na kłopoty Denior'owski!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • elfi napisał(a):

    1. Co Cię wkurza... z rana? Sam fakt ze musze wstac, a jest ranoa, czyli za wczesnie na wstawanie.
    2. A z soboty? zwykle w soboty wkurza mnie Ka do A do Ce :P
    3. Co robisz, jak się wkurzasz? ;P To zalezy, od sytuacji, czy ktos mnie wkurza, sam siebie wkurzam, jakis przedmiot mnie wkurza. Jesli ktos mnie wkurza to milke i sie nie odzywam na ten temat lub mowie ze wkurzasz mnie tym i tym i omijam taka osobe szerokim łukiem. Jesli sam siebie wkurzam to leca wiazanki pod nosem albo w myslach. Jesli cos mnie wkurza to leca wiazanki procz tego czesto oddaje temu przedmiotowi, zwykle piąchopiryna pomaga rozladowac wscieklosc. Nerwus jestem, choc Ty tego nie zauwazysz na kanale ani nikt w teamie, nawet w realu nie wszyscy znajomi o tym wiedza.

    4. Ile zwykle to trwa? Raptus jestem, szybko sie zloszcze, nakrecam, a potem dosc dzybko zapominam o tym ze ktos mi zalazl za skore, choc jak ktos przesadzil jestem bardzo pamietliwy i ów fakt zawsze mam na uwadze w kontaktach z tą osobą.
    5. Dlaczego elfi ma dłuższego? to zalezy... od teorii wzglednosci:P Ale przynzalem racje elfowi ze zna sie lepiej na astrofizyce oraz bezwladnosci w próźni, ale spoko podszkole sie u mojego znajomego Stefana Howkinsa i i wtedy znowu sie zmierzymy kto ma dluzszego:P




    HermaN^007 napisał(a):


    lubisz się bić? Nie lubie, rozwiazywanie konfliktów przy uzyciu sily chyba nie do konca ma skutek taki jak zamierzalismy ze bedzie mialo. Ale nie raz nie nie jednej wkurzajacej, irytujacej osobie bym chetnie "strzelił"

    ulubione miejsce zabaw ? To zalezy od definicji slowa zabawa xD powiedzmy ze plac zabaw. ;P

    jak jeździsz na łyżwach? Nie najlepiej, utrzymac sie potrafie, w przod pojade, gorzej z hamowaniem, tyłem przeplatanka opanowana tylko w teorii :D
  • HermaN^007 napisał(a):

    jakie sztuką walki byś trenował jak byś miał wybór ? :D nie wiem, moze muay thai, glownie przez widowiskowosc

    jakie lubisz dziewczyny ? 8-) Po przeczytaniu tego pytania, glownie po przez jego konstrukcje nasuwa mi sie na mysl tylko jedna odpowiedz: szybkie XD

    Druga rzecz ktora mi sie skoajrzyla, cytat z pewnego filmu:


    Halo, chciałem zamówić dziewczynę o urodzie klasycznej i nietuzinkowej. Powinna mieć szafirowe oczy, zmysłowe usta, wdzięczny sposób poruszania się, nienachalny uśmiech, piersi foremne. Jednym słowem powinna być kwintesencją kobiecości... tak... A dla kolegi, to wszystko jedno...


    ulubiony serial ? :P malo ogladam tv, wiec niczym cudownym Cie nie zaskocze, nie wiem czy mam taki serial jeden jedyny. "Włatcy móch", ogladam jak leci w tv "House'a", "Pingiwny z madaskaru" bedzie cos jeszcze na pewno, tyle mi przyszlo teraz na mysl.
  • Denior :*

    Ulubiony grzech?
    Jakie cechy u kobiet pociągają Cię najbardziej? ( nie, nie mam na myśli wyglądu)
    Które z nich wg Ciebie są najważniejsze w perspektywie związku?

    Starczy, bo trudne masz :P
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Zdrastwujcie tawariszcz.

