GOrzka czekolada, czyli elfi po farbowaniu :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cze .Arch
    Taki se. Nie odzwierciedla stanu mojego ducha, ani nie jest ani trochę do mnie podobny. Niestety. ;P

    @fan rocka
    Co mną? :>
    Y. No tak. Jestem dumna. A fizykę już umiesz? Bo kolejna lekcja z elfem to kwantówka. /me ciągnie Kubę za ucho.
    No właśnie, stan umysłu. Rozumiemy się. No bo chyba nie można powiedzieć, że ta bruzda na moim czole o czymś świadczy, prawda?
    Ja od kilku postów mam nieodparte wrażenie, że sobie zwyczajnie ze mnie kpisz. Wczoraj przy okazji wspólnego obiadu zaryzykowałam pytanie do swojej przyjaciółki: "jaka jest moja największa wada?". Co usłyszałam? "Nieobliczalna, wybuchowa, przez osoby postronne które nie są przyzwyczajone może być odbierana jako agresywna". To ciekawe, bo sama mam się za osobę cierpliwą i uprzejmą.
    Łii, fiołki \o/
    Jeśli chodzi o angielski, to jeśli masz czas, pieniądze i nie jesteś biegły w mowie gorąco polecam metodę callana, to dopiero transformacja. Nauka norweskiego to za dużo powiedziane, o ile słówka i gramatyka są proste, to wymowa tragedia. Nie ruszę na serio bez lektora.
    Londyn w ogóle zachowuje się dziwnie.

    @Zimny
    Mam! Nawet dużo nieśmigane, ale nie znoszę ich, bo, nie wiem dlaczego, mam w nich okrutne skurcze w stopach. Pożyczone rolki, słabsze jakościowo, starsze mi tego nie robią. ;(
    Szustka!
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Drenaż Tobą. : <
    Przepraszam, elfie, ale ja swoją edukację fizyczną zakończyłem na stopniu dobrym. Także odbij. :ziew:
    W żadnym razie nie można. Ryzykowanie takowej konkluzji tudzież diagnozy jest same w sobie karygodne.
    Nie, ja wyłącznie robię operację w stylu akcja-reakcja, nic więcej. Nie bierz do siebie. Poważnie nigdy mi się taka nie wydawałaś, nawet z perspektywy czasu. Choć z cierpliwością bym nie przesadzał. ;)
    Nie cierpię fiołków. Prawię tak jak ska. : <
    Za dobrze mówię, żeby za to jeszcze płacić i chodzić na callanowskie kursy. Chociaż dla powiększenia słownictwa... Mniejsza, uderzam w Londyn. ; x
    Nie myślałem, że Ty tak na poważnie. Proszę, proszę. Przyślij kartkę z Norwegii, jestem zakochany we fiordach od dawien dawna.
    Wlk. Brytania to jest w ogóle dziwne państwo.
  • Drenaż mną. 0_o Jesteś... nieważne. :}
    No, z tego to jestem bardziej dumna. Też miałam 4, a później to istny renesans.
    Czyli dochodzimy do tego, że nie jestem stara, tylko taka się czuję, chociaż mówię, że jestem, co jest swojego rodzaju uproszczeniem i potwierdzeniem owej tezy.
    Ależ, ja to traktuję jako ciekawostkę. Zbieżność i rozbieżność opinii różnych ludzi, znających mnie na co dzień i nie. Naprawdę można dojść do wniosku, że niektórzy ludzie mają zdolność wyczytywania intencji, humoru czy cech charakteru przez literki.
    Ej, słodkie są.
    Oj, plasiam, nie oburzaj się tak. Ja po szkółce mówiłam słabo, callan mi język rozwiązał, dlatego też polecam. W takim razie faktycznie pozostaje wyjazd. Ja bym nawet sobie studiami głowy nie zawracała, ale to już inna historia :P
    Dlaczegóż miałabym żartować? 100% poważnie, chociaż nie dziś, nie jutro. Wstępna umowa od maj 2012 do grudzień 2013 nie mogę opuścić No. Kartka jeśli tylko sobie życzysz pójdzie. ;P
    Mi GB kojarzy się wyłącznie z wielką emigracją, tłumem Polaków i "no przecież widzę, żeś z Polski, żadna angielka tak nie wygląda ani się nie ubiera". ;x Że co jest złego w dżinach i czarnym sweterku? ;(
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Phi! :ziew:
    U mnie nastały raczej wieki ciemne. Cóż, selekcjonuję, selekcjonuję.
    Pogubiłem się w tym rozumowaniu. Powiedzmy, że jesteś jak pomarszczona borówka, która ma odpowiednią ilość wody. Zaraz... Teraz chyba pogubiłem się w metaforze. :P
    A jednak, a jednak. Elfie, wiedz, że moje zamiary są dobre. Schowaj sobie ironię do kieszeni. Powiedz mi lepiej, czy Męskie Granie to Twoje klimaty chociaż trochę? Wróciłem z Gdańska i muszę powiedzieć, że takie na przykład zderzenia artystyczne to mają moc.
    Słodkie to są ciasteczka owsiane z czekoladą od tago. : <
    Historia? Lubię historię, no i dalej nie mogę się pozbyć wizji elfa z otwartą koparą, gdy dostaje kwiaty od pana mecenasa.
    Chętnie, z jakimiś norweskimi życzeniami, żeby mógł się pobawić. Dodaj do tego połowę swojej norweskiej pensji - wtedy już będę zadowolony na 100%. :P
    Nic złego, pasowałabyś na motocyklistkę. Zaraz, ja się chyba powtarzam. Ach, starzeje się. :P

