GOrzka czekolada, czyli elfi po farbowaniu :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Po 23 grudnia, inżynierze, a swojego czasu miałaś napisane coś po włosku w profilu. Czy Ty czasem nie uwielbiałaś włoskiego? ^^'
    Zaserwuję Ci coś fajnego - klyk!
    Ludzie, co się dzieje z tym światem. Może to pytanie już padło, więc jeśli tak, to wybacz - czemu na zieloną stronę?
    Przecież Ty nawet nie lubisz zielonego!
  • O! Elfi :P

    Będzie łatwo bo masz malutki temat i ja tu pierwszy raz jestem :P

    Jaki ostatnio widziałaś film? Jak go oceniasz i dlaczego?

    Oglądasz coś mistrzostwa w piłkę kopaną? Jak tak to jak podobały się wczorajsze mecze (Holandia-Brazylia, Ghana-Urugwaj)?

    Jeśli nie to dlaczego? :>
    I dlaczego uważasz, że piłka nożna jest nudna ^^

    Miłej :P
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Zimny napisał(a):

    No przecież, że czytam. inaczej, bym pytań nie zadawał. ale zaś podeszłaś olewająco. :?
    Wcale nie :ziew: Następnym razem zadaj mniej pytań, a obiecuję, że się rozpiszę bardziej :*
    Jakiej muzyki słuchasz jak jest ciepło? dokładnie takiej, jaką słucham, gdy jest zimno :D
    e' Wlosiu, za maly staż 8-) Poćwicz :D właśnie!

    fan rocka napisał(a):

    Po 23 grudnia, inżynierze, a swojego czasu miałaś napisane coś po włosku w profilu. Czy Ty czasem nie uwielbiałaś włoskiego? ^^' zaiste, zadziwiasz mnie... tyle czasu i takie szczegóły pamiętać x_x
    Zaserwuję Ci coś fajnego - klyk! najs, chociaż mnie mój klimat :P
    Ludzie, co się dzieje z tym światem. a co się dzieje?
    Może to pytanie już padło, więc jeśli tak, to wybacz - czemu na zieloną stronę? jestem w grze i na forum już ładnych parę lat, dlaczego więc miałabym nie pomóc?
    Przecież Ty nawet nie lubisz zielonego! to też pamiętasz? włoskiego za to nigdy nie lubiłam ;)

    Mati napisał(a):

    O! Elfi :P o! Mati! :*
    Będzie łatwo bo masz malutki temat i ja tu pierwszy raz jestem :P ufff
    Jaki ostatnio widziałaś film? Jak go oceniasz i dlaczego? Jutro będzie futro. :E To specyficzna, amerykańska komedia adresowana do dorosłych ludzi ze specyficznym poczuciem humoru. Tematyka i fabuła dość oklepana i banalna, jednak teksty i niektóre motywy świetne. Ja się pośmiałam. Ogółem polecam.
    Oglądasz coś mistrzostwa w piłkę kopaną? Jak tak to jak podobały się wczorajsze mecze (Holandia-Brazylia, Ghana-Urugwaj)? Nie oglądałam i nie oglądam ( chociaż bawiłam się w typerów Barym i przez parę chwil prowadziłam :E )
    Jeśli nie to dlaczego? :> Bo piłka nożna jest nudna :P
    I dlaczego uważasz, że piłka nożna jest nudna ^^ Pewnie dlatego, że nigdy nie próbowałam obejrzeć żadnego meczu od początku do końca.
    Miłej :P Miłego :P
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • elfi napisał(a):

    fan rocka napisał(a):