    Parę pytań:

    01. Co sądzisz o nowej puszce Lecha?
    02. Czemu nie lubisz metalu?
    03. A drewna?
    04. Wolisz keczup pikantny czy łagodny?
    05. Lubisz czipsy z bjedronki?
    06. Jaki smak?
    07. Obowiązują Cię pory dnia i nocy?
    08. A frytki z McDonald's lubisz?
    09. Czemu?
    10. Musisz odpowiadać tym przypałowym, żółtym kolorem?
    11. Czemu?
    12. Palisz?
    13. A szurasz?
    14. A rodzice wiedzą, że palisz?
    15. Dobry z matmy jesteś?
    16. Kiedy rzucasz?
    17. Zakręcasz gaz na noc?
    18. Czujesz jak rośnie napięcie?
    19. Dasz radę postawić sobie piwo na brzuchu?
    20. Rozmawiałeś kiedyś z czyjąś ręką?
    21. W bierki pod wodą grywasz?
    22. A pod Grunwaldem?
    23. Czytujesz poezje Norwida?
    24. Czy także uważasz, że nadużywane emotikony są zgubną i demobilizującą siłą napędową, spieszącą ku wszechogarniającej i gruntownej dezintegracji i destabilizującej anihilacji?
    25. Śpisz z misiem?
  • elfi napisał(a):

    Denior :* czesc, elfi :*

    Ulubiony grzech? Odpowiem cytatami "Ja? Ja jestem swiety!" , nie dostrzegasz tej aureolki nad moja glowa?:D a tak na serio to chyba cudzolostwo w kategorii najprzyjemniejszych wygrywa.

    zacznijmy rzecz może od cudzołóstwa, sam rozumiesz Boże sam stworzyłeś te bóstwa,
    skoro stworzyłeś mnie na swoje podobieństwo, musisz się oglądać za lalkami często


    Jakie cechy u kobiet pociągają Cię najbardziej? ( nie, nie mam na myśli wyglądu) Trudne pytanie, usmiech na twarzy, najlepiej jakby z niej nie schodzil, spontanicznosc na pytanie "Jedziesz ze mna na koniec swiata?" odpowiedziec powinna "Oczywiscie! Kiedy wyruszamy?", zdecydowanie, nie moze byc "rozlazla klucha" ktora sam nie wie czego chce, zrozumienie dla mnie i moich odpalow. Trudne pytanie i to bardzo, bo ciezko okreslic to slowami, jest tez duzo roznych cech ktorych mieszanka w odpowiedniej proporcji dopiero jest tym "czyms".

    Które z nich wg Ciebie są najważniejsze w perspektywie związku?

    W zwiazku najwazniejsza jest rozmowa i umiejetnosc porozumienia, bo klotni nie da sie uniknac, zawsze sa rozbierznosci zdan, wazne zeby znalezc wspolne wyjscie, wiec cecha tutaj najwazniejsza bylaby umiejetnosci rozmawiania, brak zadufania w sobie, chec wysluchania drugiej strony.

    Banshee napisał(a):


    Zdrastwujcie tawariszcz. Zdrastwujcie!

    Parę pytań:

    01. Co sądzisz o nowej puszce Lecha? Nie pijam Lecha z puszki:P
    02. Czemu nie lubisz metalu? nie moja muzyka, moje neurony nie reaguja na takie drgania powietrza i tyle ;)
    03. A drewna? nie ktore rzeczy z drewna sa jak najabrdziej porzadane i najladniej wygladaja....
    04. Wolisz keczup pikantny czy łagodny? pikantny
    05. Lubisz czipsy z bjedronki? Sam jadam inne rzeczy z biedry ale czestowano mnie takimi i jakos zyje;p
    06. Jaki smak? nie pamietam
    07. Obowiązują Cię pory dnia i nocy? zalezy w jakim kontekscie, jesli chodzi o sen to roznie to bywa.
    08. A frytki z McDonald's lubisz? lubie
    09. Czemu? sa mniej suche niz te z kfc
    10. Musisz odpowiadać tym przypałowym, żółtym kolorem? tak, taki wybralem sobie, bo wiekszosc modkow uzywa zielonych, wiec ja dla bycia oryginalnym wybralem zolty
    11. Czemu? odpowiedz wyzej
    12. Palisz? nie
    13. A szurasz? czym? plytami? zdarza sie
    14. A rodzice wiedzą, że palisz? wiedza ze nie pale ;)
    15. Dobry z matmy jesteś? Yyyy zalezy od poziomu:P
    16. Kiedy rzucasz? jutro
    17. Zakręcasz gaz na noc? nie;p
    18. Czujesz jak rośnie napięcie? nie;p
    19. Dasz radę postawić sobie piwo na brzuchu? zalezy od pozycji, jesli leze to tak ;)
    20. Rozmawiałeś kiedyś z czyjąś ręką? niet;p
    21. W bierki pod wodą grywasz? niet
    22. A pod Grunwaldem? niet, nie bylem nigdy choc 2 razy przejezdzalem obok
    23. Czytujesz poezje Norwida? niet
    24. Czy także uważasz, że nadużywane emotikony są zgubną i demobilizującą siłą napędową, spieszącą ku wszechogarniającej i gruntownej dezintegracji i destabilizującej anihilacji? nie uwazam tak, zastepuja wyrazanie emocji, ktore w normalnej rozmowie w realu sa widoczne dla drugiej strony w formie niewerbalnej, komunikacja przez internet jest tego pozbawiona.
    25. Śpisz z misiem? nie, z lapkiem to i owszem;]


    Starczy, bo trudne masz :P
  • Hej Denior :P

    Co ty taki honorowy jesteś i uciekłeś z IRCa :D
    Mowiłem żebyś został :P

    Co Cię łaczy z Elfi'nką :D

    Jak sesja ?

    EDIT :
    Denior widze że tesz sobie cenisz u kobiet taką spontaniczność, ja czasem wręcz lubie ,,wariatki" które nie boją się zabawić, i nie patrzą na to co ludzie powiedzą ;]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DreamWalker ().

  • 1. Plany na wakacje?
    2. Piosenka na dziś?
    3. Kiedy kończysz dietę?
    4. Czy Woland to ładne imię?
    5. Jeśli nie, to jak powinnam swojego kota nazwać?
    6. Czujesz wiosnę?
    7. Jak tak, to jaki ma zapach?
    8. Ulubiona mineralka :>
    9. Ulubiony grzech ]:-D
    10. Ulubione święto. :]
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • elfi napisał(a):

    1. Plany na wakacje? Brak, tzn brak konkretow bo pomyslow jest kilka, jeden jest raczej pewny HHK w Czechach w sierpniu.
    2. Piosenka na dziś? Na dzis: VNM -"Flaj" jest jaki jest ten utwor, ale wkrecil mi sie okropnie:P
    3. Kiedy kończysz dietę? Sama mowilas ze nigdy sie nie skonczy tak naprawde, a stop powiem pewnie okolo swiat, tak celuje, bo jeszcze mam pewien cel do osiagniecia ;)
    4. Czy Woland to ładne imię? jak na kota to ładnie, prawie tak ladnie jak Piotr xD
    5. Jeśli nie, to jak powinnam swojego kota nazwać? Woland jest ladne, nie dawaj mu tylko jakis "przesłodzonych" imion.
    6. Czujesz wiosnę? Oj czuje, i widze do okola:P
    7. Jak tak, to jaki ma zapach? Hmmm ma zapach.... xD powiedzmy ze dla mnie ck euphoria ;)
    8. Ulubiona mineralka :> proste ze Cisowianka niegazowa ^^
    9. Ulubiony grzech ]:-D cudzolostwo:P pamietaj ze jak na katola przystalo: youtube.com/watch?v=Bt0TwHmEel8&t=0m47s
    10. Ulubione święto. :] w sumie to nie wiem, jest tyle swiat, chyba takie ktore wiaze sie z wolnym od pracy/szkoly =)

    :papa:
  • Bycie kolorowym jest lepsze o/
    Tylko nas dyskryminują i nam tęcze palą w Warszawie :(

    Zobaczymy się jeszcze kiedyś w Krakowie albo będę Cię musiał w Łodzi odwiedzić? :<

    Od naszego ostatniego spotkania uważasz na nisko przelatujące schody? :D

    Może zdążysz odpowiedzieć :)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)