buleon

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Czyli jednym słowem okres wakacyjny będzie dla Ciebie sprzyjający?
    Bardzo zacna definicja szczęścia :D Co więcej z tego też powdu chciałabym poznać Twoją definicję radości :O
    A to ciapka :D no tak, ale mówiła, że przegoni i to zrobiła :P

    Co do postów, jak wykręcę magiczne 1k, to też się wpiszę, a co :D

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • @Madzia - okres wakacyjny będzie z pewnością spokojniejszy, mniej stresujący. Szczęście to stan dość stały, przewidywalny, radość jest chwilowa, powodowana jakimś przyjemnym impulsem:) Czekam na tysiączki również:)

    @ciapuś - My? Ciebie? oO :fkiss:
  • buelonku!

    Myślisz, że spotkamy się w tym roku na zlocie? ^^
    Co słychać u Ciebie...jak tam pracowanie? Dalej robisz to co robiłeś? (bo nie wiem czy głośno można tutaj pisać o konkretach)
    Widziałem, żeś odwiedził mnie na IRCku...nuuu ale akurat mnie nie było...mam nadzieje, że był tam porządek ;) Jak coś to zostawiaj wiadomość a jak wejdę to odczytam...bo później mnie zawsze ciekawi kto coś chciał :O


    Wpadłem tak, w ramach odwiedziń i zobaczenia co tutaj się dzieje \o
  • To ten temat jeszcze nie został zamknięty z powodu nieaktywności? Widzę, że optymistka z naszej Asii :fkiss:

    Szczerze mówiąc wątpię, ale mam nadzieję^^ Myślę, że w dobrym tonie byłoby przejechać się trasą z Tobą jako pilotem gustownym peugeotem 206 lub mercem sprinterem (marcika wrzucimy na pakę^^). Pracuję tam, gdzie pracowałem, obecnie mamy jeszcze chwilę wytchnienia przed sezonem, więc każdy się doszkala z czego może:)

    A jeśli chodzi o IRC-a, to nic poważnego - dokładniej mówiąc na żebry przyszedłem:)

    Lwica jest boska :)
  • buleon napisał(a):

    To ten temat jeszcze nie został zamknięty z powodu nieaktywności? Widzę, że optymistka z naszej Asii :fkiss:


    Hihi :) Ja po prostu daję każdemu szansę ]:-D

    Strasznie tajemniczo mówicie, aż nie wiem co tu dodać ?(

    Wcześniej widziałam, że pisałeś, że okres wakacyjny będzie spokojniejszy. Faktycznie tak było?:)
    Jak spędziłeś wakacje? :)

    exModeratorka Wojen
    exModeratorka Starć Tytanów
    exModeratorka Porozmawiajmy o Ogame
    exSMOD MN
    :fa:
    exFA :fa:
  • Dobry wieczór główny kołysankowy :fkiss:

    dokoncz zdania :fgrin:

    Na zlot...

    Kiedy jestem zly ...

    Moje mile wspomnienie ...

    Wrózbita ...

    Ciekawe rzeczy dzieją sie zawsze...

    /me zostawia mleczko i ciasteczka tam gdzie zawsze :fgrin:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Dobry wieczór mój główny kliencie od kołysanek :*

    Na zlot ... przyjadę.
    Kiedy jestem zly ... nie wchodzę na IRC.
    Moje mile wspomnienie ... zasadniczo jest tak miłe, że Asiaa by mnie z działu wyprosiła^^
    Wrózbita ... to mój ulubiony bohater z Warcrafta. Ma fajne czary i młóci na dystans.
    Ciekawe rzeczy dzieją sie zawsze... kiedy mnie nie ma, bo moja obecność to -50% do szansy na wydarzenie szalone, a więc ciekawe :(

    /me zostawia mleczko i ciasteczka tam gdzie zawsze :fgrin:
    //me dziękuje za mleczko i ciasteczka i chrupie sobie w kąciku, kołysanka będzie dzisiaj z playbacku :fkiss:

    Lwica jest boska :)
  • Hej, hej! :D :*

    1. Kiedy odświeżysz swoją biblioteczkę internetową?
    2. Jak masz zamiar spędzić swój długi weekend?
    3. Co planujesz przeczytać w najbliższym czasie?
    4. Ulubiony bohater/ka książkowa?
    5. To tyle, później wrócę ^^

    \o/

    /me tuli i żegna buleona! :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Hej hej :fkiss:
    Ad.1 W drugiej połowie września możesz mi o tym zacząć często i intensywnie przypominać :D
    Ad.2 Ucząc się :) Kiedyś niestety trzeba :)
    Ad.3 Krzyżaków chcę powtórzyć, przeczytać książki z biblioteki wypożyczone już, oddać i później rozejrzeć się po półce fantasy. Chcę skończyć serie Goodkinda i Canavan, następnie nowy cykl Flanagana. A później się zobaczy :)
    Ad.4 Sinuhe oczywiście, genialna kreacja Waltariego :)
    Ad.5 Wróć, wróć, bo w przeciwnym razie nikt nie będzie tu pisał :P

    /me tuli Madzia również bardzo mocno :fkiss::*

    Lwica jest boska :)
  • Ahoj! :*

    /me tuli buleon

    Nie smuć się, jak nie teraz to następnym razem, głowa do góry!

    Ładną mam sygnaturę?
    Wydaje mi się, że znacznie lepiej do mnie pasuje ^^ pod względem merytorycznym i kolorystycznym, czy graficznym.
    Kiedy masz kolejne egzaminy?
    Mam nadzieję, że będziemy opijać zwycięstwo!
    Powinnam się przygotowywać do ustnego, ale nie mam siły :P
    Musiałam się czymś zająć, za dużo uczenia to nie zdrowo.

    Hmm.. masz pomysł na jakiś deser? W sumie zjadłabym coś słodkiego, tylko nie mam pomysłu :(

    Wrócę tu jeszcze :D

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Ahoj!

    /me tuli Madzia mocno mocno :fkiss:

    Nie mam czasu na smucenie się, ja zawsze działam.

    Bardzo mi się podoba, świetnie do Ciebie pasuje :) Przy okazji dziękuję za własną, nieźle mnie wyobrażającą :P
    Kolejne egzaminy już za pół roku, co niektórzy wykładowcy nie zaliczą tego semestru do udanych :P
    Czy opijać to nie wiem, bo coś się nie możemy zebrać :)
    Takie zajmowanie się czym innym jest dobre, ale tylko wówczas, gdy masz duże prawdopodobieństwo zdania.
    Lody o smaku crème brûlée (ja ostatnio jadłem mövenpicki - na polskim rynku zresztą chyba nie ma innych lodów o tym smaku).

    Wracaj, kiedy tylko poczujesz chęć :)

    Lwica jest boska :)
  • :) :*

    Więc zgadzamy się, co do sygnatury ^^
    Co do Twojej, czyżbyś był śpiochem? :)
    W sumie jem lody, tylko mam czekoladowo-śmietankowe :P
    Cóż, co do semestrów - u mnie też było teraz ciężko, jednakże, te cele, które obrałam - udało mi się zrealizować.

    Zobaczymy, co przyniesie październik i kolejny semestr. Oby nie zrobił mi z tyłka jesieni średniowiecza :P

    :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Zgadzamy się :)
    Kiedyś nie byłem, potrafiłem nie spać aż coś zrobię. Chyba się starzeję, bo po nieprzespanej nocy potrafię przespać ponad 10 godzin. Coraz trudniej jest mi też pociągnąć 24 przy komputerze, tj. zakończyć 24 przy komputerze. Jest to bezproduktywne, bo się motam. Lepiej się wyspać, przestawić budzik o 2 godziny wcześniej i popracować w dobrym stanie. Zasypiam też przy filmach, co kiedyś zdarzało mi się tylko przy Władcy Pierścieni ::P
    No, też jem różne, ale deser, który Ci poleciłem naprawdę łechcze podniebienie.
    A mi nie. Plany mi się nieco różnicują, muszę wyjść na prostą. Na szczęście czas mnie póki co nie goni :) Tobie życzę powodzenia. Wnioskując po planie, będzie Ci to potrzebne :)

    :fkiss:

    Lwica jest boska :)
  • :*
    Dziękuję za powodzenie, przyda się.

    Wiesz, sen jest dobry, sama uwielbiam spać, - jednakże, nie udaje mi się to czasami w takim wydaniu, w jakim bym chciała. Powiem Ci coś w sekrecie :> Sen to najlepszy kochanek, lekarz, przyjaciel i w ogóle ^^ jeżeli masz rozbudowaną podświadomość, to sny są dla Ciebie równie dobrą odskocznią od "zawirowanej" codzienności, co np książka. Senne mary, czy przyjemne sny to istny raj dla wyobraźni :) Niestety, nie spełniają się :( - chodzi mi o te dobre :P te zUe nie powinny...

    Co do deserów - uwielbiam naleśniki z bitą śmietaną i jagodami, albo bitą śmietaną i czekoladą :D lub banany w czekoladzie, albo gorące maliny z lodami śmietankowymi ^^

    Studia, cóż, trzeba przejść ^^ w końcu to kolejne wyzwanie od życia, prawda?

    Damy radę :)

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • :)
    Co prawda, wróciłeś już jakiś czas temu, ale całkowicie zapomniałam o temacie w archiwum!
    Wybacz!
    Liczę na to, że nie zdecydujesz się poddać tak szybko i nadal będziemy prowadzić ciekawe dyskusje w tym temacie :)
    Otwieram :)

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Dzik jest dziki, dzik jest zły, dzik ma bardzo ostre kły. To prawda?
    Dlaczego akurat smok z Niekończącej się opowieści?
    Lubisz smoki?
    Ulubiona piosenka?
    Ulubiony film?
    Grasz w pokemony dalej?
    Ircowy spamer


    Emeryt

    <`marcik> `kwachu chyba ci sie oswiadcze ;p
    Mister Publiczności - Ogame 2015
  • Dzik jest dziki, przede wszystkim. Zwierzę nigdy nie jest złe. A kły to dawno stępiały.
    Bo fantastycznie wygląda!
    Tą GA? Troszkę :D
    Oj, jest ich wiele. Nie mam jednej ulubionej, tylko całą listę.
    To forum niestety jest cenzurowane :)
    Oczywiście. Dziś dzień wyzwań, sporo PD wpadnie.

    Lwica jest boska :)