Klub Finezyjnego Złomiarza - ciąg dalszy

    • Rekordy:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • szczwany lisek dobrym zwyczajem jest wstawianie st do klubu przynajmniej po tygodniu , dajac szanse graczom na wpisanie sie pod st i ewentualne rozwianie wszystkich wątpliwosci
      tez jestem ciekaw czemu to st nie jest zaliczone ale moze prowadzacy ma jakies lepsze informacje lub zmieniły sie założenia a moze atakujacy leciał na pałe bez falangi

      WebberPL juz myslałem zewracasz na top1w klubie :D

      gluttony generalnie jest tak ze w temacie wypowiadają sie klubowicze i ci którzy aspirują do klubu , nie napisałem że jestes pastuchem tylko chciałem żebys zrozumiał jakie znaczenie maja te twoje złote mysli ;)
      a tak przy okazji to zbanowal imi 4 albo 5 kont na forum nie jedno :roll:
    • ten punkt jest finezyjny, gdy pojawiaja sie tam solowki z wykorzystaniem zawroconego stacjonuj, jednak zgodnie z tym co bylo do tej pory akcje innego typu w dalszym ciagu beda zaliczane, ale pod warunkiem ze beda odpowiednio opisane...

      innymi slowy, nie jest to akcja jaka bym chcial miec w tym punkcie i mam duze watpliwosci czy sie ona w ogole lapie bo nie jest opisana dlatego nie zaliczylem

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez c3gi3l ().

    • ST 169 1 104 816 % :gszo:

      PB SOLO 66 686,35%
      PB ACS 369 507,5%


      UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
      U1 - 9693,37 - 10 ST
      U50 - 73 165,47 - 10 ST
      U67 - 9937,6 - 4 ST
      UAndro - 18 326,18 - 3ST

      TOP 1 ACS uAndro
      TOP 3,5 ACS u50
      TOP 6 uDRACO

      U12 - 48 396% - 24 ST
      U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

      VENI VIDI VICI (!)
    • Kozak nad kozakami
      Narcyz nad narcyzami


      ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

    • Włosiu napisał(a):

      2. Towarzysz Winnicki [Borsuki] vs Duch [IRON], Goku [IRON], maly_rawi [IRON] - 1 233,76% Obrona.?
      nie zaliczam - brakuje mi wzmianki o falandze


      Koleś z tego samego układu leciał gsami na Duszka :) komentarz Hitokiri Battousai najlepiej o tym mówią. Falangę ma na poziomie 6 :) chyba wystarczy. Często nimi latał i pewność siebie go zgubiła hehe więc proszę o ponowne rozpatrzenie tego punktu, koleś TOP 80 :)
      ST 169 1 104 816 % :gszo:

      PB SOLO 66 686,35%
      PB ACS 369 507,5%


      UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
      U1 - 9693,37 - 10 ST
      U50 - 73 165,47 - 10 ST
      U67 - 9937,6 - 4 ST
      UAndro - 18 326,18 - 3ST

      TOP 1 ACS uAndro
      TOP 3,5 ACS u50
      TOP 6 uDRACO

      U12 - 48 396% - 24 ST
      U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

      VENI VIDI VICI (!)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Goku7 ().

    • Goku7 napisał(a):

      komentarz Hitokiri Battousai najlepiej o tym mówią.
      Ja może dzisiaj jakoś ciężko kapuję, ale mi one nic nie mówią :D
      Oczywiście nie podejrzewam Cię o kłamstwo dla jasności.
      Mimo wszystko poczekam na to co powiedzą inni klubowicze :)

      PeeS.

      Chciałem dodać kolejny pkt.
      Tylko nie wiem czy zostanie mi on zaliczony jako 17. Jeśli nie to pkt 2 :)

      Maximus [KSW-Team] vs CRACOVIA KRAKOW [3 X] - 5250,03% - obrona!! TOP9 solo u41 PB :)
      Kozak nad kozakami
      Narcyz nad narcyzami


      ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

    • Włosiu napisał(a):

      Mimo wszystko poczekam na to co powiedzą inni klubowicze :)

      No to czekam na szybką wypowiedź innych bo jest tak jak napisałem w 100 %:) i łącznie będę miał 5 zadań :) z góry dziękuję.
      ST 169 1 104 816 % :gszo:

