Ganik, taki jeden...

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ganik, taki jeden...

    Jako, że od roku jestem w Teamie, chciałem się Wam przedstawić krótko i zwięźle.
    Na imię mam Michał, mieszkam w Toruniu, w pięknej dzielnicy zwanej Bydgoskie Przedmieście.
    Interesuje mnie po trochu wszystko, aczkolwiek najbardziej komputery, internet sam w sobie jako miejsce dla ludzi o wszelakich zainteresowaniach i sport, w tym piłka nożna która aktywnie uprawiam lub się staram w wolnym czasie :P Lubię także posłuchać muzyki, każdej... ;P
    Gram na u51 i na uni Io, ale jak dalej będzie to zobaczymy :D
    pajacyk.pl

    Kliknij w sygnę, wspomóż Pajacyka :)
  • Witaj! :P
    Pytania te w XIX wieku krążyły wśród bywalców europejskich salonów. Dwa razy odpowiadał na nie Marcel Proust, kwestionariusz nazwany więc został jego imieniem.

    Moja dewiza:

    Główna cecha mojego charakteru:

    Cechy, których szukam u mężczyzny:

    Cechy, których szukam u kobiety:

    Co cenię u przyjaciół:

    Moja główna wada:

    Moje ulubione zajęcie:

    Moje marzenie o szczęściu:

    Co wzbudza we mnie obsesyjny lęk:


    Co byłoby dla mnie największym nieszczęściem:

    Kim lub czym chciałbym być, gdybym nie był tym, kim jestem:

    Kiedy kłamię:

    Słowa, których nadużywam:

    Ulubieni bohaterowie literaccy:

    Ulubieni bohaterowie życia codziennego:

    Czego nie cierpię ponad wszystko:

    Dar natury, który chciałbym posiadać:

    Jak chciałbym umrzeć:

    Obceny stan mojego umysłu:

    Błędy, które najłatwiej wybaczam:
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • Superman napisał(a):

    Witaj o/ Cześć :*


    Lubisz kawe? Jak tak to jaką? :) Nie lubię kawy. Jakiś uraz z dzieciństwa.
    Masz prawko? jezdzisz autem? Prawko posiadam od roku, samochodem staram się dosyć często jeździć, ale wiadomo, koszta :P
    Najlepsza przygoda jaka na forum Cię spotkała przez ost rok? Hmm.. Jeden sojusz zgłosił plagiat na innym uni i się powoływał na niemieckie prawo..
    Co lubisz robić na IRCu? :) Siedzieć, od czasu do czasu się odezwać, pożartować :)


    Pozdrawiam I ja również \o

    sisko napisał(a):


    Witaj! Hej :)



    Quoted


    Pytania te w XIX wieku krążyły wśród bywalców europejskich salonów. Dwa razy odpowiadał na nie Marcel Proust, kwestionariusz nazwany więc został jego imieniem.

    Moja dewiza: Jeszcze nie mam wyrobionej dewizy życiowej.

    Główna cecha mojego charakteru: Opanowanie.

    Cechy, których szukam u mężczyzny: ^^

    Cechy, których szukam u kobiety: szczerość, otwartość, poczucie humoru i naturalność

    Co cenię u przyjaciół: Szczerość

    Moja główna wada: Niezdecydowanie, uległość

    Moje ulubione zajęcie: Grzebanie w komputerach, czytanie, granie

    Moje marzenie o szczęściu: Posiadać szczęśliwą rodzinę którą będę w stanie utrzymać.

    Co wzbudza we mnie obsesyjny lęk: Hmm.. Wizja łamania mi nogi w kolanie :P


    Co byłoby dla mnie największym nieszczęściem: Nieuleczalna choroba ukochanej osoby.

    Kim lub czym chciałbym być, gdybym nie był tym, kim jestem: Chciałbym być ptakiem.

    Kiedy kłamię: Staram się nie kłamać, a jak to robię to są to różne sytuacje.

    Słowa, których nadużywam: "Grubo", "nie wiem".

