Hunti-taaaaaki mod :)

  • Hunti-taaaaaki mod :)

    Witam
    od jakiegos czasu mam 'przyjemnosc' :D wspolpracowac z wami jako mod ST Electry u 17 ,45, 49, 50 :)
    Prywatnie jestem Mikołajem-włascicielem pająka dziewczyny i gitary <kolejnosc hierarchiczna> ;)
    Jestem fanatycznym słuchaczem dobrego polskiego rapu ( D=R\ {firmy itp} ) <-- wersja dla matematyków :P
    Na co dzień ciezko pracuje kształcac sie w zawodzie Technik informatyk no i chyba jestem najmłodszym Modem w Teamie obecnie :)
    Płeć piękną zachecam do zadawania pytan :D
  • Ojj tam błedy nie forma a tresc jest wazna ;)
    Dobry rap=Eldo molesta pfk itp a to co w nawiasach { } oznacza klimaty których nie preferuje ;)
    Co do u 50 faktycznie sporo sie dzieje :)
  • Siema :)

    Hunti napisał(a):

    W[...]włascicielem pająka dziewczyny i gitary <kolejnosc hierarchiczna> ;)


    Jako matematyk myślę, że skoro poniżej zapisałeś za pomocą przedziałów to tutaj jest też uporządkowany poprawnie, od wartości najniższych do najwyższych? Bo wtedy ja bym ułożył tak samo te trzy elementy ^^


    Hunti napisał(a):


    Jestem fanatycznym słuchaczem dobrego polskiego rapu ( D=R\ {firmy itp} ) <-- wersja dla matematyków :P


    Literką R oznaczyłeś całą muzykę czy cały rap? ^^
    Ja bym to odczytał jako całą muzykę... Jeśli chodziłoby o rap to mógłbyś dać np. W, a jeśli o polski to np. C :D


    Wiesz już z czego będziesz zdawał maturę? Wiem, że jeszcze dwa lata (technikum), ale może masz już jakieś plany?

    Myślisz już o studiach? Jakiś pomysł gdzie i co?

    Jak tam mijają pierwsze dni modowania? :D
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Raczej od długosci posiadania ;) Gitare mam od wieków dziewczyna tez juz do najnowszych nie nalezy za to pajak ma dopiero rok z hakiem ;)
    Literka D miała oznaczac cały polski rap nie chciałem tego bardziej rozkładac zeby humanisci tez mogli sobie odczytac :P
    Mam desperackie plany zdawania matmy na rozszerzonym i moze fizyki sprobuje :) W przyszłosci Polibuda na kierunku informatycznym :) Sprobuje programowania a jesli to nie wyjdzie to juz bedzie kwestia losu :) Hmm ciezko mowic o pierwszych dniach bo to juz grubno ponad miesiac tylko z zalozeniem tematu sie ociagalem ale narazie nie dostałem powaznie od Gienka i cruelli po głowie wiec pozytywnie ;)
  • Siemka Świeżak! :P

    1. Dlaczego zapraszasz do tematu tylko płeć piękną?
    2. Za to mnie teraz płeć piękna zabije ale muszę... Gdzie fotka? :D
    3. Czy rozumiesz poniższą linię:

    public class Figura {

    private float środekX;
    private float środekY;

    public float obliczPole(){
    return 0;
    }
    public float obliczObwód(){
    return 0;
    }
    public void wyświetl(){...}
    ...
    }

    4. Dlaczego tech a nie lo?
    5. Czy ktoś Cię już zmolestował w team?

    To tyle na razie. :P pozdrówka, Qua.
  • 1.Ponieważ jestem zdrowym facetem mającym słabość do pięknych kształtów (kobiecych! :P )
    2.Fotki nie ma ,nie było i raczej nie będzie. Do oglądania tylko na zlotach ewentualnie w innych warunkach :D
    3.Jako ze nie programuje jeszcze w Javie to dokładnie nie mogę odpowiedzieć ale program ma obliczyć pole i obwód figury o długościach X i Y które mu wprowadzimy :)
    4.Technikum dlatego ,że sama matura w tych czasach to nic specjalnego. W razie zaocznych studiów o wiele łatwiej znaleźć pracę technikowi niż licealiście ;) No i myślałem ,że skoro umiem zrobić format to jestem Ave Hakerem Morfeuszem naszych czasów ;) Szybko wyprowadzili mnie z błędu na pierwszej lekcji z sieci :P
    5.Nie :(
  • Siema :)

