GOrzka czekolada, czyli elfi po farbowaniu :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Hej, elfie. Wybierasz się może na R+? Trójmiasto to piękne miejsce, Sopot żyje dopiero w nocy, a od Ergo Areny jest bardzo niedaleko. Mogę Cię oprowadzić... ;x
    W związku z obecnym zajęciem tytułujesz się profesorem?
    Nie byłaś na openerze, nie te klimaty, a żałuj - koncert Prince'a i Coldplay genialnym przeżyciem nawet dla tych, co to ich taka muzyka w ogóle nie interesuje. Poza tym dużo electro, a electro-elf brzmi całkiem... słodko?
    Jakie plany na wakacje i dlaczego nie odwiedzisz mazur?
  • Cześć Kuba.
    Oczywiście! Na golden circle się nie załapałam, myślę co dalej, chyba pozostaje mi walczyć na płycie. Mam w planach zostać na 3 dni, znaczy przyjechać na weekend, zostać na koncert i dzień po wyjechać.
    Sopot żyje w nocy? Może tylko w lecie? A to nie wioska zabita dechami?
    Ciebie co łączy z owym? Jeśli to poważna propozycja, to biorąc pod uwagę mój zamiar weekendowania się tam jest mi bardzo na rękę.
    Nie. Przy tych ludziach to wstyd być tylko inżynierem. Chociaż mają swoją manierę, oj mają.
    E tam, nie żałuję. Wielkie koncerty mają to do siebie, że są genialnymi przeżyciami i nierzadko dla tych tzw niezainteresowanych są punktem... zapalnym nowej miłości i pasji.
    Praca, praca, praca. Dopiero po 23 sierpnia będzie mi przysługiwać 6 dni (u). Odkładam na listopad ^^
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Toteż moje pytania o Sopot są spowodowane tym, że sam zastanawiam się nad zakupem biletu. Zarobię coś niecoś i może kupię sobie bilet na gold circle z allegro - szarpnę się. ;p
    Poza tym znam genialny hostel w Gdańsku za 35 złotych/noc. Chciałbym Cię poinformować, że Sopot jest najbogatszą gminą miejską albo w ogóle gminą w Polsce.
    Poważna była, jest i będzie, ale tylko pod warunkiem, że uda mi się dostać na Ramm'a.
    Miłości i pasji na różnych płaszczyznach. Ilu to ludzi szukało rano pustego namiotu właśnie do pasji, obwieszczając to wszem i wobec szanownego campingu. ;p
    Ubzdurało mi się, że Rammstein gra 11.11.2011. Śmiesznie, co? Data symboliczna, jakoś specjalnie pasowała mi do klimatu.
  • Ale Kuba, tu się nie ma co zastanawiać. Żyje się raz, nauka nie zając, a Rammstein się kończy i wkrótce się skończy. Podryg konającego, sama nazwa trasy jest wymowna. I nie piszę tak dlatego, że brak mi przewodnika. ;P
    Zdecydowanie mamy różne źródła wiedzy, jeśli chodzi o najbogatsze gminy w Polsce.
    11 listopada w ergo jest podobno jakaś gala wrestlingu. Fpada, nie marudzi, na weekend i trochę po. ^^
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Nie, absolutnie. Spanie mam dobre, tylko, że najczęściej za krótkie ;(
    Nie rozumiem pytania. Ale że śpię, robi się przykro, zaczynam rozumieć, że to sen i chcę się obudzić? Rzadko tak mam, chociaż śnią mi się czasem absurdy, to do końca myślę, że to tak naprawdę. :D Ostatnio śniło mi się, że... śniłam. Tak, śniło mi się, że spałam tam gdzie spałam i śniłam, wiedząc że śnię, a że sen śniony był zły, próbowałam się obudzić, szczypiąc się i bijąc, a jak się w końcu udało, to śniło mi się, że poszłam obudzić Alę i opowiedzieć jej sen. Rano musiałam się dowiadywać, czy aby na pewno tego nie zrobiłam. :D
    Nic na siłę, raczej zdarzało mi się śnić o tym, o czym myślałam wieczorem, ale nie próbowałam.
    Nie będę oceniać w takiej skali, dużo śnię, czasem o dobrych rzeczach, czasem o złych. Najczęściej jednak głupio.
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Idziesz ulicą, właśnie zjadłaś jakiegoś wafelka a w pobliżu nie ma żadnego kosza.
    a) bez skrupułów wywalasz papier
    b) pozbywasz się go dyskretnie
    c) chowasz w kieszeń, wyrzucisz jak znajdzie się jakiś śmietnik

