Gdzie sie podziaaaaaaly tamte prywatki, czyli o naszej topce

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Gdzie sie podziaaaaaaly tamte prywatki, czyli o naszej topce

Witam, tytulem wstepu pragne napisac ze spozywanie raket fiuel dabel blast zle wplywa na nasze mozgi, co widac po naszej wspanialej i jakze preznie rozwijajacej sie topce !
    Na pewno wielu z Was choc raz grajac na tym Universum pomyslalo sobie `motyla noga, nie spie, nie jem, zalatwiam sie pod siebie, cwicze bajceps czesciej niz wczesniej, a i tak NIE JESTEM w top100, CHLIIIIIIIPPPPPP"!
    Spowodowane jest to wystepkami naszych kochanych topowiczow, ktorzy tworza sobie tak zwanego "brata z Afryki", ktory gra za nich kiedy oni spia.
    Sprytne, co nie?
    Zaiste hędogo.

Sa jednak i sprytniejsi gracze, ktorzy swoim darem kombinatoryki potrafia przekabacic GO w taki sposob, ze wczesniej wlepiony ban za zasiadanie, ktorego wstawienie na pregiez bylo jak smiem sie domyslec SLUSZNE i podparte jakimis tezami, dowodami i innego typu tezami i dowodami (sic!), zostaje zdjety OT TAK. hjehje, liski chytruski.
    Tym optymistycznym akcentem koncze moj jakze zdolny wywod i pragne poniesc kare.

Pozdrawiam prototypa, mnicha i samodobro.
    Reszte dopisze jak tylko wyladuja na pregiezu ;d
  • Mają też poparcie caratu i złych szatańskich mocy. Co nie zmienia faktu, że robią niesłychanie brzydko i Paszko masz pełną rację.
    Teraz wypada postawić pytanie, co z tym fantem zrobić? Jak przeciwstawić się tym niecnym poczynaniom?
    HIMENIE NA SWYM TYGRYSIE, GDZIE SIĘ PODZIEWASZ, PRZYBĄDŹ I PRZYNIEŚ DOBRO.

Mordimer Madderdin, uniżony sługa, licencjonowany inkwizytor biskupa Hez-Hezronu.

Solo: 2837% ACS: 6058%
    ST: 25

#superniebo
  • Pytanie do autora

Skąd Ty możesz wiedzieć, że te bany były słuszne, a nie były pomyłką GO ? Z początku oni zaszli tak daleko, a Ty nie i oczywiście twierdzisz, że nie łamiąc zasad tak daleko by nie zaszli...
  • TakSobieFarmie wrote:

Pytanie do autora

Skąd Ty możesz wiedzieć, że te bany były słuszne, a nie były pomyłką GO ? Z początku oni zaszli tak daleko, a Ty nie i oczywiście twierdzisz, że nie łamiąc zasad tak daleko by nie zaszli...

Drogi graczu, zastanow sie nad swoimi poczynaniami! Wyjdz z domu, zapusc sie do kosciola. Apeluje i wnosze postulat do wszystkich graczy OGAME - idzcie na pielgrzymke, bowiem dobrze Wam ona zrobi. Milujcie swoich bliznich i przestrzegacie zasad elektoratu!
  • Co prawda to prawda gram ostro sporo siedze moze pare wtop bylo , farmy slabo siadaja , ale mysle ze top100 to powinienem byc :D . No ale jak podalem na poczatku ze taki pan z forum push pasywny nick TakSobieFarmie to pare osob mnie zjechalo , mod ciachna posta i wszyscy szczesliwi . A potem ten pan wyladowal na pregierzu ( 23.01.2011 08:15:47 GO Uni76 b4el NieuchwytnaLama 26.01.2011 08:15:47 Bash(I) na graczu MadeInJapan ) . Co ciekawe inne niki tego pana w grze jego to miedzy innymi MadeInChina , zapewne przypadkowa zbierznosc bycia w 1ukladzie i super farma :D.

pozdro i na fali :P
    We Will Fight Till The End
    Without Fear Without Pain
    We Will Destroy Everything
    Without Paing For The Thing
    Fearless Fighters Till The End
    Be With Us Or Die With Them
  • TakSobieFarmie, no tak tak.
    Wystarczy sobie spojrzec na jego podpis na forum. Odpowiedz sama w sobie.
    Nie dosc ze bash to jeszcze sprytne multi ;d
    Polecam uzywanie mozgu, bo nieuzywane miesnie zaniakaja!
  • GregoSSJ wrote:

Co prawda to prawda gram ostro sporo siedze moze pare wtop bylo , farmy slabo siadaja , ale mysle ze top100 to powinienem byc :D . No ale jak podalem na poczatku ze taki pan z forum push pasywny nick TakSobieFarmie to pare osob mnie zjechalo , mod ciachna posta i wszyscy szczesliwi . A potem ten pan wyladowal na pregierzu ( 23.01.2011 08:15:47 GO Uni76 b4el NieuchwytnaLama 26.01.2011 08:15:47 Bash(I) na graczu MadeInJapan ) . Co ciekawe inne niki tego pana w grze jego to miedzy innymi MadeInChina , zapewne przypadkowa zbierznosc bycia w 1ukladzie i super farma :D.

Tak, przyznaje się:) Jako, że miała to być moonówka, ale kumpel grający na tym koncie oznajmił, że nie będzie miał czasu i usuwa konto, to postanowiłem je przefarmić co by inni tego nie zrobili:) Były to marne surowce, bo posłałem mt'ki w falach na fs'a i po kilkaset surowca zabrały... Pomyliłem się o 1 atak i ban:) Ale za kilka dni wrócę do topki... Odrobię ekspami...

Hahaha... Sucha pacha, multi powiadasz ? :lol: Opisałem powód powyżej i sam zapewne postąpiłbyś tak jak ja...
    Nie będę wtaczał się w dyskusje z kimś kto egzystuje w zbyt płytkim brodziku intelektualnym:)

The post was edited 1 time, last by TakSobieFarmie ().

• TakSobieFarmie wrote:

GregoSSJ wrote:

Co prawda to prawda gram ostro sporo siedze moze pare wtop bylo , farmy slabo siadaja , ale mysle ze top100 to powinienem byc :D . No ale jak podalem na poczatku ze taki pan z forum push pasywny nick TakSobieFarmie to pare osob mnie zjechalo , mod ciachna posta i wszyscy szczesliwi . A potem ten pan wyladowal na pregierzu ( 23.01.2011 08:15:47 GO Uni76 b4el NieuchwytnaLama 26.01.2011 08:15:47 Bash(I) na graczu MadeInJapan ) . Co ciekawe inne niki tego pana w grze jego to miedzy innymi MadeInChina , zapewne przypadkowa zbierznosc bycia w 1ukladzie i super farma :D.

Tak, przyznaje się:) Jako, że miała to być moonówka, ale kumpel grający na tym koncie oznajmił, że nie będzie miał czasu i usuwa konto, to postanowiłem je przefarmić co by inni tego nie zrobili:) Były to marne surowce, bo posłałem mt'ki w falach na fs'a i po kilkaset surowca zabrały... Pomyliłem się o 1 atak i ban:) Ale za kilka dni wrócę do topki... Odrobię ekspami...

Przyznawaj sie dalej to moze jeszcze czegos ciekawszego sie dowiemy
    Takie tlumaczenie generalnie jest raczej srednio rozgarniete
    Zakladanie na poczatku wielu kont jak sie ma sposoby na ip jest cfane, ale zeby to robic trzeba miec chociaz jaja ktorych Ty nie masz.
    I po jakiego grzyba w ogole bronisz? skoro oszukuja, powinni sie znalezc na pregierzu i tutaj chyba nie potrzeba zadnej polemiki. z takimi sie po prostu walczy i tyle. nawet jesli jest to 'tylko' zasiadanie i powolywanie czarnego brata z afryki to nalezy sie ban i tyle. Nie masz czasu odbierac fs to nie graj. Zeby grac trzeba miec jaja, czyli cos czego Wam brak.

Nie będę wtaczał się w dyskusje z kimś kto egzystuje w zbyt płytkim brodziku intelektualnym:)
    Ohohohoho. tekstowo peel, jak byc fajnym peel i jak.cos.to.com
    hjehje, cfane ;d

The post was edited 1 time, last by Suha Pacha ().

• Suha Pacha wrote:

TakSobieFarmie, no tak tak.
    Wystarczy sobie spojrzec na jego podpis na forum. Odpowiedz sama w sobie.
    Nie dosc ze bash to jeszcze sprytne multi ;d
    Polecam uzywanie mozgu, bo nieuzywane miesnie zaniakaja!

