buleon

  • /me tuli marcik również bardzo serdecznie i ociera się ufnie o jej ramię :*

    Niedźwiedź albo duży pies:)

    Mniszek lekarski:) Mały, niepozorny, ale jaki piękny^^

    Jesion:)

    Pozdro od łososia, co zjadł drugie pół Włosia :*:fkiss:

    Lwica jest boska :)
  • /me wita buleonka z wieczora :fkiss:

    Dlaczego buleonek chce zawsze wszystko wiedziec ?

    Co Cie ciekawi najbradziej ?

    Jaka tajemnica Cie zastanawia ?

    Co powoduje , ze przyjaciele moga Ci ufac ?

    Pozdro od kreta co ma nogi jak galareta :fgrin:

    /me zyczy buleonkowi krotkiej nocki i robi mu kawke i kanapeczki w wiadomym celu :kawa:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • /me tuli marcika też z wieczora :*

    Bo lubię to! ^^
    Hmm... Sporo spraw mnie ciekawi :)

    Och tajemnice powinny zostać tajemnicami:) Dużo bardziej pociągają mnie nie tajemnice a sprawy zwykłe, do wyjaśnienia.

    To jedna ze spraw, które mnie ciekawią:)

    Pozdrowienia od żyrafy, co szyję wystawia zza szafy :*:fkiss:
    A życzenia się udały. Nocka była krótka i drzemać się dało^^

    Lwica jest boska :)
  • intryguje mnie Twój zawód: " Specjalista ds. logistyki detalicznej nabiału"
    Co to znaczy po polskiemu? :quasi:
    Myślałem, że historykiem Jesteś.

    Kimkolwiek jednak Jesteś, pozdrawiam i dobrego humorku życzę :)
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • Historykiem z zamiłowania, prywatnie pracuję m.in. w magazynie nabiałowym:) Logistyka detaliczna to głównie przenoszenie, składanie i rozkładanie:) Zabawna praca:)

    BTW Twój temat gdzieś zniknął czy jak? Podejrzewam, że Twoje i Mirelki tematy byłyby hitem na tym forum:0

    Lwica jest boska :)
  • Mirela ma Swój temat w spamie:
    mirela.

    Nigdy nie założyłem prezentacji.
    Za trudne pytania są tu zadawane:)

    Pracę masz bardzo pożyteczną, bo dzięki Tobie ludziki mogą kupić sobie codzienne śniadanko.
    Nie wyobrażam sobie dnia bez białego i żółtego sera.
    Co jadasz zazwyczaj na śniadanie?
    Masz czasami dosyć Swojej pracy?
    Czy gdybyś odziedziczył majątek albo wygrał w totka, rzuciłbyś pracę i żył z odsetek, czy otworzył Swoją firmę?
    Czy wyobrażasz sobie życie bez pracy?
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • Mirela ma Swój temat w spamie:
    mirela.

    Nigdy nie założyłem prezentacji.
    Za trudne pytania są tu zadawane:)

    Pracę masz bardzo pożyteczną, bo dzięki Tobie ludziki mogą kupić sobie codzienne śniadanko.
    Nie wyobrażam sobie dnia bez białego i żółtego sera.
    Co jadasz zazwyczaj na śniadanie?
    Masz czasami dosyć Swojej pracy?
    Czy gdybyś odziedziczył majątek albo wygrał w totka, rzuciłbyś pracę i żył z odsetek, czy otworzył Swoją firmę?
    Czy wyobrażasz sobie życie bez pracy?

    Ale CT też musi mieć:) O! I Ty też powinieneś:)
    Ze śniadaniem to Cię nie ucieszę, bo z reguły mięso. Ogólnie jem bardzo dużo mięsa, wszystkich niemalże rodzajów. Chleb oczywiście, czasem jajka na śniadanie.
    Czasami tak. Czasami każdy ma dosyć swojej pracy jak sądzę, choćby nie wiem jak mu się podobała.
    Duże pieniądze to niezależność, którą sobie cenię. Ale w tym momencie nie chciałbym otwierać własnej firmy. Życia bez pracy sobie nie wyobrażam:)

    Cześć :)
    Może nie dasz temu wiary ale zawsze zastanawiałem się jak masz na imię :D i dopiero pierwszy raz zauważyłem ten temat :o
    Czemu jesteś mod'nym GiełO ? :P
    Masz satysfakcję z tego co robiłeś czy może coś chciałbyś zmienić ?
    I pytanie jak na sezon idealne :
    Lubisz bałwanki ? :P