    Jedziesz gdzieś, po drodze postanowiłaś wskoczyc do sklepu, wychodzisz a tam ktoś grzebie Ci w aucie
    a) dzwonisz po policję
    b) robisz na ulicy awanturę 'ratunku złodziej'
    c) zaczynasz go okładac torebką po głowie (ta wiem, ale załóżmy że masz wielką i ciężką ;-p)

    Też gdzieś jedziesz, ale tym razem komunikacją miejską, siedzisz sobie wygodnie i na którymś przystanku wsiada staruszek
    a) ustępujesz miejsca machinalnie
    b) oceniasz jego stan zdrowia i dopiero w tedy decydujesz się czy ustąpic
    c) siedzisz dalej

    Budzisz się po imprezie, głowa pęka, suszy tak że zaczynasz od wypicia wiadra coli, nic nie pamiętasz.
    a) dzwonisz po znajomych, ustalasz co się działo
    b) przewracasz się spokojnie na drugi bok, 'przecież ja grzeczna dziewczynka jestem i na pewno nic nie na wywijałam'
    c) przewracasz się na drugi bok, opowiedzą przy okazji

    Wychodzisz z tesco, zaczepia Cię jakiś nieciekawy, śmierdzący alkoholem typ, chce 5pln na chleb
    a) dajesz mu tą piątkę bez zastanowienia
    b) ignorujesz go
    c) wracasz do sklepu i kupujesz ten chleb, dla pewności, że ów pan na pewno coś zje.

    Wychodzisz z tesco, okazuję że z parkingu zniknęła Twoja Tigra
    a) dzwonisz na policje
    b) kontaktujesz się z ochrona sklepu
    c) siadasz i płaczesz ;-p

    Masz urodziny, impreza ze znajomymi, prezenty, ktoś dał Ci coś nieodpowiedniego (powiedzmy płytę z muzyką której nie lubisz)
    a) dyplomatycznie się uśmiechasz, dziękujesz
    b) rzucasz się na szyję, ściskasz i całujesz żeby tylko nieszczęsny znajomek nie zorientował się że zrobił gafę
    c) nie ukrywasz rozczarowania

    Jakiś małolat na ulicy przebiegając obok klepną Cię w pupę.
    a) rzucasz mu wiązankę patrząc jak się oddala
    b) doganiasz go i sru z backhandu ;d
    c) przyjmujesz jego wybryk jako komplement i idziesz dalej jakby nic się nie stało

    Jesteś w restauracji, nieudolny kelner rozlał czerwone wino i pobrudził Ci bluzkę
    a) będzie rasowa haja
    b) wyrażasz swoje niezadowolenie dobitnie, ale wciąż robisz to cicho i w możliwie cywilizowany sposób
    c) uśmiechasz się i zapewniasz gościa, że nic się nie stało

    Wyobraź sobie dzień wolny od wszystkiego, zero pracy i obowiązków, znajomi pogrążeni w swoich sprawach, co robisz?
    a) w plener z książką bo pogoda piękna
    b) pełne lenistwo przed kompem
    c) nie wiesz co ze sobą zrobic, zszokowana taką ilością czasu ;)

    Wleciał Ci motylek do pokoju, taki zwykły kapustnik powiedzmy
    a) łapiesz i wypuszczasz
    b) otwierasz okna szerzej z nadzieją że sam znajdzie drogę wyjścia
    c) pacyfikujesz go kapciem/gazetą

    Przyłapałaś chłopaka swojej najlepszej koleżanki z inną, on prosi Cię żebyś tamtej nic nie mówiła
    a) mówisz jej mimo wszystko
    b) nie mówisz, bo 'nie Twoja sprawa'
    c) nie mówisz, bo wiesz jak bardzo ją to zaboli