    PS: Wyglądamy z Batatem gejowo w tych "wdziankach"?
  • :}
    Wiesz, że jest takie coś jak #elfi? Nie? No to już wiesz. Bardzo kameralnie, same boty i 2 krety.
    Naprawdę nie wiem jaką ironię masz na myśli, tam nie było jej cienia.
    Nie wiem co to.
    Owsiane. Fuuuj.
    Ja naprawdę trzymam kciuki, niechaj toczy Ci się jak najlepiej a mi kopara opada jak najniżej.
    Połowę? A moje waciki?
    Jakiś czas temu, nawet mi to chodziło po głowie, ażeby zrobić jeszcze jedną kategorię, ale póki nie wiem, czy to to to, to odpuszczę sobie motocykle.
    /me idzie obejrzeć Batata...
    Ja zawsze uważałam, że żeby facet mógł założyć coś różowego i wyglądać dobrze, musi mieć naprawdę niezłe jaja. Wy macie. :E
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Lubisz góry? Jeśli tak, co Cię w nich pociąga?
    Co sądzisz o celebrytach? Dlaczego ludzi tak bardzo ciekawi ich życie?
    Kto jest dla Ciebie autorytetem? ;x
    Jaki jest Twój ulubiony typ filmów i dlaczego?
    Co sądzisz o polskim rynku muzycznym? Czy era Dżemu, Republiki i wielu gigantów polskich kiedyś wróci?
    A co z muzyką? Czego słuchasz najczęściej? Co uwielbiasz? Jak wyszukujesz nowe kawałki?
    Czy wiążesz swoją przyszłość z kierunkiem edukacji, którą wybrałaś?
    wUaśnie! Jaki jest Twój ulubiony trunek?
    Czy zawsze zastanawiasz się nad konsekwencjami Twoich czynów?
    Jak sądzisz, dlaczego ludzie wolą o tym nie myśleć? Czy może Ci to wyjść na zdrowie, a może wręcz przeciwnie?
    Jaka jest Twoja ulubiona pora roku i dlaczego jest to wiosna?



    :*
    <Rosska> wiesz, co Zimny? Ty jesteś gorszy od pana V. i pana W. razem wziętych ;x
    19.01.2010 - Top4 Ogame.pl w wydobyciu deuteru.
  • Zimny \o/