    Po 23 grudnia, inżynierze, a swojego czasu miałaś napisane coś po włosku w profilu. Czy Ty czasem nie uwielbiałaś włoskiego? ^^' zaiste, zadziwiasz mnie... tyle czasu i takie szczegóły pamiętać x_x
    Zaserwuję Ci coś fajnego - klyk! najs, chociaż mnie mój klimat :P
    Ludzie, co się dzieje z tym światem. a co się dzieje?
    Może to pytanie już padło, więc jeśli tak, to wybacz - czemu na zieloną stronę? jestem w grze i na forum już ładnych parę lat, dlaczego więc miałabym nie pomóc?
    Przecież Ty nawet nie lubisz zielonego! to też pamiętasz? włoskiego za to nigdy nie lubiłam ;)
    Może niedługo będziesz wyjeżdżała z "za moich czasów..."? :p
    To tylko jedna wiosna. Się pamięta. Jak to nie w Twoim stylu? To może coś takiego - puff?
    Dużo się dzieje. Na przykład Niemcy wygrały z Argentyną 4:0. Jedyne, co mi się nasuwa, to deszczowa pogoda po niemiecku. A właśnie! To prawda, że to jedno z bardziej mocnych przekleństw za naszą zachodnią granicą? :>
    Nie odpowiedziałaś mi precyzyjnie. To, że chcesz pomóc, to jest oczywista sprawa. Wystarczy na zielone gwiazdki spojrzeć - mnie bardziej interesuje, dlaczego? Nie ukrywam, że mam nadzieję na wątek sensacyjny - obudziła się w Tobie chęć szerzenia prawa i sprawiedliwości, chcesz karać niewiernych, plamić ostrze krwią? (huh! :pwned: )
    Nie pamiętam wszystkiego, mam jeno jakieś przebłyski. :P
  • Na pierwszą randkę mam Cię zabrać na derby, kolację, do kina czy na spacer? ^^
    Wolisz Osia z (u) czy bez (u) :P
    To co z tym paleniem?
    spontan czy planowanie?
    Kiedy przejdziesz na Orange? :D
    Dostajesz telefon o 4 w nocy. Odbierasz czy odrzucasz?

    I póki co wsio :P

    :*
    Kozak nad kozakami
    Narcyz nad narcyzami


    ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

  • @fan rocka
    Tylko jedna? x_x
    Już znacznie lepiej i dużo bliżej. Podoba mi się. :D
    Deszczowa pogoda? pierwsze słyszę.
    Niestety, muszę Cię rozczarować. Decydując się na złożenie podania na moderatora forum, nie myślałam ani przez chwilę o kwestiach technicznych, takich jak zielone gwiazdki, upomnienia czy możliwość pozostawienia pamiątki z moim nickiem w czyimś profilu, a raczej o problemach, z jakimi się spotkam, o ludziach, ich postawach i wzajemnej interakcji z userkami. Tak więc, wbrew temu co sugerujesz :P , nie realizuję się poprzez szerzenie sprawiedliwości i karanie ( odbierane jako rozkapryszenie i narzucanie innym swojego widzimisię), staram się być bardzo wyrozumiała ;) i dla Was, bo od tego jesteśmy. Ludzie mają czasem dziwne podejście do modków. :]

    Włosiu napisał(a):

    Na pierwszą randkę mam Cię zabrać na derby, kolację, do kina czy na spacer? ^^ ta opcja z wodą i księżycem, gdyby ją nieco uprościć, jest lepsza od wszystkich tu :P
    Wolisz Osia z (u) czy bez (u) :P bez, bo większa szansa na nocne towarzystwo
    To co z tym paleniem? spalę paczkę do końca i nie kupuję kolejnej, a Ty?
    spontan czy planowanie? zależy, ale raczej spontan
    Kiedy przejdziesz na Orange? :D nigdy :D
    Dostajesz telefon o 4 w nocy. Odbierasz czy odrzucasz? zależy kto dzwoni i czym akuratnie się zajmuję :P, ale jest duża szansa, że odbiorę
    I póki co wsio :P poćwiczyłeś, bo słodkawsze Ci wyszły :*
    :*
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Po głębszym namyśle - może i dwie. oO Widzisz, nawet ja nie pamiętam wszystkiego. :P
    Donnerwetter - tak zawsze wyraża się stary znajomy ojca, Niemiec. Przynajmniej tak mi się zdawało, że to było jedno z tych przekleństw "dużego kalibru".
    Bene, przynajmniej to Ci się podoba. A In Flames raczyli kiedyś Twoje ucho? :>
    Nie mam żadnego dziwnego podejścia, ot co. Po prostu wydaje mi się, że to takie odwrócenie o 180 stopni jeśli chodzi o działalność na forum. Co prawda ludzie od zawsze byli ciekawi, mieli dobre chęci... Trza pamiętać, że i jedno i drugie łączy się w pewnych przysłowiach z piekłem. ^^'
  • Zwykle nie odpowiadam częściej niż raz na dobę, ale skoro już mam chwilkę... :D

