Lwiczka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Czy lubisz natrętów, co zamiast mówić wprost owijają wszystko w bawełnę??
    Jesteś mężatką, narzeczoną, czy singielką??
    Spotkanie przy piwku cały czas aktualne??

    Pozdrawiam...
    Nie owijający w bawełnę
    Kopi...
  • Charlian napisał(a):

    Najlepszy sposob na wyznanie milosci :> Osobiście nie znam uniwersalnego sposobu.

    Jak sie odstresujesz? Długi spacer , albo bieg , czasami kąpiel . :)

    Jak dlugo wytrzymasz bez znajomych na ktorych Ci zalezy? Chciałabym widzieć ich jak najczęściej .


    Infamous napisał(a):

    Czy lubisz natrętów, co zamiast mówić wprost owijają wszystko w bawełnę?? Na dłuższą metę męczą mnie tacy ludzie , nie lubię wszystkiego się domyślać.
    Jesteś mężatką, narzeczoną, czy singielką?? Sorki Kopi , ale na to pytanie nie chciałabym odpowiadać w tym miejscu.
    Spotkanie przy piwku cały czas aktualne?? Jak najbardziej tak ^^

    Pozdrawiam...
    Nie owijający w bawełnę
    Kopi...
    Też Cię pozdrawiam
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Hej Tygrysku. :> No ok, Lwiczku. :P

    Mój pierwszy post w tym temacie więc wybacz moją niewiedzę. :|

    1. Ulubiony kolor?

    1a. A dlaczego ten?

    2. Ulubiony film, książka, gra.

    3. Stan cywilny:

    4. Polska, USA, Kanada, Japonia czy może Włochy?

    5. Język rosyjski, angielski, polski, japoński, włoski?


    Miłego dnia. :*
  • Dav napisał(a):

    Hej Tygrysku. :> No ok, Lwiczku. :P cześć :) Panterką już przez moment byłam , Tygryskiem jeszcze nie ;)

    Mój pierwszy post w tym temacie więc wybacz moją niewiedzę. :| Tym razem przymknę oko na niewiedzę :P

    1. Ulubiony kolor? To już było , ale wyjątkowo powtórzę : różowy.Choć czasami zmienia mi się upodobanie.

    1a. A dlaczego ten? Bo mam taki kaprys.

    2. Ulubiony film, książka, gra. Znowu nieuważnie czytałeś Więc kolejno : Uwierz w ducha ; czytam co mi wpadnie w ręce ( za wyjątkiem książki telefonicznej , książka kucharska tylko czasami ) ; planszowa - eurobiznes ( czy jak to zwał :P ) , karciana - tysiąc ,

    3. Stan cywilny: Patrz post wyżej , nie chce mi się powtarzać. :| Mam nadzieje ze szybko się zmieni

    4. Polska, USA, Kanada, Japonia czy może Włochy? Hmmmm , nie rozumie , więc wybieram Polska

    5. Język rosyjski, angielski, polski, japoński, włoski? Od urodzenia uczyłam się polskiego , więc ten wybiorę


    Miłego dnia. :* bye :*
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Lwica ().

  • Charlian napisał(a):

    Czesc ;) Hi :*
    Czesto masz tak, ze kladziesz cos na widoku a potem caly dzien tego szukasz? Czasami tak bywa. :P

    Do czego bys sie posunela dla swojego faceta A muszę się do czegoś posuwać ???

    Czesto przeklinasz? Na IRC , gg , w mailu - nigdy , zaś w realu jak mocno się zdenerwuję czymś to zdarza się .
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Charlian napisał(a):

    Lwica napisał(a):

    Charlian napisał(a):

    Do czego bys sie posunela dla swojego faceta A muszę się do czegoś posuwać ???
    nie musisz :) Fajnie że się ze mną zgadzasz :P
    Dzwoni ktos do Ciebie o 4 rano i pyta co robisz XD Co Ty na to? Nie odbieram telefonów w środku nocy ( chyba że ich oczekuje).

    Gdybys byla tuz przed smiercia i miala jedno zyczenie to jakie? Chcę żyć długo i szczęśliwie :fsmile:
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Charlian napisał(a):

    W jakim miesiacu kosimy siano? Ja siana raczej bym nie kosiła , ale jak lubisz i musisz to sam wybierz sobie miesiąc :lol:

    Ktory miesiac ma 28 dni? Luty ( jednak nie zawsze ) ^^

    Na dachu jest 10 golebi, jednego zastrzelono - ile zostalo? Zero :P Reszta odfrunęła


    Fajne zagadki , teraz coś trudniejszego proszę ;)
    Pozdrawiam
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Lwica napisał(a):

    Charlian napisał(a):

    W jakim miesiacu kosimy siano? Ja siana raczej bym nie kosiła , ale jak lubisz i musisz to sam wybierz sobie miesiąc :lol: siana sie nie kosi tylko trawe :P

    Ktory miesiac ma 28 dni? Luty ( jednak nie zawsze ) ^^ niee, bo 28 dni to ma kazdy miesiac :D

    Na dachu jest 10 golebi, jednego zastrzelono - ile zostalo? Zero :P Reszta odfrunęła jeden zostal ten postrzelony ;)


    Fajne zagadki , teraz coś trudniejszego proszę ;)
    Pozdrawiam
    Jestes pilotem samolotu, samolot leci do Warszawy
    i wysiada 10 osob, a wsiada 40 osob, nastepnie leci do Londynu i wsiada
    100 osob, a wysiada 1 osoba, pozniej leci do Nowego Jorku i wysiada 5
    osob, a wsiada 20 osob.



    Ile lat ma pilot?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Charlian ().

  • Witam! :*

    Ulubiona pora roku?
    Wolała byś mieć córeczkę czy synka?
    Kiedy zapominam wziąć czegoś ważnego z domu a już jestem w drodze do pracy to....

    Buziaki! :*
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Charlian napisał(a):

    Lwica napisał(a):

    Charlian napisał(a):

    W jakim miesiacu kosimy siano? Ja siana raczej bym nie kosiła , ale jak lubisz i musisz to sam wybierz sobie miesiąc :lol: siana sie nie kosi tylko trawe :P

    Ktory miesiac ma 28 dni? Luty ( jednak nie zawsze ) ^^ niee, bo 28 dni to ma kazdy miesiac :D

    Na dachu jest 10 golebi, jednego zastrzelono - ile zostalo? Zero :P Reszta odfrunęła jeden zostal ten postrzelony ;) Nie zgadzam się , wg mnie ten postrzelony spadł z dachu :P


    Fajne zagadki , teraz coś trudniejszego proszę ;)
    Pozdrawiam
    Jestes pilotem samolotu, samolot leci do Warszawy
    i wysiada 10 osob, a wsiada 40 osob, nastepnie leci do Londynu i wsiada
    100 osob, a wysiada 1 osoba, pozniej leci do Nowego Jorku i wysiada 5
    osob, a wsiada 20 osob.



    Ile lat ma pilot?

    pilot był pełnoletni ( patrz mój pierwszy post ;) )


    Leniwy napisał(a):

    Witam! :* Cześć :)

    Ulubiona pora roku? Wszystkie pory roku są piękne i niepowtarzalne.Nie potrafię zdecydować się na jedną ulubioną porę roku
    Wolała byś mieć córeczkę czy synka? Parkę.
    Kiedy zapominam wziąć czegoś ważnego z domu a już jestem w drodze do pracy to....nie wracam , chyba że mam kilka kroków do domu.

    Buziaki! :* Całusek :*


    Dav napisał(a):

    Hej marudko :* Cześć kolekcjonerze ;)

    Jak tam dzionek mija? :> Wczorajszy jakoś minął , a dzisiejszy to dopiero się przekonam.

    Podoba się w GFSie? :D Posiedzę tam dłużej to będę wiedziała
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Lwica napisał(a):

    Charlian napisał(a):

    Lwica napisał(a):

    Charlian napisał(a):

    W jakim miesiacu kosimy siano? Ja siana raczej bym nie kosiła , ale jak lubisz i musisz to sam wybierz sobie miesiąc :lol: siana sie nie kosi tylko trawe :P

    Ktory miesiac ma 28 dni? Luty ( jednak nie zawsze ) ^^ niee, bo 28 dni to ma kazdy miesiac :D

    Na dachu jest 10 golebi, jednego zastrzelono - ile zostalo? Zero :P Reszta odfrunęła jeden zostal ten postrzelony ;) Nie zgadzam się , wg mnie ten postrzelony spadł z dachu :P


    Fajne zagadki , teraz coś trudniejszego proszę ;)
    Pozdrawiam
    Jestes pilotem samolotu, samolot leci do Warszawy
    i wysiada 10 osob, a wsiada 40 osob, nastepnie leci do Londynu i wsiada
    100 osob, a wysiada 1 osoba, pozniej leci do Nowego Jorku i wysiada 5
    osob, a wsiada 20 osob.



    Ile lat ma pilot?

    pilot był pełnoletni ( patrz mój pierwszy post ;) ) ha, nie o to chodzi :) przeczytaj 3 pierwsze wyrazy :P
  • Charlian napisał(a):

    Lwica napisał(a):

    Charlian napisał(a):

    Lwica napisał(a):

    Charlian napisał(a):

    W jakim miesiacu kosimy siano? Ja siana raczej bym nie kosiła , ale jak lubisz i musisz to sam wybierz sobie miesiąc :lol: siana sie nie kosi tylko trawe :P

    Ktory miesiac ma 28 dni? Luty ( jednak nie zawsze ) ^^ niee, bo 28 dni to ma kazdy miesiac :D

    Na dachu jest 10 golebi, jednego zastrzelono - ile zostalo? Zero :P Reszta odfrunęła jeden zostal ten postrzelony ;) Nie zgadzam się , wg mnie ten postrzelony spadł z dachu :P


    Fajne zagadki , teraz coś trudniejszego proszę ;)
    Pozdrawiam
    Jestes pilotem samolotu, samolot leci do Warszawy
    i wysiada 10 osob, a wsiada 40 osob, nastepnie leci do Londynu i wsiada
    100 osob, a wysiada 1 osoba, pozniej leci do Nowego Jorku i wysiada 5
    osob, a wsiada 20 osob.



    Ile lat ma pilot?

    pilot był pełnoletni ( patrz mój pierwszy post ;) ) ha, nie o to chodzi :) przeczytaj 3 pierwsze wyrazy :P O to chodzi :)
    Przeczytaj dokładnie mój pierwszy post albo tu go skopiuję :

    W skrócie :
    imie : Ewa
    wiek : pełnoletnia


    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Lwica napisał(a):

    Charlian napisał(a):

    Lwica napisał(a):

    Charlian napisał(a):

    Lwica napisał(a):

    Charlian napisał(a):

    W jakim miesiacu kosimy siano? Ja siana raczej bym nie kosiła , ale jak lubisz i musisz to sam wybierz sobie miesiąc :lol: siana sie nie kosi tylko trawe :P

    Ktory miesiac ma 28 dni? Luty ( jednak nie zawsze ) ^^ niee, bo 28 dni to ma kazdy miesiac :D

    Na dachu jest 10 golebi, jednego zastrzelono - ile zostalo? Zero :P Reszta odfrunęła jeden zostal ten postrzelony ;) Nie zgadzam się , wg mnie ten postrzelony spadł z dachu :P


    Fajne zagadki , teraz coś trudniejszego proszę ;)
    Pozdrawiam
    Jestes pilotem samolotu, samolot leci do Warszawy
    i wysiada 10 osob, a wsiada 40 osob, nastepnie leci do Londynu i wsiada
    100 osob, a wysiada 1 osoba, pozniej leci do Nowego Jorku i wysiada 5
    osob, a wsiada 20 osob.



    Ile lat ma pilot?

    pilot był pełnoletni ( patrz mój pierwszy post ;) ) ha, nie o to chodzi :) przeczytaj 3 pierwsze wyrazy :P O to chodzi :)
    Przeczytaj dokładnie mój pierwszy post albo tu go skopiuję :

    W skrócie :
    imie : Ewa
    wiek : pełnoletnia

    Tak dobrze odpowiedzialas ;)
    + dla Ciebie
    ^^
  • Dav napisał(a):

    Hej Panterko. :* Cześć ;)

    Śnieg czy wiatr? Śnieg

    Skóra czy komóra? Chyba jednak komóra

    Fura czy latająca chmura? Fura ?

    Kot czy pies? Kot jest wesoły , pies wierny , więc sama nie wiem co wybrać

    Małpa czy bizon? Chyba małpa

    Żubr czy Lech? Żubr :P


    :)
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Hej :*
    dawno mnie nie bylo bo nieszczesny regulamin mi zabranial :E

    Czego boisz sie najbardziej patrzac w swoja przyszlosc?

