Przyklejony Podsumowanie Starć Tytanów Uniwersum 29 - 2010 v.0.3

  • Podsumowanie Starć Tytanów Uniwersum 29 - 2010 v.0.3

    Podsumowanie Starć Tytanów Uniwersum 29

    TOP 10 Najlepszych złomiarzy 2010**

    1. marckus - 117.399,94 - 32 ST
    2. Einstein - 69.978,84 - 18 ST
    3. puertorico - 51. 770,48 -20 ST


    4. Bora 3d - 38.531,41 - 7 ST
    5. Tinky Winki - 33.303,41 - 9 ST
    6. Fornax - 32.100,1 - 13 ST
    7. Y2K - 30.984,71 - 10 ST
    8. Eszte Meszte - 30.668,49 - 9 ST
    9. Angel - 24.886,34 - 5 ST
    10. HELL - 20.253,94 - 14 ST
    11. Adam - 16.450,62 - 14 ST





    TOP 5 Najlepszych Sojuszy 2010 ****

    1. HTF - 155.671,21
    2. Ekipa - 139.809,05
    3. Phantoms - 36.609,75

    4. CoffeeSh - 23.152,66
    5. Jackass - 9.941,25





    TOP 5 Graczy w walkach łączonych 2010

    1. marckus - 13 walk
    2. Eszte Meszte - 9 walk <--- ST tylko acs
    3. HELL - 8 walk

    4. Fornax - 5 walk
    Einstein - 5 walk







    ** w przypadku Ataków Łączonych % NIE jest dzielony na liczbę agresorów
    **** % pochodzi od gracza, który w chwili ataku jest w danym sojuszu (bez znaczenia czy przeszedł do sojuszu tylko na czas ataku/obrony)

    Zastrzegam sobie prawo do błędu ;) w końcu trochę tego było ;) Jeżeli pominąłem jakieś ST link poproszę w poście pod tematem.

    ps. uwagi na pw lub w temacie.

    ps2 jak będzie mi się już bardzo nudzić to dokończę poprzedni temat :E

    edit/ modka proszę o podklejenie ;)

    Post był edytowany 8 razy, ostatnio przez historyk ().

  • historyk napisał(a):


    z moich obliczeń wynika, że Goldenik naklepał 3.214,27 % w 4 ST natomiast Skuti ma 7.366,35 % w 12 ST


    słabawo...ale pierwszemu pewnie nie wliczałeś tych starć co miał lecieć, ale ktoś go ubiegł albo znajdywał lepszy cel na lepszy zysk ;) a temu drugiemu chyba, nie zliczyłeś starć zrobionych pomiędzy 2:00 a 5:00 w nocy, tudzież tych sępo-starć po starciach głównych :E no i jeszcze efekt zmiany nicka na Dup Star, sam sobie chłopina tym zaszkodził...przecież nikt nawet nie podejrzewał, że to ta sama osoba :E

    edit: ale ogólnie bardzo dobra robota i dużo pracy włożone :) gratuluję samozaparcia, chęci i efektu końcowego.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez palantunio ().

  • to prawda, na jakiś czas miałem zmieniony nick na Dope STAR i opuściłem Jackass bo potrzebowałem jakiegoś urozmaicenia, nie wiem też skąd wziąłeś 12 ST, pod nickiem Skuti naliczyłem ich 11 i 4 jako Dope STAR

    PS
    myśle że w podliczeniu miniST wyszedł bym lepiej :)
    w tym roku będe starał sie bardziej i w dziale ST ;)

    EDIT
    taka moja mała sugestia : historyk, jak sie już opracowałeś to może warto zamieścić np top 30 złomiarzy ? każdy jest ciekawy na którym miejscu w statystykach wylądował ;) albo poprostu wszystkich którzy nabili choć jedno ST po kolei wypisać ?? myśle że to już nie jest dużo pracy skoro masz wypisane wszystkie ST i wszystkich którzy je zrobili ? moim zdaniem tak było by ciekawiej i był by większy pożytek z Twojej pracy !!! od razu można by podliczyć np łączny % ST na naszym uni w 2010 roku, ilość wszystkich ST, średnią z wszystkich ST i tym podobne pierdoły, szczerze powiem że ciekawy jestem tych cyferek :) sama nazwa tematu wskazuje na to że temat będzie zajmował sie statystykami ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Skuti ().

  • Skuti napisał(a):

    [...]
    EDIT
    taka moja mała sugestia : historyk, jak sie już opracowałeś to może warto zamieścić np top 30 złomiarzy ? każdy jest ciekawy na którym miejscu w statystykach wylądował ;) albo poprostu wszystkich którzy nabili choć jedno ST po kolei wypisać ?? myśle że to już nie jest dużo pracy skoro masz wypisane wszystkie ST i wszystkich którzy je zrobili ? moim zdaniem tak było by ciekawiej i był by większy pożytek z Twojej pracy !!! od razu można by podliczyć np łączny % ST na naszym uni w 2010 roku, ilość wszystkich ST, średnią z wszystkich ST i tym podobne pierdoły, szczerze powiem że ciekawy jestem tych cyferek :) sama nazwa tematu wskazuje na to że temat będzie zajmował sie statystykami ;)



    .... ale Ja mam co w domu robić... naprawdę :) ... zobaczymy i nie bierz mnie pod włos :E
    nieoficjalnie napiszę, że jest to moje ostatnie podsumowanie ST u29