buleon

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Po czterech miesiącach bycia w team stwierdziłem, że dobrze byłoby mieć własny temat. Więc może się przedstawię. Jestem buleon:) Na imię mam Leon, jestem obecnie studentem drugiego roku prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Moją pasją jest i zawsze była historia, przede wszystkim antyczna. Moim hobby natomiast jest OGame, gram tu na czterech uni, moderuję jeszcze więcej:) Lubię też posłuchać dobrej muzyki, oglądać ciekawe filmy, czytać interesujące książki, tulić się mocno mocno do marcik:) - w różnej kolejności. Lubię też gry komputerowe, przede wszystkim strategie i RPG, choć teraz (w sumie 3 lata temu) przerzuciłem się na OGame. Nie wiem, co mógłbym powiedzieć więcej o sobie. Czekam na pytania i proszę o jakieś nieschematyczne i oryginalne.

    Kontakt:
    W sprawach praktycznych dla graczy uniwersów, na których jestem GO - ticket
    Nie ukrywam, że praca GO stanowi ~20% mojej pracy w Teamie. Jeśli uważasz, że Twój ticket do mnie jest opracowywany zbyt wolno, spróbuj innych możliwości kontaktu (najlepiej PW, IRC-a lub GG, jednak ticket jest bezwzględnie ważny)

    W sprawach forum lub sprawach teoretycznych związanych z grą - PW

    W sprawach forum lub sprawach teoretycznych związanych z grą - e-mail - buleon@ogame.pl

    W sprawach wymagających szybkiej rozmowy - IRC - głównie kanał #ogame.pl (w sprawach oficjalnych), ale również kanały uniwersów, a także prywatny kanał #Aura (w sprawach nieoficjalnych)
    Moje nicki na IRC-u to przede wszystkim:
    buleon - oznacza to, że jestem aktywny na IRC-u i w każdym momencie można do mnie napisać:
    - W sprawach praktycznych dla graczy uniwersów, na których jestem GO - poprzez pomocnik
    (używając komendy .pomocnik i stosując się do zawartych informacji lub od razu /msg Pomocnik nr_uni tresc_problemu)
    - W sprawach forum lub sprawach teoretycznych związanych z grą - poprzez priv
    (używając komendy /query buleon)
    buleOFF - oznacza to, że jestem czasowo nieaktywny, wyszedłem gdzieś lub jestem zajęty. Proszę wtedy opisać swój problem, a ja po powrocie bezzwłocznie zareaguję.
    zz`buleon - to moje BNC, rodzaj IRC-owej automatycznej sekretarki - podając swój problem, nie zapomnijcie dodać najwygodniejszego dla Was rodzaju kontaktu, bo krótkie "witam" zwłaszcza od nieznajomego mi gracza/użytkownika nic mi nie mówi i nie jestem w stanie pomóc.
    Może zdarzyć się, że mój IRC-owy nick nie jest adekwatny do sytuacji (nagle musiałem wyjść i nie zdążyłem zmienić na buleOFF, wróciłem i zapomniałem zmienić na buleon - wtedy, jeśli odpisuję, to jestem, jeśli nie odpisuję, to znaczy, że nie mogę. Niemniej jednak postaram się trzymać standardów^^ Teksty znajdujące się za pionową linią |, np. buleon|wesoly czy buleOFF|odpoczywa, są nieistotne co do mojej aktywności i wyrażają raczej stan ducha^^

    GG (24440455) - najbardziej prywatny i jednocześnie najmniej oficjalny sposób na kontakt. Używam go raczej rzadko, ale gdy jestem na forum, a nie włączyłem IRC-a lub działam w sprawach niezwiązanych z OGame on również może okazać się przydatny. Niemniej jednak przypominam, że logi z gg nie są żadnym dowodem w grze czy na forum, więc GG uważam raczej za sposób zawiadomienia mnie o jakiejś innej wiadomości niż za wiadomość samą w sobie.
    Co do aktywności, to jest z nią różnie. Status zaraz wracam może się świecić cały dzień, bo nie mam zwyczaju wyłączania komputera w ciągu dnia. Status dostępny oznacza dostępność, status niewidoczny może również oznaczać dostępność, status niedostępny oznacza niedostępność^^

    Lwica jest boska :)
  • No ja akurat jestem graczem starej daty (2005) i bardzo mi się nie podoba nowa wersja. Pomijając to, że wszystko teraz jest pomieszane, niemiłosiernie muli i jest nieintuicyjne jak podstawowa wersja... Tutaj chyba tylko digital painting jest ok. :P Jestem pewien, że jak wprowadzą na stare uniwersa tę wersję to OGame po prostu się wyludni. Ludzie którzy grają w tę grę już całkiem spory kawał życia po prostu sobie pójdą, bo nie będą potrafili się odnaleźć w nowym wszechświecie. Ja sam rozważam zakończenie gry po tym wszystkim, grałem w betę nowego OG, gram też troszeczkę na Andromedzie i wg mnie to tragedia.