    Ulubieni bohaterowie literaccy: Boryna :D

    Ulubieni bohaterowie życia codziennego: Politycy, ze względu na komedię jaką grają.

    Czego nie cierpię ponad wszystko: Obłudy i sztuczności.

    Dar natury, który chciałbym posiadać: Latanie.

    Jak chciałbym umrzeć: Szybko.

    Obceny stan mojego umysłu: Zmęczony całym tygodniem w szkole. Ogólnie pozytywny.

    Błędy, które najłatwiej wybaczam: Kłamstwo bez większych konsekwencji, nie przeczytanie regulaminu (:D)

    Quauli napisał(a):


    Jasny gwint! Po roku dopiero CT założyć?! No takie wiesz chowanie się przed światem, aby teraz mogli podziwiać me wnętrze ]:-D

    1. Pijesz? Od czasu do czasu na jakiejś imprezie, ale bez przesady.
    2. Palisz? Nie, szkoda zdrowia i pieniędzy.
    3. Komputery Cię interesują? Ale w sensie jakim? Lubisz je składać? Lubię je składać, "rewitalizować", bawić się trochę systemem i jego funkcjami.

    Zdrawim! Bywaj! Do usłyszenia!
    pajacyk.pl

    Kliknij w sygnę, wspomóż Pajacyka :)
  • O! Myślałem, że dawno założone już CT masz:) No to parę tradycyjnych pytań:

    1. Zdarza Ci się, że masz zadać komuś pytanie w CT i nie możesz nic wymyślić?
    2. Wolisz auta z kierownicą po prawej czy lewej stronie pojazdu?

    Lwica jest boska :)
  • O! Nie palący i rzadko pijący... To coś prawie jak ja... :P tyle że ja ani nie palę, ani nie piję... :P ale masz rację. Szkoda zdrowia i pieniędzy.

    Masz prawo jazdy powiadasz... Za którym razem zrobiłeś?
    Jaki masz samochód? Swój czy rodziców?
    Jaki chciałbyś mieć? Teraz lub kiedyś... :)

    Zdrawim!
  • buleon napisał(a):

    O! Myślałem, że dawno założone już CT masz:) No to parę tradycyjnych pytań: No niestety dopiero teraz odkrywam uroki CT :)

    1. Zdarza Ci się, że masz zadać komuś pytanie w CT i nie możesz nic wymyślić? Hmm.. Jeszcze nie wymyślałem nikomu pytań do CT więc jeszcze mi się nie zdarzyło :D
    2. Wolisz auta z kierownicą po prawej czy lewej stronie pojazdu? Jak dotychczas jeździłem autami z kierownicą po lewej stronie więc nie mam skali porównawczej :P

    Quauli napisał(a):

    O! Nie palący i rzadko pijący... To coś prawie jak ja... :P tyle że ja ani nie palę, ani nie piję... :P ale masz rację. Szkoda zdrowia i pieniędzy. Bardzo mi miło spotkać osobę z podobnym stylem życia i bycia :D :)

    Masz prawo jazdy powiadasz... Za którym razem zrobiłeś? Miałem to szczęście, że zdałem za pierwszym razem i nie musiałem więcej razy przeżywać tego stresu :)
    Jaki masz samochód? Swój czy rodziców? Jeszcze rodziców, ale może niedługo coś swojego się wykaraska :P
    Jaki chciałbyś mieć? Teraz lub kiedyś... :) VW Passat B5 Diesel Combi albo Skoda Octavia Combi. Bardzo ładne i dosyć poręczne samochody ;)

    Zdrawim! Jak zdrawim to zdrawim! :fgrin:
    pajacyk.pl

    Kliknij w sygnę, wspomóż Pajacyka :)
  • 'Uwaga! Ostatni post w tym temacie był napisany 832 dni temu. Temat może być już nieaktualny. Proszę rozważyć rozpoczęcie nowego tematu.'

