Liga typerów - dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • =KADAFI= napisał(a):

      Ekstraklasa
      Do 07.08.09 17:45
      MKS Cracovia 0:2 Lechia Gdańsk ( 2:6 nawet sie ciesze, ze nie trafilem :D ) 0 pkt.
      Do 07.08.09 20:00
      KGHM Zagłębie Lubin 1:2 Wisła Kraków ( 1:4 :D ) 0 pkt.
      Nie wiem Kadafi ile masz lat, ale czasami zachowujesz sie naprawde dziecinnie. Zwykla gra w wytypowanie wynikow dla Ciebie jest jeszcze okazja do okazywania swoich sympatii.
    • No to jestem gwiazda wieczoru :lol: .
      Dzisiaj, 19:02
      przez Leon Zawodowiec

      popieram, ze niby wyniki sobie dopisywal, zal..
      Czlowieku wisi mi to co sobie myslisz, a co ja niby bym mial z tego. Moj blad poprostu edytowalem aby w przyszlosci sprawdzic sobie dla samego siebie jak trafialem wyniki.
      Dzisiaj, 20:05

      przez -Maver
      Nie wiem Kadafi ile masz lat, ale czasami zachowujesz sie naprawde
      dziecinnie. Zwykla gra w wytypowanie wynikow dla Ciebie jest jeszcze
      okazja do okazywania swoich sympatii.
      Okazywanie swoich sympatii jest zabronione ? Poczytam regulamin moze rzeczywiscie masz racje hehe. Jak zwykle najwieksi krzykacze to z Lecha sa i nie mowcie, ze sie czepiam. Wyluzujcie moze kiedys zdobedziecie majstra.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez =KADAFI= ().

    • RE: Liga typerów - dyskusje

      Thorgoth napisał(a):

      Zakładam temat, żeby nie zaśmiecać samej ligi.


      Panowie, nie edytujcie postów po zakończeniu meczów!!




      Psujecie całą zabawę w ten sposób! Zawsze potem są podejrzenia, że ktoś sobie poprawił wytypowane wyniki. Po co wywoływać takie kwasy?
      czlowieku wyluzuj wolf uznaj mu 6 pkt nie zlamal zasady nie zmienil zadnego wyniku jakiego mial przed edycja!
      cos sie stalo ze zedytowal?
      podliczyl sobie tylko pkt jestes jakis chory?
      zazdroscisz mu ze zdobyl 6 pkthmm
    • RE: RE: Liga typerów - dyskusje

      Stefanek55 napisał(a):

      Thorgoth napisał(a):

      Zakładam temat, żeby nie zaśmiecać samej ligi.


      Panowie, nie edytujcie postów po zakończeniu meczów!!




      Psujecie całą zabawę w ten sposób! Zawsze potem są podejrzenia, że ktoś sobie poprawił wytypowane wyniki. Po co wywoływać takie kwasy?
      czlowieku wyluzuj wolf uznaj mu 6 pkt nie zlamal zasady nie zmienil zadnego wyniku jakiego mial przed edycja!
      cos sie stalo ze zedytowal?
      podliczyl sobie tylko pkt jestes jakis chory?
      zazdroscisz mu ze zdobyl 6 pkthmm
      sam wyluzuj - zasady jakies musza byc
      jak sie edytuje po czasie to to jest podejrzane i nie bierze sie tego pod uwage
    • Lechia też jakoś na majstra nie idzie :E

      Jest zasada, że się nie edytuje to się tego nie robi. To czy on edytował czy nie wie już tylko on i tak zostanie. Bo przecież skąd my to możemy wiedzieć? Nikt raczej nie sugeruje się cudzymi wynikami.

      A Kadafi, a Ty nie wyskakuj za przeproszeniem z mordą na kogoś innego, bo w tym przypadku tylko Ty zawiniłeś. A Lech Poznań ma z tym mało wspólnego :E
    • RE: RE: Liga typerów - dyskusje

      Stefanek55 napisał(a):


      czlowieku wyluzuj wolf uznaj mu 6 pkt nie zlamal zasady nie zmienil zadnego wyniku jakiego mial przed edycja!

