GOrzka czekolada, czyli elfi po farbowaniu :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Hej elfi! *:
    Hmm... zastanawiając się nad pytaniami stwierdziłem, że zdecydowanie bardziej wolę to robić niż nań odpowiadać, masz podobnie czy zupełnie odwrotnie? Co to może oznaczać? : o Jest coś o co chciałabyś być zapytana, ale raczej się tego nie spodziewasz? No i czy chciałabyś zapytać o coś, a tego nie zrobisz? :D
    Zupełnie już porzuciłaś pomysł zmiany nicka? Bo, bo, bo na IRCu pojawiasz się już po staremu. :P

    Edit: A propos wyborów. Elfi powiedz szczerze, dobry byłby ze mnie premier, nie? :D

    Mordimer Madderdin, uniżony sługa, licencjonowany inkwizytor biskupa Hez-Hezronu.

    Solo: 2837% ACS: 6058%
    ST: 25

    #superniebo

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Madderdin ().

  • .Arch o/
    Baudzo.
    Policz kiedy ostatnio tu pisałeś, dodaj do dziś i masz datę ostateczną.
    Troszkę się pozmieniało, plany szczególnie.
    Jak zasłużysz.
    Pa. o/

    Madderdin ;*
    Nie wiem czy wiesz, ale kiedyś, kiedyś, jak się nie "znaliśmy" to dość chwilę musiałam się uczyć wszystkich literek w Twoim nicku na pamięć. A teraz! Ha! Bezwzrokowo go piszę. Anyway, pamiętasz nasz pierwszy kontakt i jak to się stało, że w ogóle jesteś? Oj, czyżbym właśnie zadała pytanie? I znów?
    Właściwie, to już ustaliliśmy, że jestem megalomanem i uwielbiam pisać o sobie, c` nie? Ale pytać też lubię, szczególnie jeśli mam o co pytać. Właściwie, to dla mnie nie ma znaczenia, póki temat jest ciekawy i sensowny. W Twoim wypadku? Zdecydowanie sprawiasz wrażenie osoby, która siebie i swoje przeżycia stawia na drugim miejscu, tak jakby były mniej interesujące od innych. To to? Ja natomiast gdy czuję się bezpieczna jestem dość wylewna i nie trzymam niczego mając nadzieję, że ktoś o to zapyta. A i owszem, chciałabym wielu ludzi zapytać o wiele rzeczy, ale na całe szczęście dla nich mam jeszcze jakieś tam hamulce.
    Impulsywna też jestem. Nie tyle zupełnie porzuciłam, to będąc po tej stronie zmiana nicka kosztuje trochę formalności. Nie jestem pewna, czy mi się chce.
    Za dobry. ;<
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Madderdin napisał(a):

    Edit: A propos wyborów. Elfi powiedz szczerze, dobry byłby ze mnie premier, nie? :D
    Ale pamietaj o mnie i o elfi ... oczekujemy jakis teczek ministerialnych :P


    elfi napisał(a):

    Ja natomiast gdy czuję się bezpieczna jestem dość wylewna i nie trzymam niczego mając nadzieję, że ktoś o to zapyta.
    Liczysz na intuicje rozmowcow i ich zdolnosc czytania w myslach? Czasem warto pomoc, nieco ich naprawodzajac.


    elfi napisał(a):

    A i owszem, chciałabym wielu ludzi zapytać o wiele rzeczy, ale na całe szczęście dla nich mam jeszcze jakieś tam hamulce.
    Mnie mozesz pytac bez obaw, raczej nie migam sie przed odpowiedziami na trudnymi pytaniami.