    "Hunti" napisał(a):

    W przyszłosci Polibuda na kierunku informatycznym :)


    Polibuda gdzie? Bo może się spotkamy :P


    Tak w ogóle to chyba nie określiłeś się skąd mniej więcej jesteś :P

    Masz zamiar zostać w teamie dłużej czy to tylko chwilowa zabawa? (ja mam dziś 358 dzień pracy po zielonej stronie mocy :))

    Umiesz coś ciekawego na tej swojej gitarce zagrać? W ogóle mógłbyś podać jakieś szczegóły techniczne tego sprzęcioru? ^^
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Poznan Wrocław Łódź tak zamierzam ale co bedzie w przyszlosci to nie mam pojecia :)
    Jestem z Sieradza takie małe miasteczko w centrum Polski :) blisko Łodzi :P
    Chce wygryźć cru i Jacka a potem samego Arta :P Taki jest plan :P
    Gitare traktuje bardziej jak afrodyzjak :P :D Specjalnych umiejetnosci nie posiadam zadnych szkol nie konczylem ale kazda piosenke da sie zagrac czasem nawet z mala improwizacja ;) Co do modelu to Allegrowy klasyk za bardzo małe pieniadze wiec nie ma sie czym chwalic :)
  • No to się nie spotkamy... Ja planuję na krakowską politechnikę :P Najprawdopodobniej budownictwo, ew. automatyka i robotyka.
    A o tym Sieradzu chyba mówiłeś kiedyś na IRCu :P

    A przed wygryzieniem cru i Jacko nie chciałbyś nawet SModem chwilę pobyć? ]:-D

    No na takim allegrowskim klasyku to ciężko improwizować, powyżej 10 progu praktycznie nie stroi - wiem, sam na czymś takim póki co się męczę :D
    Obecnie zbieram na jakiegoś elektryka, myślę, że póki co za 1500zł można znaleźć coś przyzwoitego... W przyszłości marzy mi się Fender Stratocaster, taki jak mają Gilmour czy Clapton... Ech :}


    No i jakieś pytanka...

    W jaki sposób dbasz o swoje zdrowie? Właściwie to w ogóle dbasz? ^^

    Ulubiony sport:
    -do uprawiania?
    -do kibicowania?

    Jako, że z pobliży Łodzi jesteś: ŁKS czy Widzew? ;>
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Krakowska huhu powodzenia bo plany masz ambitne :> Po co zatrzymywac sie na SModzie skoro mozna siegac wyzej ? :D
    Tak jak napisales powyzej 10 progu juz sie dzieja rozne smieszne rzeczy :) Strato to klasyk mozna na nim sporo wyczarowac :)
    Jesli chodzi o zdrowie to jestem czynnym palaczem :D
    Staram sie biegac kilka razy w tygodniu no i gram w okregowej lidze piłkarskiej ;)
    Ulubiony sport hmmm własciwie nie ma kocham grac w pilke ale kibicowac to juz nie specjalnie lubie :)
    Na przekór wszystkim ŁKS ! :D
  • Dżem dobry wieczór :fkiss:

    Dokończ zdania :

    Nie mogę obyć sie bez...

    Szczęście to dla mnie ...

    Najbardziej w życiu zawiodłem się ...

    Mysle, ze na dzis starczy ;P



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • A jaki typmuzyki najchętniej grasz?

    Ja gram na starym po rosyjskim klasyku - ale mimo upływu lat, jest...(jak na swój wiek) bardzo dobry. Stroi, nie puszcza stroju zbyt prędko, tylko ciężka konstrukcja dosyć, jak na klasyka.

    Posiadam też elektryka "allegrowego" za 450zł, trochę nie przemyślany zakup, na wygląd i że 2x humbuckery i jeden single coil, podwójne tremolo i blokada strun... ale nie brzmi zbyt ładnie na czystym kanale, ale na przesterze jako tako się sprawuje, dosyć spora regulacja barwy dźwięku i tonu, a po wypięciu singla można się pobawić na czystym kanale również - ale ogólnie nie polecam tego modelu.

    A co do fenderów - można przecież replikę kupić, miałem do czynienia, zarąbisty sprzęcior.

    Dzieło sztuki by Graveir ;)
  • Witaj przedswiatecznie :fkiss:

    Załózmy , ze organizujesz bal kostiumowy ...masz pomysł na zabawę , której tematem bedzie ...?