    Daję wiarę:) Krążą różne słuchy o moim imieniu, a ja sam czasem przedstawiam się różnie:)
    Bo połączenie zielonego i pomarańczowego daje świetne efekty, gdy ma się na to czas.
    Sporo chciałbym jeszcze zmienić, ale ogólnie z tego, co robię, jestem zadowolony.
    Lubię. Szkoda, że mój ulubiony niedawno odszedł:(

    Lwica jest boska :)
  • /me wita buleonka sciska i caluje :fkiss:

    Jak tam przygotowania do Sylwestra ? :fgrin:

    Jakie plany w ogole masz na dzisiejszy wieczor ?

    Jak myslisz , bedzie jutro ciezki dzien ?

    Jakie postanowienia masz na nadchodzacy rok ?

    /me zyczy bulenkowi udanego wieczoru i nocki ...oby nie obudzil sie z kacykiem :fgrin: i oby nadchodzacy nowy roczek byl lepszy od starego i aby spelnily sie Twoje marzenia :fkiss:





    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • /me tuli marcik mocno mocno i odpowiada z perspektywy czasowej, bo myślał, że już w tym CT nikt nie napisze:)
    Pierniki, jajka w majonezie i kurczak smażony był przygotowany^^
    Banować i warnować, ale i tak później oglądałem filmy^^
    Ciężki^^
    Takie jak zawsze - żeby każda chwila była czymś zapełniona, najlepiej czymś ważnym, pożytecznym albo przyjemnym.
    /me życzy marcikowi wielu radosnych chwil spędzonych zarówno w Sieci, jak i w życiu realnym:)

    Lwica jest boska :)
  • Hej!
    Do jakiej postaci historycznej czujesz największą sympatię?
    Gdybyś mógł przenieść się w czasie, to w jakich czasach chciałbyś żyć?
    A może teraz jest najlepszy czas?
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • Hej:)
    Oj, do wielu. Do Saladyna, Hannibala, Agisa... mógłbym naprawdę długo wymieniać:)
    Kocham historię, ale jestem pewien, że te czasy z zaawansowaną technologią są najlepsze. A te, które po nich nastąpią, będą jeszcze lepsze:)

    Lwica jest boska :)
  • To wspaniałe, ze masz tyle optymizmu i wiarę, że przyszłość będzie lepsza.
    Niestety ja tej wiary nie mam i wątpię w postęp.Wydarzyło się już tyle strasznych rzeczy, popełniono chyba wszystkie możliwe zbrodnie przeciwko ludzkości, a ludzie na przestrzeni wieków niewiele się zmienili.
    Teraz po prostu nie ma już tabu i o wszystkim można mówić. Ogrom zbrodni z przeszłości jest powszechnie znany. I co z tego?
    W Europie odchodzą już pokolenia pamiętające grozę wojny.Następne pokolenia - prędzej czy później-
    zapomną o koszmarnym doświadczeniu i znowu zła natura człowieka zapanuje nad nimi.
    I obawiam się, że ten postęp technologiczny będzie wykorzystany przeciwko czlowiekowi. Boję się odrodzenia eugeniki.Przeraża możliwość ingerowania w genotyp i pokusa kreowania "idealnego" człowieka.
    O historii trzeba pamiętać i z przerażeniem pilnować, by nigdy nie popełniać drugi raz tych samych błędów.
    Groza - to czuję, myśląc o historii.Boję się powtórki.
    Zazdrość też czuję. Chciałbym żyć w tak zwanej "belle epoque", wierzyć w postęp, w socjalizm, i na Polach Elizejskich pokłonić się Zoli.
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • Moj 5000 post z dedykacja dla buleonka :fkiss:

    /me wita buleonka sciska i caluje :fkiss:

    Gdybys mial mozliwosc wyboru stalego miejsca zamieszkania to gdzie zdecydowal bys sie zamieszkac ?

    Gdybys mial mozliwosc spotkac sie ze znana osoba ...kogo bys wybral l ?

    Gdzie chcialbys spedzic wymarzone wakacje ?

    Jaka praca sprawila by Ci najwieksza frajde ?

    Jakiego koloru koszuli nigdy bys nie zalozyl i dlaczego ?