    <Mefist> a w ogole to gra sie dla znajamych lam ; ]
    &
    <mirela> ja tam wole w 'moja' rozowa myszke klikac ; p


    • Multikonto funkcyjne (2/2) z lwica • Multi-megalomania (2/2) z Chocolate •

  • I widzisz b4el, nie zrozumiałeś mnie. Nie mniej, lubię "intuicyjne" rozmowy, a jeszcze bardziej lubię, gdy rozmówca podejmuje ryzyko interpretacji niedopowiedzeń. Wiele można się w ten sposób o sobie dowiedzieć.
    "Trudne pytania" to duże uproszczenie. Raczej myślałam o tym, że ludzie nie otwierają się do końca, są uwięzieni w pewnym przyjętym przez innych stereotypie i założonej dla innych masce, która już zdążyła przyrosnąć, o której zdążył zapomnieć i której zdjęcie może okazać się bolesne.
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • o/
    Może troszkę własnej inicjatywy?
    Nie szybko, nie chce mi się latać.
    Przecież Ty nie lubisz mojej muzy. :> youtube.com/watch?v=sYeVwG2VYpI what I've felt... /me śpiewa
    Absolutnie doskonałe. Rano znużenie, później zniecierpliwienie, obecnie ekscytacja i mega uśmiech.
    PALIKOT :D
    Pa ;*
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Premierem? Nie, jeszcze nie teraz, myślę, że będzie świetnie się czuł w opozycji i mam nadzieję, że nie zawiedzie oczekiwań. Później może być sobie premierem.
    No nie darzę go jakąś szczególną sympatią, ale cieszmy się, bo mogło być gorzej.
    Cudów na pewno nie. Nie wiem. ;)
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Myślałem że inaczej odpiszesz ale tak też być może :D

    To jak z tym zdjęciem? :D Ty moje widziałaś na fb ;ff

    Co chciałabyś aby zmieniło się w Polsce do 2015r?

    Masz jakieś oczekiwania od rządu?

    Sądzisz że obecny vat jest dobrze oprocentowany czy jak to się tam mówi? xD

    Pa :*
  • Arch ircowo-ctkowy sadysta o/
    To, że Twoje widziałam, z resztą zupełnym przypadkiem, traktujesz jako argument do ujawnienia mojej facjaty? Ja już staruszka jestem, nie ma na co patrzeć.
    Co chciałabym? Ptasie mleczko polskim towarem eksportowym.
    Nie, ja się wyprowadzam. :P
    Victory At Times, i samtajms klęska.
    o/
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Sadysta? Ehh... :D

    Toż to nie argument! Gdybym mówił to powiedziałbym wprost a to było tak hmmm..sam nie wiem, lecz napewno to nie był argument tylko stwierdzenie o!

    Postarać się mam no cóż skoro tak to dobrze ^^

    Dlaczego akurat słuchasz taką muzykę? Nie interesuję Cię coś innego? Może jakiś pop, techno, dance R & B? Każdy ma własne upodobania w końcu wszyscy lubią to cą chcą. Mam koleżankę które słuch tylko AC/DC i tak też coś w podobie do tego. Ubiera się jak metalowiec ale mimo wszystko jest normalna, nie ma dziwnych odruchów jak inni których znam.


    Masz jakieś autorytety? Naśladujesz kogoś ew ubierasz się podobnie jak on? Mam w szkole nauczyciela religii. Jest to fajny nauczyciel, można pożartować wszystko git jak się śmieje albo się zawstydza to pokazuje zęby. Wtedy wszyscy padają ze śmiechu :D Ale nie o tym. Kiedyś opowiadał nam coś tam o "czarnych klimatach muzycznych" gadał coś że zna ludzi uzależnionych i robiących to samo co niektórzy wokaliści grup metalowych lub też innych. Chodzi mi o to że czasami ludzie lubią kogoś kto ich zna ale niekoniecznie lubi, naśladuje ich, powtarza co mówi a to jest denerwujące co o tym sądzisz?

    O i kolejne pytanie. Co sądzisz o muzyce łubudubu czyt. energy :D Ja tam to lubię mi się podobają takie remixy i inne. Chodzi do mnie do klasy chłopak można powiedzieć uzależniony od muzyki techno, trance, energy. Słucha na lekcji na przerwie po szkole w domu nic tylko to. Co o tym sądzisz? Uważasz że można aż tak się uzależnić?