    Jesteś na Saharze xD nie piłaś 12 godzin, na środku pustyni spotykasz sklep xD, mają tam tylko tymbarki, którego weźmiesz?
    a) jabłko/mięta
    b) brzoskwinia/pomarańcz
    c) wiśnia

    Zabłądziłaś w lesie, co zrobisz?
    a) obierasz jeden kierunek i uparcie przesz do przodu 'przecież gdzieś ten las musi się skończy, nie?'
    b) próbujesz wrócic drogą którą się tam dostałaś
    c) siadasz na pupie i czekasz aż ktoś Cię znajdzie

    Spotykasz na ulicy kilkuletnie, zbłądzone i spłakane dziecko
    a) dzwonisz na policję/straż miejską
    b) uspokajasz i starasz się odprowadzic je do domu na własną rękę
    c) idziesz dalej, nie Twój problem

    Jest jesień, zaspałaś do pracy, spieszysz się ogromnie bo tam już się spóźnia nie wolno, wychodząc z domu poślizgnęłaś się i wpadłaś do kałuży
    a) wracasz się przebrac, spóźnienie będzie już takie że zabiorą premie
    b) otrzepujesz się i jedziesz upackana, premia ocalona
    c) rejestrujesz się do lekarza i kombinujesz L4 na ten dzień, premia ocalona

    Złapałaś gumę jadąc powiedzmy A4
    a) zjeżdżasz na bok, sama zmieniasz kolo
    b) machasz na przejeżdżające auta z nadzieją że ktoś kruchej blondynce pomoże
    c) dzwonisz po pomoc (kolega, tato, pomoc drogowa, w/e)

    Przecieka Ci kran w łazience^^
    a) męczysz kogoś w domu tak długo aż to naprawi
    b) wymieniasz uszczelkę sama
    c) 'a niech sobie kapie'

    Podane odpowiedzi traktuj jako jedyne możliwe rozwiązania, jak zareagowała byś inaczej niż a/b/c to wybierz odpowiedź którą uważasz za najbardziej zbliżoną do Twojej reakcji ;)
    Forgiveness Is a Six Gun
    Lamentu dzień
    12 Tygodni do Woodstocku 2k12

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sbc ().

  • Jaki ładny quiz \o/
    Nie ma numerków, będziesz się męczył z dopasowywaniem odpowiedzi. ;P

    C
    C
    A
    C
    B
    D) Rozglądam się, pukam w głowę, mówię: jeszcze raz!, zawracam do tesco, podejście na parking nr 2- tym razem staram się odtworzyć drogę samochód- sklep, odnajduję tajgera.
    A
    A
    A
    A
    B
    A
    B
    B
    B
    B
    C
    C

    :D
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Cześć.
    A pamiętam. Mam dość dużą... rotację użytkowników, czy to na forum, irc lub grze i niestety zdarza mi się zapominać, ale tak irytującego avka nie sposób zapomnieć. ;)
    Sisko? A to niedobry.
    Na chwilę obecną wszystkim co potrzeba. :D
    Nie, absolutnie, pełnię wakacji miałam styczeń - maj i dość już. Kolejne dopiero jak ogarnę nowe mieszkanie i odłożę coś na takowe.
    Jak mnie wcześniej żadne okoliczności nie zmuszą to dopiero w listopadzie opuszczam Śląsk.
    Trudno, żeby po 15 miesiącach u zielonych odpowiedzieć nie. Wypracowałam swój system, myślę przyzwyczaiłam userków do siebie i chociaż czasem bywam znużona, to lubię to. Odkrywam w sobie niesamowite pokłady cierpliwości i wyrozumiałości. :E
    Cześć. o/
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • No musiał nakablować, łobuz jeden!
    A planowałem taki fajny spam-atak.
    Teraz mnie zdemaskował i moje niecne plany poszły do kosza.
    Chyba wyślę w nocy gwiazdy śmierci ]:-D

    elfi napisał(a):

    Odkrywam w sobie niesamowite pokłady cierpliwości i wyrozumiałości

    Zazdroszczę. Czy możesz mnie nauczyć tego?
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • .Arch
    Ale ja nic nie poradzę, że rudy działa na mnie jak płachta na byka :D Do tego jeszcze dziwna mina i dziwne zmarszczki na powiece.
    Gusta i guściki, nie załamuj się, moich avków też nie lubią. :D Podobno ten pan zjada tego kota, a ja uważam, że to 200% słodyczy <3

    sisko
    Ale że na mnie? :O
    Jakże mam uczyć mistrza?
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Re.