Suha Pacha wrote:

TakSobieFarmie wrote:

GregoSSJ wrote:

Przyznawaj sie dalej to moze jeszcze czegos ciekawszego sie dowiemy
    Takie tlumaczenie generalnie jest raczej srednio rozgarniete
    Zakladanie na poczatku wielu kont jak sie ma sposoby na ip jest cfane, ale zeby to robic trzeba miec chociaz jaja ktorych Ty nie masz.
    I po jakiego grzyba w ogole bronisz? skoro oszukuja, powinni sie znalezc na pregierzu i tutaj chyba nie potrzeba zadnej polemiki. z takimi sie po prostu walczy i tyle. nawet jesli jest to 'tylko' zasiadanie i powolywanie czarnego brata z afryki to nalezy sie ban i tyle. Nie masz czasu odbierac fs to nie graj. Zeby grac trzeba miec jaja, czyli cos czego Wam brak.

Ja wiem jak ze mną było i tej kwestii się trzymam... Jakby było multi byłby ban za multi, a nie ma:)

Po co ich bronie ? Bo skoro nie mają bana to grają uczciwie, a Ty nie możesz ich dogonić w topce, to Twoim zdaniem grają łamiąc zasady...
  • TakSobieFarmie wrote:

GregoSSJ wrote:

Hahaha... Sucha pacha, multi powiadasz ? :lol: Opisałem powód powyżej i sam zapewne postąpiłbyś tak jak ja...

Fajnie ze miales na tyle odwagi i sie przyznales tylko klamstwo troszke za duze pewnie jezdziles na poczatku w ciemno potem dales fs-a . Bo jakim cudem 1 farma trafia sie z 1,5k dyksu ufarmionego , chcesz mi wmowic ze 3k sobie gosciu trzymal . W takie bajki to gracze z moim stazem nie wierza.

pozdro i na fali
  • GregoSSJ wrote:

W takie bajki to gracze z moim stazem nie wierza.

pozdro i na fali

ja to teraz liczy się staż :E
    jak ja lubię takie wyzywanki na początku Uni ahh ubaw po pachy i to za darmola ^^

co do tematu, to każdy wie że przekręty były, są i będą, aczkolwiek nie wszystkie anulowane bany muszą być przekupione :] choć z drugiej strony trzeba sobie radzić w życiu ( i grze ) :P
  • GregoSSJ wrote:

TakSobieFarmie wrote:

GregoSSJ wrote:

Fajnie ze miales na tyle odwagi i sie przyznales tylko klamstwo troszke za duze pewnie jezdziles na poczatku w ciemno potem dales fs-a . Bo jakim cudem 1 farma trafia sie z 1,5k dyksu ufarmionego , chcesz mi wmowic ze 3k sobie gosciu trzymal . W takie bajki to gracze z moim stazem nie wierza.

pozdro i na fali

Widocznie się trafia... Mnie nie obchodzi to czy Ty w to wierzysz czy nie... Ty nie trafiłeś to i ja nie mogłem... Co za ludzie:)

Ja już kończę tą dyskusja i nie wchodzę w ten temat:)
  • Im dluzej cos robisz tym masz wieksze doswiadczenie wiesz o rzeczach z zza tak zwanych kulis , zapytaj sie starych graczy z u1 np o masowe mnozenie surowcow albo o masowe bany go dla 1 sojuszu bez urlopu (przez rzekomy blad systemu) itp.

pozdro i na fali
  • Jest pewna grupa graczy która oszukuje na każdym uni. Robią przekręty na całego. Dostają bana, przejmują nowe konto, albo zaczynają od nowa na kolejnym uni.
    Zazwyczaj są to najwięksi cwaniacy na uni i forum, przechwalając się co to oni nie mogą i jacy są dobrze.
    Jak się doda do tego ich znajomości z teamem to można na to poradzić tylko jedno. Szczerze im współczuć, że ich egzystencja jest tak marna że ta gra jest dla nich wszystkim i zrobią wszystko aby być wyżej w top.

Trochę to przykre że się tak dzieje i że liczba tych graczy rośnie, że oni nie widzą w tym nic złego, a nawet się tym chwalą (kwestia używania ASa), ale my nic na to nie poradzimy, więc pozostaje nam tylko doskonalić swoje umiejętności w grze i pokazać że oni oszukują bardziej siebie niż nas.

Pozdrawiam
    SenTey

PS:
    `motyla noga, nie spie, nie jem, zalatwiam sie pod siebie, cwicze bajceps czesciej niz wczesniej, a i tak NIE JESTEM w top100, CHLIIIIIIIPPPPPP"!