      PB SOLO 66 686,35%
      PB ACS 369 507,5%


      UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
      U1 - 9693,37 - 10 ST
      U50 - 73 165,47 - 10 ST
      U67 - 9937,6 - 4 ST
      UAndro - 18 326,18 - 3ST

      TOP 1 ACS uAndro
      TOP 3,5 ACS u50
      TOP 6 uDRACO

      U12 - 48 396% - 24 ST
      U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

      VENI VIDI VICI (!)
    • Też nie widzę w tym starciu wypowiedzi odnośnie falangi obrońcy
      Uznałbym gdybym zobaczył screenshoty podglądu gali z koordynatami agresora oraz obrońcy i skan moona agresora potwierdzający zasięg falangi (oczywiście nazwy graczy muszą się pokrywać ze starciem)
      Niestety nie wiem czy dopuszczalne będzie wstawienie takowych z koordynatami na forum
      Póki co czytaj sygne (ostatni wiersz) :)
      suma 58st 34903% U 61
      PB solo 8092%
      Wiara bywa zgubna, a fakty są zbawieniem

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Guras ().

    • Gully napisał(a):

      Włosiu napisał(a):


      Chciałem dodać kolejny pkt.
      Tylko nie wiem czy zostanie mi on zaliczony jako 17. Jeśli nie to pkt 2 :)

      Maximus [KSW-Team] vs CRACOVIA KRAKOW [3 X] - 5250,03% - obrona!! TOP9 solo u41 PB :)

      Moim zdaniem to punkt 2, który oczywiście zaliczam.

      Po dłuższych namysłach oczywiście chce podciągnąć to st jedynie pod pkt 2 :)

      Pozdrawiam.

      EDIT:

      @Samael: napisałem już, że chce to podciągnąć pod pkt 2.
      Jeżeli nie rozumiesz całej oprawy akcji to wystarczy napisać na pw, a nie zaśmiecać temat :)
      Kozak nad kozakami
      Narcyz nad narcyzami


      ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Włosiu ().

    • Cytat za "Włosiu"

      Chciałem dodać kolejny pkt.
      Tylko nie wiem czy zostanie mi on zaliczony jako 17. Jeśli nie to pkt 2 :)

      Maximus [KSW-Team] vs CRACOVIA KRAKOW [3 X] - 5250,03% - obrona!! TOP9 solo u41 PB :)


      Napisz coś więcej o akcji- dlaczego to miałoby się zaliczyć do "inne finezyjne" ?(
    • Guras napisał(a):

      2. Towarzysz Winnicki [Borsuki] vs Duch [IRON], Goku [IRON], maly_rawi [IRON] - 1 233,76% Obrona.?

      Otrzymałem na PW koordynaty oraz skan moona
      To było w tym samym układzie
      Zaliczam starcie i witam w KFZ
      Zainteresowanym członkom prześlę dalej PW
      Pozdrawiam
      Guras

      Dziękuję :) i czekam na aktualizację prowadzącego temat. Nick w grze "Goku" to jestem 82 osobą w KFZ :D :E
      ST 169 1 104 816 % :gszo:

      PB SOLO 66 686,35%
      PB ACS 369 507,5%


      UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
      U1 - 9693,37 - 10 ST
      U50 - 73 165,47 - 10 ST
      U67 - 9937,6 - 4 ST
      UAndro - 18 326,18 - 3ST

      TOP 1 ACS uAndro
      TOP 3,5 ACS u50
      TOP 6 uDRACO

      U12 - 48 396% - 24 ST
      U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

      VENI VIDI VICI (!)
    • Guras napisał(a):

      wiesz cegiel nie będę się wykłócał ale jak dla mnie dowody są wystarczające
      nie rozumiem twojego tłumaczenia że niby ktoś będzie specjalnie przenosił planetę po to żeby sie dostać do KFZ
      trochę dziwne wytłumaczenie

      jakie dowody?

      Pokaż screena to będziesz miał dowód. Zasady zasadami.
      Takie moje zdanie.
      Kozak nad kozakami
      Narcyz nad narcyzami


      ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

    • c3gi3l napisał(a):

      2. Towarzysz Winnicki [Borsuki] vs Duch [IRON], Goku [IRON], maly_rawi [IRON] - 1 233,76% Obrona.
      nie zaliczam - brak opisu... Guras wyciag z mapy niczego nie dowodzi w dobie przenoszenia planet

      Śmiech na Sali jeden drugiego podważa ;) niestety cegiel racji nie masz.

