jucek - maruda

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • jucek - maruda

    Witam mam na imię Jarek, zerkałem w ten dział już kilka razy aż w końcu postanowiłem coś napisać.
    Mieszkam w mieście Maksikaz-a
    Obecnie jestem GO Uni 66, 60 59 58
    GO przygodę rozpocząłem 3.10.2010
    Nick IRC - jucek
    adres e-mail jucek@ogame.pl

    Zainteresowania -Sport, Polityka, Informatyka

    Coś o sobie: może coś dopisze jeszcze
    EX-GO Unii: 58, 59, 60, 66, Nekar, Quantum

    23.12.2012 - TOP 10 ACS Uni Andromeda 4923,03%

    Andromeda ON
    - SOLO - 8
    - ACS - 8
    Uni 32 OFF
  • Witaj! :)
    Skoro interesujesz się polityką, to dopytam.
    Jakie jest Twoje zdanie o karze śmierci?
    Barbarzyństwo czy skuteczny środek odstraszający i sprawiedliwa kara?

    Jesteś zwolennikiem Unii Europejskiej?
    Powinna ona być nadal związkiem państw czy zmierzać w kierunku budowania federacji,czegoś w rodzaju stanów zjednoczonych Europy, ze wspólna polityką zagraniczną, wojskiem?

    Jakie masz zdanie o obowiązującej w Polsce ustawie antyaborcyjnej?
    Czy jest to dobry kompromis, czy raczej prawo narzucające katolicki światopogląd?
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • Odp 1. Nie wiem czy słyszeliście ale ostatnio było głośno o Służewie i dziewczynce porwanej przez kuzyna, zgwałconej, zamordowanej i porzuconej w lesie - w takich przypadkach jestem za karą śmierci.

    Odp 2. Jestem zwolennikiem UE, ze wspólną polityką zagraniczna we wszystkich dziedzinach - a nie każdy sobie coś tam skrobie. Jak dobrze wiemy każdy sojusz musi mieć narzędzie do rozmów lub narzędzia nacisku aby móc swobodnie prowadzić politykę zagraniczną, negocjować warunki traktatów itp. Natomiast silna armia jest jednym z czynników wpływającym na pozycje w hierarchii, choć jestem zwolennikiem metod pokojowych które nie zawsze są możliwe do osiągnięcia.

    Odp 3. Ogólnie nie zagłębiałem się w jej treść, aborcja na tak ale tylko w warunkach zagrożenia życia.
    EX-GO Unii: 58, 59, 60, 66, Nekar, Quantum

    23.12.2012 - TOP 10 ACS Uni Andromeda 4923,03%

    Andromeda ON
    - SOLO - 8
    - ACS - 8
    Uni 32 OFF
  • Nie wiem czy słyszeliście ale ostatnio było głośno o Służewie i dziewczynce porwanej przez kuzyna, zgwałconej, zamordowanej i porzuconej w lesie - w takich przypadkach jestem za karą śmierci

    Nie zgadzam się z taką wizją wymiaru sprawiedliwosci, który ma zaspokajać żądzę zemsty rodziny ofiary czy opinii publicznej. Celem powinno być takie ukaranie przestepcy, by nigdy nie popelnił już przestępstwa, a kara dozywocia w skrajnych przypadkach wystarczająco eliminuje groźbę recydywy.
    Kara śmierci polega na zabiciu człowieka, a to zawsze jest obrzydliwe.
    W dodatku jest ryzyko skazania niewinnej osoby. Historia pełna jest przypadków takich pomyłek i sądowych zbrodni.
    Aż dziw bierze, że tak często chrześcijanie popierają karę śmierci, zapominając, że założyciel ich religii padł ofiarą tej kary.
    Ostatnio głośno o odwrocie od kary śmierci w USA, niestety bardzo powolnym odwrocie.
    przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=reportaz&name=210

