Pinned Błędy nowego interfejsu/nowej wersji gry - tylko tutaj!

• Munto picono problemo

Też nie mogę wysłać floty ;/

Cytat za "koniu7"

Ej to jest śmieszne mam nową Mozille a nie mogę wysłać floty bo mi się
    przycisk "Dalej" Nie chce działać a na IE działa ?? To mimo ze muszę
    teraz grać na nowym nie czytanym interfejsie to znaczy ze mam grać
    jeszcze na IE ????
    Pewnie chodzi o dodatki jakie masz zainstalowane na mozilli, choć mimo usunięcia ich dalej nie działa "dalej"

Miałem zainstalowany tylko FoxGame. Odinstalowałem i nie działa. Niech
    mi ktoś napisze rozwiązanie a do tego czasu bede musiał mieć otwarte
    dwa okna. Jedno z ogame na IE i do interneru na mozilly

Mam taki sam problem. Sorki ale po rowerek zmienialiście tą świeci słoneczko skórke ?

edit by jonias
  • i tez nie działa przycisk dalej w zakładce flota (stwierdziłem ze to za słaby komp) bo na drugim kompie chodzi cacy i wszystko można robić, niestety ja nie będę modernizował komputera specjalnie pod gre netowa

a i jeszcze jedno to nie zależny od dodatków jakie są zainstalowane !!

Pozdrawiam
  • Tak ciężko się doczytać?

Wyłącz wszystkie dodatki wyczyść pamięć podręczną, ciasteczka i inne śmieci, zaloguj się ponownie.
    Foxgame możesz całkiem odinstalować, nie będzie Ci już potrzebne.

The post was edited 1 time, last by kotar. ().

• mczdeb wrote:

Źle są wyświetlane pojemności magazynów podczas budowy.

Hmmm chyba wszystko jest okej. Ta informacja "wyżej" dotyczy tylko magazynu a ten pasek niżej to łączna ilość miejsca na planecie, razem z tym początkowym 100k które można mieć i bez magazynu.
  • Magazyn na starym uni na poziomie 1 ma 150k pojemności.

Te opisane pojemności są z uni literkowych.
    Rzeczywiście jest błąd.

U góry powinno być

Pojemność magazynu 150.000 (+50.000)

The post was edited 1 time, last by kotar. ().

• kotar. wrote:

Magazyn na starym uni na poziomie 1 ma 150k pojemności.

Te opisane pojemności są z uni literkowych.
    Rzeczywiście jest błąd.

U góry powinno być

Pojemność magazynu 150.000 (+50.000)

Dokładnie o to mi chodzi.

The post was edited 1 time, last by mczdeb ().

• Nowa Szkocja wrote:

- nie mogę wysłać floty !!! nie działa przycisk dalej...

- nie mogę cofnąć budowy

4 posty wyżej od Twojego napisałem co trzeba zrobić. Ciężko przejrzeć te kilka postów do góry?
    Wyłącz wszystkie dodatki wyczyść pamięć podręczną, ciasteczka i inne śmieci, zaloguj się ponownie.
  • zalosne sa takie bledy jak ten z magazynem.
    ktos kto to wypuscil w swiat powinien zostac pociagniety do odpowiedzialnosci.
    pracuje dla GF i zle wykonuje swoja prace a my odbiorcy-klienci musimy lazic i szukac po jakichs durnowatych forach odpowiedzi na swoje rownie madre pytania.
    ZAL
    i dodam tylko,ze ta firma jest najbardziej kretynska jaka znam.
    a ujawnili swoje "specjalne" zdolnosci otwierajac 50 uni jedna po drugiej.
    i teraz zamiast 10 uni ze srednia graczy 7000 mamy 70 uni ze srednia graczy 1000
    POGRATULOWAC
  • zefir, wiem o tym, ale wchodząc w ekran budowy magazynu powinieneś mieć tę informację od razu poprawnie, a nie szukać jej gdzieś. Poza tym, część ludzi może przyjąć, że ta informacja jest prawdziwa, i że pojemność magazynu powiększy się tylko o 10k a nie o 50k.
  • na poziomie 6 magazynu, dostepna ladownosci jest wieksza niz na poz. 7(wg. nowego interf.)
    pogratulowac.
    wiem wiem, czepiamy sie i szczekamy
    ale nie byloby tego gdyby szkopy sluchaly nas polaczkow

The post was edited 1 time, last by mordal ().

• Błędy z wysyłaniem floty, dłuuuuugie ładowanie poszczególnych podstron to tylko niektóre błędy. Proszę was przywróćcie starą wersję, a nową ewentualnie dopracujcie. Dajcie chociaż możliwość wyboru między starym a nowym wyglądem i funkcjami... Myślę, że nie jestem sam w mojej prośbie
  • kevinmitnic wrote:

Błędy z wysyłaniem floty, dłuuuuugie ładowanie poszczególnych podstron to tylko niektóre błędy. Proszę was przywróćcie starą wersję, a nową ewentualnie dopracujcie. Dajcie chociaż możliwość wyboru między starym a nowym wyglądem i funkcjami... Myślę, że nie jestem sam w mojej prośbie
    A kogo prosisz bo raczej Team Polska nie mają takiej możliwości zwłaszcza że to Niemcy wpadli na ten pomysł i to oni wszystko zmienili. Więc prośby możesz skierować do biura Game Forge bo tu na forum nikt z niemieckich programistów nie będzie czytać.
    Szukam to czego nie ma :komp:
  • powiem tak mialem problem z wysylaniem floty nie dzialaly wszystkie opisane wyrzej propozycje sciagnalem google chrome i smiga jak zloto wiec sprobujcie tego
  • Broli_PL

