Metin2

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Witam

      pewnie mało kto tu zagląda ale mam pytanie, gra może ktoś w metina na 6 serwerze? ;]

      ps: zna ktoś sposoby na czytanie KU, ulepszanie itemów i wkładanie KD - ale w miare sprawdzone i pomyślne? :P

      jak by ktoś chciał pograć kiedy wspólnie zapraszam. mam 58 lvl wojownik body więc nie tak źle ^^
    • Po straceniu jakichś 100 godzin przy tym rzuciłem to w diabły i nie żałuję...

      =SPIDER= napisał(a):

      ps: zna ktoś sposoby na czytanie KU, ulepszanie itemów i wkładanie KD - ale w miare sprawdzone i pomyślne? :P


      Znasz jakieś sprawdzone i pomyślne sposoby na moona w Ogame?
      Niektórzy chyba nigdy nie zrozumieją czegoś takiego jak prawdopodobieństwo.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Tofix ().

    • w sumie już poznałem sposób na czytanie KU - i działa w większości przypadków. reszty niestety nie.

      poza tym gra wciąga jak każda inna sieciówka, ale po osiągnięciu ok 55-60 lvl już wchodzisz rzadko, głownie dla rozrywki na pare godzin raz czy dwa w tygodniu i to nawet może mniej.
      po prostu tam sie znacznie więcej dzieje niż w Ogame a testowałem tez World of Warkraft i Ever Questa i daleko im do Metina prawdę mówiąc. więc jeśli już na jakąś sieciówke marnować czas to na dobrą i wartą świeczki przysłowiowej. :>
    • Chcesz powiedzieć że metin jest dużo bardziej urozmaicony niż WoW? :lol:
      A co do KU, KD itd, to jest w 100% losowe.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tofix ().

    • Byłem, widziałem, grałem i według mnie nawet tibia przebija metina :E
      miałem 67 wojownika i 46 sure i uwazam to za stracony czas...
      6 skili na krzyż+ te z koniem xd
      KD,KU są lososwe jak powiedział przedmówca, nie ma sposobu żadnego .
    • jakościowo sama gra przebija WoW-a wg mnie w 100% a może po prostu WoW ma za mocną grafe która nie chodzi kompatybilnie na moim kompie, tego nie wiem. jednak początek gry mnie zraził.

      co do Metka jak już mówiłem na KU mam sposób, bo szczerze mówiąc gdy czytałem ku po dwie za raz w ciągu 5 dni i w tym głównie pomyślnie czytało 1-2 wiec czy można nazwać to przypadkiem? w sumie miałbym cholernego fuksa skoro tak ;] a KD np na 20 prób żadne nie weszło więc tu fuksa nie mam widocznie ;/

      no ale skoro nikt nie zna sposobów to trudno. i tak od ponad miesiąca nie zaglądałem na metka bo jakoś chwilowo nie mam ochoty. ale od czasu do czasu można się rozerwać i nie mówię o stałym uzależnieniu tak jak to tyczy sie ogame ;]

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez =SPIDER= ().

    • =SPIDER= napisał(a):

      jakościowo sama gra przebija WoW-a wg mnie w 100% a może po prostu WoW ma za mocną grafe która nie chodzi kompatybilnie na moim kompie, tego nie wiem. jednak początek gry mnie zraził.

      co do Metka jak już mówiłem na KU mam sposób, bo szczerze mówiąc gdy czytałem ku po dwie za raz w ciągu 5 dni i w tym głównie pomyślnie czytało 1-2 wiec czy można nazwać to przypadkiem? w sumie miałbym cholernego fuksa skoro tak ;] a KD np na 20 prób żadne nie weszło więc tu fuksa nie mam widocznie ;/

      no ale skoro nikt nie zna sposobów to trudno. i tak od ponad miesiąca nie zaglądałem na metka bo jakoś chwilowo nie mam ochoty. ale od czasu do czasu można się rozerwać i nie mówię o stałym uzależnieniu tak jak to tyczy sie ogame ;]

      chyba noobku nigdy nie grałes w WoWa... Średnia wieku graczy metina 12+ lat. Wowa 25+.
      Wow ma klimat .. Metin to dno latasz i zabijasz tysiace potworów zeby zdobyc 0.001% expa i kampisz na głupie spadajace z nieba kamienie.
      Teraz gdy do metina sa boty za free roi sie od dzieci neo .
      Jaka jakosc ? Gra na silniku której zrobiono z 5 innych ?
    • mUs napisał(a):



      chyba noobku nigdy nie grałes w WoWa... Średnia wieku graczy metina 12+ lat. Wowa 25+.
      Teraz gdy do metina sa boty za free roi sie od dzieci neo .