    1. Ja dla odmiany nie tylko wierzę w ideały, co pozwolę sobie puścić wodze fantazji. :D Po kolei: winien być dla mnie wyzwaniem intelektualnym i emocjonalnym, ambitny więc, diabelsko inteligentny, niebanalny, silny, odważny, pewny siebie, dojrzały, z zasadami, jednak nieco manipulant, z pasją i dystansem do świata. Z tych mniej ważnych: wyższy!, nie łysy, nie chudy, dłuższe włosy mile widziane, potrafiący o siebie zadbać. ;)
    2. Bez, ale przez słomkę.
    3. Owszem. Co myślę? Myślę, że faceci jeżdżą lepiej od kobiet, chociaż to absolutnie nie zasada, zdarza mi się za kierownicą brzydko mówić zarówno na kobiety jak i mężczyzn ( ci ostatni to więksi furiaci, jeden taki jak się dowiedział że właśnie mówię do siebie co myślę o jego stylu jazdy chciał mnie pobić :E ). Liczne chlubne i niechlubne wyjątki obu stron.
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Dawaj, co pierwsze przyjdzie do głowy ;)

    Coś słodkiego:
    Coś fajnego:
    Coś różowego:
    Coś złego:
    Coś głupiego:
    Coś wielkiego:
    Coś romantycznego:
    Coś szybkiego:
    Coś ważnego:
    Coś kwaśnego:
    Coś twardego:
    Coś pięknego:
    Coś ohydnego:
    Coś pysznego:
    Coś czarnego:
    Coś seksownego:
    Coś miłego:
    Coś przykrego:
    Forgiveness Is a Six Gun
    Lamentu dzień
    12 Tygodni do Woodstocku 2k12

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sbc ().

  • :bicz:
    Wiesz za co? :>
    No to, na posiedzeniu, na kolanku, na szybko, na pierwszą myśl.
    Coś słodkiego: śpiące małe kici kici
    Coś fajnego: moja nowa odżywka do włosów \o/
    Coś różowego: lakier do paznokci
    Coś złego: czalna kupa ;(
    Coś głupiego: podróż Romeo uwieńczona sukcesem :E
    Coś wielkiego: miłość
    Coś romantycznego: wieczór
    Coś szybkiego: numerek ;f
    Coś ważnego: sukces
    Coś kwaśnego: wiśnia
    Coś twardego: khem...
    Coś pięknego: odwaga
    Coś ohydnego: pewien pan z miasta...
    Coś pysznego: magnum double chocolate
    Coś czarnego: dżinsy
    Coś seksownego: pan z mojego avka :D
    Coś miłego: uśmiech
    Coś przykrego: czyny pewnego pana z miasta

    :)
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Zimy zepsułeś mi, miałem znów dubla zrobic ;/

    Co by było gdyby:
    gdyby elfa była ruda?;-D
    gdyby elfa by znalazła 100k€?
    gdyby shield znów zrobił dubla?;-d
    gdyby internet padł by na tydzień, na całym świecie?
    gdyby elfa znalazła 6 malutkich kotków bez mamusi?
    gdyby elfa znalazła 6 malutkich piesków bez mamusi?
    gdyby niebieskie migdały istniały?;>
    gdyby marzenia się spełniały?
    gdyby korony drzew śpiewały?;]
    gdyby używki nie odurzały?
    Forgiveness Is a Six Gun
    Lamentu dzień
    12 Tygodni do Woodstocku 2k12
  • @sbc
    Z czym? :quasi: Tak to nie będzie.

    @Zimny
    I tak wiem, że w lewo.
    Bo w kuchni czynią się cuda.

