Lwiczka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Charlian napisał(a):

    Lwica napisał(a):

    Charlian napisał(a):

    dlaczego odpisujesz na rozowo? Zepsuły mi się różowe okulary , a wszystko staram się widzieć w tym kolorze.Dziś jednak zmienię kolor myslalem ze widzisz swiat na rozowo ;) Pozory mylą :P
    Jestes punktualna? Staram się taka być i od innych też tego oczekuję .

    Czy kiedykolwiek kochalas kogos u kogo nie mialas zadnych szans? Tak , ale i tak nie ujawnię kogo , więc nie pytaj :) Jednak kto powiedział , że nie ma się żadnych szans. :P
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Ulubiony sport?

    Czy google posiada całą ludzką wiedzę?

    Kazdy w zyciu ma swojego kroliczka, musimy go gonic, ale nie wolno go zlapac. Czym jest Twoj ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Charlian ().

  • Charlian napisał(a):

    Ulubiony sport? Hmmm.Chyba zrobiłam się za leniwa na sport. :fsad:

    Czy google posiada całą ludzką wiedzę? Spytaj sie twórców google ;P

    Kazdy w zyciu ma swojego kroliczka, musimy go gonic, ale nie wolno go zlapac. Czym jest Twoj ;) Chyba króliczek zgubił się , albo pomylił adresy.
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lwica ().

  • Charlian napisał(a):

    Czym sie rozni wegiel kamienny od kamienia wegielnego? Między nimi jest bardzo duża różnica XD

    Jak nazywa sie zona Herkulesa? Niedługo przypomnę sobie cała mitologię grecką i rzymską :lol: Chyba Megara

    Idziesz ulica i znajdujesz portfel z duza gotowka, co robisz? Zafunduję sobie najciekawszą i najlepszą wycieczkę , najlepiej kilkumiesięczną ^^
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Charlian napisał(a):

    Masz jakies zwierzatko? Dwa kotki ^^

    Jestes niegrzeczna dziewczynka? ]:-D Czasami jestem grzeczna :P

    Jak chcesz cos powiesic na scianie to kto wbija gwozdzia Sama sobie w tym wypadku poradzę , bo facet w 90% to takie duże dziecko ( są wyjątki :P ) i może sobie paluszek przybić do ściany. :lol:
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Charlian napisał(a):

    Jestes zadowolona ze swojej pracy? Skoro płacą to chyba musze ;)

    aaaaaaaaaaaaaaa mam dzis urodziny :D witam lwa :)
    skonczylem 21 latek :]

    Z okazji urodzin życzę ci
    dystansu do szarej rzeczywistości
    czasu na marzenia
    własnego miejsca na ziemi
    dobrych ludzi dookoła
    kochanych i kochających
    zdrowia i cierpliwości
    aby każdy dzień był niesamowity i wyjątkowy

    pa
    :*
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Dzieki za zyczenia od poczatku mowilem ze ja lew ;)

    Ile tygodniowo wydajesz pieniedzy?

    Czy sentymenty odgrywaja istotna role przy podejmowaniu zyciowych decyzji?

    Jak calowac to...?
  • Charlian napisał(a):

    Dzieki za zyczenia od poczatku mowilem ze ja lew ;)

    Ile tygodniowo wydajesz pieniedzy? Nie prowadzę księgowości :)

    Czy sentymenty odgrywaja istotna role przy podejmowaniu zyciowych decyzji? Chyba tak , ale nie zawsze.

    Jak calowac to...? mmmm ^^ To moja tajemnica :*
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • hej :fkiss:

    Gdybys mogla sie zmienic to kim chciałabys byc ?

    Co Twoim zdaniem najwięcej mówi o człowieku?

    Co jest dla Ciebie celem w życiu?

    pozdrowka
    :fsmile:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • marcik napisał(a):

    hej :fkiss:

    Gdybys mogla sie zmienic to kim chciałabys byc ?Możliwe że cofnęłabym tylko trochę czas i zrobiła małe poprawki w życiu , jednak nie chciałabym się zmieniać. :)

    Co Twoim zdaniem najwięcej mówi o człowieku?Nie mam jednoznacznej odpowiedzi na to.Zwracam uwagę na gesty , oczy , słowa

    Co jest dla Ciebie celem w życiu? Szczęście ^^

    pozdrowka
    :fsmile: papa :*


    Charlian napisał(a):

    Boisz sie czasami ze Twoj sen sie spelni? Nie ,jednak czesto chciałabym aby się spełnił :)

    Jaka jest wg Ciebie najgorsza cecha charakteru i dlaczego? Potrafię wymienić złe cechy charakteru , ale nie mam wybranej tej najgorszej.