    A może to już trzecia leci?
    Donnerwetter! Hahaha! Już wiem, jak będę sobie "kląć pod nosem". Początkowo tłumaczyłam sobie dosłownie ten deszcz i pogodę, później zastanawiałam się, czy to nie jakiś związek frazeologiczny... Nie wiem jak dla Niemców, ale dla mnie to nie jest wulg, a dosłowne tłumaczenie jest śmieszne :D
    Płomyczki, oczywiście, bardzo lubię.
    Po prostu wydaje mi się, że to takie odwrócenie o 180 stopni jeśli chodzi o działalność na forum.

    Masz rację, wydaje Ci się. Jakaż to była niby moja poprzednia działalność na forum, skoro tak zastanawia Cię moje zazielenienie? ;)
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Nie ma co, niezły zaszczyt mnie kopnął. Za karę następnym razem będę musiał czekać tydzień? :D
    Widzisz, aktualnie czytam sobie Freuda. Ten gość mówi, że podświadomość ludzka stara się koncentrować jedynie na pozytywnych aspektach życia, a to co mało przyjemne, zostawia gdzieś w najgłębszych zakamarkach umysłu. Co prawda mówił też coś o tym, że przecież przeżycia przykre cały czas nas dręczą, ale było już tak późno, że niestety nie pamiętam. ^^
    Dla mnie od zawsze śmieszne było mówienie "gówno" w najrozmaitszych językach świata. Gówno tu, gówno tam, to naprawdę zabawne.
    Niemcom podobno nie do śmiechu. ; x
    To taka ciekawostka - zobacz, co czeka mnie przez najbliższe 6 lat. * Szkoda, że nie robią większej ilości aranżacji. Zresztą - część z nich pewnie dogorywa.
    I to jeszcze żeby Novi mi przedstawiało każdy utwór w ten sposób. Spróbuj przesiedzieć na całości Strasznego dworu bez Novi. A do tego to jeszcze opera narodowa.
    Twoja działalność na forum? A co z nią było nie tak? Może coś i było... Mogę nie mówić? :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez fan rocka ().

  • Czeeeść :*

    Aż 5 dni mnie tu nie było więc... czas to nadrobić ]:-D

    Też masz już dość tych upałów?
    Jaki masz na nie sposób?
    Jaka jest najzabawniejsza rzecz jaka Ci się w życiu przytrafiła?
    Łatwo się poddajesz, gdy coś Ci nie wychodzi?
    Kiedy znów razem walniemy jakiegoś STeka? :>

    Na dziś starczy ;)
    Pa :*
  • Cześć! :*

    Lubisz jak Ci się podlizuję? ^^
    Kiedy Ci przejdzie złość? :D
    Gloryfikujemy moją czy Twoją zajebiaszczość? :P
    Czy mimo swojej tępoty dalej jestem fajny? ^^
    Masz zamiar zmieniać swoje multi :>

    Do dzieła!

    PeeS. lubisz jak Ci daje :kwiat: ? :P
    Kozak nad kozakami
    Narcyz nad narcyzami


    ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

  • @fan rocka
    Wiesz, że nie o to chodzi. Nie chcemy spamu przecie, nie? :D
    Freud to nie głupi był, szkoda że nie doczytałeś ;) Ja natomiast, z racji rozpoczętych wakacji, ochotę mam pomęczyć Junga. ;)
    Co to jest? x_x Mnie muzyka zdecydowanie męczyć nie powinna. :D
    Uważam, że diabolizujesz. ;]

    rafalinho napisał(a):