      Mi też wydaje się że nie zmienił, ale to nie o to chodzi.

      Chodzi o zasadę - jak przyjmiemy że wolno edytować i edity będą u powiedzmy 20 graczy, to tak sprawdzisz czy ktoś wyników nie poprawił? Będziesz każdemu screena strzelał przed wynikiem? A potem się znajdzie ktoś ze screenami robionymi w photoshopie, albo jakieś inne kombinacje będą odchodzić, zaczną się kłótnie i będzie syf.


      Chyba lepsza jest prosta zasada - PO meczach postów NIE edytujemy. Nie uważasz?
      zgniły liberał/podły ateista
    • nie wiem, czy wy z każdego tematu musicie zrobić śmietnik?
      po co te obrazy i flame?
      zasada jest prosta:
      generalnie post można zedytowac przed godziną pierwszego meczu do wytypowania.

      czyli np:
      Do 15.08.09 13:45
      Chelsea London Kingston upon Hull City FC
      Do 15.08.09 16:00
      Aston Villa Birmingham Wigan Athletic
      Blackburn Rovers Manchester City FC
      Bolton Wanderers AFC Sunderland
      Portsmouth FC Fulham London
      Stoke City FC Burnley FC
      Wolverhampton Wanderers West Ham United London
      Do 15.08.09 18:30
      Everton Liverpool Arsenal London
      Do 16.08.09 14:30
      Manchester United Birmingham City FC
      Do 16.08.09 17:00
      Tottenham Hotspur London Liverpool FC


      zamieszczę posta dziś... więc mogę go jeszcze zmienić 15.08.2009 przed rozpoczęciem meczu Chelsea z Hull
    • nie ma po co sie sprzeczac, kadafi nie popelni juz takiego bledu a wy wyluzujcie: to jest tylko zabawa ;]
      a skoro taki temat powstal to mozna by poomawiac wyniki meczow pierwszej kolejki ekstraklasy :E
    • Yamato Damashi napisał(a):

      Właśnie.

      Kto się spodziewał wyniku 2:6 :E?
      no takiej porazki Cracovii to sie nie spodziewalem - albo tak wysokiej wygranej Lechii
      Lech tez stosunkowo latwo wygral z Korona - myslalem, ze po wygranej 4-0 z Polonia to beda sie liczyc pilkarze z Kielc w Ekstraklasie
      Polonia tez zaskoczyla w koncowce swojego meczu
      Legia wypadla chyba najslabiej z druzyn z czolowki :E
    • Nastepny mecz Lechia gra z Odra Wodzislaw ale pozniej jest Polonia, Slask, Wisla i Legia - po tych meczach bedzie mozna dopiero ocenic na co stac Lechie w tym sezonie. Co do meczu Lecha z Korona teraz widac jak polska liga jest nierowna i nieobliczalna. W ekstraklasie Wisla, Lech, Legia prezentuja wyrownany poziom przez caly sezon reszta zespolow ma bardzo duze wachania formy dlatego tak ciezko wygrywa sie u bukmacherow obstawiajac polska lige. Tak dla zabawy w ktorej kolejce Jagiellonia przeskoczy Cracovie ? - moj typ w 8 kolejce :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez =KADAFI= ().

    • =KADAFI= napisał(a):

      . Tak dla zabawy w ktorej kolejce Jagiellonia przeskoczy Cracovie ? - moj typ w 8 kolejce :)