    Nie, zupełnie nie, nie znoszę. Jak tylko zachłysnę się świeżym powietrzem, zmieni się ciśnienie, boli mnie głowa, a do tego po górach chodzić trzeba, pocić się, buty ocierają. Do tego mgły, chłód, albo rażące słońce. Nie, to nie dla mnie.
    A cóż mam sądzić? Produkt jak każdy inny, ktoś to kupuje, ktoś inny nie.
    "Autorytety są główną przyczyną tego, że ludzkość stoi w miejscu". Wiesz jak u mnie jest z autorytetami i konwenansami? Nie uznaję.
    Horror. Nie ma rozsądnego powodu, czasem się lubi bez powodów, taki już mam kolor.
    No weź, nie mów, że nie mamy czego słuchać, jeśli o polską scenę chodzi (akurat u mnie jak frytka się zetnę w oleju i spalę się skrętem do szczętu...)
    Zależy od tego, na co mam ochotę. Potrafię utwór/ płytę katować cały dzień. A jest tego sporo, sam wiesz, od dark electro, industrial, EBM po ciężki metal i lekki rock. Nowa muzyka albo przychodzi sama - dostaję linki od znajomych, którym podobnie w duszy gra, lub sama skaczę po yt i alternation.pl
    Nie, ale uczyć się będę jeszcze długo.
    Mieszanka soku bananowego z porzeczkowym. \o/ (To miałeś na myśli? :> )
    Rzadko to robię. Mam... wbudowany rozsądek i robię to, co chcę. A przynajmniej się staram. Tak sobie obiecałam.
    Dlaczego ludzie wolą o tym nie myśleć? Bo chcą daną rzecz zrobić i w takim wypadku robienie jej jest całkowicie uzasadnione. Nie ma sensu rezygnować z czegoś, czego się pragnie w imię urojonych konsekwencji, nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłości. Lepiej poparzyć się, niż mieć żal do siebie, że się nie działało.
    Ale to nie jest wiosna. Jesień, ale pogodna. Bo taki mam kolor.

    Zimny ;*
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Nie wywołuj wilka z lasu, elfie. :P
    To takie krypto zaproszenie? Cóż, nie lubię IRC, zawsze mi się jakoś kiepsko kojarzył.
    Borówka? Taka jagoda. U mnie na krzaku rośnie. Swoją drogą - wiesz, że ostatnio coraz częściej pielęgnuję ogród? To tak wycisza, polecam. :P
    Tylko tak się napinam. Szczerze mówiąc to wątpię, że mi się uda. Skończę pewnie nad morzem albo gdzie.
    Ach, zapomniałbym. Aczkolwiek adres podeślę, nawet bez kieszonkowych pocztówka będzie miła. ^^
    Błagam, ja sobie nie wyobrażam poruszania w czymkolwiek innym. Samochód to jest metalowa pucha, zero przewiewów, sztuczne powietrze z klimy (zamiennie z zimnym łokciem) i tyle. Motocykl to jest alegoria wolności, młodości i radości z życia, ot co.
    Och, dziękuję w swoim i Ziemniaka imieniu. Jego dzieło, ale natchnienie nie powiem skąd. :rumieniec:
  • Nie lubisz gór? Za karę nie możesz być mojom żonom. Przykro mi.

    Jakimi słowami chciałabyś być opisana?
    Jak wyglądałby Twój portret? Gdzie zostałby wykonany, dlaczego?

    Poza tym:
    Bardzo kameralnie, same boty i 2 krety.
    prawie dałem się nabrać. Teraz jest mi smutno
    <Rosska> wiesz, co Zimny? Ty jesteś gorszy od pana V. i pana W. razem wziętych ;x
    19.01.2010 - Top4 Ogame.pl w wydobyciu deuteru.
  • Cześć, elfi : *
    Poleć mi jakiś dobry nowy film, bo po kilku latach znowu chcę przejść się do kina i nie chcę znowu wyjść stamtąd zniesmaczony.
    Miłego i chłodnego dnia życzę! :kawa:
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • @fan rocka
    Wilka? :E Stlasny wilk...
    Dlaczego krypto? Nie to nie, raaany. ;P Za Ciebie inni znaleźli drogę.
    Ostatnio posadziłam drzewo. Nawet kilka. Zmachałam się, spociłam, ale bardzo fajna sprawa. Pozostaje mi teraz spłodzić dom, zbudować syna...
    Przewiewów w mojej puszce nie ma? Mój tajger ma takie przewiewy, że łeb urywa. Aczkolwiek rozumiem co masz na myśli.
    To nie mów. :-|

    @Zimny
    Przestań. ;( Robisz to specjalnie!
    Znam jedną taką osobę, która lubi fantazjować na swój temat i mówić o sobie rzeczy nieprawdziwe, przywłaszczając sobie cechy innych, zależnie od swojej chwilowej fascynacji kimś. Wybujała fantazja, pragnienie akceptacji, bycia oryginalnym czy kompleksy? Mi pasuje, jak jestem opisywana, bo przecież moja prawda zawsze będzie najmojsza. Być może przyjdzie czas, że zachce mi się być dla kogoś najlepszą, być może będzie warto, ale czy ma to sens?
    Mój portret. Błagam, nie, po co komu?
    tuli tuli

    @sisko
    Po kilku latach. W zły okres trafiłeś, akurat nie ma nic ciekawego. Conanem się rozczarowałam, chociaż fajerwerek się nie spodziewałam, teraz wybieram się na Postrach Nocy, remake z 85, ale jeśli nie jesteś fanem gatunku to mocno niekoniecznie. Może Geneza Planety Małp? Dobre rzeczy słyszałam.
    ;*
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • elfi!!
    :*
    Czy dałaś się uwieść kiedyś jakiejś ideologii?
    Uwierzyłaś, że odpowie na wszystkie trudne pytania w prosty sposób?
    A jeśli tak, to było Ci potem głupio, gdy dotarło do Ciebie, że nie ma prostych odpowiedzi na trudne pytania?