    Czeeeść :* fafi :*
    Aż 5 dni mnie tu nie było więc... czas to nadrobić ]:-D foch
    Też masz już dość tych upałów? jakich upałów? 0_o
    Jaki masz na nie sposób? śpię w dzień, działam w nocy, jak wychodzę z domu, to po godzinie 20, nie podnoszę rolet, nie wpuszczam słońca, wyleguję się w wannie z zimną wodą, nie ubieram się... i nie zauważam upałów :P
    Jaka jest najzabawniejsza rzecz jaka Ci się w życiu przytrafiła? jest ich mnóstwo, naprawdę trudno wybrać, jednak zwykle z perspektywy czasu najbardziej śmieję się z sytuacji, które budziły we mnie największą grozę :D
    Łatwo się poddajesz, gdy coś Ci nie wychodzi? jestem perfekcjonistką i niestety porażki mnie silnie demotywują
    Kiedy znów razem walniemy jakiegoś STeka? :> mam nadzieję, że na dniach ]:-D
    Na dziś starczy ;)
    Pa :* pa :*

    Włosiu napisał(a):

    Cześć! :* hej :*
    Lubisz jak Ci się podlizuję? ^^ zależy od celu
    Kiedy Ci przejdzie złość? :D pracuj, pracuj, wiesz przecież, że ze mną to ciężka przeprawa ;)
    Gloryfikujemy moją czy Twoją zajebiaszczość? :P zwykle Twoją >_>
    Czy mimo swojej tępoty dalej jestem fajny? ^^ jesteś
    Masz zamiar zmieniać swoje multi :> absolutely! ( no chyba, że się o to postarasz)
    Do dzieła!
    PeeS. lubisz jak Ci daje :kwiat: ? :P szczerze? nie lubię kwiatków :P
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Shax napisał(a):

    I pytanie dnia : Czy lubisz lody pistacjowe ?
    Czy lubi to nie wiem, ale woli truskawkowo-czekoladowe ^^

    to znowu ja :P
    Cieszy się Elfi :>

    pyszczek czy mordeczka? :D
    jakbyś mnie przedstawiła rodzicom? ^^
    Jak często ktoś w Ciebie wjeżdża kiedy prowadzisz? :D:D
    Święty Mikołaj czy królik wielkanocny?
    Mieliśmy rzucać palenie i znowu wyszło jak wyszło :)

    Buziak :* :D
    Kozak nad kozakami
    Narcyz nad narcyzami


    ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

  • Specjal 4 Włoś mój doubel dziś :*

    Shax napisał(a):

    Dzyń ! ^^ /me pac Shax :*
    Skąd pomysł na avatar ? To ciekawe pytanie, bo avek budzi sporo... kontrowersji. Ten ktoś na nim to absolutnie nie kobieta :P , tylko Thomas Rainer, lider i wokalista Nachtmahr.
    Skąd pomysł na podpis pod nickiem ? Znów odniesienie do muzyki. Wsłuchaj się, tudzież znajdź tekst Coma White Marilyna Mansona.
    Dlaczego mod,a nie GO ? Bo nie chcę zostać botkiem :P
    I pytanie dnia : Czy lubisz lody pistacjowe ? Włosiu dobrze gada, wolę czekolada + truskawka
    Dziękuję do kiedyś tam :* również dziękuję :*

    Włosiu napisał(a):

    Shax napisał(a):

    I pytanie dnia : Czy lubisz lody pistacjowe ?
    Czy lubi to nie wiem, ale woli truskawkowo-czekoladowe ^^ cwany
    to znowu ja :P
    Cieszy się Elfi :> mrrrr
    pyszczek czy mordeczka? :D mordeczka
    jakbyś mnie przedstawiła rodzicom? ^^ kolega Oś
    Jak często ktoś w Ciebie wjeżdża kiedy prowadzisz? :D:D nieczęsto, na 5 lat mojego jeżdżenia tylko raz wjechała we mnie blondynka i dwa razy wjechał słup... i to tak chytrze, bo zawsze od tyłu
    Święty Mikołaj czy królik wielkanocny? święty Mikołaj
    Mieliśmy rzucać palenie i znowu wyszło jak wyszło :) wyszło, nie wyszło, musisz!