    No ale nie chcę zamieniać Twojego tematu w dyskusję o tak ponurych sprawach ;)
    Napisz, proszę, co lubisz robić w wolnych chwilach?
    Ulubiona książka?
    Jakiej muzyki słuchasz?
    Ulubiony film, serial?
    Udzielasz się na innych forach?
    Jesteś uzależniony od internetu? Ile godzin spędzasz przy kompie?
    Lubisz pisać o Sobie?
    Kawa czy herbata?
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • Napisz, proszę, co lubisz robić w wolnych chwilach? : w wolnych chwilach wybieram się z rodzynką na spacer po Ciechocinku, wieczorami piwko ze znajomymi, kręgle. Dodatkowo spędzam czas grając w Ogame i Conter-Strike
    Ulubiona książka? - Ogólnie mało czytam książki by mówić tu o ulubionych więc pozwól że nic to nie podam
    Jakiej muzyki słuchasz? - Ogólnie wszytsko po troszku - nie lubie Metalu i Disco Polo
    Ulubiony film, serial? - Mój ulubiony film to Krok do sławy, Stygmaty, Pasażer 57
    Udzielasz się na innych forach? - jeszcze niedcawno byłem Administratorem stron i for sportowych związanych ze Sportem w Ciechocinku
    Jesteś uzależniony od internetu? Ile godzin spędzasz przy kompie? - jestem uzależniony od internetu - średnio 8h
    Lubisz pisać o Sobie? - raczej nie
    Kawa czy herbata? - Herbata napisał bym piwo ale nie ma do wyboru :ocb:
    EX-GO Unii: 58, 59, 60, 66, Nekar, Quantum

    23.12.2012 - TOP 10 ACS Uni Andromeda 4923,03%

    Andromeda ON
    - SOLO - 8
    - ACS - 8
    Uni 32 OFF
  • Hej Jucek, widze sporo nas łączy :D
    Też mam avek z Avatara... tylko ładniejszy :P
    No i też jestem marudą... strasznym :D

    Co nikt Ci tu nie spamuje ?

    Ulubiony polski klub piłkarski ?
  • guras napisał(a):

    Kawa czy herbata? - Herbata napisał bym piwo ale nie ma do wyboru

    :]
    skoro sie znalazł degustator to ja zadam pytanie ^^
    1. W jakich ilościach - nie mniej niż dwa
    2. Jak często - za często
    3. Jakiś konkretny gatunek? Może marka piwa? - pijam ogólnie tyski choć kasztelana też lubie. Miałem raz przyjemność być na konferencji piwowarskiej organizowanej przez producenta piwa żywiec - i tam piłem piwo robione normalnie w domu. Coś pysznego.
    Zapraszam na Kasztelana niepasteryzowanego do Włocławka ;)
    Ulubiony polski klub piłkarski ? ogólnie moją sympatia piłkarska jest po stronie Bełchatowa a to ze względu na znajomych którzy tam grają. A wcześniej byli związani z klubem który jest u mnie w miesicie i obecnie gra w IV lidze.
    EX-GO Unii: 58, 59, 60, 66, Nekar, Quantum

    23.12.2012 - TOP 10 ACS Uni Andromeda 4923,03%

    Andromeda ON
    - SOLO - 8
    - ACS - 8
    Uni 32 OFF
  • Dlaczego zostałeś Go ?
    Jakie lubisz kobitki (poza żoną) ?
    Co myślisz o myśleniu ?
    O czym myślisz gdy nie myślisz ?
    Jesteś dobrym czy złym teamowcem ?
    Co robisz gdy nie banujesz ?
  • alibaba napisał(a):

    Dlaczego zostałeś Go ? - W ogame gram już długo , nastała pora na coś nowego
    Jakie lubisz kobitki (poza żoną) ? - słodkie
    Co myślisz o myśleniu ? - myślenie nie szkodzi
    O czym myślisz gdy nie myślisz ? - raczej zawsze myślę lecz raz więcej a raz mniej
    Jesteś dobrym czy złym teamowcem ? - to pytanie raczej nie do mnie - niech inni mnie oceniają
    Co robisz gdy nie banujesz ? - real zawsze na swoim miejscu
    EX-GO Unii: 58, 59, 60, 66, Nekar, Quantum

    23.12.2012 - TOP 10 ACS Uni Andromeda 4923,03%

    Andromeda ON
    - SOLO - 8
    - ACS - 8
    Uni 32 OFF
  • Diakkon napisał(a):

    to dlaczego tak malo przesiadujesz na kanale #pl.uni66? :P - no ostatnio troszkę mniej jestem na IRC, ale to sie zmieni

    na ktorym/ch uni grales/grasz? , gram na Andromedzie , grałem na 14, 32, coś tu jeszcze było hmmm....

    takie top'y ? ogólnie do top 300

    ile razy na pregierzu i za co? - tu mnie jeszcze nikt nie widział
    EX-GO Unii: 58, 59, 60, 66, Nekar, Quantum

    23.12.2012 - TOP 10 ACS Uni Andromeda 4923,03%

    Andromeda ON
    - SOLO - 8
    - ACS - 8
    Uni 32 OFF