    Do kina nie idę. Poczytam recenzje w Wyborczej. Uwielbiam teksty Sobolewskiego :P
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • sisko :*

    Ideologii? Niestety, dla sceptycznego elfa ideologia to za mało. Człowiekowi- tak, miejscu- tak, ideologii- nie.
    Jakie trudne pytania masz na myśli?
    Złamane serce i nadzieje są bolesne i wkurzające, ale nie, nie było mi nigdy głupio. Fascynacja i nienawiść mieszkają bardzo blisko.

    Bym mieszkała w Poznaniu, to nie wymigałbyś się od chociaż jednego wyjścia na film. :D
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Autorytety. Czy one ograniczają? Co jeśli autorytet powie coś, co jest niezgodne z Twoim światopoglądem? Zmienisz go? Autorytet, czy światopogląd? Ale to może być przykre, bo zostanie pustka, rozczarowanie, czy niespełnienie.
    Może miałaś jakieś będąc dzieckiem?
    Dziecka apropos. Czujesz się czasem tak, jak dwuletnie dziecko, które właśnie nauczyło się chodzić i słyszy, że nigdzie nie wolno mu się ruszać?
    Odczuwałaś kiedyś przynależność do jakiejś popkultury? Kręci Cię ta zespołowość?
    <Rosska> wiesz, co Zimny? Ty jesteś gorszy od pana V. i pana W. razem wziętych ;x
    19.01.2010 - Top4 Ogame.pl w wydobyciu deuteru.
  • Zimny, patza dostaniesz. Czytałeś chociaż moje odpowiedzi dotyczące autorytetów?
    Będąc dzieckiem... Miałam. Raz zrobił coś złego. Ciekawostka, bo ja o tym nie wiedziałam, dopóki nie usłyszałam z ust innego dużego dorosłego jak mówił do mojego autorytetu "coś Ty zrobił? dziecko zapamięta to na całe życie!". Pewnie zapomniałabym o tym, gdyby nie te słowa.
    Nie.
    Kiedyś. Kiedyś to ja nosiłam glaniszcza, czarne swetry, potargane dżinsy i inne śmieszne rzeczy, słuchałam tylko tru i pewnie wyśmiałabym obecną siebie. Dawno temu mi przeszło.
    o/
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Cześć, elfie.
    A teraz co nosisz? :>
    Co robić, kiedy barek pusty?
    Robię urodziny w Krk, wpadniesz? O ile mnie pamięć nie myli*, to możemy zrobić razem. ;x
    Gdybyś miała wypromować elfowo, to jak wyglądałaby kampania reklamowa?
    Geez, patrz co wygrzebałem - youtube.com/watch?v=bwMf8rJ6VI8
    Alegoria do pytania Zimnego i tego, że rzekomo jesteś stara - chciałabyś wrócić do "tamtych lat"? Których dokładnie?

    *nie chcę patrzeć w profil, nie jestem oszukiiistą.
    PS: Czy słowo "wpieprz" jest wulgaryzmem?
  • Cześć Kuba.
    Zajrzyj do croppa i housa, tam ubieram się na bieżąco.
    Nie wiem, mój jest prawie zawsze pusty i zupełnie nie mam z tym problemu.
    E. Czekaj, świta mi. Nie ściągam! Ale Ty nie możesz być Koziorożcem. Obstawiam drugą połowę Strzelca, między 12 a 21 grudnia? ;x
    Elfowo to nie miejsce dla każdego i w żadnym razie nie wymaga promocji.
    Ey ey. Masz czasem tak, że budzisz się z jakimś kawałkiem w głowie? Ja prawie zawsze, czasem muszę wyszukiwać co to, bo już zdążyłam zapomnieć czyje i co to. W każdym razie, dziś właśnie obudziłam się z Moonspellem, ale z Everything Invaded.
    O tak, lata LO. Nienawidziłam ich wtedy, ale z perspektywy czasu były najlepsze- względna wolność, zero zmartwień.

