Lwiczka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Charlian napisał(a):

    Jak na chwile obecna dalem 5 ;)
    moze o Tobie myslalem :XP:

    a teraz pytanka:

    Jadasz ogorki kiszone? najlepsza przystawka to musztarda :D Jadam ogórki , zaś musztarda nie do wszystkiego pasuje

    Czy powinnismy starac sie o wzgledy osoby ktora nie okazuje nam zainteresowania? Czasami warto się starać.

    Wolisz jak jest goraco czy zimno? I tak źle i tak nie dobrze .Chyba z dwojga złego wybiorę zimno.
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Charlian napisał(a):

    Lubisz kolor pomaranczowy? Kolor zachodzącego słońca , kolor słoneczników i mandarynek.Jak można nie lubić tego koloru ?

    Lody truskawkowe czy czekoladowe? truskawkowe z dużymi truskawkami i polane czekoladą ^^

    Bylas w kosciele? Taaaa
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Charlian napisał(a):

    Kiedy trabant osiaga maksymalna predkosc? Gdy go holują

    Kto kim jest? Czterech w pokoju a jeden pracuje? Trzech urzędników pije kawę , a wentylator pracuje.

    Co robi gornik po smierci? Ma 3 dni wolnego , a później znowu pod ziemię


    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Czy ludzie moga sie kochac tak samo mocno przez cale zycie jak na poczatku?

    Co robisz, o czym myslisz jak jestes w sklepie a do kasy dluga kolejka?

    Ile masz wzrostu? Chcialabys byc wyzsza czy nizsza? ja mam 188 cm ;)
  • Charlian napisał(a):

    Czy ludzie moga sie kochac tak samo mocno przez cale zycie jak na poczatku? Nic nie jest takie samo jak na początku.Jedna miłość znika , inna rozkwita

    Co robisz, o czym myslisz jak jestes w sklepie a do kasy dluga kolejka? Lepiej abyś nie wiedział :P

    Ile masz wzrostu? Chcialabys byc wyzsza czy nizsza? ja mam 188 cm ;) Mój wzrost mi odpowiada .Wyprzedzę tez twoje pytanie o wagę ;) 164/58
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Lwica napisał(a):

    Ile masz wzrostu? Chcialabys byc wyzsza czy nizsza? ja mam 188 cm ;) Mój wzrost mi odpowiada .Wyprzedzę tez twoje pytanie o wagę ;) 164/58
    to jestes drobniutka, taki szkrabek ;) ja 80 kg (wiem, ze za malo :XP: )
    Pierwsza strona na jaka zagladasz po wejsciu do internetu?

    Spiewasz pod prysznicem?

    Co bys zrobila widzac lezacego, nieprzytomnego faceta na ziemi?
  • Charlian napisał(a):

    Lwica napisał(a):

    Ile masz wzrostu? Chcialabys byc wyzsza czy nizsza? ja mam 188 cm ;) Mój wzrost mi odpowiada .Wyprzedzę tez twoje pytanie o wagę ;) 164/58
    to jestes drobniutka, taki szkrabek ;) ja 80 kg (wiem, ze za malo :XP: )
    Pierwsza strona na jaka zagladasz po wejsciu do internetu? Zależy od dnia , ale najczęściej sprawdzam pocztę.

    Spiewasz pod prysznicem? Tylko jak mam dobry humor.

    Co bys zrobila widzac lezacego, nieprzytomnego faceta na ziemi? Nie wiem.
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Hej :)
    Nie bylo mnie w domu

    Myslalas troszke o mnie podczas mojej nieobecnosci?

    Co robilas przez te dni?

    Umowilas sie z facetem na wieczor, ale dostalas propozycje od psiapsiol ze idziecie do kina, co wybierzesz i why:>
  • Charlian napisał(a):

    Hej :) Cześć ;)
    Nie bylo mnie w domu

    Myslalas troszke o mnie podczas mojej nieobecnosci? Trochę się zdziwiłam , że nie spamujesz

    Co robilas przez te dni? Nabierałam sił :)

    Umowilas sie z facetem na wieczor, ale dostalas propozycje od psiapsiol ze idziecie do kina, co wybierzesz i why:> Kino przesunę trochę wcześniej , faceta trochę później i mam jedno i drugie :P
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Lwica napisał(a):

    Charlian napisał(a):

    Myslalas troszke o mnie podczas mojej nieobecnosci? Trochę się zdziwiłam , że nie spamujesz
    nic innego mi tu nie pozostalo jak spamowac :D
    Wchodzisz do siebie do mieszkania, na lozku bomba - wybuch za 10 sekund - co robisz XD

    Jaka umiejetnosc u faceta wg Ciebie jest najbardziej porzadana?