    Może wystarczy jak na tą chwilę. ^^


    o/

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .Arch ().

  • Cześć Arch. o/ Dzisiaj nawet bez ponaglania! No i uff, już nie polityka.

    Akurat taką? A wiesz jaką słucham? :P Dużo osób utożsamia mnie z "cięższą nutą" czyli... metalem szerokopojętym. Troszkę słusznie, troszkę niesłusznie, owszem, bo wychowałam się na takiej muzyce, miałam za czasów głupiego małolata okres "true", ale wciąż poszukuję tego co najbardziej w duszy gra. Robiąc ostatnio porządki w swoich rzeczach znalazłam muzę jaką słuchałam mając 11-12 lat. Szczęka w dół, już wtedy był to typowy industrial, tylko jeszcze widocznie nie potrafiłam tego nazwać. Odpowiedź na to pytanie więc chyba oczywista, gust muzyczny i to, co nas porusza nie jest wynikiem świadomego wyboru. klik1 i klik2 - proszę podkładzik, właśnie słucha(ła)m. Dla Ciebie dziwne lub nieprzyjemne, ktoś lubi grzyby, a ja lubię to. ;)
    " Ubiera się jak metalowiec ale mimo wszystko jest normalna" - :O Arch, na bogów, naprawdę jesteś taki wąski i mało tolerancyjny czy to prowokacja? Wiesz jak wygląda przeciętny reprezentant mojej muzyki? O tak. To, że lubi zielone dopinane dready i piercing czyni go nienormalnym? Część ludzi ma potrzebę przynależności i identyfikowania się z różnym grupami, inna część ma pasję, inna smakuje świat inaczej niż większość, ja nie widzę w tym nic dziwnego.
    Nie, nie mam autorytetów i nie ubieram się jak ktoś. Co o tym sądzę? Nie mam nic przeciwko. Przypuszczam, że obserwujesz to wśród swoich rówieśników, a to taki trochę śmieszny okres. Często to zwykłe pozerstwo i chęć bycia fajnym, wtedy faktycznie może drażnić, ale to już inna historia. Spokojnie, mija większości. :D
    Takie łubudubu nie gra w moim serduchu. :P Czy można się "uzależnić" od muzyki? Tak, można. :)

    Zadowolony? ^^
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Zadowolony jak najbardziej :D

    Może dziś bardziej na sportowo :D

    Oglądasz mecze piłki nożnej, ręcznej lub siatkowej? W tym momencie chodzi mi o piłkę ręczną. Były to bodajże mistrzostwa świata lub europy parę lat temu. Polacy w ostatnich 14 sekundach trafili bramkę i wygrali mecz chyba do wejścia do finału czy o 3 miejsce. Dokładnie nie pamiętam. Trener Wenta poprosił przed końcem o czas. Motywował polaków do tego aby spróbowali trafić. Mówił że 14 sekund to bardzo dużo :D Przeklinał ale nie ze zdenerwowania tylko podkreślał nimi mogę powiedzieć powagę sytuacji. Rozplanował jak odebrać piłkę i rzucić. Naszym się oczywiście udało i bardzo dobrze z resztą :D Uważam że to dobry strateg jeśli chodzi o ustawienie graczy, wytłumaczenie im jak mają grać.Jeżeli to oglądałaś lub nie sądzisz że jakby Wenta nie był trenerem kadry Polski wygralibyśmy?


    To teraz siatkówka. Ostatnio odbyły się mistrzostwa Europy. Polacy zdobyli 3 miejsce a mogli wejść do finału gdyby nie mecz z Włochami. Rosjanie mistrzowie świata zostali pokonani przez Serbów i nie weszli do finału. Polska grała z Rosjanami i wygrała. Tylko dlaczego? W końcu to mistrzowie świata i aż tak polegli? Sądzę że przegrali bo byli zbyt zdekoncentrowani.
    Przynajmniej ja tak to odczułem i zrozumiałem. Oglądałaś te mecze? Porażka z Włochami była zadziwiająca bo byliśmy od nich lepsi. Chociaż na tym turnieju nie takie rzeczy się zdarzały. Polska w siatkówkę gra dobrze i mam nadzieję że wygrają mistrzostwa świata :D Myślisz że będziemy w stanie? A jeśli tak to dlaczego?