    Buziak :* :D mrrr :*
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Wiesz przecież, że ja zawsze byłem za spamem. :>
    Jung to taki Freud udoskonalony, jak niektórzy mówią. Chociaż trochę mu na psychę siadło, jak oderwał się od swojego mentora... Z tego co ja czytałem, to bardziej skłaniałbym się jednak ku Freudowi. Teoria mówiąca, że wszystko ma podłoże seksualne jest całkiem trafna, co nie? :P
    A ja uważam, że nie diabolizuję. Wszystko ma jasne i ciemne strony. ^ ^

    Parę szybkich pytań:
    Określ w trzech słowach swoje odczucia powyborcze:
    Czemu Staniszkis zachowuje się ostatnio jak ogr? : <
    Masz zamiar robić doktora z inżynierii materiałowej? :>
    Czy na politechnice w ogóle robi się takie rzeczy?
    O czym będzie Twoja praca magisterska?
    Co robi elfi, gdy wszyscy na około wyglądają paskudnie, świat jest paskudny i w ogóle, w ogóle?
  • Włosiu napisał(a):

    Dziękować ^^ :*
    Jaki jestem? :P okropny :(
    Czemu taki :> nie wiem
    A może jednak inny? :D jak się postarasz...
    Istnieje przyjaźń między facetem a kobietą? nie tylko istnieje, ale jest też piękna ;)
    Jak często się kończy w łóżku? :) bardzo często
    I mam 2k postów ^^ i wciąż 69k odwiedzin... to teraz przekręcamy licznik i niech działa wstecz ^^
    mrum :* mniam :*


    @fan rocka
    Oj wiem.
    Tam zaraz siadło. Każdemu siada. Wszyscy jesteśmy świrami.
    Ano trafna, Twoje spostrzeżenie akuratnie również bardzo. x_x
    Że ja ciemne strony? no nie żartuj...

    ulga, ulga, ulga
    nie mów mi o niej :(
    to głupi pomysł
    oczywiście
    nie będzie, teraz mam absolutorium i egzamin zawodowy
    dokładnie to co teraz: szklaneczka..., papieros i głośne links 2 3 links 2 3... / idę spać/ zabieram muzykę i idę na spacer/ zabieram szklaneczkę..., muzykę i idę na spacer
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Nie żeby mi to nie odpowiadało, ale nie chce Ci się marnować na mnie zielonego pisaka? :P

    Wszyscy jesteśmy świtami i tylko ludźmi. Właśnie! Tylko, czy aż? Nigdy nie byłaś chyba mizantropką?
    Ciemność to Twoje drugie imię. Jakkolwiek dziwnie by to nie wyglądało. :D

    5. Co to, kuffa, jest? I co po tym można?

    Mogę się pochwalić?
    Uczę się tego. A jeślibyś miała nieciekawe zdanie na ten temat, to ustalmy znak rozpoznawczy. Na przykład emotkę owned. Po prostu nie zdzierżę krytykowania Carla Domeniconiego!
    Koyunbaba
  • Jo.
    Mam zablokowaną taką kurna skrzynkę PW, więc nie odpisałem na PW. :P
    Pouczyła się o anime, eczi i hentajach?
    wie jak rozróżniać?
    które się podobały? :D
    Jaki konkretnie typ metalu słuchasz? Aluminium, miedź, cynk, rtęć? Chodzi o zwykłe bum metal o metal, czy coś w rodzju dzyń-dzyń a może kaboom takie z łubudubu? 0_o

    Buśka. ;)
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Leniwy ().

  • fan rocka napisał(a):

    Nie żeby mi to nie odpowiadało, ale nie chce Ci się marnować na mnie zielonego pisaka? :P
    Oj tam, oj tam... niektórym już mój zielonkawy mocno zbrzydł, szczególnie przy zamiennikach i ciachu! :D
    Wszyscy jesteśmy świtami i tylko ludźmi. Właśnie! Tylko, czy aż? Nigdy nie byłaś chyba mizantropką?
    Tylko. Dalecy od ideału, próżni i przekonani o swej wyjątkowości. Bywam mizantropką. Czasami. Rzadko. Lubię ludzi.
    Ciemność to Twoje drugie imię. Jakkolwiek dziwnie by to nie wyglądało. :D
    Właściwie to nie wiem, czy schlebiasz, czy obrażasz.
    5. Co to, kuffa, jest? I co po tym można? no jak to co? sposób uzyskania tytułu, a można wiele...
    Użyję :pwned:

    Leniwy napisał(a):

    Jo. yo yo
    Mam zablokowaną taką kurna skrzynkę PW, więc nie odpisałem na PW. :P no co za brzydal ją zablokował? 0_o
    Pouczyła się o anime, eczi i hentajach? njee, teraz słucham hip hopu :evil:
    wie jak rozróżniać? njee
    które się podobały? :D mogę tylko przypuszczać, które by się spodobały
    Jaki konkretnie typ metalu słuchasz? Aluminium, miedź, cynk, rtęć? Chodzi o zwykłe bum metal o metal, czy coś w rodzju dzyń-dzyń a może kaboom takie z łubudubu? 0_o
    jak brzmi rtęć? :pwned:
    Buśka. ;) pozdro :*
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • elfi napisał(a):


    Leniwy napisał(a):

    Jo. yo yo oi!
    Mam zablokowaną taką kurna skrzynkę PW, więc nie odpisałem na PW. :P no co za brzydal ją zablokował? 0_o modowie mają większe, userzy zwykłe pojemności skrzynek PW. Nie wykasowałem około 1k wiadomości jakie mi się nazbierały i lipa. jak przestałem być modem skrzynka zawalona, a nie kce mi się tego kasować. :D
    Pouczyła się o anime, eczi i hentajach? njee, teraz słucham hip hopu :evil: tyż musiołem słuchać tego... :quasi:
    wie jak rozróżniać? njeełeeee, to proste, zależy od ilości nagości i scenek podscenek w tekście kontekstów tekstuf podtekstuf o zabarwieniu barwy cierwonej łuby z tuby uru-buru, bara-bara. :}
    które się podobały? :D mogę tylko przypuszczać, które by się spodobały jak Cie złapie na ircu to Ci mogę polinkować ciekawsze. :fgrin:
    Jaki konkretnie typ metalu słuchasz? Aluminium, miedź, cynk, rtęć? Chodzi o zwykłe bum metal o metal, czy coś w rodzju dzyń-dzyń a może kaboom takie z łubudubu? 0_o
    jak brzmi rtęć? :pwned:plum? 0_o
    Buśka. ;) pozdro :*
    cmoczek :rumieniec:
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Heeeejka elfi :*

    Jakie jest Twoje najmilsze wspomnienie z dzieciństwa?
    Wierzysz w przeznaczenie? A jeśli tak to czy człowiek jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie?
    Wiem, że nie interesujesz się piłką nożną, ale mimo wszystko Cie zapytam. :> Kto wygra mundial: Holandia czy Hiszpania?
    Wolisz facebook czy naszą klasę?

    To na razie tyle.
    Do usłyszenia niebawem.
    :*
  • @Leniwy
    Normalnie Ci pw napisałam. :D

    rafalinho napisał(a):

    Heeeejka elfi :* miau :*
    Jakie jest Twoje najmilsze wspomnienie z dzieciństwa? wszystkie te związane z moim dziadkiem i czasem z nim spędzonym
    Wierzysz w przeznaczenie? A jeśli tak to czy człowiek jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie? nie wierzę
    Wiem, że nie interesujesz się piłką nożną, ale mimo wszystko Cie zapytam. :> Kto wygra mundial: Holandia czy Hiszpania? Holandia
    Wolisz facebook czy naszą klasę? fb
    To na razie tyle. lubię Twoje pytanka, proste i przyjemne :D
    Do usłyszenia niebawem. cześć :*
    :*
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • @elfi jako że nie jezdem w stanie wysyłać PW a jedynie odbierać od zielonej części teamu (ci to zawsze mają dobrze :P) pokieruję Cię w odpowiedzi do jednego z tematów gdzie jest mowa o :zaniedbanym ogródku". ;) Poczytaj-zrozumiesz. ;)

    A wracając do meritum sprawy. Pierogi z burakiem czy naleśnikami?
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • ce

    Czy Twoim zdaniem ludzie zaczynają sie robić drażliwi przez te upały?
    Dlaczego ludzie upijają sie do nieprzytomności i zapominają o bożym świecie? Czy wydaje im się, że przez to są bardziej cooll? A może fajniej jest przeliczać jakość imprezy na ilość ludzi którzy zaliczyli zgon?
    Też zauważyłaś, że obecnie nastolatkowie są bardzo mało odpowiedzialni? Czy może obserwujesz inną tendencję?

    Tym razem czekam na ciekawsze odpowiedzi ;X
    <Rosska> wiesz, co Zimny? Ty jesteś gorszy od pana V. i pana W. razem wziętych ;x
    19.01.2010 - Top4 Ogame.pl w wydobyciu deuteru.
  • Hej elfi :*

    Dziś będzie trochę... ekstremalnie ]:-D
    Lubisz sporty ekstremalne?
    Uprawiasz/uprawiałaś jakiś sport ekstremalny?
    Wolisz: skoki na bungee czy wspinaczkę skałkową?
    Skoczyłabyś z samolotu ze spadochronem?
    Jest jakieś ekstremalne wyzwanie, które chciałabyś wykonać w najbliższej przyszłości?

    Pa :*

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rafalinho ().

  • @Leniwy
    A kurczaka nie masz?

    Zimny napisał(a):

    ce cześć
    Czy Twoim zdaniem ludzie zaczynają sie robić drażliwi przez te upały? Chyba tak. Też zmęczona i zła jestem. >_>
    Dlaczego ludzie upijają sie do nieprzytomności i zapominają o bożym świecie? Ponieważ to prosty i dość przyjemny sposób, ażeby się odchamić? :>
    Czy wydaje im się, że przez to są bardziej cooll? Nie sądzę.
    A może fajniej jest przeliczać jakość imprezy na ilość ludzi którzy zaliczyli zgon? Nie wiem, czy fajniej. Zwykle więcej zgonów= więcej do opowiadania i wspominania.
    Też zauważyłaś, że obecnie nastolatkowie są bardzo mało odpowiedzialni? Czy może obserwujesz inną tendencję?
    Odnoszę wrażenie, że masz ochotę sobie pogderać na tą dzisiejszą młodzież.
    Jesteśmy ponadczasowi, zmieniają się jedynie warunki, w jakich przychodzi nam dorastać, a dojrzałość i odpowiedzialność zależy przede wszystkim od wychowania i osobowości. Bardziej należałoby się tu skupić na analizie sposobu i metod wychowawczych, często głupio przekazywanych przez pokolenia. ;)

    Tym razem czekam na ciekawsze odpowiedzi ;X może być? :roll:

    rafalinho napisał(a):

    Hej elfi :* cześć :*
    Dziś będzie trochę... ekstremalnie ]:-D miau
    Lubisz sporty ekstremalne? Tak :D
    Uprawiasz/uprawiałaś jakiś sport ekstremalny? Scuba diving z uprawnieniami, piękny sport, ale też niebezpieczny ( jeśli masz zdrowie i kasę, polecam). Wspinałam się też trochę i oddałam 4 skoki na bungee.
    Wolisz: skoki na bungee czy wspinaczkę skałkową? Trudno wybrać. Jednak przy skoku adrenalinka jest nieporównywalnie większa, jednak czas najfajniejszej części, czyli swobodnego spadku, bardzo krótki.
    Skoczyłabyś z samolotu ze spadochronem? A co? Stawiasz? :D Pewnie.
    Jest jakieś ekstremalne wyzwanie, które chciałabyś wykonać w najbliższej przyszłości? No chyba właśnie skok ze spadochronem. Powietrza boję się bardziej niż wody, więc to chyba dobry pomysł.
    Pa :* papa :*
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!