    Co najlepiej robisz ustami :D Jem
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lwica ().

  • Charlian napisał(a):

    Jakiego koloru jest Twoja szczoteczka do zebow 8-) biało - różowa :XP:

    Opisz siebie trzema slowami =) uparta , dociekliwa , szalona :)

    Lubisz patrzec w niebo? Lubię , szczególnie jak są chmury
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Siedzisz w autobusie, podchodzi starsza Pani i mowi bys ustapila jej miejsca - co robisz?

    Czy piszac SMSa zwracasz uwage na polskie znaki i interpunkcje?

    Co sadzisz o chlopaku ktory slucha metalu?
  • Charlian napisał(a):

    Siedzisz w autobusie, podchodzi starsza Pani i mowi bys ustapila jej miejsca - co robisz? Staruszka nie musi mi przypominać o sprawie dla mnie oczywistej :)

    Czy piszac SMSa zwracasz uwage na polskie znaki i interpunkcje? Nie , ponieważ nie mam polskich liter

    Co sadzisz o chlopaku ktory slucha metalu? Każdy słucha co lubi , byleby nie zmuszał innych do słuchania jego ulubionej muzyki.
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Charlian napisał(a):

    Grasz na jakims instrumencie"? Kiedyś grałam na pianinie :P .

    Jak spedzasz wolny czas? Wyleguje się i popijam sobie piffffffffffko :piwko:

    Twoj rekord predkosci na rowerze? Z gorki za TIRem tez sie liczy :D Prędkościomierz się zepsuł
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Charlian napisał(a):

    Jak czesto placzesz? Nie wiem.

    Zalujesz czegos w swoim zyciu? Znalazło by się kilka rzeczy

    Czesto miewasz czkawke? Nie pamiętam
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Bryczek ^^ :*

    Ja się przyszedłem upomnieć o fotkę oczek :roll:

    I pytanka mam:
    1. Jak wygląda Twoja wymarzona praca, która dawałaby Ci satysfakcję?
    2. Zdarzało Ci się powiedzieć "nigdy" a później zrobić to?
    3. Którą porę roku lubisz najbardziej i co w niej jest takiego wyjątkowego?

    Buziak :*
  • Charlian napisał(a):

    Jak sobie mnie wyobrazasz :D Nie zastanawiam się jak wyglądasz , bo kiedyś może sam pokażesz swoja podobiznę , charakter zaś może niedługo rozszyfruję

    Lubisz mnie? Lubię.

    Dlaczego? Nie mam powodów aby nie lubić ;)


    procesor87 napisał(a):

    Bryczek ^^ :* Hej :fkiss:

    Ja się przyszedłem upomnieć o fotkę oczek :roll: jeszcze trochę poczekaj , pamiętam :fsmile:
    Możliwe że przylecę na zlot , więc zobaczysz oczka ( tylko muszę pożyczyć odpowiedni strój :P )

    I pytanka mam:
    1. Jak wygląda Twoja wymarzona praca, która dawałaby Ci satysfakcję? Nie mam takiej.
    2. Zdarzało Ci się powiedzieć "nigdy" a później zrobić to? Tak
    3. Którą porę roku lubisz najbardziej i co w niej jest takiego wyjątkowego? Nie potrafię wskazać tej jednej pory roku , bo każda jest dla mnie piękna i niepowtarzalna.
    Buziak :*
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Lwica ().

  • Charlian napisał(a):

    Przepraszam Cie za swojja nieobecnosc :( stesknilas sie Nie zauważyłam , ale wybaczam ;)

    Czy ktos kiedy zabral Ci to o co sie troszczylas i kochalas? Miałam szczęście i nie spotkało mnie nic takiego

    Jestes szczesliwa? Szczęśliwa zawsze - NIE .Szczęśliwa czasami - TAK. Ciężko odpowiedzieć na to pytanie , bo szczęście nie jest stanem , który trwa wiecznie.

    buziak :* papatki :fkiss:
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lwica ().

  • Charlian napisał(a):

    Kaczor Donald czy Myszka Miki? Myszka Miki :)

    Tusz do rzęs czy kredka do oczu :D Tusz do rzęs

    Koza czy krowa 8-) koza


    Prosiłabym abyś nie dawał takich pytań jak teraz , bo nic mi one nie mówią , są dla mnie bezsensowne ( widocznie mam za dużo latek ).Lepiej zrób dzień przerwy w pytaniach niż masz mnie czymś takim katować.Nie odpowiem więcej na coś takiego.
    Pozdrawiam
    :*
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lwica ().