TOP 1 ACS; kubs0n & mobo & bohun [UNiTY] vs robot [Cymeria] - 2460,81%

  • Capella

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wiec tak jeszcze ktos sie nie wpisal z tej "Cała 'pyszałkowatej' Cymerii" ( jak to ktos napisal ) jest to ciekawe stwierdzenie ale nie w tym miejscu wypada o tym pisac...to w koncu TOP 1 ACS Uni Capella...

    Po pierwsze gratuluje wam tego starcia bo % wyszedl naprawde ladny ale czy cala akcja zasluguje na to TOP 1?
    Hmmm ja mysle ze zdania beda podzielone pisze tak nie dlatego ze jestem graczem Cymerii tylko z powodu samego wykonania...jak napisal Arnej na samym wstepie "Stalo sie to, co musialo sie stac" to nie byl wasz pierwszy lot na Robota i wreszcie wam sie udalo...jednak jesli ktos wie gdzie mieszka Robot, to wie ze nie mieszka w dobrym miejscu na wakacyjna gre na ogame, zwlaszcza ze lubi sie dobrze pobawic :E
    Jednak jestem pewny ze podczas lotu wy bawiliscie sie tak dobrze jak Robot tuz przed nim 8-) i dalej macie z tego ST ogromna satysfakcje...nie dziwie sie wam ^^

    Jeszcze raz WIELKIE GRATKI a Tobie Robot BSZO i odbieramy UNITY to co powinno nalezec do naszego sojuszu ;) ;P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kohan ().