryjczyków czeka.
    - No, teraz się z tobą policzymy - warknęli Cymeryjczycy z Spławikiem gremialnie.
    - A to jest drugi z waszych problemów - mówi Blade. - Nie potraficie załatwiać spraw po męsku sam na sam,
    tylko zawsze wołacie wszystkich swoich.
    - Zaraz nam to odszczekasz! - wrzasnęli Cymeryjczycy, wyciągając noże.
    - I to jest trzeci z waszych problemów - westchnął ciężko Blade, wyjmując swój laser maszynowy. - Zawsze na strzelaninę przychodzicie z nożami...
    Więc Spławik uciekł na Marsa tam jego śmieciarka ląduje i:
    Szykuje się do wyjścia na zewnątrz, nagle podbiegły dwa zielone ludziki Blade i Hiub i zaspawały drzwi rakiety.
    Spławik próbuje wyjść. Mija 10 minut, 30 minut... Po godzinie udało się. Wychodzi z rakiety i widzi sporą grupę Marsjan.
    - Czemu zaspawaliście mi drzwi?
    - Zawsze tak robimy nowym, ale to chyba nie problem? Niedawno byli tu Polscy Necro. Zaspawaliśmy im drzwi, a oni już po pięciu minutach byli na zewnątrz. I prezenty nam przywieźli!
    - Prezenty, Polacy? NECRO. Jakie prezenty? - dziwi się Spławik.
    Jeden z Marsjanin odpowiada:
    - A, nie wiem. Jakiś Ciach, ale wszyscy dostali!
    A gdzie się podział Hiub

    Pozdrawiam cię Emisariusz.
    Wybacz, ale wulgaryzmy są niezgodne z regulaminem forum, btw co znaczy hu.... ? - ciachne na wszelki wypadek jakby sie okazało że to ort ;) Co do posta nie wiem co wnosi do ST, ale uznam to za swoiste "gratki"
    krasik01
  • No coz, nikt nie lubi przegrywac :) Zwlaszcza w taki sposob...
    W jakkolwiek sposob by sie to nie odbylo to gralulacje, oczywiscie zeby to sie odbylo to trzeba bylo zlamic niezmiernie (mowie tu o obroncy), ale wystarczylo to zeby walnac blisko 8k% :) Oczywiscie to nie koniec zabawy :)
    Mefcio odbuduj sie i napraw to co zlamiles :*
  • Racja szkoda że to konto Spławika...bla bla bla a czy Wy Panowie :) zastanawiacie się jak się czuje taki gość który ledwo zaczął grę nie wie jak robić fs`y nawet a wy wywalacie 5 000 pancków ????? a teraz szkoda konta ?????? osobiście dla mnie jest superrrrr bardzo mi się podoba ,że konto Spławika padło bo ja jestem słabszym graczem i niestety pech chciał,że mnie dopadł przez przypadek :) jest to nie istotne bo to tylko gra i z takiej okazji pewnie też bym skorzystał ale nadal powtarzam przez was mocnych haha itd nasze uni pada dlatego ja nie żałuję Spławika pomimo ,że go nie znam.Pozdrawiam wszystkich graczy Capelli
  • CZEKAŁEM ,CZEKAŁEM I SIĘ DOCZEKAŁEM

    jest to drugie St na które czekałem tak długo
    pierwsze to złom SAINTA - CZEKAŁEM Z PRZYKROŚCIĄ

    dziś KONTO SPŁAWIKA -tu czekałem z wielką radością

    Gbiorczyk mamy to samo podejście Saint Inquisition pomszczony, złom z konta w dobrych rękach .dzięki za dedki i gratki zapału, którego powolutku nam ubywa.
    Gratulacje dla was chłopaki .Stara gwardia RoA w połączeniu z UNITY MA OGROMNĄ SIŁĘ.

    CZEKAM NA KOLEJNE MEGA ST
    GBIORCZYK-dla Ciebie specjalne dedki byś w koncu zamknąl listęCoona.

    graty jeszcze raz

    ps. SPŁAWIK szkoda konta ale Ty się nie dałeś ( niestety )
    Capella top 12 - OFF
  • no jak sie dowiedzialem w sms o złomie nie mogłem uwierzyc... ale jednak stało się ... flota która siała strach na uni przestała istniec... Splawik tyle Twojej pracy poszło na marne bardzo mi przykro... to moje konto juz lepiej skonczylo bo flota nie padła z rąk wrogów :) no obrońca złamil strasznie:( w tą wojne tyle pracy włozyli wedka ze splawikiem i wszystko szlag trafił ... z niechecia musze pogratulowac atakierom bo akcja piekna wyszła moje gratulacje zacnego % i wygrania wojny
    Wedka teraz czekam na odpowiedz z Twojej strony jak była by potrzebna jakakolwiek pomoc wiesz gdzie mnie szukac:)

    pozdrawiam wszystkim znajomych ]:-D a obroncy Szo:)