    Więc w sumie przyjdzie może i tych 10.000 nowych graczy, ale odejdzie 100.000 starszych. To jest niemal pewne. :P


    Co do tulenia Marcik, no właśnie coś mi się ostatnio wydawało, że jakoś tak ciasno się zrobiło. :D


    3. Co Cię konkretnie interesuje w historii?
  • Hej :fkiss:

    korzystajac z okazji :fgrin:




    a teraz pytanka

    Kiedy najczęsciej sie uśmiechasz ?

    Której pracy domowej nie lubisz?

    Co bierzesz w pierwszym rzędzie pod uwagę oceniając człowieka?

    /me tuli tuli buleonka :fkiss:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Dav: w historii interesuje mnie ewolucja, przemiany, stosunki.

    Marcik: uśmiecham się najczęściej, gdy widzę kogoś, kogo lubię. Nie lubię wynoszenia śmieci, albo inaczej, wszystkich pierdółek, które odrywają mnie na 5 minut od czegoś ważnego, przynajmniej dla mnie. Staram się nie oceniać, ale gdy już muszę, to ogólny poziom rozmowy.

    EDIT: /me tuli marcik oczywiście mocno mocno:)

    Lwica jest boska :)
  • no to nastepne pytanka na dobranoc

    Czy chciałbyś spędzić zimowy urlop nad morzem?

    Czy należysz do ludzi łagodnych i zrównoważonych?
    Czy mogłbyś wystąpić w telewizyjnym teleturnieju?

    /me tulu tulu na dobranoc :fkiss:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • 1. Co sądzisz o Katolicyzmie?

    2. Wyznajesz jakąś religię? Myślisz, że choć jedna jest prawdziwa?

    3. Są niepodważalne dowody na to, że Biblia to zlepek opowieści z różnych, dużo starszych religii. Co o tym sądzisz?

    4. Ezechiel w Biblii opisywał swoją przygodę z UFO. Dlaczego Watykan twierdzi, że coś takiego nie miało prawa mieć miejsca?

    5. Wyobrażenie piekła co kilkaset lat się zmienia. Jeśli miałoby istnieć, jak byś sobie je wyobrażał?
  • Marcik - nie mam zimowych urlopów, ale gdybym miał, chciałbym go spędzić z rodziną, ewentualnie porządnie podchmielony przy OGame:) Z reguły jestem zrównoważony, ale da się mnie wyprowadzić z równowagi. Łagodny jestem z reguły, ale w sytuacjach napięcia potrafię ostro bronić swojego zdania. Był chyba tylko jeden teleturniej, który tak naprawdę lubiłem, a była nim "Wielka Gra". W nim mógłbym wystąpić.

    Dav:
    Ad. 1 Jestem katolikiem, katolicyzm jest moją religią, którą wyznaję.
    Ad. 2 Patrz wyżej; myślę, że wszystkie są prawdziwe, ponieważ istnieją ludzie, którzy w nie wierzą. Osobiście trzymam się własnej, choć ze względu na swoją ciekawość starałem się poznać kilka innych, ale to już raczej nie przez wiarę, a przez wiedzę.
    Ad. 3 Podaj te niepodważalne dowody! Biblia, która jest źródłem wiary, jest też tekstem kultury. Każda kultura ma swoje źródło w innej kulturze lub innych kulturach. Autorzy Biblii z pewnością czerpali wiedzę i filozofię od innych kulturowo narodów. Biblia nie jest za to zlepkiem opowieści, tylko ciągiem opowieści, a to różnica. Poza tym pochodzenie kulturowe Biblii, czyli jej znaczenie jako tekst kulturowy, nie ma wielkiego wpływu na jej znaczenie dla wierzących, którzy patrzą na nią jak na źródło wiary.
    Ad. 4 Podaj koordynaty:) Nie znam opinii Watykanu na ten temat, nie chcę się więc na ten temat wypowiadać.
    Ad. 5 Proste pytanie. Piekło to "coś" (czas, przestrzeń, zapewne coś innego), gdzie nie ma Boga.