    Jestes kreatywny? Czym sie to objawia?

    Jaka jest Twoim zdaniem najistotniejsza roznica pomiedzy kobieta a mezczyzna?

    Dobranoc :fsmile:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • A jaki typmuzyki najchętniej grasz?

    Wiesz takie starsze standardy typu myslovitz lady punk perfekt :) ogolnie ciezko mi cos grac z moim gustem muzycznym :P

    Witaj przedswiatecznie :fkiss:

    No teraz to juz swiatecznie chyba :*

    Załózmy , ze organizujesz bal kostiumowy ...masz pomysł na zabawę , której tematem bedzie ...?


    Biblijna opowiesc o Adamie i Ewie w raju tuz po stworzeniu :P Wymagane oryginalne zgodne z opisem biblijnym stroje :P


    Jestes kreatywny? Czym sie to objawia?


    Ciezko mi powiedziec cos o samym sobie bo nie chce zeby posadzono mnie o megalomanie :P ale wydaje mi sie ze tak-jestem kreatywny :) najświeższy przykład - za tydzien swietujemy 18 urodziny kolegi i był spory problem z wyborem prezentu wiec uzbierałem 8 osob zeby zwiekszyc budzet znalazłem pieknego fiata 126 p sprawy kupna sprzedazy wzialem na siebie teraz przerabiamy go w stylu informatyczno Ali G'owy :P kto ogladal film to wie ;] niby nic specjalnego ale zawsze to lepsze niz alko/fajka wodna czy reszta standardowych prezentow ;)


    Jaka jest Twoim zdaniem najistotniejsza roznica pomiedzy kobieta a mezczyzna?

    Mam odpowiedziec to co mysle czy tak zeby nie byc szowinista ? :D
    Jak mozna nie wiedziec co to jest spalony.... :P :P :P
  • Dzień dobry panu sojusznikowi ;)
    Ładnie się postarałem i wymyśliłem pare sensownych pytań-
    mt czy dt? 8-)
    Gdybyś miał być zwierzęciem...to jakim?
    Czy byłeś kiedyś w Azjii? :E
    Wolisz góry czy morze?
    Czy zdarzyło ci się: obudzić, spojrzeć na zegarek i pójść spać spowrotem? XD
    Jaka jest twoja ulubiona pora roku? (nie uwzględniając świąt, wakacji i twoich urodzin)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ziomeczek ().

  • Powitac mojego akademiste ;]
    Oczywiscie ze MT :D mteki sa małe milusie i szybkie ;)
    Zwierzeciem ? Moze Leniwcem ? :D identyfikuje sie z ich trybem zycia ;]
    Taaa razem z postaciami dragonn balla :P w kazdy wtorek i czwartek o 16 na RTL7 :P Azja stanowcze nie ;]
    Morze ;] w gorach nie nosza bikini tylko ciezkie kożuchy :P
    Zdarza mi sie w kazdy poniedzialek przed szkola ;]
    Lato ;] nie lubie zimna ;]
  • Jak znajdzie sie jakis artysta ktory zrobi mi sygne to chetnie wstawie ;) ja niestety nie posiadam takich umiejetnosci ;) a jesli juz cos sie pojawi to bedzie podobna do avatara wiec cos z Paktofoniki moze :)
  • Hunti napisał(a):


    Zwierzeciem ? Moze Leniwcem ?
    sorki mejti, na pewne rzeczy jast już ścisła rezerwacja. ;)

    ulubiona/ulubiony GO
    ulubiona/ulubiony MOD
    ulubiona/ulubiony ex (tylko nie słodzić od razu że ja:P)
    za co lubisz dawać warny?
    za co nie lubisz warnować?
    tyle bo weny brak. 0_o
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Hehe no to zostanę sobą ;)

    ulubiona/ulubiony GO
    Brudny Harry chyba tylko jego lepiej znam ;)
    ulubiona/ulubiony MOD
    Modzi z natury wszyscy sa ulubieni ;)
    ulubiona/ulubiony ex (tylko nie słodzić od razu że ja:P)
    ex znam niewieli wiec przemilcze ;)
    za co lubisz dawać warny?
    nie lubie ;]
    za co nie lubisz warnować?
    wyżej odpowiedź ;)
    tyle bo weny brak. 0_o


    ---

    Hunitego nie ma wśród zielonych, więc :xclosed:

    /Mati


    ---


    Hunit wrócił - otwieram! \o/

    /Mati