      hrhr ja uwazam ze najwczesniej jak to mozliwe... Cracovia prezentuje teraz poziom 1 ligi, dlatego mysle ze spadnie razem z Zaglebiem lub Piastem (jesli ten bedzie nadal przegrywal jak teraz)
    • jagiellonia ma bardzo silna linie pomocy i ataku, jak bedzie grala jak grala to dogoni cracovie jeszcze szybciej. gdyby nie ujemne punkty to miala by szanse nawet na puchary. slabo sezon rozpoczal Belchatow. bardzo slabo. a tacy zawodnicy jak Cetnarski, Ujek, D. Nowak, Costly czy Korzym tez maja potencjal. ogolem w tej kolejce wiele hokejowych wynikow ktorych nikt sie nie spodziewal. zaglebie lubin odbije w gore. porazki, choc wysokie, to z mistrzem i vicemistrzem wiec nie powinny dziwic. jedynie ich rozmiary
    • Zaglebie mysle, ze sie podniesie po tych porazkach - przed sezonem bylem mysli, ze beda oni mogli powalczyc o jakas gorna lokate (5-6 miejsce). Jaga tez mimo ujemnych pkt na dobrej drodze zeby cos zawojowac w Ekstraklasie.
      Cracovia - mimo, ze polubilem ich kibicow to jednak sportowo nie nadaja sie do Ekstraklasy - chyba, ze po zmianie trenera cos sie ruszy...
    • Mam pytanie, bo nie jestem na bieżąco. Za co Jaga dostała punkty minusowe? Brak płynności finansowej? Z Frankowskim na czele mogli walczyć o najwyższe miejsca w lidze. Korona przez degradacją też radziła sobie w Ekstraklasie nieźle więc te 5-0 było swojego rodzaju zdziwieniem.

      Ciekaw jestem jak będzie wyglądać tabela po tej rundzie :)


      EDIT: No tak, w polskiej lidze odpowiedź mogła być tylko jedna :E

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Yamato Damashi ().

    • ee no to się może zastanówcie o czym ma być temat.
      chcecie podyskutować ogólnie o meczach danych kolejek - to może załóżcie tematy do poszczególnych lig jak było to co roku i tam prowadźcie dyskusje - dwa takie tematy już są.
      ten temat jak tytuł wskazuje to chyba się do czego innego nadaje oO
    • czemu nie? warto by sie na tym zastanowic. moim zdaniem warto by tez dodac niemiecka Bundeslige ktora na pewno jest silniejsza od ligi wloskiej, a juz na pewno bardziej emocjonujaca
    • I zarówno przewidywalna :)

      Jeśli jakiś klub niemiecki jest na fali na początku sezonu to tak będzie do końca. Przykład Wolfsburg lub Hoffenhaim (dobrze napisane?). Ile to meczy Wolfsburg wygrał w poprzednim sezonie 3-1 lub 4-1? Sporo. Włoska jest zacięta, przeciętne Udinese stanowi przeciwnika równego Interowi. Zawsze można jechać po kolei, chyba że dla autora to problem żeby Bundeslige raz na 4 koleji dodać jako dodatek.

      Co do polskiej ligi. Kurde, jeśli chodzi o polski football to mi raczej kiepsko idzie, wolałbym jakiś system bardziej złożony.
      Np. 1 kolejka Premier Ship + Ekstraklasa, 2 kolejka La Liga + Serie A, 3 kolejka Bundesliga + Ekstraklasa

      Tym sposobem polskiej ligi będzie więcej, a i niezbyt często (brzmi dziwnie, będzie sprawdzać się dobrze :))

      EDIT:

      Dobra niech Wam będzie ta Ekstraklasa co kolejkę. Pytanie. Mecze pucharowe jak UEFA czy LM będą liczone jako liga zagraniczna tak?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Yamato Damashi ().

    • a ja jestem za tym by pl liga byla w kazdej kolejce, z tego wzgledu ze jestesmy polakami, i jakzdy kibicuje jakies polskiej druzynie, plus tak jak wspomnialem jakas liga europejska, no i oczywiscie europejskie puchary
    • wiec jedna osoba moglaby liczyc ekstraklase a wolf ligi zagraniczne i puchary.
      jesli nie byloby chetnych to nawet ja moge to zrobic, mam duzo czasu i checi a interesuje sie polska ekstraklasa

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Tuncay ().

    • Co do spotkan w lidze angielskiej: Arsenal pokazal klase Arsen Wenger naprawde ma zdolna mlodziez. Man City tez pokazalo, ze bedzie sie liczyc w tym sezonie Adebayor juz pokazal na co go stac.