    /me cmoka buleonka 5000 razy :fkiss:






    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • @sisko, muszę się przyznać, że przez długi czas miałem zamiar Ci odpisać, bo zafascynowało mnie zwłaszcza to, co pisałeś o Zoli. Uważam, że w socjalizm wciąż można wierzyć - bo socjalizm to nie komunizm, socjalizm to obok wartości chrześcijańskich, konserwatyzmu, kapitalizmu i liberalizmu jedna z wiodących idei (szeroko rozumianych) w obecnym świecie. Patrząc na Szwecję czy Unię Europejską można się zastanawiać, czy nie jest ona w tym momencie najlepsza.

    Co do belle epoque - widzę podobieństwo tych czasów do tamtych czasów, widzę możliwość powtórki, ale mam nadzieję, że teraz, w dobie rozwiniętej dyplomacji i gospodarki, wojna okaże się zwyczajnie nieopłacalna. Istnienie struktur takich jak NATO i Unia Europejska sprawia, że Polska nie będzie w ewentualnej walce osamotniona.

    Przełom XIX i XX wieku to były czasy postępu, jednak obecnie również ten postęp się dokonuje. I to szybciej. Życie jest wygodne, a Zola i jego naturalistyczne opisy życia robotników są już potrzebne tylko odnośnie krajów trzeciego świata i ekstremów.

    @marcik - przede wszystkim chciałbym podziękować za dedykację jubileuszowego posta :fkiss:
    /me tuli marcik mocno mocno i ukochuje ją też serdecznie :*:fkiss:
    W Żorach - piękne miasto^^
    Mikę Waltariego - jednego z moich ulubionych pisarzy.
    Nie chciałbym gdzieś pojechać i byczyć się 2 tygodnie na plaży. Chciałbym pojechać na weekend ze znajomymi i porządnie się zrelaksować:)
    Lubię moją pracę, ale lubię też zmiany^^ Może praca prawnika będzie ciekawa, może wyspecjalizuję się w innej dziedzinie^^
    Nosiłem różne koszule, często ogólnie w nich chodzę i chyba nie ma koloru (spośród 12, które rozróżniają mężczyźni^^), której bym nie założył. Jednolitej ciemnoczerwonej może bym nie założył. Za to mam jasnoczerwoną w paski, którą bardzo lubię^^
    /me tuli marcik następne 5000 razy :fkiss:
    Pozdrowienia od alpaki, co ją wsadzili do paki^^

    Lwica jest boska :)
  • Hej buleonku :fkiss:

    Jak oceniasz siebie pod katem towarzyskim?

    Czesto rozpamietujesz przeszlosc?

    Czy patrzac z perspektywy czasu zmieniasz swoje zachowanie i zwyczaje ?

    Latwo przychodzi Ci zmieniac swoje oceny i poglady ?

    /me mizia buleonka, kizia i wycalowywuje mocno :fkiss:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Hej marciku :*
    Z reguły jestem samotnikiem, ale czasami wychodzi ze mnie diablądko gorsze niż Supcio^^ Zresztą widziałaś mnie i znasz mnie^^
    Oj często. Czasem wydaje mi się, że mam aż nazbyt dobrą pamięć:(
    Schemat jest ten sam, decyzje są różne.
    Trudno mnie do czegokolwiek przekonać, nie lubię się mylić, ale po pewnym czasie, gdy czytam to, co kiedyś napisałem, widzę zmiany w swoich poglądach. Oczywiście duży wpływ na to ma to, co czytam.

    /me ociera się ufnie o ramię marcika, a później ją jeszcze trochę ukochuje :fkiss::*

    Lwica jest boska :)
  • /me wita buleonka sciska i caluje :fkiss:

    Masz takie cos, ze podczas spotkania towarzyskiego czujesz sie osamotniony ?

    Czujesz sie niezrozumiany w kontaktach z Twomi bliskimi ?

    Lubisz przebywac w towarzystwie obcych ludzi ? Co wtedy robisz ?

    /me spiewa buleonkowi kolysanke glosem czystym niczym slowik :fgrin: i caluje na dobranoc :fkiss:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • /me tuli marcik mocno mocno i ukochuje ją też serdecznie :*:fkiss:

    Oj mam. Czasami bawię się słabo, ale to mija, czasami dobrze i coś się kończy.

    Rzadko, ale bywa i tak.

