[FWP] Federacja Wolnych Planet -vs- [AlKaida] AlKaida 0% : 64.33 % ZWYCIĘSTWO AlKaidy

• [FWP] Federacja Wolnych Planet -vs- [AlKaida] AlKaida 0% : 64.33 % ZWYCIĘSTWO AlKaidy

1. Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana:

• [FWP] Federacja Wolnych Planet -vs- [AlKaida] AlKaida

2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają:

-----------

3. Preferowany system liczenia:

• System procentowy.

4. Warunki zakończenia wojny:

data, do której prowadzone są działania wojenne. Po upływie wyznaczonego terminu należy podliczyć %(straty) uzyskany ze wszystkich zamieszczonych raportów wojennych i na tej podstawie wyłaniany jest zwycięzca.

• 30.07.2010r.

5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny:

• Liczą się Raporty Wojenne które przekroczyły próg 2% na powstanie księżyca.

6. Stosunek do RW z ACS:

• Liczą się tylko walki, w których: każdy agresor i każdy obrońca uczestniczą w wojnie.

Proszę, aby ta wojna odbywała się w sposób kulturalny, bez żadnego obrażania i wulgaryzmów.
    "Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci umierali za swoją. "
    George S. Patton
  • hmmm, oczywiście wojny nie możemy odmówić ale czy dwe dla was to nie za dużo?:D
    powodzenia;>
    A tak serio, to nie ma znaczenia czy jesteś papieżem, czy Barackiem Obamą, czy też Bono albo Björk – niektórzy ludzie będą cię uwielbiać, a niektórzy nienawidzić. Możesz być kolesiem wałęsającym się po ulicach albo najsławniejszą osobą na świecie, to bez znaczenia. Niezgoda i opozycja są, niestety, częścią człowieczeństwa. Nie znam jeszcze artysty, który by nie zaznał jakiejś formy krytyki.
  • No Panowie i Panie ta juz lepsza niz ta z gornikami;)
    Powodzenia;)

Dlaczego nam nikt nie wypowie wojny;(:(:( Te Cfoki nasze nie chca wojen;/;/Wrrrr moze mi ktos wojne samej wypowie??:)hiihihhi

The post was edited 1 time, last by perlej ().

• perlej wrote:

No Panowie i Panie ta juz lepsza niz ta z gornikami;)
    Powodzenia;)

Dlaczego nam nikt nie wypowie wojny;(:(:( Te Cfoki nasze nie chca wojen;/;/Wrrrr moze mi ktos wojne samej wypowie??:)hiihihhi

chetnie ja wypowiem tylko ze 1 na 1 :D bo wiecej w soju narzie mnie nie ma ;D
  • Łowca hanysów wrote:

perlej wrote:

Powodzenia;)

Hehhe i co bedziemy sobie latac i staki rozwalac;):):) No mowilam 1 na 1;);)Dobra przepraszam za spam w temacie;)
    Jeszcz raz powodzenia;)

Lowca a jakbys tak z 5 kont pushowych zalozyl,bylo by Was wielu;);):) Juz cicho jestem;)
    Gdzie jakies rw?????? ;)
  • perlej wrote:

Łowca hanysów wrote:

perlej wrote:

Powodzenia;)

Hehhe i co bedziemy sobie latac i staki rozwalac;):):) No mowilam 1 na 1;);)Dobra przepraszam za spam w temacie;)
    Jeszcz raz powodzenia;)

Lowca a jakbys tak z 5 kont pushowych zalozyl,bylo by Was wielu;);):) Juz cicho jestem;)
    Gdzie jakies rw?????? ;)

z Tobą to ja bym chciał zaszalec
    co do kont to mosiala bys mi je poprowadzic :D
    zeby nie spamowac znowu do boju zamachowcy , terrorysci :D
  • Tak na dobry początek;)

Starcie następujących flot:

Agresor nieuchwytny_uchwyt [Alkaida]
    Flota:
    Okręt wojenny 64
    Pancernik 19

Obrońca Dru [FWP]
    Flota:
    Mały transporter 15
    Duży transporter 2
    Okręt wojenny 16
    Recykler 3
    Sonda szpiegowska 10
    Pancernik 5
    Satelita słoneczny 16
    Obrona:
    Wyrzutnia rakiet 5
    Lekkie działo laserowe 8
    Ciężkie działo laserowe 1
    Działo jonowe 1

...po 3 rundach:

Agresor nieuchwytny_uchwyt [Alkaida]
    Flota:
    Okręt wojenny 61 -3 (M: 135.000 K: 45.000)
    Pancernik 19

Obrońca Dru [FWP]
    Zniszczony!

Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 35.434 metalu, 8.232 kryształu, 24.737 deuteru.

Agresor stracił łącznie 180.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.526.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 323.100 metalu i 176.100 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 4,99%
    Z czego 0,54% z floty agresora, a 4,45% z floty obrońcy.
    Bilans agresora (M: 223.534, K: 139.332, D: 24.737, P: 388).
    Bilans obrońcy (M: -986.434, K: -553.832, D: -113.737, P: -1.654).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.2.3.2 - Adam85
  • NIeuchwytny wielkie graty no próba w czasie wojny ciekawe rozwiązanie :)
    Liczyłem na większe zaangażowanie wypowiadających w wojnę.
    A tu minął tydzień i cisza :(
    Tak czy inaczej póki co prowadzimy i oby tak do końca :)
    MinerZ :)
  • graty uchwyt i niebawem więcej RW sie pojawi to obiecuje ja;)
    A tak serio, to nie ma znaczenia czy jesteś papieżem, czy Barackiem Obamą, czy też Bono albo Björk – niektórzy ludzie będą cię uwielbiać, a niektórzy nienawidzić. Możesz być kolesiem wałęsającym się po ulicach albo najsławniejszą osobą na świecie, to bez znaczenia. Niezgoda i opozycja są, niestety, częścią człowieczeństwa. Nie znam jeszcze artysty, który by nie zaznał jakiejś formy krytyki.
  • Jeżeli AlKaida więcej procentów nie zrobi to takim wynikiem ta wojna się zakończy.FWP to noobki :quasi: :lol: którzy pojęcia o walce nie mają i o jakimkolwiek zgraniu również.Na temat zgrania tylko gadają a na wyprowadzenie swoich flot w celu zaatakowania kogokolwiek poza nieaktywnymi brakuje im odwagi...Łatwe cele...

Do przodu AlKaida XD