Liga typerów - dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Proponuje że jeśli Zaborca nie pojawi się jutro do godziny 12/13 to zarzucę jako pierwszy typy na nową kolejkę Finał LM + Francja (niedziela wszystkie mecze ost. kolejka) .
      Co kto na to ? :D

      --------------------
      Edit mała pomoc dla Zaborcy może jeszcze nie miał czasu ogarnąć i policzyć ost kolejki:
      45 kolejka wyniki :
      dawid123i 7pkt
      Gootek 8 pkt
      buleon 5 pkt
      Igła 5 pkt
      Tomasz1988nh 9 pkt rekord
      fafi 8pkt
      Twister 5pkt
      dragonartur 5pkt
      Cezarcfc 2 pkt
      Thorgoth 8 pkt
      piekarz 4 pkt
      Mati 4pkt
      Mysterious 2 pkt
      ^Zaborca63^ 5 pkt
      sisko 5 pkt
      Sheldon 6pkt
      El abogado del diablo 6 pkt
      Icetouch 8pkt
      lipa55 8pkt
      Daneku25 3pkt
      Dark Wolf 9pkt rekord
      maly92losiek 2pkt
      peciaqq 4pkt

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Icetouch ().

    • Już wklejam zaraz nową kolejkę, nie powiem trochę zapomniałem o tej stronie. Dzięki wielkie Icetouch za podliczenie, wyniki ostatniej kolejki dopiszę do statystyk jutro :)

      ed// Można już typować 46 kolejkę!

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • 46 kolejka podliczona! Sporo zmian w czołówce + zmiana lidera(niestety :E)

      Do końca 5 edycji LT zostały 2 kolejki. 47 już można typować, a 48(mecze el. do MŚ) dodam zaraz po weekendzie.
    • @lipa55 - Jeszcze wszystko jest możliwe :)

      Dzisiaj wpadłem również na taki pomysł. Jest duża możliwość, że 1 czy 3 miejsce będzie należało do dwóch/lub więcej osób. Co byście powiedzieli na takie rozwiązanie jak bezpośrednia dogrywka? Zasady byłyby mniej więcej takie:
      * Osoby z taką samą ilością punktów wybierają 3 dowolne mecze, z dowolnych lig na świecie, czy też mecze reprezentacji (również mecze towarzyskie). Pierwsza z osób obstawia 3 swoje mecze oraz 3 spotkania wybrane przez rywala, daje nam to łączną liczbę 6 meczów do typowania. Identycznie robi drugi zawodnik, czyli typuje 3 wybrane swoje i 3 przeciwnika. Osoba, która zdobędzie więcej pkt - wygrywa.

      Oczywiście dotyczy to jedynie tych, którzy w końcowej klasyfikacji zajmą miejsce od 1 do 3. Co o tym myślicie, dobry pomysł czy raczej zbędny i zostawiamy tak jak było?
    • Mi się udało przyśpieszyć na koniec, zakładałem miejsce w 10 i to raczej siądzie, szczyt marzeń to pierwsza piątka, raczej małe szanse mam... Szkoda mi tych 14 meczów co straciłem we wrześniu jak byłem w Chorwacji, ale tam naprawdę nigdzie wifi nie znalazłem :D

      Ja myślę, że jak jest to jest dobrze :P Jedna osoba się fatyguje, daje mecze, jest ok. Większe kombinowania mogłyby problemy sprawiać. Ale jak coś - dostosuje się, cieszę się, że udało mi się całą edycję przetypować i nie zapomnieć o typerze :D
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      @lipa55 - Jeszcze wszystko jest możliwe :)

      Dzisiaj wpadłem również na taki pomysł. Jest duża możliwość, że 1 czy 3 miejsce będzie należało do dwóch/lub więcej osób. Co byście powiedzieli na takie rozwiązanie jak bezpośrednia dogrywka? Zasady byłyby mniej więcej takie:
      * Osoby z taką samą ilością punktów wybierają 3 dowolne mecze, z dowolnych lig na świecie, czy też mecze reprezentacji (również mecze towarzyskie). Pierwsza z osób obstawia 3 swoje mecze oraz 3 spotkania wybrane przez rywala, daje nam to łączną liczbę 6 meczów do typowania. Identycznie robi drugi zawodnik, czyli typuje 3 wybrane swoje i 3 przeciwnika. Osoba, która zdobędzie więcej pkt - wygrywa.