    Staram się ich poznać, jeśli kontakty wspólne mają trwać dłużej. Jeśli nie, to pytam lub udzielam odpowiedzi:)

    /me złoży marcika do snu według starożytnego rytuału na IRC-u:)

    Lwica jest boska :)
  • Me ma kilka pytań do buleonka:

    Od jak dawna jesteś strażnikiem sypialni?
    Czy miłujesz bliźnich?
    Co uważasz za najdziwniejszą rzecz na świecie?
    Teraz najważniejsze pytanie:
    Czy wierzysz w Boga?
    Dzień dobry ;)
  • Skoro jestes wierzacyto:
    Czym jest wiara i w co wierzysz?
    Jake miejsce zajmuje w twoim zyciu Bog?
    Kim jest Jezus?

    Ja katolikiem nie jestem, ale Wierze w Boga i Chrystusa ktorego Stworca poslal na ziemie.
  • Trudne pytania:)
    Wiara to stan, w którym przyjmuję się za prawdziwe coś, czego nie można dowieść w sposób racjonalny. Wierzę w Boga.
    Bóg zajmuje miejsce w moim sercu, cieszę się wiedząc, że zawsze jest przy mnie i wspiera mnie.
    Jezus jest zbawicielem i Synem Bożym. Mesjaszem, którego Bóg obiecał Hebrajczykom.

    Szanuję każdą wiarę. Uważam, że każdy, kto wierzy w Boga, niezależnie od imienia, jakim go nazywa, wierzy w tego samego, w którego wierzę ja:)

    Lwica jest boska :)
  • Cze:)

    Ostatnio sporo dyskutowalismy o grze wiec pomyslałem ze moze i tu cos skrobne :P .

    Naprawde uwazasz ze BOG niewazne jak go nazywaja to zawsze ten twój? Czyli tak naprawde nie widzisz róznicy w Bogu który wymaga krwawych ofiar zezwala na gwałty mordy i zezie a miłosiernym i kochajacym? Stawiasz znak równosci pomiedzy woodu a buddyzmem? Co do Chrystusa to co sadzisz o religi wierze i obliczu Boga Biblijnego w starym i nowym testamecie?

    Mam nadzieje iz temat nie jest zbyt kontrowersyjny i nie narusza twojej prywatnosci. Jesli tak to bardzo przepraszam.



    Apropo czasów które nadejda przychodzi na mysl pewna anegdota :P :

    Jak bedzie wygladała 3 wojna swiatowa ? człowiek naciskajacy guzik w wyrzutni atomowej....

    Jak bedzie wygladała 4 wojna swiatowa ? grpa ludzi okladajaca sie maczugami....



    Niestety nie jestem specem od historii - brak pamieci do nazw nazwisk i dat - niestety. Jednakze zawsze pociagały mnie analizy historyczne... Tu nalezy wspomniec o drobnym elemencie a dokładnie tym ze historie pisza zwyciezcy :( a róznica miedzy terrorysta a bohaterem polega tylko na tym po której stronie barykady sie znajdujesz... co o tym sadzisz?



    Pozdrawiam.
    Woe to you, on earth and sea,
    for the Devil sends the beast with wrath,
    beacause he knows the time is short...
    Let him who hath understanding reckon the number of the beast
    for it is a human number,
    its number, is six hundred and sixty six
    :evil:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ksionc ().

  • o:) Ktoś tu napisał^^

    Czyli tak naprawde nie widzisz róznicy w Bogu który wymaga krwawych ofiar zezwala na gwałty mordy i zezie a miłosiernym i kochajacym? Stawiasz znak równosci pomiedzy woodu a buddyzmem?
    Rzezie, gwałty i mordy to nasza ludzka specjalność. Niektórzy ludzie są na tyle sprytni, że mieszają do tego Boga. I wtedy faktycznie robi się problem. Wuduizm to religia. Buddyzm to system filozoficzny (choć czasem faktycznie jest uznawany za religię). Obie te drogi są drogami prowadzącymi do zbawienia, choć każda z nich jest inna.

    Co do Chrystusa to co sadzisz o religi wierze i obliczu Boga Biblijnego w starym i nowym testamecie?
    Bóg moim zdaniem objawiał się wielu ludom, zaczęli Go również nazywać na różne sposoby. Historia Izraela obfituje w spotkania z Bogiem. Chrystus przecież również Nim jest. Bóg to wszechmocna istota.