    Ostatnia jest piłka nożna ^^. Znajdujemy się na 65 miejscu w rankingu fifa! A jakiś czarnogór na 26? To jest po prostu żenada. W ostatnich latach władze pzpn się pozmieniały raczej na gorsze. Wydaje mi się że nasza kadra poprawiła się i gra lepiej choć to tylko moja ocena. Oglądasz mecze? Wygraliśmy teraz z Białorusią 2:0. Nawet ładnie, patrząc na to że są od nas lepsi w rankingu o 9 miejsc Oo Co byś zmieniła, doradziła lub nie chciała w polskiej piłce nożnej. Zmieniłabyś coś, powołała specjalistów którzy naprawdę się znają a nie jakiś pazerniaków co lecą na kase? Może coś innego?

    :* o/
  • ^ - jakaś tam Czarnogóra? A Vucinic i Jovetic to co, drugorzędni piłkarze? To jest dwójka zawodników, którzy potrafią sami pociągnąć grę i żaden polski piłkarz nie dorasta im do pięt. Wystarczy, że reszta czarnogórskich piłkarzy gra solidnie i już mamy dobrą podstawę do niezłej drużyny.
    No. ;x

    Cześć, elfie.
    Raczej pytań sportowych Ci wystarczy, c'nie? :P
    Czujesz przyjemny dreszczyk przed R+? Zakupiłaś sobie drugi bilet?
    Dlaczego Ruch Palikota tak mi się podoba?
    Jak bardzo zdecydowana na emigrację jesteś? Wszystko dopięte?
    elf trzyma formę? Lubić biegać?
    I dlaczego elf nie lubi tak bardzo Warmii i Mazur, tyłka tu swojego nie przywożąc?
  • [12:54] <e`afk> fafus
    [12:55] <e`afk> zostaniesz moim rzecznikiem do spraw ct?

    Na podstawie powyższego zostałem mianowany rzecznikiem elfa i z jej upoważnienia pozwolę sobie odpowiedzieć na te nurtujące Ciebie pytania.

    1. Podejrzewam, że wtedy nie wygralibyśmy. Wenta doskonale wiedział, że Norwegowie wycofają bramkarza i dlatego nakazał naszym szczypiornistom agresywny pressing na rywalach i natychmiastowy rzut na bramkę rywala, zaraz po odebraniu piłki. Ponadto Wenta to świetny motywator, a jego słowa: "Spokojnie Panowie, mamy dużo czasu" przejdzą do historii polskiego sportu.

    2. Rosjanie przyjechali na turniej jako główni faworyci. Porażka w półfinale była dla nich klęską. Dlatego w meczu o 3 miejsce wyszli mocno podłamani i nie walczyli zaciekle o każdy punkt. Myślę, że w najbliższej przyszłości mamy szansę na zwycięstwo w MŚ, ale pod warunkiem, że ktoś wcześniej wyeliminuje Brazylię. Ten zaspoł nam wybitnie nie leży i praktycznie w każdym ważnym meczu dostajemy od nich baty. Reszta drużyn jest w naszym zasięgu.