    Lwica jest boska :)
  • Bulion :D

    Fufufufu, jak tam leci piąty miesiąc w Teamie?
    Czemu jeszcze nikomu nie zalazłeś za skórę?
    Kiedy zaczniesz ściskać tak, że gały wyjdą na dobre? ;]

    ps. Dav och, ech, uch ;] Tak to jest jak się nie czyta źródeł, a opiera na cudzych cytatach cytatów z cytatów ;]
  • Oj Davidku wiesz tyle co nic. ;)

    Nie będę się z Tobą kłócił, bo wiem jak to się kończy i jak to wygląda. Po prostu nie warto.

    buleon co tutaj taka cisza? Zatrudnij spamerów. :P
  • David - piąty miesiąc w teamie leci fantastycznie, dużo lepiej niż czwarty i zapewne dużo gorzej niż szósty:)
    Nie zalazłem nikomu za skórę, bo się mnie później ciężko wyciąga. Ja nie ściskam, ja tulę:)

    Dav - cisza, bo wszyscy o mnie już wszystko wiedzą:) Albo boją się pytać :E A spamerów nie będę na siłę zatrudniał.

    Lwica jest boska :)
  • Dzień dobry! :)

    Pytania te w XIX wieku krążyły wśród bywalców europejskich salonów. Dwa razy odpowiadał na nie Marcel Proust, kwestionariusz nazwany więc został jego imieniem.

    Moja dewiza:

    Główna cecha mojego charakteru:

    Cechy, których szukam u mężczyzny:

    Cechy, których szukam u kobiety:

    Co cenię u przyjaciół:

    Moja główna wada:

    Moje ulubione zajęcie:

    Moje marzenie o szczęściu:

    Co wzbudza we mnie obsesyjny lęk:


    Co byłoby dla mnie największym nieszczęściem:

    Kim lub czym chciałbym być, gdybym nie był tym, kim jestem:

    Kiedy kłamię:

    Słowa, których nadużywam:

    Ulubieni bohaterowie literaccy:

    Ulubieni bohaterowie życia codziennego:

    Czego nie cierpię ponad wszystko:

    Dar natury, który chciałbym posiadać:

    Jak chciałbym umrzeć:

    Obceny stan mojego umysłu:

    Błędy, które najłatwiej wybaczam:
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • /me tulu tulu buleonka na dobry wieczor :fsmile:


    Jakie cechy charakteru u innych uważasz za najważniejsze?

    Czy masz pewność, że w razie nieszczęścia Twoi przyjaciele Ci pomogą ?


    Jakie jest Twoje ulubione miejsce w domu?

    /me tuli jeszcze na dobranoc :fkiss:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Do sisko:

    sisko napisał(a):

    Dzień dobry! :) Dzień dobry! :)

    Pytania te w XIX wieku krążyły wśród bywalców europejskich salonów. Dwa razy odpowiadał na nie Marcel Proust, kwestionariusz nazwany więc został jego imieniem.

    Moja dewiza: Cogito ergo sum. (Kartezjusz się chyba nie obrazi)

    Główna cecha mojego charakteru: Upór

    Cechy, których szukam u mężczyzny: Spokój

    Cechy, których szukam u kobiety: Wewnętrzna siła

    Co cenię u przyjaciół: Humor

    Moja główna wada: Upór

    Moje ulubione zajęcie: OGame

    Moje marzenie o szczęściu: Nieokreślone

    Co wzbudza we mnie obsesyjny lęk: Various:P


    Co byłoby dla mnie największym nieszczęściem: Strata jednego ze zmysłów

    Kim lub czym chciałbym być, gdybym nie był tym, kim jestem: GO:P

    Kiedy kłamię: Kiedy mam z tego pożytek

    Słowa, których nadużywam: mocno mocno:P

    Ulubieni bohaterowie literaccy: Ramzes XIII, Sinuhe, Jan Smuga

    Ulubieni bohaterowie życia codziennego: ??

    Czego nie cierpię ponad wszystko: Przerwy w działaniu, braku informacji

    Dar natury, który chciałbym posiadać: Słuch nietoperza i wzrok orła:) Od biedy szybkość żaglicy i siłę słonia:)

    Jak chciałbym umrzeć: Spokojnie

    Obecny stan mojego umysłu: Zaciekawiony

    Błędy, które najłatwiej wybaczam: Swoje
    Do Matiego:
    Cześć!
    W sztabie i owszem.
    Pracuję obecnie fizycznie.
    Szybko:)


    Do marcika:
    /me tuli marcik mocno mocno i ukochuje ja trochę też:)
    Spokój, siła woli, umiejętność podejmowania szybkich, a zarazem logicznych decyzji.
    Tak. Jest to niewielka grupa sprawdzonych ludzi.
    Łóżko. Później fotel, ewentualnie krzesło. Nie łudzę się - wszędzie można pospać:)
    /me tuli marcik mocno mocno raz jeszcze. Kołderka, kołysanka, aura, próg. I jeszcze raz tulenie:)

    Lwica jest boska :)
  • /me tuli buleonka na dobry wieczorek i sciska z calej sily :fkiss:

    Jaki jestes z natury ?