Ogólnie jest kilka błędów jeszcze,
    np. gdy jesteśmy na danej planecie i najedziemy na obrazek innej planety po prawej stronie w menu planet, to pokazuje nam maksymalną liczbę pól na planetach taką na której aktualnie jesteśmy, więc czasem pojawia się czerwony napis informujący że budynków na planecie jest więcej niż pól

lub w zakładce floty, a dokładnie ruch floty, po najechaniu na trójkąty symbolizujące poruszającą się flotę, zamiast pokazać nam jakie statki lecą, pokazuje nam napis:"Informacje o flocie"

Jak jeszcze coś zauważę to podeślę ;]
  • ALIENII wrote:

Błąd Astrofizyka - Koszty
    Na Uni 2 sa dalej te same koszta badania "Astrofizyka" na poziom 9 kosztuje mnie to 1kk Metalu 2kk Kryształu i 1kk Deuteru ... a w Redesign pisze ze na 9 lvl powinno badanie kosztować 352k Metalu 704k Kryształu i 352k Deuteru (zaokrąglam)....

To nie jest błąd. Astrofizyka nie weszła na stare uniwersa.
    Koszt badania jest taki jak był t. ekspedycji.
    Zmieniła się tylko nazwa. (t. ekspedycji --> astrofizyka)
  • Błąd, klikając podgląd ruch floty lecący piękny trójkącik najeżdzam na niego jest informacja typu "Informacje o Flocie" nie widzę lecącej floty? Zonk ?(

pozdro - Sayid Jarrah universum 14
  • Rybka a czekałeś aż się załaduje? Kiedy jest u mnie przeciążony net to też czasami tak wyskakuje,wystarczy odświeżyć i u mnie wszystko git.

The post was edited 1 time, last by Ciepla Kupa ().

• Wielkość moona w menu galaktyka - brak

w poprzedniej (starej) wersji Ogame po wejściu do menu "Galaktyka" widać było wielkośc moona przeciwnika
    przydatne to było aby np. go zniszczyć
    w tej tego nie ma :(
  • RE: Wielkość moona w menu galaktyka - brak

Superix wrote:

w poprzedniej (starej) wersji Ogame po wejściu do menu "Galaktyka" widać było wielkośc moona przeciwnika

???

Posiadacz najszybszych MT na świecie ;)

Do 09.01.2018 światowy TOP1 badań 8-)
    * na uni z podstawową prędkością

Od 17.10.2018 światowy TOP1 badań ;P
    * na uni z prędkością x1x7
  • Ciepla Kupa wrote:

Rybka a czekałeś aż się załaduje? Kiedy jest u mnie przeciążony net to też czasami tak wyskakuje,wystarczy odświeżyć i u mnie wszystko git.
    mam ten sam problem już od kilku miesięcy i jak na razie nic nie pomogło.... odświeżanie strony również.
    zresztą problem jest u wielu osób i jakoś na razie nie słyszałem o skutecznym rozwiązaniu X(
    BLACK METAL IST KRIEG!!!

Xalynth
    Fornax lajtowo
    :D
    Barym (off)
    Uni 35 ( off)

• RE: RE: Wielkość moona w menu galaktyka - brak

zefir wrote:

Superix wrote:

???

oki,
    już działa - trzeba było wyrzucić ciasteczka
    :)
  • JAK SIE SLE NP SONDY Z 7 DO HMM 2 LUB 1 TO NIBY SKAD MAM WIEDZUEC CZY MI DEU STYKNIE? !!! BRAK INFORMACJI NA RAzIE TO NA BIEDNYM ZNISZCZONYM PRZEZ WAS U 12 NIE WIEM JAK GDZIE INDZIEJ.PO PROSTU NIE LECA I BRAK KOMUNIKATU ZAL.OGR ;0
  • szukam_mamy wrote:

JAK SIE SLE NP SONDY Z 7 DO HMM 2 LUB 1 TO NIBY SKAD MAM WIEDZUEC CZY MI DEU STYKNIE? !!! BRAK INFORMACJI NA RAzIE TO NA BIEDNYM ZNISZCZONYM PRZEZ WAS U 12 NIE WIEM JAK GDZIE INDZIEJ.PO PROSTU NIE LECA I BRAK KOMUNIKATU ZAL.OGR ;0
    Sie pokazuje jeżeli styknie czy nie

Jeżeli masz dostępna ładowność na czerwono to flota się nie wysyła, a na dole po lewej strony masz licznik zużycie Deuteru
    Szukam to czego nie ma :komp:
  • Witam,
    bardzo denerwujący błąd, zgłaszany wiele razy.
    Mianowicie, w podglądzie floty (w miejscu gdzie można flotę zawrócić) po najechaniu na 3 trójkąciki symbolizujące lecącą flotę zamiast spisu lecących statków (tak jak ma to miejsce w podglądzie) jest tylko etykietka z napisem "Informacje o flocie". Błąd zgłaszany wiele razy jak czytałem i całkowicie ignorowany. To skandal, żeby programiści Gamefoge nie potrafili naprawić tak prostej rzeczy, zwłaszcza, że w jednym miejscu ona działa a w drugim (wazniejszym) nie.
    Pozdrawiam
  • Minal miesiac i nic nie zrobiliscie, kase brac do reki kazdy potrafi a blad dalej nie naprawiony.

W zakladce flota brak informacji o lecacej flocie po najechaniu kursurem na znaczek statku a takze o surwcach przez nia przewozonych - w podgladzie dziala wszystko ok ale zw zakladce floty juz nie !!

Jestescie firma ktora robi biznes czy banda zlodziei ktora ma to gleboko ??