    \o/

    Zaspamuję mojego niedoszłego następcę :D


    Ganik napisał(a):

    1. Pijesz? Od czasu do czasu na jakiejś imprezie, ale bez przesady.


    Dalej jesteś tego pewien? :D

    Czy masz jakieś doznania z sytuacjami nadprzyrodzonymi? UFO, duchy, nisko przelatujący płotki? :D

    Dokończ zdanie: jeśli udałoby mi się zdobyć stypendium na kierunku zamawianym to oddałbym całe pieniądze Matiemu bo...


    No :P Tyle! Temacik w górę :D
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Żeby zbyt szybko nie zdrętwiał:

    Gdzie nauczyłeś się tak dobrze grać w kręgle?
    Co Cię skłoniło do wybrania GiK jako swojego nowego działu?
    Wiesz, że prawdopodobnie jesteś w trójce modów, którzy moderowali największą liczbę działów ever?^^

    Lwica jest boska :)
  • Cytat za "Ganik"
    1. Pijesz? Od czasu do czasu na jakiejś imprezie, ale bez przesady.


    Dalej jesteś tego pewien? Hehehe... Że od czasu do czasu to się zgodzę w 100%.. :D

    Czy masz jakieś doznania z sytuacjami nadprzyrodzonymi? UFO, duchy, nisko przelatujący płotki? Te płotki są chyba najgroźniejsze ze wszystkich rzeczy znanych mi. Atakują czasami znienacka przechodniów dążących za potrzebą..

    Dokończ zdanie: jeśli udałoby mi się zdobyć stypendium na kierunku zamawianym to oddałbym całe pieniądze Matiemu bo... jest moim byłym poprzednikiem i przydałoby mu się na terapie antyalkoholową.


    No Tyle! Temacik w górę
    Dziękóweczka :kocham:

    buleon napisał(a):

    Żeby zbyt szybko nie zdrętwiał:

    Gdzie nauczyłeś się tak dobrze grać w kręgle? To był może z 6 raz jak grałem w kręgle w życiu więc pewnie fuks o tym decyduje ;)
    Co Cię skłoniło do wybrania GiK jako swojego nowego działu? Gram już od dłuższego czasu więc moja wiedza może się przydać nowym i starym graczom ;)
    Wiesz, że prawdopodobnie jesteś w trójce modów, którzy moderowali największą liczbę działów ever?^^ Ale jak działów? Tylko ŻŻU i teraz GiK moderuje :D

    pajacyk.pl

    Kliknij w sygnę, wspomóż Pajacyka :)
  • 'Ganik napisał(a):

    Co Cię skłoniło do wybrania GiK jako swojego nowego działu? Gram już od dłuższego czasu więc moja wiedza może się przydać nowym i starym graczom

    Po cichu podpowiem, że wiedza taka też u pomarańczy się przydaje... ;)

    Ganik napisał(a):

    Moje marzenie o szczęściu: Posiadać szczęśliwą rodzinę którą będę w stanie utrzymać.

    Ucz się. Skończ studia. Drugi kierunek. Znajdź pracę. Zarabiaj pieniądze. Ożeń się. Zrób dziecko. Drugie. Zrób grilla z sąsiadami. Oglądaj tv. Przestrzegaj prawa. Powtarzaj: jestem szczęśliwy i wolny.

    Naprawdę Michał to Twoje marzenie o szczęściu?
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • buleon napisał(a):

    W GiKu 2, S&D, Handel, PS - to jest 5 działów. Sporo, a nawet bardzo :)


    A rzeczywiście, nawet nie wiedziałem, że tyle się nazbierało.. :D Ale kto powiedział, że na tym poprzestanę? ;)

    Chocolate napisał(a):





    Cytat za "'Ganik"


    Co Cię skłoniło do wybrania GiK jako swojego nowego działu? Gram już od dłuższego czasu więc moja wiedza może się przydać nowym i starym graczom

    Po cichu podpowiem, że wiedza taka też u pomarańczy się przydaje... Żeby być w pomarańczkach trzeba mieć trochę więcej czasu niż chyba obecnie dysponuje. Przy okazji ciężko by było pogodzić funkcje pomarańczki z moderatorem ;)




    Cytat za "Ganik"


    Moje marzenie o szczęściu: Posiadać szczęśliwą rodzinę którą będę w stanie utrzymać.