      Guras napisał(a):

      wiesz cegiel nie będę się wykłócał ale jak dla mnie dowody są wystarczające
      nie rozumiem twojego tłumaczenia że niby ktoś będzie specjalnie przenosił planetę po to żeby sie dostać do KFZ
      trochę dziwne wytłumaczenie

      I nadal proszę o aktualizację bo w 100% jest jak opisałem. Zaraz wkleję screena z RW.
      ST 169 1 104 816 % :gszo:

      PB SOLO 66 686,35%
      PB ACS 369 507,5%


      UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
      U1 - 9693,37 - 10 ST
      U50 - 73 165,47 - 10 ST
      U67 - 9937,6 - 4 ST
      UAndro - 18 326,18 - 3ST

      TOP 1 ACS uAndro
      TOP 3,5 ACS u50
      TOP 6 uDRACO

      U12 - 48 396% - 24 ST
      U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

      VENI VIDI VICI (!)
    • Goku7 napisał(a):

      c3gi3l napisał(a):

      2. Towarzysz Winnicki [Borsuki] vs Duch [IRON], Goku [IRON], maly_rawi [IRON] - 1 233,76% Obrona.
      nie zaliczam - brak opisu... Guras wyciag z mapy niczego nie dowodzi w dobie przenoszenia planet

      Śmiech na Sali jeden drugiego podważa ;) niestety cegiel racji nie masz.

      Guras napisał(a):

      wiesz cegiel nie będę się wykłócał ale jak dla mnie dowody są wystarczające
      nie rozumiem twojego tłumaczenia że niby ktoś będzie specjalnie przenosił planetę po to żeby sie dostać do KFZ
      trochę dziwne wytłumaczenie

      I nadal proszę o aktualizację bo w 100% jest jak opisałem. Zaraz wkleję screena z RW.

      wklej screena na którym jest data i przybliżony czas bitwy + skan moona :)
      Kozak nad kozakami
      Narcyz nad narcyzami


      ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

    • Zaraz będzie dyskusja czy wtedy miał falangę <lol2> :E :E
      Falanga Moon:
      imageshack.us/photo/my-images/40/falanga.png/ Zaraz będzie dyskusja czy wtedy miał falangę <lol2> :E :E

      I ten Screen oczekiwany. Nie sądziłem, że taka szopka wyjdzie.
      img560.imageshack.us/img560/2327/winnicki2.jpg
      img11.imageshack.us/img11/2859/winnicki.jpg

      Goku7 napisał(a):

      Cytat za "Guras"
      2. Towarzysz Winnicki [Borsuki] vs Duch [IRON], Goku [IRON], maly_rawi [IRON] - 1 233,76% Obrona.?

      Otrzymałem na PW koordynaty oraz skan moona
      To było w tym samym układzie
      Zaliczam starcie i witam w KFZ
      Zainteresowanym członkom prześlę dalej PW
      Pozdrawiam
      Guras


      Dziękuję :) i czekam na aktualizację prowadzącego temat. Nick w grze "Goku" to jestem 82 osobą w KFZ :D :E


      Ponawiam.
      ST 169 1 104 816 % :gszo:

      PB SOLO 66 686,35%
      PB ACS 369 507,5%


      UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
      U1 - 9693,37 - 10 ST
      U50 - 73 165,47 - 10 ST
      U67 - 9937,6 - 4 ST
      UAndro - 18 326,18 - 3ST

      TOP 1 ACS uAndro
      TOP 3,5 ACS u50
      TOP 6 uDRACO

      U12 - 48 396% - 24 ST
      U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

      VENI VIDI VICI (!)
    • c3gi3l napisał(a):

      4. Akceptowane sa wyłącznie ST, i wyłącznie te
      w opisie których autor wspomina jak do nich doszło,
      lub w inny sposób można jednoznacznie wyczytać istotne
      okolicznosci, z punktu widzenia zakwalifikowania.

      Ani jedna z powyższych wytycznych nie została spełniona.
      Czego oczekujesz wklejając skan 5 miesięcy po RW?
      Tak jak pisałem. Nie twierdzę, że to co piszesz nie jest prawdą.
      Jednak dla mnie zasady są zasadami. Zobaczymy co napisze teraz prowadzący.

      Pozdrawiam.

      Kozak nad kozakami
      Narcyz nad narcyzami


      ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Włosiu ().

