Lwiczka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Boba napisał(a):

    Czy uważasz się za dobrego człowieka? A kto powiedział że jestem dobra ?

    Co myslisz o ideologi buddyjskiej? Nic nie myślę :P


    Leniwy napisał(a):

    Witam! Hejka :*
    Czy seriale telewizyjne doprowadzają Cie do łez? Tak , szczególnie tasiemce .Przy 100 odcinku zaczynają mi kapać łezki , zaś jak dochodzą już do 1000 to zalewam się łzami :O
    Ulubiona postać literacka. Nigdy nad tym nie myślałam
    Dokończ zdanie: Jeśli mam wybierać z dwojga złego to.... wybieram trzecie :P

    Buuuuzi! :*


    Charlian napisał(a):

    ile lat mial najmlodszy facet, ktory zawrocil Ci w glowie :> Wszystko zależy o jaki zawrót głowy chodzi :P
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Nawiązując do wcześniejszego pytania: wolisz doświadczonych facetów, czy "świeże mięso"? :D
    Dlaczego mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus?
    Ulubione dziesięciolecie muzyczne? (muzyka lat 60, 70, 80, 90 itp)
    Buziaki! :*
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Charlian napisał(a):

    Lwica napisał(a):

    Charlian napisał(a):

    ile lat mial najmlodszy facet, ktory zawrocil Ci w glowie :> Wszystko zależy o jaki zawrót głowy chodzi :P taki podbijajacy serce :D
    udalo sie komus Mało precyzyjne pytanie , bo różnie mogę na nie odpowiedzieć :P Niech ci będzie.Najmłodszy to .......chyba to było baaaaaaaardzo dawno temu ( też wtedy byłam najmłodsza ) - miał 17 lat ( albo 16 ).Ale to już historia.


    Leniwy napisał(a):

    Nawiązując do wcześniejszego pytania: wolisz doświadczonych facetów, czy "świeże mięso"? :D Na nauczycielkę nie nadaję się XD
    Dlaczego mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus? Bo na jednej planecie byłoby im za ciasno
    Ulubione dziesięciolecie muzyczne? (muzyka lat 60, 70, 80, 90 itp) Trudna decyzja , zdecyduję się na 30-stolecie ( 60,70,80 )
    Buziaki! :* Buźka :*
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lwica ().

  • Cześć ^^ :*

    Czy jak będziesz w kraju to dasz mi znać i wykręcimy na jakieś piffko lub deserek ? :)

    Gdybyś mogła mieć w domu dowolne zwierzątko, to jaki by to było?

    Czym można Ci zaimponować?

    Buziak :*
  • procesor87 napisał(a):

    Cześć ^^ :* Hejka :*

    Czy jak będziesz w kraju to dasz mi znać i wykręcimy na jakieś piffko lub deserek ? :) Postaram się zadzwonić ( jak dasz numer telefonu ). :)

    Gdybyś mogła mieć w domu dowolne zwierzątko, to jaki by to było? Dużo by chyba tych zwierzątek było ^^ Irbis , lew , tygrys.Fajny byłby tez pyton :P

    Czym można Ci zaimponować? Nie wiem :)

    Buziak :*
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lwica ().

  • Czy zdecydowałabyś się zagrać na którymś z uniwersów od 0 punktów?
    Czy poza OGame pogrywasz jeszcze w inne gry browserowe?
    Czy masz ulubioną grę planszową? Jeśli tak - jaką?
  • Hejka. :*
    Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?
    Ulubione wina?
    Film na którym zawsze płaczesz?
    Całusy! :*
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • David napisał(a):

    Czy zdecydowałabyś się zagrać na którymś z uniwersów od 0 punktów? Gdybym miała więcej wolnego czasu i grałaby na jakiejś uni super ekipa to moge rozpocząć od 0 ;)
    Czy poza OGame pogrywasz jeszcze w inne gry browserowe? Nie
    Czy masz ulubioną grę planszową? Jeśli tak - jaką?Lubię zagrać w Monopoly / Eurobiznes. Miłe , wesołe towarzystwo i mogę zagrać w każdą planszówkę , nawet w chińczyka :P

    Leniwy napisał(a):

    Hejka. :* Hi :*
    Jaka jest Twoja ulubiona potrawa? Ostatnio marzy mi się porcja domowych pierożków z jagodami ( znowu na słodko :P )
    Ulubione wina? Tutaj kupuje czasami Lambrini . Lubię wina półwytrawne , ewentualnie półsłodkie.Nie lubię wermutów.
    Film na którym zawsze płaczesz? np. "Titanic "( zarówno wersja z 1953 roku jak tez 1997 ) ; "Uwierz w ducha "( oryginalny tytuł " Ghost" )
    Całusy! :*

    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lwica ().

  • Charlian napisał(a):

    dlaczego wszystkich calujesz całuję tych których lubię ;)

    Masz 6 jablek, polowe dajesz Ani - ile jablek Ci zostalo? 0 , te które zostały sam zjadłeś :P
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Sok pomarańczowy czy jabłkowy?