    Ucz się. Skończ studia. Drugi kierunek. Znajdź pracę. Zarabiaj pieniądze. Ożeń się. Zrób dziecko. Drugie. Zrób grilla z sąsiadami. Oglądaj tv. Przestrzegaj prawa. Powtarzaj: jestem szczęśliwy i wolny.

    Naprawdę Michał to Twoje marzenie o szczęściu?


    Rozwinęłaś moją myśl trochę nie w tą stronę ;) To, że chce posiadać szczęśliwą rodzinę, nie znaczy, że chcę żyć konformistycznie. Widzę szereg niedociągnięć w obecnym systemie w Polsce i na świecie, ale ja jako jednostka nie jestem w stanie wiele zmienić. Ale odbiegłem od tematu. Post ten pisany był ponad 2 lata temu i od tamtego czasu trochę się pozmieniało. I moja definicja szczęścia również uległa zmianie. Aczkolwiek, nie wiem jak teraz ona brzmi. Musiałbym dłużej nad tym pomyśleć ;)

    Superman napisał(a):


    Jak oceniasz nasze Toruniowe dzióbki? (jeśli wiesz o co chodzi xD)


    Gdyby był jakiś konkurs na robienie dzióbków, niewątpliwie mielibyśmy 1-sze miejsce :D Były najlepsze i obyśmy mogli je jeszcze ulepszyć w tym roku! :D
    pajacyk.pl

    Kliknij w sygnę, wspomóż Pajacyka :)
  • Hej ^^

    Co w życiu cenisz najbardziej ?
    Masz swoje zdanie, czy wolisz mieć takie jak ktoś np. Twoi znajomi żeby nie było zgrzytu ?
    Myślisz że w dzisiejszych czasach prawdziwa miłość istnieje ?
    Żyć z ukochaną osobą i poświęcać czas tylko dla niej czy spełniać swoje marzenia i dopiero potem się zakochać ?

    Ave ]:-D
  • Gootek napisał(a):

    Hej ^^

    Co w życiu cenisz najbardziej ? Nieprzewidywalność. Fascynujace jest to, co Cię może spotkać następnego dnia a T nie Y nie masz pojęcia co to będzie :)
    Masz swoje zdanie, czy wolisz mieć takie jak ktoś np. Twoi znajomi żeby nie było zgrzytu ? Mam swoje zdanie. Moje grono znajomych to ludzie, którzy krytyki i odmiennego zdania się nie boją, więc zgrzyty takie prawdziwe Nam raczej nie grożą :) Nie można być jak chorągiewka, ale i bez przesady w drugą stronę czyli uparty jak osioł.
    Myślisz że w dzisiejszych czasach prawdziwa miłość istnieje ? Tak mi się wydaję. Sam mam dziewczynę od prawie 6 lat i kochamy się , myślę, że prawdziwe uczucie Nas łączy. Nie chciałoby mi się marnować czasu z osobą, której nie kocham i wiem, że nic z tego nie będzie.
    Żyć z ukochaną osobą i poświęcać czas tylko dla niej czy spełniać swoje marzenia i dopiero potem się zakochać ? Zdecydowanie złoty środek. Można przecież wspólnie spełniać swoje marzenia, które czasami okazuje się , że mamy wspólne :) Zresztą miłość nie wybiera i nigdy nie wiadomo kiedy się zakochasz.

    Ave ]:-D
    Dzięki za wpis. Do usłyszenia ;)
    pajacyk.pl

    Kliknij w sygnę, wspomóż Pajacyka :)
  • Ganik napisał(a):

    I moja definicja szczęścia również uległa zmianie. Aczkolwiek, nie wiem jak teraz ona brzmi. Musiałbym dłużej nad tym pomyśleć ;)

    Byłbyś skłonny wykonać dla mnie ten wysiłek? ;)
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!