    Elfa trzeba oszczędzać. Elfie siły jako moda są na wyczerpaniu, naprawdę. Czekam na lepsze czasy, kopa w tyłek albo cud. ;x
    Jestem za maluczka, żeby oceniać, co jest wulgaryzmem na tym forum. Mam propozycję, napisz o tutaj: klik z tym pytaniem, serio serio.
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Nie, zupełnie nie mogę się z owym zgodzić.
    Pytania mają przeróżne funkcje, wbrew pozorom do głupich zgodnie z zasadą "kto pyta nie błądzi" nie zaliczałabym tych wynikających z totalnej ignorancji, natomiast na pewno do nich należą pytania bezmyślne, nie pełniące żadnych funkcji, prowadzące do niczego.
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • youtube.com/watch?v=wZZ7oFKsKzY
    Posłuchaj sobie tego, a siły od razu wrócą. :quasi: Tylko zasada jest taka, że musisz wytrwać do końca. :quasi:
    Lubię stamtąd t-shirty. Taka ciekawostka - obstawiałem levis'a i wrangler'a. ; < Właśnie... To Ty taki skejciuch jesteś!
    Jak to nie masz problemu?! Przecież ja zawsze myślałem, że elf lubi sobie wypić. Co to za elf bez elfowej esencji? Jaki jest Twój substytut w takim razie?
    Zagryzłbym się sam, gdybym był koziorożcem. ;x Si, dobrze, a chodziły słuchy, że stara i sklerotyczka. xD
    Tak, obecnie (bo obejrzeniu trailera AC:R) siedzi mi w głowie to.
    Poważnie z Moonspellem? Jestem medium. ;x
    Och, są najlepsze. Krótkie włosy też są najlepsze. Można wstać rano, wziąć prysznic, spokojnie wyschną. ;x

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez fan rocka ().

  • Świetny żarcik. :quasi: Wzięłam urlop prewencyjny jak widzisz, zobaczymy.
    Z croppa? Genialne są. Ostatnio bratu kupiłam 3 koszulki, koledze koszulę i wyglądają genialnie. Mogłabym zawodowo ubierać facetów, uwielbiam męskie ciuchy :D
    Bo lubi. Ze znajomymi, w plenerze, w knajpie, ale nie w swojej introwertycznej jaskini, na bogów. Substytut? Mówiłam Ci już, że niewiele pamiętam z naszej "poprzedniej znajomości"? Najsilniejsze moje wspomnienie- skojarzenie z ową to niszczenie delikatnej materii młodego umysłu. Ja już tego nie robię, więc nie pytaj mnie o takowe rzeczy. :D
    O tak, nie da się ukryć, że Koziorożec to najtrudniejszy ze znaków. ;P
    Fajne... póki się facet nie odezwał.
    Przyznaj się, że o tej 1:15 właśnie mi to instalowałeś w głowie. ;x
    Moje przy obecnych 60 cm schną 2 godziny. Przekonałeś mnie. x_x
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • elfi ale czemu odpowiadając na moje pytanie najpierw piszesz nie a w uzasadnieniu piszesz że jednak tak. Bo jak nie zgadzasz się z moja tezą to ok ale jak się do niej przychylasz to nie rozumiem Twojego podejścia do nowych forumowiczów którzy zadają pytania tyczące się podstaw mechaniki gry.
    Reasumując mój wywód tak samo jak pupa jest od wydalania produktów ubocznych przemiany materii tak samo administracja forum ma pomagać forumowiczom (oczywiście jeśli ich zapytania nie łamią regulaminu)
    Jesteśmy tylko karłami stojącymi na barkach olbrzymów
  • Skup się i przeczytaj proszę moją odpowiedź raz jeszcze. Nie zrozumiałeś? No to jeszcze raz. :)
    Z powodu conajmniej nieadekwatnego i nieuprzejmego porównania mnie do pupy tłumaczyć po raz kolejny nie będę, bo nie mam ochoty, tutaj nie muszę.
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Cześć elfi!
    Gdybyś miała dobrać utwór który najlepiej oddaje Twój nastrój w tej chwili, co by to było? : o
    Cieszysz się z jesieni? Dlaczego mimo, że stereotypowo jest to dość smutna i ponura pora roku, tam wiesz, spadają te liście, kwiatki znikają i w ogóle, a jednak ogromna liczba osób (w tym ja) bardzo ją lubi?
    Kupiłaś już buty? : D Podobne do tamtych, których nie było? : o

    Mordimer Madderdin, uniżony sługa, licencjonowany inkwizytor biskupa Hez-Hezronu.