    óznica miedzy terrorysta a bohaterem polega tylko na tym po której stronie barykady sie znajdujesz... co o tym sadzisz?
    Sądzę, że to bzdura. Wszystko zależy od motywacji i miejsca. O ile sprawcy ataku z 11 września byli/są terrorystami, o tyle wierzę, że w armiach irackiej czy afgańskiej było wielu patriotów, którzy uważali, że obce państwa nie powinny mieszać się do ich narodowej suwerenności.

    Lwica jest boska :)
  • witam ponownie :)

    Widze ze poruszyles bardzo ciekawe tematy... zacznijmy od kwesti religijnej :P
    Jesli dobrze rozumiem załozenia chrzescijanizmu to kazdy człowiek od chwili wypedzenia z raju ma wolna wole. po smierci ponosi odpowiedzialnosc za swoje czyny i nie musimy kierowac sie do boga mozemy wybrac inna droge. mam nadzieje ze dobrze to zrozumialem.... jesli tak to przedykutujmy 10 plage egipska.... hmm jesli kazdy odpowiada za swoje czyny to dlaczego pierworodni egipjan zostali ukarani smiercia za czyny faraona? idac dalej tym sladem przewertujmy stary testament zwlaszcza czasy mojzesza który to dzieki arce przymierza "ofiarowanej" przez boga był w stanie w jego imie zabijac wszystkich którzy staneli na jego drodze... hm gdzie tu wolna wola czy okazja do poznania boskiej dobroci :P apropo dobroci jesli sie nie myle to pod jerychem armia izraela została przeselekcjonowana zgodnie z boskim planem, ponadto za jego sprawa padły mury miasta... ps jakie to sprawiedliwe zabic kobiety dzieci i starcow w imie boga...
    to tak apropo religi (tu mozna by dodac iz w oczach narodów niszczonych bóg mojzesza mogłby byc uznany za krwawego boga wojny... o powinowactwie do rasizmu nie wspomne... jesli nie jestes z plemienia mojzesza to i tak zginiesz (be mozliwosci poznania łaski boskiej)

    Wracajac do terrorystów i 11 wrzesnia.... co powiesz o wszystkich dowodach które mowia o tym iz to wszystko to mistyfikacja. zaczynajac od sposobu zawalenia sie blizniakow (tu warto dodac iz relacje swiadkow i zdjecia wskazuja na planowe wyburzenie a nie zamach. ponadto podobna sytuacja miała juz wczesniej miejsce ze samolot uderzył w drapacz chmór który był starszy mniej zaawansowany technologicznie a przetrwal. warto by tu było doda drobiazg apropo własciwosci stali uzytej do stworzenia szkieletu :P tu pojawia sie kolejny problem jakim sposobem stal o wytrzymałosci cieplnej powyzej 1600 stopni uległa stopieniu w wyniku spalania benzyny lotniczej której zapłon daje maxymalnie 1200 stopni? co z budynkiem nr 7 który zawalił sie dla zasady sam z siebie ? jakim sposobem czarna skrzynka "samolotu terrorystów" uległa zniszczeniu jesli wytrzymuje wysokie cisnienie i bez problemu minimum jedna z nich zostaje z kazdej katastrofy? ps dla kontrastu warto podkreslic iz odnaleziono dokumenty jednego z "terrorystow" na ulicy który podobno leciał samolotem... o takich drobiazgach jak silniki :P i w wtc jak i pentagonie nie wspomne :P wystarczy obejzec zdjecia z katastrof lotniczych i zapoznac sie z dostepnymi danymi technicznymi by cała ta sytuacja jest podejzana... ps jesli nie pomijajmy faktu iz rozlozenie masy w samolocie pasazerskim iznacza iz sklada sie on z jak by to ujac 3 czesci 2 silników polaczonych z kadlubem za pomoca skrzydeł :P kazda z nich niezaleznie moze stanowic bombe kinetyczna :P i tu kolejny problem jakim sposobem na zdjeciach z pentagonu widnieje 1 dzióra jesli zgodnie ze wszystkimi normami powinny byc 3 :P silniki wyparowały a otwór w mórze pokrywa sie z otworem jaki mozna zaobserwowac na budynkach w krajach objetych wojna w które uderza rakieta ziemia ziemie :P

    tak wiec kto tu jest terrorysta ??? nie mozemy zapomniec iz obawa strach złosc i łzy to poterzne narzedzia do kontroli mas :) jestesmy tylko marionetkami :P a do chwili gdy nie widzimy całosci to nasze postrzeganie zdazen jest perspektywiczne :P a jak sie ktos interesuje tym zagadnieniem obraz zmienia sie w zaleznosci od tego gdzie sie stoii...

