GOrzka czekolada, czyli elfi po farbowaniu :)

  • Cześć Asia. :*
    Jeszcze nie wiem, czy to to chcę w życiu robić ;P , ale praca po obu stronach myślę wymaga wciągnięcia się i masy zaangażowania, ale chyba będzie nieźle. Zapytaj za jakiś czas. ^^

    Dzięki.
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Cześć!
    Jak miło widzieć ten temat bez kłódeczki! ^^
    Przyszedłem z małym poczęstunkiem,żeby poprawić Ci troszkę humor:

    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • Umknęło mi coś i nie daje spokoju.
    Czemu zmieniłaś nick na Chocolate?

    Na początku strasznie brakowało mi elfi, ale w końcu uznałem, że czekoladka bardzo do Ciebie pasuje ^^
    Umiesz delektować się czekoladą i wydzielać ją sobie po kawałku, żeby nie zjeść całej od razu?
    Bo ja nie umiem.Muszę zjeść całą tabliczkę.
    Czekolada daje szczęście i ciągle chce się więcej, aż do przesytu.
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • Chocolate! Jak miło. : D
    Przejdę od razu do rzeczy, bo w tej chwili się właśnie tak zastanawiam. Masz czasem tak, że może nie boisz, ale tak trochę obawiasz się tej chwili - reakcji, drugiej osoby na to co powiesz? Taka wiesz, niepewność. Czy dobrze zrozumie, odczyta intencje, czy prawidłowo zareaguje. Osobiście czasem nawet odwlekam przeczytanie na przykład nowo przybyłego sms'a, jeśli nie jestem przekonany co do możliwej odpowiedzi. Dlaczego więc się tego bać? Przecież to zupełnie nic nie zmieni, więc strach jest zupełnie irracjonalny i całkowicie zbędny, prawda? A jeśli tak, to dlaczego nie potrafimy, albo chociaż na moim przykładzie, bo ktoś się może obrazić, że generalizuje, odrzucić tego lęku? o: Tak mimo wszystko.

    Mordimer Madderdin, uniżony sługa, licencjonowany inkwizytor biskupa Hez-Hezronu.

    Solo: 2837% ACS: 6058%
    ST: 25

    #superniebo
  • Akuratnie przechodziłam.
    Dobre pytanie. Taki jeden ktoś gdzieś przyrównał mojego starego nicka do czegoś, co żartem było, ale focha walnęłam i nicka zmieniłam. Nie to, że się przejęłam, to raczej nie była głęboko przemyślana decyzja, bawiłam się na ircu różnymi nickami i została czekolada.
    Wiele osób mówi, że tęskni za elfi, padła nawet propozycja przy powrocie do team powrócić do niej, ale ostatecznie nie chciałam zawracać gitary tylu osobom... Ale smutno mi, jak mówicie, że elfi była lepsza, jestem perfekcjonistką i spać mi elfi po nocach nie daje. ;P
    Zależy co masz na myśli. Otwartej nie porzucę w szafce czy szufladzie, ale też nie pochłaniam na raz. Wytrzyma dzień, może dwa.
    Aż do przesytu. Niektórzy próg przesytu mają bardzo wcześnie. :) Nie przedawkowałeś nigdy żadnego smakołyku? Mam na myśli wielkie miłości, które uszczęśliwiały długie lata, a teraz powodują grymas?

    Madderdin :*
    No patrz, jest nas więcej odwlekających. Generalnie wobec ludzi na których mi zależy mam parcie na wyjaśnienia do osiągnięcia pożądanego skutku. Z drugiej strony pierwsze wrażenie jest tylko jedno, ma związek z emocjami i budowaniem pewnej intuicji w sytuacji i determinuje dalszy pogląd (wiesz w ogóle co mam na myśli? :E ). Czasami owszem, jestem niepewna reakcji drugiej strony. Ze strachem to nie jest tak do końca, to naturalna konsekwencja braku pewności w sytuacji i można mu powiedzieć papa, ale metody na to to obszerny temat. Czy zbędny? Chyba nie, podobno gdzieś tam na świecie są ludzie, którzy uczą się na błędach.
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • :roll:
    się rozpisałaś..

    elaborat taky..
    lubisz pisać? listy np.. kiedy ostatnio jakiś napisałaś? urzędowe się nie liczą x_x
    czemu nieelegancko jest pytać kobiety o wiek?
    o co nieelegancko jest pytać mężczyzne?

    chyba nie lubiłem Cie jako moda.. tak sądze. hmmmm. jak myślisz dlaczego mogło tak być?


    Spam from 07 Sep 2006
  • Cześć Złosiej.
    Tak, lubię pisać. Listów odręcznych nie, bo palce myśli nie doganiają, pismo szkaradne, a i na pocztę trzeba lecieć. Dla odmiany wbrew pozorom raczej mało mówię.
    Głupie konwenanse.
    Głupie konwenanse.
    Rozbawiłeś mnie. Nie mam pojęcia dlaczego, powodów może być wiele. Daj znać jak będziesz wiedział. :)
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • @Złosiej
    Smsy nie bardzo, maile jak najbardziej, długie. Posty jak widać.
    A chciałeś sprawić mi przykrość? Nie sądzę. Prawda, nie przejmuję się, możesz mnie dalej nie lubić i przychodzić tu zadawać pytania. To nawet ciekawsze jest.

    @Gootek
    Ty coś wiesz na temat nielubienia mnie, prawda? :D
    No siema. :*
    Gorzka i cierpka.
    Nie.
    Dnia? Noc.
    Wiosna, jesień, zima. Nienawidzę gorąca.
    Nie, nigdy, wszystko pod kontrolą. ;P
    Niby nie mam, a jednak przyszły mi na myśl niebieskie tulipany.
    Ognisko i patrzenie w ogień do rana.
    o/
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • :D Czekolada pasuje!
    Za elfi nie tęsknie, co nie znaczy, że było źle. Teraz jest po prostu lepiej ;)
    I z pomarańczowym również Ci lepiej.
    Avek pierwsza klasa, usta śliczne :D Pewnie Madderdin ma do takich słabość :P I ja!

    A tak, pytanie. Nie trudne.
    Co robisz? Pracujesz? W wyuczonym zawodzie?
    offline

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Muad'Dib ().

  • Cześć Rzeźnik.
    A dziękuję.
    Dziwne masz poczucie estetyki, moim zdaniem (uhu, narażę się) ten kolor nie jest ładny, już nie mówiąc o tym, że do ava nie pasuje nijak. Taki szczegół.
    Ach, żeby jeszcze były moje.

    Pytania nie są tu koniecznością.
    Nie, nie pracuję, w wyuczonym zawodzie również nie, Polska nie jest gotowa na specjalistów mojej dziedziny, a ja zbyt leniwa jestem, żeby robić cokolwiek za nic. Aktualnie szukam pracy poza krajem (byłam, wróciłam, chcę jeszcze) i jest światełko w tunelu... ;)
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Chocolate napisał(a):

    Nie przepadam za ciepłymi kolorami, szczególnie pomarańczami wszelakimi.
    Hm, zimny niebieski, ciemny seledynowy, ciemny fiolet/śliwka. ;P


    To przy okazji takie pytanie zadam:
    Masz jakiegoś ulubionego malarza?
    Co Cię urzeka w jego dziełach?
    Możesz godzinami patrzeć na jakiś obraz?
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • @Złosiej
    Wobec tego czym jest granat?

    Nie.
    /me zarzuca grzywką
    Czyli napisz rozprawkę: Subkultury zabijają czy podkreślają indywidualność jednostki? Lubię barwnych ludzi, o ciekawych i przemyślanych poglądach czy zainteresowaniach, nie mam zupełnie nic przeciwko i nie oceniam, co kto lubi.
    Nie znam genezy. Aż tak drażni oryginalność sygny?
    Śliczny zestaw.

    @sisko
    Ale wstyd. Ja jestem totalna lama, jeśli chodzi o malarstwo, nie znam się, nie mam ulubionego... :fangry:
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Rzeźnik drzew napisał(a):

    Pewnie Madderdin ma do takich słabość :P I ja!

    Haha. :D

    Z serii milion pytań w jednej linii. :P
    Lubisz dostawać prezenty? Cenisz finezje? Tak bez okazji? A kwiaty? Dlaczego? Jak według Ciebie wyglądałby romantyczny wieczór? Wiesz kiedy zaczyna się sezon żużlowy?

    Mordimer Madderdin, uniżony sługa, licencjonowany inkwizytor biskupa Hez-Hezronu.

    Solo: 2837% ACS: 6058%
    ST: 25

    #superniebo
  • Madderdin ;*

    A kto nie lubi? Wolę jednak dawać. O tak. Bez okazji też. Ja nie wiem, o co chodzi z tymi kwiatami, ale nie lubię specjalnie. Romantyczne są nie okoliczności, a atmosfera, którą łatwo stworzyć słowami, które "niegdyś były czarami" (S.Freud). Nie mam pojęcia.
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • "Ale wstyd. Ja jestem totalna lama, jeśli chodzi o malarstwo, nie znam się, nie mam ulubionego... "

    No ja też nie jestem jakimś znawcą.Patrzę na obrazy jak dziecko i zachwycają mnie kolory,kształty,nastrój.
    Bardzo często jest w nich ukryta bogata symbolika i wtedy czasami potrzebuję pomocy, by zrozumieć przesłanie.
    Każdy jednak znajdzie takich artystów, których twórczość i przesłanie bedzie po prostu czuł, tak jak czuje się muzykę i emocje w niej zawarte.
    Obrazy też niosą emocje.
    Jeśli nie masz nic przeciwko, powiedz, który obraz najbardziej Ci się podoba:
    a) Kandinsky
    b) Bruegel
    c) Miro
    d)van Gogh
    e) Hopper

    Właśnie uświadomiłem sobie bezsens mojej prośby, bo sam nie potrafiłbym wybrać.
    Powklejałem linki do kilku moich ulubionych obrazów. Mogę na nie patrzeć godzinami.Jeszcze kilka setek innych
    linków mógłbym tu zamieścić. No ale przyznam się bez bicia, i nie będę oryginalny,że kocham Kandinskiego.
    Jego abstrakcje są takie ciepłe, delikatne, a jednocześnie konsekwentnie logiczne.
    Zupełnie z innych powodów kocham twórczość Hoppera.Nikt tak pięknie nie malował -według mnie -milczenia,samotności i smutku.
    Kocham szaleństwo van Gogha i szczegóły u Bruegla.

    ps
    Impresjonistów pominąłem. To straszne przeoczenie.
    Wyobraź Sobie, że gdy ściągnę okulary w parku, to przed oczami mam prawie taki obraz impresjonistyczny.
    To jedna z zalet krótkowzroczności ^^
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • sisko ;*
    Właśnie prośba nie jest bezsensowna. Wybrałeś swoje ulubione, toteż Tobie faktycznie ciężko wybrać, a do mnie przemówił tylko van Gogh. Pogooglałam troszkę i znalazłam swoje dwa ulubione tegoż pana: klik1, klik2.
    Ale masz skojarzenia :D

    @Geologist
    To tak jak i ja, to tak jak i ja...
    Ty wiesz, że kapuśniak lata jak szalony? Pro się zrobił, boję się tylko, że go spakują. :E Spotykamy się czasem u mnie na kanale w kameralnym gronie, więc możesz wpaść potęsknić. ;)
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Śpisz czasami przy włączonej muzyce?
    Czy masz wtedy inne sny?
    Zgodzisz się opisać jakiś Swój sen?
    Śpisz przy włączonym świetle?

    Wczoraj znowu spałem przy włączonym telewizorze. Słuchałem najlepszej stacji z najlepszą mzyką, czyli Mezzo.
    W nocy puszczają jazz,folk i muzykę alternatywną.
    Od rana wraca muzyka klasyczna.
    O 7.30 obudziła mnie cudowna partita Bacha.
    Towarzyszył jej sen.
    Byłem zmęczony drogą.Wchodziłem na jakąś górę.Usiadłem w końcu, by odpocząć.
    Chyba wtedy uświadomiłem sobie, ze słyszę te cudowne dźwięki,ale nie wiedziałem skąd dochodzą.
    Nagle zobaczyłem, że moja ręka przenika przez przedmioty,uświadomiłem sobie,że nie żyję.
    Ogarnęła mnie jakaś dziwna niebieskość.Unosiłem się w chmurach.Uwolniłem się od życia i smutku.
    Zniechęcenie,zmęczenie minęło.
    Utwory oparte na gamie h-moll zawsze wywołują u mnie przeżycia metafizyczne :)

    youtube.com/v/AfgtlTKPKMI
    youtube.com/v/Px6cGvroMgo&feature=fvwp&NR=1
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • @Geologist
    Ach gdybym ja tak panowała siłą woli nad innych flotami...

    @sisko
    Nie. Śpię przy włączonych filmach, ewentualnie przy kursach językowych audio. To działa. :E
    Jak zasnę na filmie to zdarza mi się wyśnić ciąg dalszy.
    Mam mnóstwo snów, ciekawe od czego to zależy(?), aż trudno wybrać jakiś konkretny. Zęby. Nienawidzę snów o zębach. Rosną mi kły, próbuję ratować moją szczękę, boli, nie mogę odnaleźć dentysty/ortodonty. Brrrr.
    Lubię muzykę klasyczną, ale czasem powoduje u mnie niepokój. Nie spałabym przy tym. ;P
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!