    Jestes zadowolony ze swojej obecnej sytuacji?

    Lubisz ryzyko?

    /me ukochuje i wysciskuje buleonka na zapas :fkiss:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • @Mr. Kolos.
    Jestem mężczyzną, kocham kobiety:) Żeby nie było wątpliwości :P

    @marcik
    /me tuli marcik mocno mocno i ukochuje ja również.
    Spokojny jestem:)
    Tak, mam urlop:)
    Tylko wtedy, kiedy wyliczę, że może się się opłacić. Nie lubię natomiast ryzykanctwa. Przechodzę na zielonym i zawsze zapinam pasy. Dziwny jestem :P
    /me ukochuje marcik raz jeszcze i tuli ją mocno mocno:) Jest jeszcze wcześnie, więc zwyczajowego pakietu nie będzie:)

    Lwica jest boska :)
  • Cześć ;)
    Gdzie jesteś jak Cię nie ma?
    Jak samopoczucie przed pierwszą w życiu sesją? ( Ja mam ósmą a się boję jak nigdy :roll: ).
    Jesteś konsekwentny w swoich postanowieniach?
    Jesteś introwertykiem, czy ekstrawertykiem?
    Lepiej czujesz się w towarzystwie kobiet szalonych i żywiołowych czy spokojnych i zrównoważonych?
    Nie pocisnęłam zbyt osobistych pytań?
    /me życzy dobrej nocy, gdziekolwiek jesteś :*
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • @Darko
    Kawę piję w pracy, a herbatynkę (coś herbatopodobnego) w domu.
    Koleżanka? No każda chyba:)

    @Elfi
    W eterze:)
    Całkiem w porządku się czuję - jutro logika, a w następną niedzielę wstęp do prawoznawstwa:) A Ty się nie martw, tylko wejdź na kanał :*
    Nie zawsze. Zwykle. Czasem:)
    Jung chciał zrobić drugie koło specjalnie dla mnie, ale mu to odradziłem:)
    Czuję się dobrze w towarzystwie kobiet. Zawsze.
    Nie:)
    /me życzy udanej sesji:)

    @kiciak
    hej!
    Tak, nie, tak, irc:)

    Lwica jest boska :)
  • Siema :)

    Uwaga! Ostatni post w tym temacie był napisany 25 dni temu. Temat może być już nieaktualne. Proszę rozważyć rozpoczęcie nowego tematu.


    Coś Ci temat pada :P Podciągniemy go trochę do góry...


    Widzę, że nadal grasz na u44. Jak tam jest? Trzyma się to uni, czy już pada jak np. uni2? :) Ja na 44 już raczej nie wrócę...

    Za co najbardziej dziękujesz swoim rodzicom?

    Jak okazujesz emocje?
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • /me tuli i usciskuje buleonka na dobry wieczorek :fkiss:

    Jak sądzisz czy droga do sukcesu zawsze powinna byc trudna?

    Którą ceche u kobiety uwazasz za najistotniejszą ?

    Przywiązujesz sie do swoich rzeczy ?




    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • @Mati
    No to podciągamy...
    Trzyma się jeszcze, ale coraz słabiej:)
    Za spokój, który mnie otacza.
    Choćby tak: ^^ :P

    @Elfi
    1w2w3w4w5w6w7w8w9 + 10. Uważam tego typu koła, enneagramy itp. za bzdurę, bo każdy postępuje różnie w zależności od sytuacji.
    Nie wiem:) Może spać Ci się nie chce:)
    Dzień dobry:)

    @marcik
    /me ukochuje marcika około południa :rumieniec:
    Jeśli nie trudna, to przynajmniej pracowita. Ale nagły, świetny pomysł też uważam za pracę.
    Ciężko stwierdzić. Wszystkie są ważne. Całość musi grać:)
    O, w końcu miłe pytanie, na które z entuzjazmem mogę odpowiedzieć:) Raczej tak. Na monitorze wciąż siedzi mój ulubiony pluszowy słoń:) Kazał Cię pozdrowić:)

    Lwica jest boska :)