    Co sadzisz o paznokciach pomalowanych na rozowo? Swoje malujesz?
  • Hejka! :*

    Interesujesz się polityką w kraju? Jaką opcję polityczną uważasz za sobie bliską?
    Czego z brytyjskiego żarcia najbardziej nie lubisz, a co wręcz przeciwnie?
    W listopadzie będę przelotem (dosłownie:D) w Londinium. Co Ty na ciderka?

    Buziaki!:*
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Charlian napisał(a):

    Lwica napisał(a):

    Charlian napisał(a):

    Myslalas troszke o mnie podczas mojej nieobecnosci? Trochę się zdziwiłam , że nie spamujesz
    nic innego mi tu nie pozostalo jak spamowac :D
    Wchodzisz do siebie do mieszkania, na lozku bomba - wybuch za 10 sekund - co robisz XD
    Idę po piwo albo szampana :P

    Jaka umiejetnosc u faceta wg Ciebie jest najbardziej porzadana?
    Nie wiem

    Co sadzisz o paznokciach pomalowanych na rozowo? Swoje malujesz?
    Wolę paznokcie różowe , niż z resztkami starego lakieru ( już takie widywałam ).Kolor zaś każdy wybiera jaki lubi.


    Leniwy napisał(a):

    Hejka! :* Cześć :fkiss:

    Interesujesz się polityką w kraju? Jaką opcję polityczną uważasz za sobie bliską? Nie lubię żadnej polityki
    Czego z brytyjskiego żarcia najbardziej nie lubisz, a co wręcz przeciwnie? Żarcie angielskie jest beee -_-
    W listopadzie będę przelotem (dosłownie:D) w Londinium. Co Ty na ciderka? Jak tylko będę w tym czasie w Londynkowie to ciderka z Tobą chętnie wypiję :fsmile:

    Buziaki!:*
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Charlian napisał(a):

    Pijasz kawe z mlekiem czy bez?
    Tylko kawę rozpuszczalna piję z mlekiem

    Jakie masz wyksztalcenie?
    Brak wykształcenia , edukację skończyłam na przedszkolu

    W UK tez taka zima jak w Polsce czy lagodniejsza?
    Nie wiem jaka jest zima w UK , ale w Londynkowie brak tej pory roku .Ostatnio coś się jednak zmieniło - była zima i trwała aż 3 dni.
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Mirela86 napisał(a):

    CZesc Lwica :* Cześć Mirelka :fkiss:
    jak tam na nowych uniwersach? Może być.... -_-
    Tęsknisz za u49? Pewnie że tak :fsmile: Pozdrów stałych bywalców irca
    Pozdrowionka :* Pa :fkiss:


    Charlian napisał(a):

    Boisz sie pajakow? Nie lubię ich , ale raczej sie nie boję

    Wyznajesz facetowi milosc. On odpowiada "aha", a Ty?
    Ale wymyśliłeś pytanie :fsmile: .Nie jestem idiotką , aby po takiej odpowiedzi rzucić się facetowi na szyję.

    Lubisz banany? Lubię
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Charlian napisał(a):

    Zdarzylo Ci sie zakochac w slawnej osobie? Nie

    Co poprawia Ci humor? Muzyka

    Idziemy na randke :> ;) Hmmmm..... to pytanie , czy propozycja ? ;)
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Charlian napisał(a):

    Lwica napisał(a):

    Charlian napisał(a):

    Idziemy na randke :> ;) Hmmmm..... to pytanie , czy propozycja ? ;) pytanio - propozycja ^^ Muszę się baaaaaardzo mocno nad tym zastanowić
    Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz XD Nie wiem jeszcze , nie myślałam o tym

    Mozna kogos kochac i jednoczesnie nienawidzic? Ja mogę

    Mieszkasz w domu czy w bloku? W domu
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lwica ().

  • Charlian napisał(a):

    Dlaczego nie masz sygnatury? Ponieważ nie wiem jaka chce mieć sygnaturę ?(

    Sposob na jesienna chandre? Spacer i muzyka są dobre na wszystko .

    Jakiego koloru masz sciany w pokoju? Jaki jest dominujacy? Kremowe .Niestety to minus wynajmowanych mieszkań
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lwica ().

  • Witam! :*

    Czy była jakaś scena w Elfen Lied która Cię wzruszyła? A jeśli tak to jaka? (bo na ircu mi nie odpisałaś:P)

    Lubisz przysłowia ludowe?

    Twoje ulubione śniadanie to...

    Buziaki! :*
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Charlian napisał(a):

    Madrosc czy inteligencja? jedno i drugie

    Pocalunek = Zwiazek? Nie zgadzam sie z ta równością

    Chcesz kupic plyte ulubioonego artysty muz. a plyty nie ma - co robisz? Szukam aż znajduję


    Leniwy napisał(a):

    Witam! :* Cześć :fkiss:

    Czy była jakaś scena w Elfen Lied która Cię wzruszyła? A jeśli tak to jaka? (bo na ircu mi nie odpisałaś:P) Całe anime takie było : smutne i ładne.Do tego ta muzyka....