      Oczywiście dotyczy to jedynie tych, którzy w końcowej klasyfikacji zajmą miejsce od 1 do 3. Co o tym myślicie, dobry pomysł czy raczej zbędny i zostawiamy tak jak było?


      Pomysł i dobry
      ale myśle, że nie ma co kombinować i zostawić tak jak było

      36ST-44920,7%
      Pożegnanie u49
    • 5 edycja ligi typerów dobiegła końca :)

      Udało mi się trzeci raz z rzędu zdobyć tytuł, z czego jestem bardzo zadowolony. Gratuluję również pozostałym uczestnikom zabawy, stawka była naprawdę wyrównana. Mam nadzieję, że wszyscy lub chociaż większość jest zadowolona nie tylko z wyników, ale również z prowadzenia tematu. Jeśli nie macie nic przeciwko, mogą w następnym sezonie również poprowadzić 6 edycję ;)

      Pozdrawiam

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • Odwaliłeś kawał dobrej roboty- za to dziękujemy! Mnie osobiście by się nie chciało liczyć tego wszystkiego więc tym większe słowa uznania. A tak przy okazji gratuluję zwycięstwa ;)

      ps może w następnej edycji będę miał więcej weny i lepsze wyniki XD
      Mes que un club




      This... is... Jackass!! :E
    • Gratuluje zwycięstwa Zaborca- i w podliczaniu, typowaniu i ostatecznym tryumfie się świetnie spisałeś i wielkie słowa uznania za nos do tych wyników;)
      A w przyszłym sezonie spróbuje namieszać jak dalej edycja będzie w podobny sposób kontynuowana;P
      Gratuluje wszystkim finalnych wyników i powodzenia w następnym sezonie;)
    • Dzięki za kawał dobrej, fachowej roboty forumowej,Zaborco!
      Kolejny raz mogliśmy się bawić w typowanie wyników w świetnie prowadzonej lidze typerów.
      Gratuluję zasłużonego zwycięstwa i wszystkim nam życzę równie dobrej zabawy w następnej edycji!
      Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


      "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
      Marek Edelman

    • Gratulacje za zwycięstwo i wytrwałość w podliczaniu. Dzięki dla prowadzącego i wszystkich za wspólną grę. Miło widzieć, że temat się utrzymuje. Wciąż wygląda bardzo podobnie do tego co ja założyłem i nawet zasady te same się ostały. :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dark Wolf ().

    • Świetna robota ! Dzięki za poprowadzenie i kolejny sezon udanej zabawy ! :) I gratulacje kolejnego zwycięstwa !

      Życiowy sukces w tej edycji bo do top 5 wbitka :d I ilość kolejek wygranych na pierwszym z Gootkiem :D Ciężko będzie w następnej edycji, ale trzeba będzie walczyć :D

      Do zobaczenia wszystkim w następnym sezonie ]:-D
    • Tak od siebie, na nowy sezon...

      Wydaje mi się, że ten zakaz kopiowania typów jest bezsensowny. Rozumiem, że został wprowadzony dlatego, bo jakaś tam jedna osoba sobie kopiowała od kogoś wyniki... No ale co w tym złego w sumie?

      Rozumiem, że od tego sezonu prowadzący będzie sprawdzał wszystkie typy ze sobą czy nie nastąpiło 'kopiowanie'? Czyli dajmy na to - typuje 20 osób, prowadzący sprawdza 190 możliwych par i liczy czy nastąpiło gdzieś przekopiowanie tych 80%?
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):


      Rozumiem, że od tego sezonu prowadzący będzie sprawdzał wszystkie typy ze sobą czy nie nastąpiło 'kopiowanie'? Czyli dajmy na to - typuje 20 osób, prowadzący sprawdza 190 możliwych par i liczy czy nastąpiło gdzieś przekopiowanie tych 80%?



      Tak naprawdę było to już wprowadzone w poprzedniej edycji, mniej więcej w połowie z tego co pamiętam. Jedynie nie zostało to odnotowane w regulaminie, teraz zamieściłem, żeby nowe osoby biorące udział w zabawie wiedziały co i jak. Było nawet małe głosowanie w tej sprawie(w dyskusjach o LT) i zdecydowanie wygrał właśnie ten podpunkt o kopiowaniu. A sprawdzanie nie robi problemu, to widać na oko ;)