    • lub w inny sposób można jednoznacznie wyczytać istotne
      okolicznosci, z punktu widzenia zakwalifikowania.


      ja widzę takie okoliczności
      i nie widzę powodów dla których ktoś miałby kłamać skoro udowodnił że do takiego starcia mogło dojść, a nawet doszło tylko brakuje wystarczającego opisu
      ja jestem na tak
      jednakże pozostawiam ocenie prowadzącemu
      jednak jeżeli po raz kolejny krzyknie veto nie będę się upierał
      suma 58st 34903% U 61
      PB solo 8092%
      Wiara bywa zgubna, a fakty są zbawieniem
    • Kopę lat ale mam punkcik 13 do kolekcji.

      FS na zatrzymaj moon -> moon. Co prawda sytuacji nie opisałem w ST natomiast widać to jak na dłoni po RW :)

      #3: Webber AKA wRAiTh [RedMoon] vs Sy1 [ - ], Kalaz [SF Team] - 507,8%

      Apropo komentujących, że nie ma opisu, zacytuję:

      lub w inny sposób można jednoznacznie wyczytać istotne
      okolicznosci, z punktu widzenia zakwalifikowania.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez WebberPL ().

    • brak info w ST, ze agresor mial cel w zasiegu falangi...
      mialem tylko zapewnienia Gurasa ze to bylo w tym samym ukladzie, ktory przypuszczam ze bazowal na mapie pol roku po starciu
      zaliczenia na tej podstawie nie moglo byc, bo otworzylo by to furtke dla kolejnych "niepewnych st" (mapa niczego nie dowodzi), bo skoro tutaj zaliczylbym w oparciu o mape to w przyszlosci ktos moglby sie domagac tego samego,
      a tak jak Guras zauwazyles ktos moglby specjalnie przeniesc planete po to zeby nabic ptk do KFZ - dopuszczam taka mozliwosc... wiec skoro mamy jasno powiedziane ze RW ma byc odpowiednio opisane to czemu przy ocenie mialbym kierowac sie niepewnymi zrodlami...

      co wiecej, moj cytat z tej samej strony

      ten punkt jest finezyjny, gdy pojawiaja sie tam solowki z wykorzystaniem zawroconego stacjonuj, jednak zgodnie z tym co bylo do tej pory akcje innego typu w dalszym ciagu beda zaliczane, ale pod warunkiem ze beda odpowiednio opisane...


      nie ja wymyslilem zaliczenia akcji w ktorych jedyna finezja jest lamerstwo obroncy, ale mam prawo sie przyczepic jak czegos w takim RW brakuje... tu brak info o fali, wiec moja ocena jest taka j\w...
      3 zaliczenia 0 negatywnych w ciagu tygodnia, jak klubowicze beda laskawi i zaakceptuja ta naciagana "dwojke" to uzyskasz zaliczenie


      WebberPL napisał(a):



      nie zaliczylbym takiego ST:D cale szczescie swieze to mozesz dorobic jakis opis...
      wyczytac ze starcia mozna tylko ze odbylo sie na moonie kolegi... przeciez mogl to byc skan->lot...
      problematyczne to jest, bo tam zawsze byly akcje z lapania powrotu, a nie stacjonowania, wiec nie obejdzie sie bez opisu, ktory wskazywal by na to ze ta flote "rozkminiles" :P

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez c3gi3l ().

    • WebberPL napisał(a):


      Mam mieszane odczucia do tego RW i nie jestem przekonany czy powinno byc zaliczone od tego punktu. Uwazam, ze punkt zostal stworzony z mysla o tym, aby wylapac FSa wracajacego z misji zatrzymaj. A tutaj tak naprawde nie wiadomo, czy flota zostala poprostu zauwazona po skanie i poleciales a nastepnie zdziwiles sie ze byla to flota kogos innego, czy leciales juz z zamiarem trafienia takiej floty ktora dolatywala na zaprzyjaznionego moona czy tez moze jeden z obroncow uciekl albo nie udalo mu sie podstawic. Niestety, z samego RW nic jednoznacznie nie wynika, wiec narazie wstrzymam sie z kwalifikacja tego starcia pod ten punkt w KFZ. Jestem ciekaw, co na ot inni klubowicze.


      195 ST - 437 393,32%


      "Jeśli spadać, to z wysokiego konia"

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gully ().