    pozdro :)
    Woe to you, on earth and sea,
    for the Devil sends the beast with wrath,
    beacause he knows the time is short...
    Let him who hath understanding reckon the number of the beast
    for it is a human number,
    its number, is six hundred and sixty six
    :evil:
  • @Ksionc - ludzie nieraz źle pojmowali przekazy od Boga. Wyrżnięcie pierworodnych to raczej jakaś metafora, z reguły ucieczki ludów z jakichś ziem wyglądają inaczej. 10 plag ogólnie wygląda mi trochę bajkowo. Czytałem kiedyś książkę o Arce Przymierza, z której wynikało, że była to pierwsza na świecie broń masowego rażenia. Nie pamiętam dokładnych argumentów, lecz autor wspominał coś o radioaktywności. Stary Testament to nie jest bajka na dobranoc, to księga nad którą łamią sobie głowę najlepsi teologowie na świecie i to ponad 2000 lat.

    Co do 11 września - nigdy ten temat mnie jakoś specjalnie nie interesował, także o WTC nic nowego nie powiem. O Pentagonie słyszałem natomiast teorię, jakoby nie był to atak z powietrza, a z ziemi (ciężarówka naładowana materiałami wybuchowymi). Ale to tylko teoria.

    @DLuGi xD
    Bo Falcor to smok szczęścia:)

    @[Raven]
    Wcale nie jest brzydki. Jest cudowny:)

    Lwica jest boska :)
  • Oj tak :) biblia jest spraszna a zarazem piekna ksiega :P preczytałem cała... Osobiscie kazdemu polecam by przecztrał stary testament zwłaszcza fragmenty z okresu mojzesza :) piekna krwawa jadka :P o gwałtach zeziach i tym podobnych scenach nie wspomne (nie zawsze mowi sie o tym wprost :P)

    co do 11 wrzesnia naprawde polecam zagłebic sie w temat ... jesli ktos poswieci czas i przeszuka relacje swiadkow zdjecia dowody i przemysli pewne zdazenia moze sie okazac ze cała ta sytuacja nie trzyma sie kupy... tak apropo podstawa do wgryzienia sie w temat powinno byc zbadanie tego jakie skutki miał "zamach" z 11 wrzesnia. kolejnym punktem jest drobiazg kto tak naprawde zyskał...

    "Drzewo wolności trzeba podlewać krwią patriotów i tyranów." Abraham Lincoln napewno znasz ten cytat :P jednakze czy kiedykolwiek zastanowiles sie nad alternatywnym jego znaczeniem... skad wiemy ze politycy przywódcy nie doszli do wniosku iz 11 wrzesnia poswieca wiele istnien by wywrzec wpływ na myslenie inych... by zmienic ich myslenie i dla wiekszego "ich" dobra przelali niewina krew... pamietajmy o tym ze ludzie widza to co chca zobaczyc...

    Historia pełna jest sytuacji skrajnie spornych... niestety nie istnieje definicja dobra i zła a czesto jest tak iz ostateczny odbior kazdego z nich zalezy od perspektywy i sytuacji jedno zdazenie moze byc zarazem dobre i złe... (chłopak ma dom i rodzine i ginie w wypadku samochodowym - tragedia czyz nie??? jednakze serce i nerka zmarłego ratuja zycie 2 nieuleczalnie chorym... )

    co do 10 lagi najbardziej podoba mi sie interpretacja koscielna tego fragmentu.. do tej pory pamietam jak majac biblie w obrazkach czytałem jak to wspaniały bog zesłał aniola smierci by pomuc biednym niewolnika... nikt jednak nigdy nie próbował spojzec na to zagadnienie z 2 strony z perspektywy egipcjan.... czyz nie jest powiedziane ze jestesmy równi wobec boga???

    Sorki za spam :P Pozdrawiam.
    Woe to you, on earth and sea,
    for the Devil sends the beast with wrath,
    beacause he knows the time is short...
    Let him who hath understanding reckon the number of the beast
    for it is a human number,
    its number, is six hundred and sixty six
    :evil: