buleon

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • 18 to jedno z niewielu wojennych uniwersów, które robiłem i które pamiętam. Zwłaszcza jednego użytkownika pamiętam, który sporo szumu robił wokół siebie:) Nicka jego niestety nie pamiętam, ale nie był jakiś specyficzny. 18-tka w wojnach miała u mnie ścisły top 1 w warnach, a nigdy nie dawałem ich wiele^^ Ogólnie dobrze wspominam czas wojnowania, w końcu na początku byłem właśnie modem Wojen.

    Lwica jest boska :)
  • Łe tam zaraz warny dawać ;P
    Jeśli właśnie o ocenę chodzi to odobnie jak z Żubrzykiem :)
    Bardzo symapatyczny mod,nie jest pro modem i niech tak zostanie:)
    Zawsze udzieli informacji i ogólnie git XD
    Zestaw pytań lvl 1 :
    1.Grasz jeszcze na jakichś uniach?
    2.Jeśli grasz to dużo?
    3.Czy bycie modkiem denerwuje cię czasem?
    4.myślisz długo jeszcze nim być?
    Ostrzegam :) Zestaw jest najłatwiejszy.Następny już niebawem ;P
  • Żubrzyk jest bardzo sympatyczny, zgadzam się:)
    1) Gram obecnie na uniwersum 66 aktywnie i gdzieś tam jeszcze bardzo pasywnie:)
    2) Na uni 66 nawet farmię czasem^^
    3 i 4 Moja nieco zmieniona ranga chyba mówi sama za siebie^^ A modkiem byłem lekko ponad 2 lata:)

    Śpiesz się^^

    Lwica jest boska :)
  • Nawet o tym nie myśl :>

    Jakie masz plany na wakacje?
    Wyjeżdżasz gdzieś?
    Jak wyglądałaby Twoja wymarzona podróż?
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • /me stara się nie myśleć, ale widzi pewniki i konieczności:(

    Nie mam planów uszczegółowionych:)
    Nie sądzę. Pojechałbym do Niemiec, ale chyba miejsc braknie^^
    Krótka, ale pełna napięcia. Nie lubię się nudzić^^

    Lwica jest boska :)
  • Nie, moderator i operator gry to dwie odrębne funkcje. Przez pewien czas pełniłem obie - nie żałuję, choć wszystkiego jednocześnie nie da się zrobić dobrze. Niemniej jednak uważam, że każdy moderator powinien przechodzić chociaż przez tGO - wtedy lepiej rozumie się tą grę. Na dłuższą metę łączenie tych funkcji chyba nikomu się nie udało (a przynajmniej kilka osób próbowało - Art, Kasia321, cruella - z tym, że oni albo w zielonym, albo w pomarańczowym teamie mieli wyższe stopnie, co oznacza nieco inne zadania, poza nimi kojarzę jeszcze aducha i chyba LeeLoo). Kilka osób łączyło łososiowy team z którymś innym i to z reguły wychodziło całkiem w porządku (HypnOS, BoBsoN, Stivi, Witcher), tzn. funkcje łączone trwały dużo dłużej:)

    A pytania nr 2 nie widzę^^
    Czemu od razu kary? Po prostu nie łamcie Zasad Gry^^

    Lwica jest boska :)
  • Hej Buliku :fkiss:
    Co chcialbys osiagnac w zyciu ?

    Co Cie najbardziej u mnie wkurza ?

    Co wydaje Ci sie w danym momencie niemozliwe ?

    Pozdro od kruka co buta szuka :fsmile:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Martwię się o Ciebie!
    Grać na tylu uniwersach! :O
    Oby to nie skończyło się rozstrojem nerwowym.
    W każdym razie trzymam kciuki za Twój zapał i projekty.
    No i klikam w eko z Twojego reflinka.
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • Gra na wielu uniwersach nie jest trudna, zwłaszcza, gdy przyjąć, że konto to tylko dodatkowe surowce dla kogoś i surowce na rozkręcenie serwera^^ Naprawdę bezstresowa zabawa.