    @sbc
    :O Fuj. Rozjaśniałaby piegi kwasami, a włosy farbnęłaby na kasztan/ czerń.
    Nic. Przecież to nie moje pieniądze.
    Dostałby po nosie, tym razem od innego leśnego zwierza.
    Klęska. Totalna.
    Przygarnęłaby na czas znalezienia nowych domów, czarnulek/ bieluch zostaje u mnie.
    Przygarnęłaby na czas znalezienia nowych domów.
    A nie istnieją?
    Co brałeś?
    Zależy co.
    Znaleźlibyśmy inny sposób na samozagładę.

    @Zimny
    Tak. :(
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Myślałem o niej ostatnio. Otóż ruszamy do innego spamu, a jakiś komplecik by się przydał. Średnia wieku na tym forum to gdzieś koło 12 lat. O uchotale, czy tam noł style chodzi.
    Jak podjadę do kuzyna, to zrobi nową :D Pasuje?
    <Rosska> wiesz, co Zimny? Ty jesteś gorszy od pana V. i pana W. razem wziętych ;x
    19.01.2010 - Top4 Ogame.pl w wydobyciu deuteru.
  • Elfi, zauważyłaś coś dziwnego? Czasem spotykamy w mieście ludzi wciskających nam świstki papieru z nadrukowanymi przeróżnymi informacjami, mniej lub bardziej nas dotyczącymi. Mianowicie chodzi mi o pospolite ulotki reklamowe i o jeszcze pospolitszych ich wręczaczy (tak powinien się nazywać ten zawód :D). I kiedy taki osobnik podaje nam ulotkę, a my ją pochwycimy mówi do nas "dziękuję". A ja się pytam: za co taka pani/taki pan mi dziękuję? Przecież to ja mu powinienem podziękować, on coś stracił, ja zyskałem. Dał mi to za darmo, a do tego jest mi wdzięczny. Jak to działa elfi?
    Może po prostu oni dziękują za to, że pozbyli się tego ciężaru, w sumie na tym polega ich praca żeby rozdać wszystko do końca, nie? Czyli on niby dziękuję mi za to, że ja ukróciłem jego cierpień i pozbawiłem go jednej sztuki kolorowego papierka? No ok to ma sens, ale czy w takim wypadku nie mija się to z celem? Skoro on chce się pozbyć to nie będzie dawał ulotek tym, do których ta informacja jest skierowana, tylko takim ludziom, którzy je wezmą, a to smutne, prawda? Wszędzie na łatwiznę, wszędzie.
    Co o tym sądzisz? :P

    Mordimer Madderdin, uniżony sługa, licencjonowany inkwizytor biskupa Hez-Hezronu.

    Solo: 2837% ACS: 6058%
    ST: 25

    #superniebo
  • Madderdin napisał(a):

    Może po prostu oni dziękują za to, że pozbyli się tego ciężaru, w sumie na tym polega ich praca żeby rozdać wszystko do końca, nie? Czyli on niby dziękuję mi za to, że ja ukróciłem jego cierpień i pozbawiłem go jednej sztuki kolorowego papierka? No ok to ma sens, ale czy w takim wypadku nie mija się to z celem? Skoro on chce się pozbyć to nie będzie dawał ulotek tym, do których ta informacja jest skierowana, tylko takim ludziom, którzy je wezmą, a to smutne, prawda? Wszędzie na łatwiznę, wszędzie.
    Co o tym sądzisz? :P

    Ciekawa teoria. Jednakże błędna. Raz po pijaku chcieliśmy po 3 takie ulotki od kilku ludzi, ale oni stwierdzili, że mogą nam dać tylko po jednej karteczce. Możliwe, że chodziło o stan naszego umysłu, jednakże nam owe świstki potrzebne były do gry w pokera.
    <Rosska> wiesz, co Zimny? Ty jesteś gorszy od pana V. i pana W. razem wziętych ;x
    19.01.2010 - Top4 Ogame.pl w wydobyciu deuteru.
  • Zrobię upka, a co!
    Masz może jakieś dane na temat tego hotelu w Sopocie za 35zł/dobę? Wybieram się na mazury we wrześniu, a jako że dawno nad polskim morzem nie byłem, chciałbym się zatrzymać tam na kilka dni ;x
    <Rosska> wiesz, co Zimny? Ty jesteś gorszy od pana V. i pana W. razem wziętych ;x
    19.01.2010 - Top4 Ogame.pl w wydobyciu deuteru.