    Solo: 2837% ACS: 6058%
    ST: 25

    #superniebo
  • @Zimny
    Nie.
    Poniekąd nie mam wyjścia, w końcu zakładam ciuchy które są aktualnie w sklepach. Jednak mam swój własny... trend, bo stylem tego nie można nazwać, którym kieruję się przy wyborze ciuchów, jest mnóstwo rzeczy "modnych", których bym nie założyła.

    Cześć Madderdin! ;*
    HIM - In Joy And Sorrow
    Bardzo! Ja uwielbiam jak leje do bólu, jest ciemno i ponuro. A zima to już totalna radocha, o ile nie muszę autem jeździć to uwielbiam zimowe wieczory, szczypanie w policzki itd. A właściwie, to największą radochę sprawia mi wyczekiwanie klimatu północnych zim i nocy polarnej już po wyjeździe. Nie podejrzewałabym innych o takie skrajne zapędy, może po prostu to, że jesień potrafi być ładna? Może wytchnienie od upałów, lub "w końcu nowe". :)
    U mnie z butami sprawa jest trudna, bo ciężko mi trafić takie, żebym była/ elfia stopa była zadowolona. Nie kupiłam, nie lubię na siłę, chociaż to jesienny mus. :(
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Lato zawsze (mimo, że też je lubię xd) wydawało mi się takie bezpłciowe, ciepło, słoneczko i fajnie, ale... jakoś tak pusto. Dokładnie tak jak mówisz, jesień potrafi być ładna, do tego ten specyficzny klimat, wszystko wygląda jak w sepii, przynajmniej tak mi się to kojarzy. ;e Kolejną kwestią jest to, że określiłbym ją jako porę spacer-friendly, co jest zdecydowanie dużym plusem. :P A Ty lubisz sobie połazić? Tak bez konkretnego celu? Z kimś? Sama? : D
    A w ogóle... nawet nie pytałem. Ty wiesz gdzie dokładnie w Norwegii będziesz mieszkać? : o Wyślesz mi pocztówkę? :D
    Potrafisz/lubisz jeździć na nartach? W Norwegii chyba Cię to nie ominie, co? :P

    Edit: aha! Pa-a :* : D

    Mordimer Madderdin, uniżony sługa, licencjonowany inkwizytor biskupa Hez-Hezronu.

    Solo: 2837% ACS: 6058%
    ST: 25

    #superniebo

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Madderdin ().

  • O to to! Lato jest bardzo puste. Ja poza tym nie znoszę upałów, więc tutaj nie ma nic do lubienia. Jesień nie dość, że ładna to tak jak mówisz, spacer-friendly, a zima!
    Zima to totalna magia, nie masz podobnych skojarzeń? Czarna, tajemnicza, groźna i piękna. :)
    Lubię sobie połazić. Sama, z psem, z kimś, ale głównie w porach weczorno- nocnych. Fajnie wtedy jeże tupią :D
    Mam dwie opcje, Trondheim i jakaś wioska niedaleko Oslo, przy czym wolałabym te pierwsze miejsce. Już zbieram zapisy na pocztówki :P
    Chyba umiem, lata temu jeździłam. Tak, obawiam się, że mnie to nie minie, bo ONI chcą żebym chodziła z nimi na siłownię, basen więc i w zimie pewnie spokoju nie będę miała.

    ;*
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • elfi napisał(a):

    Mogłabym zawodowo ubierać facetów, uwielbiam męskie ciuchy :D

    I tu się mylisz :quasi:
    Facet jest zupełnie inną kreaturą niż kobieta, jeśli chodzi o ubiór. Nie zauważyłem u siebie, czy moich znajomych jakiegoś lęku przed brakiem możliwości ubioru. Po prostu, rano bierzesz jedną z trzech par dżinsów, do tego jakiś ti-szert, czy koszulę. Jeśli jest średnio ciepło, bierzesz jeszcze sweter. O tym, że kolory nie pasują, nie ma mowy, bo facet zwykle ma wszystko w stonowanych barwach ;x

    Karol nie przyjedzie. Teraz mi smutno :<
    <Rosska> wiesz, co Zimny? Ty jesteś gorszy od pana V. i pana W. razem wziętych ;x
    19.01.2010 - Top4 Ogame.pl w wydobyciu deuteru.