    Twoje eko na Elektrze też jest jak mniemam wspomagane?^^

    W każdym razie trzymam kciuki za Twój zapał i projekty.
    I wzajemnie. Wiesz, o czym mówię^^

    Lwica jest boska :)
  • /me wita :fkiss:

    Wierzysz ze osoby sila umyslu potrafia wprawiac przedmioty w ruch?

    W jakie zajwiska nadprzyrodzone wierzysz ?

    Co myslisz na temat zjawisk paranormalnych ?

    Pozdro od kruka co zony szuka :)



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Hej buliku :fkiss:

    Co robiles dzis caly dzionek ?

    Lubisz chodzic po gorach ?

    Wolny czas spedzasz aktywnie czy raczej poswiecasz sie calkowitemu lenistwu ?

    Zagrasz z nami w nowa gierke ? :fgrin:

    Pozdro od myszki co jej marsza graja kiszki :fgrin:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Czeeść, buleon!
    Stała się rzecz straszna: usunąłem z buddy listy tego kogoś, kto zarejestrował się z mojego reflinka.
    To było niechcący,przez przypadek.To już chyba wszystko stracone, nie?
    Pozdrowienia od osła, któremu broda urosła :(
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sisko ().

  • :*:fkiss:
    Hej marciku:)
    Nic nie robiłem konstruktywnego:) Grałem sobie^^
    Lubię. Po wodzie też lubię chodzić^^
    Czas wolny raczej aktywnie, ale ta aktywność różnie się objawia:)
    A w jaką?^^
    Pozdro od tygryska, co Cię mocno kisska:)
    :fkiss::*

    Sisko, naprawdę nie wiem, co się stanie, a samemu nie chcę próbować^^

    Dziecinada - nie słychać mnie, a i widać niedługo nie będzie. A dobry bunkier nie jest zły^^

    :closed:

    Lwica jest boska :)
  • A nawet nie wiem:) Robienie co się chce nudzi na dłuższą metę. W każdym razie na pewno nie będę nawet w małym stopniu tak aktywny jak kiedyś. Sądzę jednak, że przynajmniej Naukę mogę nakręcić:) Tylko żeby było dla kogo działać:)

    Lwica jest boska :)
  • Odpowiedni dział dla odpowiedniej osoby, dlatego czujesz się tam najwygodniej :D Zabazgram, bo nikt tu nie był dawno :>

    Jak tam, co tam? Dużo pracy? :>

    :* ;> ]:-D

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Dbam o to żeby Buleon do reszty nie zardzewiał i miał co robić, ale on ma na to skuteczny sposób. Gdy już jest zmęczony to zamyka temat i może się spokojnie realizować w dziale "Nauka" a to mu wychodzi najlepiej.
    My Niemcy zawsze gramy pierwsze skrzypce. Inni mogą sobie najwyżej pobębnić. My Niemcy kochamy czystość i porządek

    GAME OVER 5.03.2014
  • Jak obiecałem - post nr 5000 :P

    Zdarzyło Ci się kiedyś uratować komuś życie?

    Myślisz, że potrafiłbyś zachować zimną krew podczas pomocy komuś takiemu?

    Co powoduje u Ciebie szczęście?

    I czym to szczęście jest spowodowane? :D

    Tyle! :P
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Madzia - pracy trochę jest, aż nie wiem za co się wziąć. Ucieszę się dopiero w połowie czerwca, kiedy to większość ciążących na mnie obowiązków odejdzie albo się chociaż trochę przesunie:)

    Mati - na szczęście nie musiałem nikogo ratować. Mam nadzieję, że tak:)
    Dobrze wykonana praca jest źródłem szczęścia, a samo szczęście powodowane jest włożonym w nią wysiłkiem:) A i dzięki za post 5k^^ To już drugi taki w tym temacie:)
    BTW: ciapka Cię przegoniła^^