    Lubisz przysłowia ludowe? Nie wiem czy lubię , czasami je cytuję.

    Twoje ulubione śniadanie to... kawa z mlekiem .Jak muszę coś więcej to tost z serem

    Buziaki! :*
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Witam.
    Na początek zestaw pytań standardowych, później będę dopytywał...
    Tylko gdzie ja je posiałem...
    Aaaa, już są :>

    1.Uprawiasz sport? Jaki? Amatorsko czy zawodowo?
    2.Grasz jeszcze w OGame? Na jakich uni? Ile miałaś ptk.?
    3.Jesteś trollem?
    4.Czego słuchasz?
    5.Przynależysz do jakiejś subkultury?
    6.Po co komu komputer? Dlaczego nie mieszkasz w jaskini?
    7.Czytasz/piszesz wiersze?
    8.Ukradłaś coś kiedyś?
    9.Jaka jest różnica między alpinistą a psem?
    10. Coś o sobie:
    Kolor włosów:
    Kolor oczu:
    Obecny wzrost:
    Wada wzroku:
    Znak zodiaku:
    Obecny wiek:
    Rodzeństwo/Wiek rodzeństwa:
    Miejsce zamieszkania:
    Tatuaże/piercing:
    11.Co myślisz o punku (muzyce) i co myślisz o punkach (subkulturze)?
    12. Słyszałeś kiedyś hasło "Oi!"(wiesz co znaczy)?


    Jak się podobały pytania? :>
    Odkurzyłem je wreszcie.
  • Rettior napisał(a):

    Witam. Witam :fsmile:
    Na początek zestaw pytań standardowych, później będę dopytywał...
    Tylko gdzie ja je posiałem...
    Aaaa, już są :>

    1.Uprawiasz sport? Jaki? Amatorsko czy zawodowo? Gotowanie , sprzątanie , pranie ..... chyba do sportu się nie zalicza , jednak chód na przystanek autobusowy , ewentualnie bieg - to już chyba się nadaje :P
    2.Grasz jeszcze w OGame? Na jakich uni? Ile miałaś ptk.? Gram jeszcze czasami ( jeżeli można to nazwac gra ]:-D ).Najczęściej na u46 ( ponad 3kk pkt).Jak mam chęci to na u22 , u10 , u1 lub Andromedzie
    3.Jesteś trollem? Nie
    4.Czego słuchasz? Zależy na co w danej chwili mam ochotę
    5.Przynależysz do jakiejś subkultury? Nie
    6.Po co komu komputer? Dlaczego nie mieszkasz w jaskini? Jak Ty zamieszkasz w jaskini , przestaniesz kupować w sklepach , wyrzucisz wszystkie zdobycze techniki , przeżyjesz tak przez najbliższy rok , to pójdę w Twoje ślady ;] A komputer nie jest mi potrzebny - wolę laptopa
    7.Czytasz/piszesz wiersze? Za wierszami nie przepadałam , czasami je czytam , jednak nie piszę
    8.Ukradłaś coś kiedyś? nigdy , chyba ze komuś serce
    9.Jaka jest różnica między alpinistą a psem? tego nie wiem
    10. Coś o sobie: Chyba to już było
    Kolor włosów: już nie pamiętam , ale jakieś ciemnawe były , jednak nie czarne
    Kolor oczu: szaro- niebieskie albo niebiesko - szare
    Obecny wzrost: 164 ( w szpilkach trochę więcej :P )
    Wada wzroku: tak
    Znak zodiaku: Lew
    Obecny wiek: o rok więcej niż wtedy gdy zostałam GO
    Rodzeństwo/Wiek rodzeństwa: jest , siostra , młodsza ( wieku nie podam , bo mnie do tego nie upoważniła )
    Miejsce zamieszkania: Ziemia , dokładniej Londynkowo XD
    Tatuaże/piercing: Jeszcze nie zwariowałam ( wystarczy że jestem szalona )
    11.Co myślisz o punku (muzyce) i co myślisz o punkach (subkulturze)? Nie lubie
    12. Słyszałeś kiedyś hasło "Oi!"(wiesz co znaczy)? Nie i nie wiem


    Nie rozumie do czego potrzebny jest wszystkim mój wygląd , wiek , charakter , dzieci .... Jest tyle innych pytań. -_-


    Jak się podobały pytania? :>
    Odkurzyłem je wreszcie.

    Pytania moga być , proszę teraz o nagrodę ^^

    Proszę o zamknięcie ( na pewien czas ) tego tematu
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Lwica ().