NPS vel. NiePrzejmujSie - Pomaranczowy "rzurz"

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Matiq napisał(a):

    NPS napisał(a):

    Jak uwazasz, jaki zawód jest najodpowiedniejszy dla kobiet? - Prawnik, bo i ładnie się ubierają takie Panie hyhy ^^

    Lubisz laski w togach? :roll: - mm, wole bez :) i proszę nie pisz postów o tej godzinie ;d

    Uni 34 Top 60 - end
    Uni 64 Top 24 - end, 16 ST Solo-535,84%|ACS-750,88%
    Uni Antares - Top19 end, 17 ST Solo-10817,29%
    Uni Betel Top 130 end, 4ST Solo-23,36%|ACS-34,45%
  • RE: RE: NPS vel. NiePrzejmujSie - Pomaranczowy "rzurz"

    Kasia321 napisał(a):

    NPS napisał(a):


    Miasto : SRC (może ktoś wydedukuje cóż to za miejscowość :] )


    Racibórz ; > - zdradziłaś :quasi: :(

    Lubisz motocykle? ; > - lubię, nawet bardzo ale w dalszym ciągu uważam, że jestem na to za głupi więc nie biorę się za to bo mogło by się to źle skończyć.

    Co najbardziej Ci się podoba w GOowaniu? ; > - to, że zawsze mogę się nauczyć czegoś nowego. Ta gra nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Ty najlepiej wiesz ocb.:D

    Uni 34 Top 60 - end
    Uni 64 Top 24 - end, 16 ST Solo-535,84%|ACS-750,88%
    Uni Antares - Top19 end, 17 ST Solo-10817,29%
    Uni Betel Top 130 end, 4ST Solo-23,36%|ACS-34,45%
  • wing-surfing - gdyby nie to, że oglądam tylko wiszącą sesję to zapytałbym o to :D A tak to masz pytanie na forum :P

    Edzia: a dałem zgodę na wykorzystanie "rzurz"? :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez David ().

  • David napisał(a):

    wing-surfing - gdyby nie to, że oglądam tylko wiszącą sesję to zapytałbym o to :D A tak to masz pytanie na forum :P - dobrze, że czuwasz nad moją pisownią ^^

    Edzia: a dałem zgodę na wykorzystanie "rzurz"? :D- a były prawa autorskie ? Proszę o pokazanie dokumentacji hrhr xD

    procesor87 napisał(a):

    Bry ^^ - Siemano !! :D

    Słyszałem, że ostatnio na gazie jeździsz ciągle ^^ - Ja ? nieee :D. P.S - kto sprzedaje takie newsy ? -.-
    Nie urlopuj się tak długo, bo zapomnisz jak się bany daje :P- już powróciwszy :)

    Uni 34 Top 60 - end
    Uni 64 Top 24 - end, 16 ST Solo-535,84%|ACS-750,88%
    Uni Antares - Top19 end, 17 ST Solo-10817,29%
    Uni Betel Top 130 end, 4ST Solo-23,36%|ACS-34,45%