    Kogo najbardziej lubisz na #pl.uni56? (oprocz mnie :XP: XD )

    Zamykasz oczy jak sie calujesz ;)
  • Dav napisał(a):

    Hej Koteczku. :* Hejka ;)

    Odzyskałem kompa, zrobić Ci szygnę? :D Nie mam pomysłów na to . Od dłuższego czasu szukam czegoś ciekawego , ale nic mi nie pasuje .

    Miłego tego pochmurnego dnia. ;) U mnie dziś ładne słoneczko :)

    Charlian napisał(a):

    Hej :* Cześć :*
    dawno mnie nie bylo bo nieszczesny regulamin mi zabranial :E Ja nie mam takich zakazów :P

    Czego boisz sie najbardziej patrzac w swoja przyszlosc? Że nie spełnią się moje marzenia :O

    Kogo najbardziej lubisz na #pl.uni56? (oprocz mnie :XP: XD ) Całkiem sympatyczne sa boty :P

    Zamykasz oczy jak sie calujesz ;) tego dowie się tylko mój wybraniec ^^
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lwica ().

  • Nu widzisz, a u mnie jakoś tak szaro, buro i zimno...

    A sygnę Ci chętnie zrobię, ale jak licencję studencką na Photoshopa załatwię. :D Gdzieś w tygodniu. ;)

    Lubisz wiaterek? :P

    Ulubiony ptak? (chodzi mi dosłownie o ptaka) :D

    Ulubiona marka samochodu?

    Palisz?

    Pijesz?
  • Dav napisał(a):

    Nu widzisz, a u mnie jakoś tak szaro, buro i zimno... Widocznie słonko mnie bardziej lubi

    A sygnę Ci chętnie zrobię, ale jak licencję studencką na Photoshopa załatwię. :D Gdzieś w tygodniu. ;) Oki

    Lubisz wiaterek? :P tak

    Ulubiony ptak? (chodzi mi dosłownie o ptaka) :D sokół

    Ulubiona marka samochodu? Trudny wybór , niech będzie Mercedes-Benz , albo BMW , może być też ferrari ( chcesz mi kupić na gwiazdkę ? :P )

    Palisz? Już nie ^^

    Pijesz? Czasami piwo lub wino.


    Charlian napisał(a):

    Jak nazywasz swoje odchody? :D

    Co ma wspolnego ze soba kanal i tramwaj?

    Czym sie rozni dlugopis od trumny?

    Odpowiedź wspólna dla pytań : NIE WIEM ;)
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Lwica napisał(a):

    Trudny wybór , niech będzie Mercedes-Benz , albo BMW , może być też ferrari ( chcesz mi kupić na gwiazdkę ? :P )
    Wybacz, ale planuję sobie grę kupić na gwiazdkę i może funduszy braknąć. Tobie też może kupię grę. Ale wstępną. :P

    Zmykam na meczyk.

    Kto wygra? :> Polska czy Irlandia?
    Wg mnie Polska. Musi... :D

    Ciao :*
  • Dav napisał(a):

    Lwica napisał(a):

    Trudny wybór , niech będzie Mercedes-Benz , albo BMW , może być też ferrari ( chcesz mi kupić na gwiazdkę ? :P )
    Wybacz, ale planuję sobie grę kupić na gwiazdkę i może funduszy braknąć. Tobie też może kupię grę. Ale wstępną. :P Nie chce gry :(

    Zmykam na meczyk. oki

    Kto wygra? :> Polska czy Irlandia?
    Wg mnie Polska. Musi... :D

    Ciao :* Pa :*


    Charlian napisał(a):

    Lwica napisał(a):

    Charlian napisał(a):

    Jak nazywasz swoje odchody? :D

    Co ma wspolnego ze soba kanal i tramwaj? tramwaj jezdzi kanalem czytaj METRO XD

    Czym sie rozni dlugopis od trumny? wkładem =)

    Odpowiedź wspólna dla pytań : NIE WIEM ;)
    Ile mam Ci dac lapek? A ile chcesz dać ?Nie będę się targowała ^^

    Dlaczego jeszcze nie spie? Bo myślisz o mnie ? :P

    Kiedy bawilas sie w piaskownicy? Dawno chyba
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lwica ().

  • Jak na chwile obecna dalem 5 ;)
    moze o Tobie myslalem :XP:

    a teraz pytanka:

    Jadasz ogorki kiszone? najlepsza przystawka to musztarda :D

    Czy powinnismy starac sie o wzgledy osoby ktora nie okazuje nam zainteresowania?

    Wolisz jak jest goraco czy zimno?