Przyklejony TOP 1 ACS DRACO !! Jarczyk i EvenemenT i freeman i gorek i Abu Rzeźnik [Psikus] vs PALERMO i melmak i Vat i bodziu [TAO], mazgaj - 75 000,7%

  • Draco [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • uuuu, ładnie się musiało w gali zatrząść ]:-D
    aż dziwne, że się serwer nie przyciął.

    nie mniej jednak agresorom graty, bo straty mniejsze i złom ich.
    A za ciekawą postawę obrońców - :bicz:
    Nie piję i nie jem - niedługo przestanę palić i zdechnę. Koniec się zbliża. - Witkacy.
  • Gen Lee napisał(a):

    uuuu, ładnie się musiało w gali zatrząść ]:-D
    aż dziwne, że się serwer nie przyciął.

    nie mniej jednak agresorom graty, bo straty mniejsze i złom ich.
    A za ciekawą postawę obrońców - :bicz:
    Akurat zlomu to my duzo wiecej zebralismy ;p
    ale nie martwcie sie jarczyk juz ma nowe push konta i sobie dozlomuje je to nadgoni i sie moze z wami podzieli ;]

    V.
  • Jak tak sobie czytam te posty to aż mnie ściska. W Polsce nie może być normalnie tylko musicie po sobie jeździć jak Ci ostatni wieśniacy... Po co te zbędne komentarze o push kontach i innych pierdołach? Jakby się pushował to by dostał bana... tyle w temacie! Nie bronię Jarczyka bo sam też kulturą nie grzeszy ale głupot proszę nie pisać. To jest TYLKO GRA i proszę się bardziej szanować.
  • No o samej akcji, kulisach, podtekstach, domysłach to już tu było napisano wszystko.
    Troszke szkoda ze byłem na urlopie i mnie to ominęło, bo z checią bym swoja mikra flotkę wstawił.
    Ale rybek połowiłem i wróciłem jak nowy!!! XD Jak czytam niektóre wypowiedzi to ja z chęcią wędki pozyczę! ;)

    Dla wszystkich uczestników :brawo:
  • 4/5 Choć mi się podoba starcie ale jak czytam przechwałki jaki to Jarczyk zdolny , zdolniejszy od całego TAO to normalnie łzy mi lecą ze śmiechu... Szkoda że zdrowie Axy nie pozwoliło na dalszą grę bo już byś tak nie pisał....
    ... i może by tak Ogame stało sie grą for fun a nie tylko ustawki i masę innych nieczystych zagrań dla cyferek??? To tak ogólnie do wszystkich co bawi ich to bardziej niż czysta gra. W realu pewnie już tak nie kozaczą to tu trzeba sie odgryźć ....
    Szo dzieci i panowie, pobawcie się jeszcze trochę, niech wam życie minie na rozpisywaniu się czy zupa była za słona itp. Gdzie to Ogame co ST czytało się z przyjemnością?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Its only me ().

  • Jarczyk napisał(a):

    GUCIO I napisał(a):

    EVE zaskakujesz mnie jak można z fali zobaczyć niszczenie moona i powiedz mi czy masz taką falę która by tam sięgnęła czy może fantasta Jarczyk 101 układów w grę tylko wchodził Abu , Keisper i chyba Gorek - ale jarczyk napisał wyraznie " Z A U W A Ż Y Ł E M " że chcą mojej wazelinie ściągnąć moona



    Surowce na Księżyc [x:xx:xx] (Gracz 'atena') z dnia 08-18 00:32:24

    Metal: 0 Kryształ: 8200
    Deuter: 1.245.124 Energia: 0

    Aktywność
    Aktywność
    kan planety wykazał zaburzenia atmosfery, co sugeruje aktywność w ciągu ostatnich 15 minut.
    Floty
    Recykler 3
    Gwiazda Śmierci 10
    Obrona
    Budynek



    2010-08-18 00:40:34 :: jarczyk
    jestes??

    2010-08-18 00:40:49 :: jarczyk
    ta atena w twoim ukladzie 5;97;14 to killmoonowka tao

    2010-08-18 00:40:54 :: jarczyk
    ma juz tam 10 gsow

    2010-08-18 00:40:59 :: jarczyk
    uwazaj na niego


    Thorn po tym co piszesz wnioskuje ze to co o mnie napisales pasuje idealnie do twojego profilu.
    O arseyu nie trzeba sie wypowiadac gdyz jego poziom kazdy juz zna a wlasciwie jego brak.


    Jak zwykle, Jarczyk się na coś powołuje, to się okazuje że zniknęła literka sama ze skanu, a dodatkowo to mistrz pisania na klawiaturze... Ja 25 lat uzywam komputera i piszę dużo i szybko, ale napisanie i wysłanie kilku wiadomości cytowanych przez Jarczyka zajeło mi dłużej niż 5 sekund... ewidentnie Jarczyk sobie sam spreparował te niby dowody, a skoro tak zrobił to znaczy że ma coś na sumieniu, nikt kto zrobił czystą akcję nie preparuje fałszywego raportu szpiegowskiego i fałszywych wiadomości...

    Dla mnie akcja wygląda pieknie, jednak coś w niej śmierdzi, dla mnie coś tu było nie tak ze strony Jarczyka lub Psikusów jako sojuszu, wobec tego oceniam ich udział na... 1/5, bo walka wyrównana, a przypisują sobie zwycięstwo jakby orżnęli TAO bez strat własnych a TAO straciło wszystko, po zamieszczonym screenie przez Psikusów widać że mają tylko 30% przewagi nad TAO, a Jarczyk pisze o zniszczeniu przeciwnika... chyba orgazmu dostał i mu się pomieszało co to jest starcie remisowe ze starciem wygranym...

    TAO gratuluję postawy w obronie 5/5

    A na koniec dodam tylko że nie żałuję że na Draco skończyłem grać, z takimi ludźmi w Top sojuszach to nie zabawa a udręka w grze...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dooding ().