Kalkulator Włodara

    • Narzędzia:
    • Kalkulator Włodara

      OPIS:
      1. Program liczy ile panców i OW wybuduje mając mieszaną ilość surówców
      tak żeby nie zostawić niewykorzystanych surówców na moonie. Program optymalizuje koszt budowy OW i panców.
      2. Program liczy ile panców wybudujemy mając daną ilość surki na moonie. I podaje ilość transów potrzebną do zabranie tej ilośći
      3. Program liczy ile potrzebuje mieć surki na pance i OW żeby osiągnąć zadowalającą ilość

      kalkulator Włodara :E

      Mój nowy kalkulator, prosze go o sprawdzenie czy dobrze działa, może komuś się przyda, prosze o komenty ;)
      A jak bedzie wszystko wporzo , wrzucajcie na FAQ ;)
      Może ktoś ma jakieś sugestie co możnaby jeszcze wrzucić, to piszcie to pomyśle nad tym :)
      __________
      pozdrawiam
      Włodar

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez wlodar ().

    • Popraw adres linku :D

      Co do samego kalkulatora to może być nawet trochę przydatny. Przydałoby się jeszcze dorzucić kilka innych często budowanych statków do obliczeń, takich jak krążki czy recki.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez rafalinho ().

    • mistrzowski kalkulator^^
      weź link dobry wklej to ocenie jak co i ogólnie;p
      A tak serio, to nie ma znaczenia czy jesteś papieżem, czy Barackiem Obamą, czy też Bono albo Björk – niektórzy ludzie będą cię uwielbiać, a niektórzy nienawidzić. Możesz być kolesiem wałęsającym się po ulicach albo najsławniejszą osobą na świecie, to bez znaczenia. Niezgoda i opozycja są, niestety, częścią człowieczeństwa. Nie znam jeszcze artysty, który by nie zaznał jakiejś formy krytyki.
    • A ja powiem tak link nie działa na dodatek chyba wygasnięty i moja taka rada jeśli już umieszczasz swoje oprogramowanie własnoręcznie przez siebie zrobione to pamiętaj aby twoje oprogramowanie było sprawne a nie nie dociągnięte i żebyś umieścił poprawnie link ale na innym hostingu bo ten jest z ograniczeniami
    • RE: Kalkulator Włodara

      wlodar napisał(a):

      OPIS:
      A jak bedzie wszystko wporzo , wrzucajcie na FAQ ;)
      Może ktoś ma jakieś sugestie co możnaby jeszcze wrzucić, to piszcie to pomyśle nad tym :)
      __________
      pozdrawiam
      Włodar


      Nie no wszystko "wporzo" - This file has been removed from the server, because the file has not been accessed in a long time.
      To chyba wystarczy za komentarz :P

      Pomysł nie byłby najgorszy, ale link wygasł i nikt z obecnie zgromadzonych nie widział tego cuda na oczy.
      I już na wstępie mogę Ci powiedzieć czego brakuje - pozostałych statków.
      Raczej nikt nie zdaje się na same owce i pance tylko na mix zależny od uni.

      Swoją drogą super, że aktualizujesz temat
    • brawo szerloku!

      odkopałeś temat sprzed roku i na pewno jesteś z tego powodu tak dumny, że musiałeś skopiować komentarz, również sprzed roku.

      nie mogę wyjść z podziwu i zachwytu :D
      exSuper Moderator działu Z Życia Uniwersów
      exModerator DiD uni 4, 6, 8, 13, 14, 34, 35, 39 i 59


      Kod źródłowy

      1. [23:21:05] [pomidorek] bo jestes tak dopry i kochany ze az zuy [;

      :*Puchaty różoffy Króliczek Truskawki:*
      Multikonto 2/2
      Lady Claire/khartvin