#9 [ltd.] Szewczyk Dratewka & [FASETA] Bulcorz & [Zniw] Witka vs Draakul [Bractwo] - 287 % - TOP 1 ACS

• #9 [ltd.] Szewczyk Dratewka & [FASETA] Bulcorz & [Zniw] Witka vs Draakul [Bractwo] - 287 % - TOP 1 ACS

Z wielką przyjemnością prezentuję Top 1 ACS na czas obecny ,
    uchylając troszkę kulisów to Draakul przyfarmił mnie w nocy , co się nie godzi ... Nikt nie Farmi Szewczyka =)
    skutego tego widać poniżej , tym samym zwrócił na siebie uwagę ...

A gdy rano wstałem
    w galaktykę spojrzałem
    zobaczyłem flotę , tej ptaszyny
    i wiedziałem że ją zezłomimy xD

ST dedykuję : świetnej ekipie Ltd. oraz wszystkim znajomym :)) oraz draakula bo to spoko kolo :) i ładnie się po ST zachował :))

od Bulcorza : dla fasety atomowego , rolnika , jooya696 i dopisz ze dracul sam jest lamka;)

od Witki : żniwiarzy fasety no i ltd

z tego miejsca dziękuję za lot :) bo wróg mojego wroga jest moim przyjacielem xD

atu taka ciekawostka :D :

Draakul 10:24:11
    ale żeś pospolite ruszenie zebrał :D
    Draakul 10:24:15
    boszszs
    Draakul 10:24:23
    wszyscy mieli być w moich reckach :D
    Szewc^^ 10:24:33
    hehe
    Szewc^^ 10:24:37
    a tu odwrotnie xD
    Draakul 10:24:40
    powyższą wypowiedź możesz wkleić do ST <lol2>

Złomu niestety całego nie zebraliśmy :( 12 kk dla sępów a w zasadzie draakula który dzielnie zbiera ^^

BULCORZ & SZEWCZYK DRATEWKA & WITKA VS DRAAKUL

Agresor Bulcorz
    • Lekki Myśliwiec 242
    • Krążownik 72
    • Pancernik 43
    • Okręt Wojenny 67

Agresor Szewczyk Dratewka
    • Lekki Myśliwiec 830
    • Krążownik 56
    • Okręt Wojenny 108
    • Pancernik 139

Agresor Witka
    • Krążownik 31
    • Okręt Wojenny 40
    • Pancernik 56

Obrońca Draakul
    • Duży Transporter 60
    • Lekki Myśliwiec 507
    • Ciężki Mysliwiec 4
    • Krążownik 25
    • Okręt Wojenny 213
    • Recykler 335
    • Sonda Szpiegowska 113
    • Pancernik 162

Po 6 rundach...

Agresor Bulcorz
    • Lekki Myśliwiec 36 (-206)
    • Krążownik 23 (-49)
    • Pancernik 41 (-2)
    • Okręt Wojenny 56 (-11)

Agresor Szewczyk Dratewka
    • Lekki Myśliwiec 97 (-733)
    • Krążownik 28 (-28)
    • Okręt Wojenny 98 (-10)
    • Pancernik 127 (-12)

Agresor Witka
    • Krążownik 19 (-12)
    • Okręt Wojenny 27 (-13)
    • Pancernik 46 (-10)

Obrońca Draakul
    • Okręt Wojenny 6 (-207)
    • Pancernik 21 (-141)

Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

Agresor stracił łącznie 9.879.000 jednostek + 538.000 deuteru.
    Obrońca stracił łącznie 31.226.000 jednostek + 2.835.000 deuteru.

Na tych współrzędnych znajduje się teraz 18.302.900 metalu i 10.470.600 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wyniosła 287%.

Teoretyczny zysk agresorów: 18.194.188 (PZ - straty - koszt lotu)
    (11.455.900 metalu/ 7.438.600 kryształu/ -700.312 deuteru)

report generated by:
    Konwerter RW - wtKonwerter

The post was edited 1 time, last by Szewczyk Dratewka ().

• dzieki za wspolny lot
    drakuj widac ze czujesz sie pewnie skoro uwazasz ze bys nas zlapal no ale to nie miejsce na takie dyskusje ;)
    szkoda ze nie caly zlom ale to bylo oczywiste ze na tyle rec nie wyrobimy liczy sie zabawa a nie zysk :E
    :evil:

The post was edited 1 time, last by Bulcorz ().

• No cóż. Szewczyk, mimo że kumpel, to był na celowniku bo przyfarmił bedniego :P W okolicy były też inne cele, których zacząłem obserwację. Jak się bawić to się bawić. Dostał ode mnie w nocy farming na 14%. Po 4 wróciła flota, recki jeszcze w locie. Idę spać i budzik na 7 rano. Wcześniej w domu mieliśmy spóźnioną parapetówkę, przed 3 dopiero goście poszli - położyłem się na lekkim czubie. Od mojej dziewczyny wiem, że budzik dzwonił ale wyłączyłem go i spałem dalej.
    O 10 się budzę przerażony (wiedziałem już :D) i zonk :D

Graty Szewczyk! Teraz zbieram sobie złomik, leży jeszcze 10kk - dobrze że moje recki przyleciały z innej gali. Dorobiłem, bo miały być na te lamki w okolicy, niestety to ja się stałem lamką :E

Nie wiem co dalej, wcześniej robiłem codziennie ST, teraz od tygodnia cisza. Z powodów zawodowych ogame było odstawione na boczny tor.
  • No Drakul jak na naszym poprzednim St pisałeś pospolite ruszenie farm to z tego rw uśmiejesz się do łez

The post was edited 1 time, last by Witka ().

• No i gratulację dla Szewczyka i reszty ekipy :)
    Nie powiem że mnie te ST nie cieszy :P heh
    Bo kto nie popełnia błędów ?
    Jak widac kazdy może , kwestia czasu.
    Drakulowi SzO , ma troszkę surki na poczatek wiec pewno szybko stanie na nogi.
    Agresorom jeszcze raz gratuluję pieknego %.
    To już jest klasa sama w sobie :)
    Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić.
  • ja rozumiem drakul, mozna imprezowac, mozna byc przeciwnikiem fsa a zwolennikiem bunkra
    mozna jezdzic tylem na roweze, ale na szewczyka sie nie lata... chlopie... niiiiiiigdy chodzby
    od tygodnia mial ( i ) lub nawet ( iI ), bezpieczniej bylo by wyslac 10h fsa z misja napadaj na
    naszego top 1 :E :D ;)

Szewcu gratulacje, szkoda tych 12kk ale co zrobisz:D samo zycie

Drakul SzO mnie tu ino migiem;)
  • Witka wrote:

No Drakul jak na naszym poprzednim St pisałeś pospolite ruszenie farm to z tego rw uśmiejesz się do łez

Uśmiałem, uwierz mi :) Przyleciałem Was wyzłomować po kolei i pewnie by mi się to udało, przynajmniej w stosunku do częsci z Was ;)

No ale teraz to ja jestem lama i składam Gratulacje! :)
  • Graty Szewc i ekipa. Wyszło OK, chociaż sporo złomu oddacie obrońcy. Co do Draakula - widząc, ile złomu zbierze, to możemy śmiało stwierdzić, że... "jeszcze się Draakul ponajeżdża" :E .
  • Zapowiadam odbudowę. Bez floty jestem top77, eko mam mocne. Damy radę, choć czasu mało na grę.

teraz jak najbardziej adekwatny jest podpis w mojej sygnaturze:

The post was edited 1 time, last by Draakul ().