Liga typerów - dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Bez przesady porównywać Aresnal do City? Arsenal wygrał na wyjeździe 5-0 z Evertonem, drużyną która zajęła przyzwoite miejsce, ma świetnego managera i pomimo braku gwiazd ich zgranie doprowadziło ich do wysokiego miejsca w tabeli.

      City wygrało 2:0 ze słabiutkim Blackburn które na dodatek straciło swojego snajpera (na rzecz City :fgrin:) Roque Santa Cruza. Typowałbym ich na spadek...

      Kto by pomyślał, że Stoke wygra 2:0 ? Z beniaminkiem, ale bez problemów :)

      EDIT:

      Śledziłem wynik do 5:0 a że minuta była późna to tak napisałem ^^

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Yamato Damashi ().

    • mało kto? Wbrew pozorom wiele osób nadal liczy na Kanonierów - to dla nich nie pierwszyzna że bardzo ważni piłkarze opuszczają zespół a w ich miejsce Wenger wkłada jakichś młokosów - mamy to samo co roku.

      EDIT:
      aha, nie zrozumiałem - chodziło Ci o obstawianie w Lidze Typerów, więc powyższe słowa potraktujcie jako ogólną wypowiedź :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez vul6 ().

    • Jeśli miałyby być 2 ligi w jednej kolejce to potrzebny pomocnik ;). Ewentualnie 10 wybranych meczy z 2 lig.
      Szkoda, że wcześniej przed rozpoczęciem typowania nie zaczęła się dyskusja na ten temat. Co do ligi polskiej to przy wyborze lig w 1 edycji było chyba nawet parę głosów przeciw typowaniu naszej ligi.
    • a ja właśnie uważam, że polskiej ligi nie powinno być w ogóle. a już na pewno nie wyobrażam sobie typowania dwóch lig na raz - w tym polskiej za każdym razem.
      1) za dużo roboty
      2) zamieszanie nie potrzebne
      3) typowanie ok. 9 meczy na raz jest w zupełności wystarczające
      4) po co zmieniać coś co do tej pory było bardzo dobrym pomysłem i jakoś do tej pory nikomu nie przeszkadzało
      5) brak jakichkolwiek argumentów przemawiających za tym aby typować po dwie ligi na raz (w tym zawsze polska), co przy jej nieprzewidywalności raczej nic dobrego nie przyniesie.

      powinno zostać tak jak jest :>

      Leon - masz szczęście, że znudziło mi się bycie moderatorem - bo miałbyś już ostrzeżenie za nabijanie postów oO

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tortoise ().

    • Wiekszosc forumowiczow ineresuje sie polska pilka wiec powinna sie ona znalezc w typowaniach. To iz polska liga jest nieprzewidywalna jest wielkim +, tylu punktow sobie nie nabijesz ;] .
    • tortoise napisał(a):



      Leon - masz szczęście, że znudziło mi się bycie moderatorem - bo miałbyś już ostrzeżenie za nabijanie postów oO

      no w koncu bo robie to od roku i jakos nie interweniujecie... :quasi: a Twoje argumenty są z pupy wziete, zrobmy ankiete w temacie i niech ona zadecyduje jak ma byc i tyle
      ad1. Totez jest potrzebny 2-gi opiekun ktory juz sie zgłosił
      ad2. nie wiem gdzie tu widzisz zamieszanie?
      ad3. rozumiem, od 18 meczy juz bolą palce nie? 8-/
      ad4. bylo dobrym, ale czas go ulepszyc
      ad5. jak juz Kadafi powiedzial - ta nieprzewidywalnosc ma dodac smaczku naszym typom, a nie sama monotonnia
      Twoje zdanie - szanujemy ale niech zadecytuje sonda, tyle mego.
    • No niestety wszystkich nie da się zadowolić. Ja np. wolałbym z lig tylko włoską i angielską ;]. Zgadzam się z tortoisem. Niestety pomocnik nigdy nie jest pewny. Może mu się znudzić, może nie mieć czasu. Ja nawet i miesiąc nie mam zamiaru podliczać 2 razy więcej meczy, i wtedy też będzie gadanie, że "ci mieli więcej meczy do typowania przez te X miesięcy". I tak w tym sezonie LT cieszy się większą popularnością i mam więcej do sprawdzania. Liga już ruszyła, a na ustalenie jaka ma być była cała przerwa wakacyjna. Pomocnik i tak by się przydał bez zwiększania liczby meczy :P . A na jakąkolwiek ligę co tydzień się nie zgodzę. Jak już mówiłem Ekstraklasa była najmniej chcianą ligą z tych 4 wybranych. :)

      Pzdr.
    • eh.. i teraz będzie cały czas beznadziejna, najgorsza polska liga, a gdzie miejsce dla najlepszych, angielska, hiszpańska ? ;]

      ed// głosowałem na angielską lige oczywiście..

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      eh.. i teraz będzie cały czas beznadziejna, najgorsza polska liga, a gdzie miejsce dla najlepszych, angielska, hiszpańska ? ;]

      ed// głosowałem na angielską lige oczywiście..
      To glosowanie jest tylko tak dla sprawdzenia, jak autor postapi tego nie wie nikt, ale napewno liga polska bedzie czesciej ^^ chyba :roll: .
    • Ankieta
      Którą ligę najchętniej widziałbyś w Lidze Typerów?



      hhhmmm... Jak to widziałbyś ? Przeciez z tego co się orientuje wszystkie ligi są wprowadzone i mozliwe do wytypowania :) i to od 1 edycji
      Moze lepiej, ktora lige najchetniej typujesz ?
    • NoDaS napisał(a):

      Do 22.08.09 20:45
      AC Siena 1:3 AC Milan
      Do 23.08.09 15:00
      Juventus Torino 2:0 Chievo Verona
      SS Lazio Roma 2:1 Atalanta Bergamasca
      Udinese Calcio 1:2 Parma FC
      AS Livorno Calcio 2:2 Cagliari Calcio
      US Cittta di Palermo 1:2 SSC Napoli
      Catania Calcio 3:2 Sampdoria Genova
      Genoa CFC 1893 1:3 AS Roma
      Internazionale Milano 4:1 AS Bari

      Kolega mnie zniszczył refleksem.


      A tak ogólnie ciekawe gdzie Wolf przepadł. Jutro czy pojutrze grają wszystkie ligi, a tu nowych typów nie ma, nawet zeszły tydzień nie podliczony.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Wali mnie to, czy cie zniszczyłem czy nie. Nie było mnie 2 tygodnie prawie, więc nawet nie sprawdzałem która kolejka tylko szybko obstawiłem.

      Ja nie siedzę na forum 24/7 jak co niektórzy ;)