    3. Na temat problemów polskiej piłki można napisać pracę magisterską albo i nawet doktorancką, ale skupię się dziś na najistotniejszym moim zdaniem problemie polskiej piłki. Głównym problemem w polskiej piłce jest poziom szkolenia młodych zawodników. Polskie kluby w porównaniu z dru żynami z zachodu Europy mają mizerną bazę treningową. Na zachodzie przeciętny klub ma kilka-kilkanaście różnych boisk treningowych, a u nas dobrze jeśli klub posiada jakiekolwiek boisko (oczywiście poza tym głównym). Ponadto szkoleni u nas zawodnicy maja zdecydowanie niższe umiejętności techniczne, niż równieśnicy z Zachodu. Oprócz tego nasi trenerzy za bardzo boją się stawiać w meczach ligowych 18-19 latków, argumentując to tym, że są mało doświadczeni. W zamian wystawiają całe zastępy miernych, ale bardziej ogranych i tańszych obcokrajowców. Nasi juniorzy siedzą w ten sposób po kilka lat na ławce, nie dostając wielu okazji do gry, a wieku 25-26 zostają odrzucani od zespołu i koło się zazębia co przekłada sie na grę naszej reprezentacji.
  • Arch \o/ Widzisz, tak to jest, jak się za dużo ode mnie wymaga. :D "Ja mam od tego ludzi". ;P

    Cześć Kuba.
    No mi się raczej one nie odbiły. ;)
    Nie. :( Jarałam się wcześniej jak dziecko, a teraz po prostu sobie czekam. Pewnie wynik innych stresów i dreszczyków. I nie, zdecydowałam nie iść dnia następnego na koncert, mam inne wydatki.
    Perhaps nie lubisz kościoła tak bardzo jak ja? No chyba, że lubisz damskie ciuszki?
    No plany uległy trochę zmianie, z nauką norweskiego i wyjazdem na północ będę musiała trochę poczekać (co nie znaczy, że porzuciłam ten pomysł całkiem). W okolicy wczesnego stycznia, zaraz po świętach wyjeżdżam do Irlandii. Obecnie uczę się intensywniej angielskiego, leczę zaległego zęba i pakuję się (tak, tak! pakuję siebie w pudła, bo zostało mi zakomunikowane, że skoro mam się wyprowadzić to mam udostępnić młodemu pokój, słodcy są ^^ ). Ale to nic, patrz co znalazłam:
    Pokaż spoiler
    Osoba, która wyjeżdża za granicę na okres dłuższy niż 2 miesiące, jest obowiązana zgłosić swój wyjazd oraz powrót w urzędzie gminy właściwym ze względu na miejsce pobytu stałego. Zgłoszenia wyjazdu dokonuje się najpóźniej w dniu opuszczenia dotychczasowego miejsca pobytu, a zgłoszenia powrotu - najpóźniej przed upływem czwartej doby, licząc od dnia powrotu.(...)Uchybienie obowiązkom meldunkowym, w tym niepoinformowanie organu gminy o zamiarze wymeldowania się z miejsca pobytu stałego lub czasowego, jest wykroczeniem. Na podstawie artykułu 147 par. 1 kodeksu wykroczeń ten, kto nie dopełnia ciążącego na nim obowiązku meldunkowego, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny albo karze nagany.

    Nie wiem na ile to funkcjonuje, ale jeśli tak, to ja po wymeldowaniu raczej nie mam do czego wracać. :E
    Nie, plaszczy tyłek. Miewam zrywy, ale niestety za rzadko.
    Bo przyrósł do fotela. :-x
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Witaj zly leniwy modku ;)
    Jak obiecalem tak robie :D Zaczynamy od standardowego jesiennego zestawu :)

    Jak spedzilas hallowen?

    Co sadzisz o wplywie amerykanskiej kultury na kulture polska?

    Na kogo glosowalas w wyborach? :D
  • O tak, że zła, to słyszałam wielokrotnie, ale że leniwa, to słyszę po raz pierwszy. Dołączam do kolekcji moich słówek.
    Choruję trochę ostatnio, więc w domu, ale było miło, bo świętowaliśmy urodziny jednego z domowników.
    Lubię, naprawdę. Kultura amerykańska jest dużo bardziej kolorowa od naszej, a poza tym myślę, że młodzi ludzie mają na tyle rozumu, żeby sami ocenić co jest fajne, a co nie. Nie jestem tradycjonalistką.
    Palikot.
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Nie, nie, nic takiego nie mówiłam. Akurat miałam w kolejce jeszcze kilka innych rzeczy + był środek nocy + jestem chora. Może w innych okolicznościach uległabym. ;)
    Północ Europy, zima, noc polarna, lasy, morze lub miasto. Nienawidzę upałów, więc nie obchodzę wakacji w tradycyjnej formie.
    Zależnie od nastroju, idę na spacer, śpię, czytam książki, oglądam filmy, uczę się, moderuję, ircuję, farmię, ćwiczę...
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • "Niechcenie sie" to czysty przejaw lenistwa :E

    Eee to w iglo pewno mieszkasz :XP:

    Ksiazki czytasz powiadasz. Jakies romantyczne, przygodowe a moze kryminaly? :D

    Co tam ostatnio przeczytalas? Moze jakas fajna polecisz? Ja lubie fantasy/przygodowe :) Powoli zabieram sie za Wiedzmina ;)
  • Nie, nie, to przejaw, że jeszcze jestem człowiekiem.
    Horrory, sensacyjne, thrillery.
    Ostatnio... Szkodliwe intencje Robin Cook. Takie sobie.
    Trudno mi cokolwiek polecać, skoro czytasz fantasy.
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Cześć.
    A cóż ja mogę sądzić? Organizacja neofaszystowska, określająca się jako antydemokratyczna wykorzystuje wielkie święto Polski niepodległej, Polski demokratycznej do szerzenia swojej ideologii i jeszcze nazywa to "Marszem Niepodległości". Krew się gotuje.
    Oj dawno, może 2 miesiące temu. Nawet nie pamiętam na czym.
    Gdzie tam dość, pytanka masz łatwe i przyjemne. :)
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Wsumie nie sprecyzowalem dokladnie o ktory marsz mi chodzi ale widze ze mamy podobne poglady ;)

    Latwe i przyjemne hmm. Moze zadam Ci cos ambitnego w takim razie :D Znalazlem na netcie ciekawe opowiadanko ;)

    Z seri jak oceniamy ludzi:

    opowieść o aligatorach

    Dawno temu, kobieta o imieniu Abigail kochała się w mężczyźnie zwiącym się Grzegorz. Grzegorz żył nad brzegiem rzeki, a Abigail mieszkała na jej przeciwległym brzegu. Rzeka, która rozdziela kochanków, przepełniona była mężczyzno- i kobietożernymi aligatorami. Abigail pragneła przedostac sie przez rzekę
    do swojego ukochanego Grzegorza. Na nieszczęście most został zerwany.
    Abigail udała się wiec do Sinbada. Kapitana statku rzecznego, prosząc go, by ją przewiózł na drugi brzeg. Sinbad odrzekł, że chętnie to zrobi, jesli Abigail przed przeprawa pójdzie z nim do łóżka. Nie wahając się Abigail odmówiła i udała się do przyjaciela Iwana poskarżyć się na swój los. Iwan nie chciał byc zamieszany w tę sprawę.
    Abigail poczuła, że nie pozostaje jej, jak tylko przyjąc warunki Sinbada. Sinbad spełnił obietnice i zawiózł Abigail w ramiona Grzegorza.
    Gdy Abigail opowiedziała o swej miłosnej eskapadzie, w którą się wdała po to, aby móc przeprawic się przez rzekę Grzegorzowi, kochanek odepnął ją z pogardą. Ze złamanym sercem przygnębiona Abigail zwraca się
    do Zdzicha ze swoja smutna opowieścią. Zdzich współczując Abigail, odszukał Grzegorza i brutalnie go pobił. Abigail byla uradowana tym, że Grzegorz dostal za swoje.
    Słońce zachodzi za górami i słyszymy jak Abigail smieje się z Grzegorza.


    Zadanko :E

    Uszereguj postacie na wymiarze: zachowal/a sie "honorowo" - zachowal/a sie "niehonorowo". Kazdej z nich przypisz cyfre od 1-5 gdzie 1oznacza najbardziej "honorowo" a 5 najmniej "honorowo" (czyli najbardziej niecnie ]:-D )

    1. _____________ (najbardziej honorowo)
    2. _____________
    3. _____________
    4. _____________
    5. _____________ (najmniej honorowo)
  • Haha, spamuję, wiem, ale "zagadka" jest świetna. Lubię takie zabawy, a jeszcze lepiej jak rozwiązuje się je w kilka osób i jest możliwość konfrontacji, dlatego chętnie poczytam o Twoim rozwiązaniu. To bardzo typowa, życiowa niemalże historyjka.

    1. Grzegorz - w zasadzie nie zrobił nic złego, miał prawo czuć się skrzywdzony, pełne zrozumienie.
    2. Iwan - niby w zasadzie też nie zrobił nic złego, ale jako przyjaciel powinien wesprzeć Abigail lub chociaż wskazać na inne rozwiązania tej sytuacji.
    3. Sinbad - moja ulubiona postać :D przebiegły typ, wie czego chce, zauważył szansę, postanowił ją wykorzystać nie zważając na uczucia innych. Robił biznes.
    4. Zdzich - typ "uraziłeś moją niunię", agresywny, bezmyślny.
    5. Abigail - skupiona na sobie i swoich potrzebach, fałszywa egoistka, mściwa, okrutna.
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Szczerze mowiac to bylo rowniez zadanie "teamowe" :) Te sama decyzje nalezalo podjac w grupie osiagajac consensus ;)
    Pozornie prosta sprawa, jednak kazdy ma inny system wartosci :)



    jako ze uciekam do kina dokoncze pozniej :)

    ponizej zaprezentuje jak ustalilismy ze znajomymi ]:-D

    1. Zdzichu
    2. Abigail
    3. Sinbad
    4. Iwan
    5. Grzegorz

    Milego ;)

    edit:

    Szczerze mowiac ciezko jest mi to ulozyc. Tak naprawde nikt nie zachowal honorowo :E moim skromnym zdaniem ;P . Najchetniej wrzucilbym ich na sam koniec zostawiajac sinbada po srodku :D

    Sinbad - rowniez moja ulubiona postac :) w mysl powiedzenia "nie ma nic za darmo" wzial za to wysoka cene. Postawil swoje warunki i... slowa dotrzymal.

    Iwan - pasywny, ni to pomogl ni zaszkodzil. Teoretycznie powinien byc po srodku jednak byl jej przyjacielem i taka znieczulica wywolala u mnie negatywne emocje

    Abigail - postac wrecz tragiczna pokrzywdzona przez los. Zrobila wszystko zeby dostac sie do ukochanego. Po odrzuceniu ogarnela ja msciwosc - cieszyla sie z brutalnego pobicia grzegorza.

    Grzegorz - jak on mogl jej to zrobic po tym co przeszla?! or jak ona mogla mu to zrobic :D

    Zdzichu - wstrzasnela nim historyjka abi, szczerze jej wspolczujac, postanowil sam wymierzyc "sprawiedliwosc". Wzial sprawy w swoje rece i brutalnie pobil grzegorza tym samym zostal uznany przez czesc osob za bohatera, z kolei przez innych za okrutnego brutala :D


    Nie bedzie problemu jesli zadam to samo zadanko innym czlonkom teamu?

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez RussianYeti ().

  • Cześć, evek.
    Słuchałaś Mein Land R+? Jak Ci się podoba klata Lindemanna? :>
    Chcesz przeczytać moją pracę badawczą na temat toposu tajemnicy w literaturze polskiego romantyzmu na podstawie twórczości Norwida i Słowackiego? :P
    Zastanawiam się, jak Ci idą przygotowania do Gdańskosopotu?
    W ogóle, co słychać, pani Inżynier? Dalej 'na nie' w kwestii magistra i zostania w kraju? Spełniona zawodowo? Życie musi być ciężkie. Obyś tylko nie zrobiła mikka bōzu. ;)
    Jak elf się zaprze, że wie najlepiej, chociaż nie wie, to jak przemówić mu do elfiego rozumu?
    Ewa czytuje, czy tylko liczy? :>