    • To było zatrzymaj, zobaczyłem dwie (15) w układzie, zeskanowałem, otworzyłem raport z sondek i było wszystko jasne :)

      No ale jeżeli to dotyczy powrotu to proponuje opisać pkt i po prostu wycofuje zgłoszenie, nic na siłę :P
    • c3gi3l napisał(a):

      nie ja wymyslilem zaliczenia akcji w ktorych jedyna finezja jest lamerstwo obroncy, ale mam prawo sie przyczepic jak czegos w takim RW brakuje... tu brak info o fali, wiec moja ocena jest taka j\w...
      3 zaliczenia 0 negatywnych w ciagu tygodnia, jak klubowicze beda laskawi i zaakceptuja ta naciagana "dwojke" to uzyskasz zaliczenie

      Zaliczenia mam 4, a to byłoby 5.. co do zaliczenia "dwójki" to wypraszam sobie naciąganą. Screena Bitwy macie, falangi też nawet poprosiłem Agresora (w tym starciu) z wrogiego sojuszu aby sam wam opisał jak było. Niestety ma bana na forum postaram się zrzucić Screen jak raczy mi odpisać i to opisać bo tego pewny być nie mogę. Dziwne aby ktoś 3mał skan przez kilka dobrych miechów. Skoro widać, że starcie było w tym samym układzie to chyba logiczne, że poleciał przynajmniej z 1 poziomem falangi. Tym bardziej, nie byle jaki TOP.
      ST 169 1 104 816 % :gszo:

      PB SOLO 66 686,35%
      PB ACS 369 507,5%


      UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
      U1 - 9693,37 - 10 ST
      U50 - 73 165,47 - 10 ST
      U67 - 9937,6 - 4 ST
      UAndro - 18 326,18 - 3ST

      TOP 1 ACS uAndro
      TOP 3,5 ACS u50
      TOP 6 uDRACO

      U12 - 48 396% - 24 ST
      U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

      VENI VIDI VICI (!)
    • Włosiu napisał(a):





      Cytat za "c3gi3l"



      4. Akceptowane sa wyłącznie ST, i wyłącznie te
      w opisie których autor wspomina jak do nich doszło,
      lub w inny sposób można jednoznacznie wyczytać istotne
      okolicznosci, z punktu widzenia zakwalifikowania.

      Ani jedna z powyższych wytycznych nie została spełniona.
      Czego oczekujesz wklejając skan 5 miesięcy po RW?
      Tak jak pisałem. Nie twierdzę, że to co piszesz nie jest prawdą.
      Jednak dla mnie zasady są zasadami. Zobaczymy co napisze teraz prowadzący.

      Pozdrawiam.



      Dobra to w myśl Twojej wypowiedzi czyli "lub w inny sposób można jednoznacznie wyczytać istotne
      okolicznosci, z punktu widzenia zakwalifikowania."


      Ama93 napisał(a):

      Potwierdzam że koleś miał tam falangę.. miał ją wtedy i ma ją teraz.

      Wiec tak on gra na u12 i ja gram na u12 i potwierdzam że w danym momencie tak było. Sam skanowałem go kilka dni przed atakiem i falangę na moonie miał. Duch też był w tym układzie więc nie rozumiem czego jeszcze chcesz, czy może po prostu musicie się dowartościować tym że postawicie na swoim czepiając się byle czego, pokazując tym swoją wątpliwa wyższość...

      12. Złomowanie bez skanowania i falangowania.

      Jest taki punkt który podlega zaliczeniu. Teraz mam do pana pytanie. Skoro nie wystarczy Ci słowo honoru osoby która złomowała to w jaki sposób możliwe jest zaliczenie tego punktu. Tego nie da się udowodnić bo niby jak? A skoro tutaj wierzy się na słowo to dlaczego nie można uwierzyć w innym przydapku? I czy opis ST znaczy więcej niż słowo agresora i kilku świadków? Ok że skana nie było można udowodnić ale jak udowodnisz falangowanie? Przecież w opisie ST też można kłamać. Twoja konsekwencja jest po prostu śmieszna i tyle. Albo robisz wszystko dokładnie i czepiasz się wszystkich a nie tylko wybranych osób a innym odpuszczasz, albo sobie daruj. Bo Twoje zarzuty są bezsensowne. Zreszta masz już dowody, i masz też dowód na wypaczenie twoich argumentów.

      (Solo - 1 529,93% : ACS - 11 114,15%)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Biały Wilk ().