Trochę przesadziłeś, top100 można mieć z samych kopalni;)
    Grając tak jak to opisałeś to przy uczciwej grze jesteś bez większego problemu top10;)
  • AAaaAAaahaaha, gdzie się pooodziaaały taaamte PRYWAAATKI!?

Gdzie się podziały prototypy broni masowej zagłady i świętych, ręcznych, zasiadających braci z Antiochii?
    Nasi reporterzy donoszą, że jako dobro samo (nie powinno być na odwrót?) w sobie, trzymane są pod ścisłą inspekcją mnichów zakapiorów z klasztoru na kurzej pale.

Porywający koncert daliście, stringi na scenę i moje uznanie. Ale przez tą pazerność, jeden z Was musiał polecieć za bash i teraz dostaje czkawki, drugi stracił 300 ileś pkt na ekspedycji i musiał klęczeć na grochu przed Operatorem, a trzeci czekoladowy nosek... no właśnie? Co z trzecim? A no to, że grać to on za bardzo nie potrafił, toteż wleciał w farmę, jak świnia w pomidory i nieborak musiał multikonto na forum założyć, żeby się zreferować pod starciem jakimiś tajemniczymi inkantacjami, z których to poza tym, że nic nie zrozumiałem, to nie zrozumiałem nic. No sorry bardzo, ale taki pr0 plejer, by wcześniej konta na forum nie miał?! Ależ wolne żaaarty, Panooowie.

Robicie na tym Uni arcyciekawy burdel.
    Oby tak dalej, to pręgierz wybuchnie i będziemy mieli kolejne postnuklearne realia, podrożeją bułki i będą spore komplikacje z dowiezieniem Bravo do kiosków.
    I z pełnym uznaniem, ale zdeponujcie sobie w ciapie kilo batatów i nie wymontowujcie ich do Wielkanocy.

Zdróweńka i pozdrawiam oglądającą mnie mamę.
  • "Robicie na tym Uni arcyciekawy burdel."
    Męskiej części się to spodoba 0_o
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo

Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu
  • Wały były, są i będą... nie którzy gracze nie potrafią inaczej..
    Pojęcia takie jak uczciwość, honor i dobra zabawa jest im obca.
    ST Solo: 475,15%; 327,97%; 985,12%; 702,24%;; 110,49%; 327,72%
    ST ACS : 521,56

"W żyCiu WażNe Są wsPomnIeniA, WiĘc TwoRzyMy ChwIle GodNe PrzYpoMnieniA
    "
  • SenTey wrote:

PS:

Quoted
    `motyla noga, nie spie, nie jem, zalatwiam sie pod siebie, cwicze bajceps czesciej niz wczesniej, a i tak NIE JESTEM w top100, CHLIIIIIIIPPPPPP"!

Trochę przesadziłeś, top100 można mieć z samych kopalni;)
    Grając tak jak to opisałeś to przy uczciwej grze jesteś bez większego problemu top10;)

Jak ja kocham wszystkich tych, ktorzy czuja klimat i rozumieja takie wyniosle i niemalnze egzystencjonalne metafory.
    +1 dla Ciebie bro.

The post was edited 1 time, last by Suha Pacha ().

• Łudzicie się jeżeli wyślicie że top 100 nie miało swoich "prywatnych" farm :)
    Ścisła topka miała pewnie z kilka ;)

po prostu się umówili i o tej samej godzinie, minucie, sekundzie rejestracja i prosze!
    Darmowa surka, zero problemów z WR ;)
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo

Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu
  • Mind_war wrote:

Łudzicie się jeżeli wyślicie że top 100 nie miało swoich "prywatnych" farm :)
    Ścisła topka miała pewnie z kilka ;)

po prostu się umówili i o tej samej godzinie, minucie, sekundzie rejestracja i prosze!
    Darmowa surka, zero problemów z WR ;)
    nie obrażaj ludzi, którzy nie mieli z tym nic wspólnego a są w top.
    trafiłem tutaj przypadkiem, zostałem na dłużej a niedługo będziecie do mnie panie kierowniku mówić. :E

pozdrawiam elitę 8-)
  • TakSobieFarmie wrote:

Jak dla mnie ustawione ataki powinny być karane tak samo jak wszystkie inne formy pushu.
    Pierwsze słyszę, żeby moonówki się usuwało - chyba się im urlop włącza i szuka kogoś kto poprowadzi. A jak tak strasznie chcieliście skasować konto to urlop można na nim włączyć XD.
    Obawiam się że nie każdy by tak zrobił. Nic dodać, nic ująć ;)
  • Suha Pacha, metafora metaforą odbita, więc i +1 dla Ciebie.

maw wrote:

Jak dla mnie ustawione ataki powinny być karane tak samo jak wszystkie inne formy pushu.