      a czy ja mówię ze w metku trzeba grać z dzieciakami? kto gra to znajduje równych sobie wiekiem, ja znalazłem normalnych graczy powyżej 23 lat (nawet 43 jedną osobę) i z nimi jak najbardziej przyjemnie spędza się czas.
      odnośnie WoW nie było dane mi spotkać innych graczy, po prostu początek zraził i taka moja opinia wyszła, poza tym nie zamierzałbym jeszcze komuś płacić za dodatkowy nałóg 8-/

      odnośnie botów w metku to są na wymarciu, gdyż niedawno został wprowadzony program, który uniemożliwiać ma gre bootom i graczom na hakach więc mam nadzieje gra będzie przyjemniejsza.
    • grałem w metina troche i porównam go z wowem w którego gram

      jak zauważyłem w metinie używa się tylko jednego "czaru" ze miecz sie robi kolorowy :P

      w wowie masz tego duzo... ale grajac od razu ogarniasz co i jak

      Wiek graczy... metina a wowa mówi sama za siebie

      Poza tym WOW... jest o wiele bardziej rozbudowany


      Dodam że raczej bezcelowa jest kłótnia :)... Popatrzmy na same firmy i ranking xfire (bo liczy się nie ocena gry a to w co ludzie grają)
    • to fakt ;]

      poza tym każdy ma inne preferencje i upodobania odnośnie danej gry ;] pewnie wow tez by przypadł mi do gustu jednak nie będę próbował bo szkoda czasu na kolejne uzależnienie ^^

      poza tym w każdej grze jak się ma fajnych znajomych to i gra wydaje się znośniejsza :)

      a w metku dobija sposób wysławiania się wielu dzieciaków, które niestety, ale chyba słownika w rękach nie miały - wielkie ubolewanie dla polonistów i polonistek...zwłaszcza tych ładnych :XP:
    • wczoraj pół nocy przesiedziałem nad Gears of War na konsoli przez neta grając z ludźmi - kozacka gierka ;] 26 fala i zostałem sam i 4 moby...ale padłem ^^ zdecydowanie lepsza od Metina, wowa i w ogóle ale tylko na krótką metę bo mapy powtarzają się i chodzi głównie o uwalenie bootów, ale zabawa przednia :>

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez =SPIDER= ().

    • Hehe niezle sie usmialem

      Do wowa trzeba miec cierpliwosc... Wow ma klimat ktory przykuwa na tysiace godzin do kompa

      WoW jest gra na swiatowym poziomie tytan gamingu a metin to jedna z miliona malo rozbudowanych gier

      Gralem tez w metina i strasznie wieje nuda
      Pod kazdym wzgledem wow bije na glowe metina
    • o mój temat jeszcze dziauczy ;p
      podsumowując Metin2 - cóż, gra średnia ale racja, za dużo czasu pochłania, zresztą jak każda gra sieciowa. Doszedłem do 72lvl i zostawiłem to.

      Spróbowałem dla relaksu osiągnąć to co w Metin2 nigdy bym bez wywalania kasy w błoto (Item Shop) nie osiągnął, czyli zagrałem w iMetin ;]
      Przygoda trwała 1 miesiąc, 90 lvl, wszystko totalnie PRO, kasy w brud, itemów masę i wszystkie cele zrealizowane. Po tym właśnie skutecznie zostawiłem Metina2 i nie żałuje. Imetina w tym samym czasie też oczywiście zostawiłem, gdyż totalnie się przejadł i znudził ^^
      Tyle na zakończenie o tej grze.
    • Daaawno temu grałem na Endurionie surą bm94lv , kozak postać, sura wp75lvl na dropka - stare czasy, które nigdy nie wrócą.
      Jakiś czas temu znów sobie zagrałem, tym razem Likanem, ale z braku zapału do gry i starej grafy olałem temat, wbiłem może 50lvl i już zapomniałem nawet na jakim serwie się bawiłem.
      Zdecydowanie lepsza była Tera Online :P