Karany powinien być stały handel z moonówkami.
    Na innym uni spotkałem się z takimi sytuacjami że ludzie z wysokiego top, pilnowali moonówek na innych uni, za pilnowanie na uni na którym grali na poważnie.
    Później te konta określane jako "moonówki" sprzedawały im non-stop deuter po minimalu, albo wszystko co się dało - czego nie wykorzystywali sami to sprzedawali dalej z zyskiem.
    W efekcie takiej zagrywki ludzie mają legalne multi.

Jest jeszcze kilka innych przekrętów o których słyszałem, które właściwie są legalne według regulaminu. Team niektóre z nich zna, ale jakoś nie ma zamiaru temu przeciwdziałać.
  • SenTey, toż to już standard.
    Przykład szanownego ZiGi'ego, z szanownej Uni 25, który posiada szanowne top 1 w wydobyciu deuteru na bodajże światowej arenie OGame.
    Owy stabilny izotop wodoru spieniężał swoim kontom pomocniczym w zamian za pozostałe minerały z maksymalną korzyścią dla siebie.
    Tak się na tym wybił, że sam Herkules z Obelix'em na tyłach by mu nie dał rady.

Co poradzisz? No ponoć nic.
    Ale ludzie tak się na niego w końcu podburzyli, że jak Boga kocham, cały jego macierzysty układ był obstawiony wrogimi planetami i pierwszy raz w życiu widziałem 15 moonów w jednym słonecznym.
    Gra przestała mu być lekką i teraz pajacuje na urlopie od dość długiego czasu, bez perspektyw, ni wizji powrotu.
    Na sposoby są sposoby. Nie takie, to inne.
    A gdzie rząd jest słaby, tam rodzi się rebelia.
  • Jak ktos niekoniecznie madry aczkolwiek pomysłowy zaspiewał
    " Cały świat upadł na zbity pysk, prosto na łepetynę."
    Suha pacha:D czego juz nie mokra ^^ ?
    Bajzel.
    Mi babcia pomaga grac ^^ jak ide spac to podjeżam jej wózkiem do lapka właczam 8 sezon koziolka matolka i mówie co mam klikac :D
    Cziterów na full
    Niech sie sami zagryza ^^
  • Wielu graczy z topki uzywa pewnych nie do końca dowzolonych form wspomagaczy... nic nowego :).
    Ktoś tam wspominał o pomocnych GO...
    A czego się spodziewać, skoro niegdyś grajac na innych uniach, sam byłem swiadkiem gdy przecietni gracze gnieżdzacy sie w top800-1500 aplikowali na GO, i o zgrozo nimi zostawali ?:)
    Nic nie znaczyli na uni to znaleźli sobie inny sposób na zaistnienie na OGame... palcem wskazywać nie będę.
    Potem odezwie się do nich ktoś z czołówki, z prośbą o zdjęcie bana, poda nie trzymające się kupy argumenty a Ci się godzą na nie, bo są posrani że ktos z takim topem chce cos z nimi załatwić :].
    Czują się dumni że ktoś, dla kogos podczas gry byli planktonem, ma do nich sprawe i chce się z nimi układać...
  • Jesteście załosni, zazdrosc - tak to sie nazywa. Nigdy nie ustawiałem się z nikim by zrobił konto obok mnie - nigdy. Cała tajemnica polega na tym ze poprosstu jako jeden z 1 na uni mialem mt. Potem to jakosz szlo, z antymateri wykupiony admirał floty, do tego ciagle pakowanie w komputerową i farmienie pewnie najwieksza iloscia slotow na uni. Oto cała tajemnica, zawsze tez mi bylo dziwne jak to ktos moze miec 2 razy wiecej pkt odemnie, przeciz mam flote wyslana 24/7 - jednak moze! Pamiętaj ze jesli komus wejdzie 1/3 atakow wiecej niz Tobie, to jego zysk nie o jedna 3 wiekszy, pozniej to procentuje. Zawsze gralem czysto, gram czysto, i zawsze będę grał czysto. Pozdro dla zazdrosników.