    Wierzysz w cuda?

    Co byś zrobiła gdybyś dowiedziała się że za kilka miesięcy umrzesz ?

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Charlian napisał(a):

    a mnie lubisz? Lubię tych , którzy mnie lubią ^^ Więc zadam to samo pytanie Tobie :P

    najcenniejsza rzecz w Twoim pokoju? Nie wiem , nie pamiętam ;)


    Czesiownik napisał(a):

    Sok pomarańczowy czy jabłkowy? jabłkowy ^^

    Wierzysz w cuda? Tak :)

    Co byś zrobiła gdybyś dowiedziała się że za kilka miesięcy umrzesz ? Jeszcze nie wiem , ale na pewno bardzo bym poszalała w tych ostatnich dniach :P i nadal wierzyłabym w cuda .
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Widzę że przybywa Ci fanów. :)
    /me czuje się zazdrosny. ;)

    Kto był/jest Twoim wzorem do naśladowania?
    Wymień 5 rzeczy których byś w życiu nie zrobiła.
    Lubisz bardziej koty, czy psy?

    Całuski! :*
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Charlian napisał(a):

    jak najbardziej :* vice versa :fkiss:

    Dlaczego trudno jest zmyć plamę z ketchupu? Nie wiem , ale dlatego właśnie nie jem ketchupu :)

    Miłego dzionka życzę :* Ja tobie też :papa:


    Leniwy napisał(a):

    Widzę że przybywa Ci fanów. :) Wydaje ci się :rumieniec:
    /me czuje się zazdrosny. ;)

    Kto był/jest Twoim wzorem do naśladowania? Od zawsze moi rodzice. :)
    Wymień 5 rzeczy których byś w życiu nie zrobiła. Nie wsiądę na kolejkę górską , nie skoczę na bandżi , nie zjem ślimaków , małży , krewetek ... - to chyba wszystko
    Lubisz bardziej koty, czy psy? Kiedyś myślałam że psy , obecnie tak samo lubię koty jak psy

    Całuski! :* Buziaki :cmok:
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • /me czuje się jeszcze bardziej zazdrosny. :P

    Nie lubisz owoców morza? Krewetki, małże, ośmiorniczki, homary, kałamarniczki... hmmm, pychota! :) Ale ślimaków lądowych też bym nie tknął. ;)

    Masz lęk wysokości jak mniemam (ja też), jak sobie zatem radzisz w samolocie?

    Czego nie powinno się robić na kacu? :E

    Jakie imiona wymyślałaś swoim pupilom?

    Buziaki! :*
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Charlian napisał(a):

    Pokaz mi jak bardzo :P Kiedyś może pokaże ;)

    Gdybys miala papuge... jakiego zdania bys ja nauczyla mowic najpierw? ;) Uśmiechnij się :)


    Czy wyrabiajac opinie o ludziach - patrzysz na wiek? Nigdy nie oceniałam nikogo na podstawie wieku .


    Leniwy napisał(a):

    /me czuje się jeszcze bardziej zazdrosny. :P Nie oszukuj :P

    Nie lubisz owoców morza? Krewetki, małże, ośmiorniczki, homary, kałamarniczki... hmmm, pychota! :) Ale ślimaków lądowych też bym nie tknął. ;) Nie namówisz mnie na to

    Masz lęk wysokości jak mniemam (ja też), jak sobie zatem radzisz w samolocie?Nie radzę sobie. :P Wszystko jest dobrze jak samolot leci.Najlepiej by było jakby nie startował i nie ladował.Nie zgadzam sie tez na turbulencje.

    Czego nie powinno się robić na kacu? :E Nie miałam kaca to nie wiem :P

    Jakie imiona wymyślałaś swoim pupilom? Abi ,Tiger , Hektor , Bajka ( to były psiaki ) , Zgrywus ( kot).Teraz mam drugiego kociaka ale jeszcze nie zdecydowałam sie na imię . :)

    Buziaki! :* Dobranoc :fkiss:
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Lwiczka zakochałem się /Leniwy jesteś teraz już bardzo zazdrosny ?:D

    wierzysz w cuda a znasz jakies?:)

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Dlaczego najbardziej zawodzimy sie na najblizszych?

    Biegalas kiedys po lakach, trawa po pas, w oddali skaczace zajaczki, zar lecacy z nieba?

    Lubisz chodzic na plaze?

    Fiu Fiu

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Charlian ().

  • Czesiownik!:D Ale na dowcipy Ci sie zbiera. :P

    Jak byłaś mała wolałaś misie czy lalki?

    Ostatnia rzecz przed wyjściem z domu to...

    Herbata z mlekiem czy bez?

    Buziaki! :*
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Czesiownik napisał(a):

    Lwiczka zakochałem się /Leniwy jesteś teraz już bardzo zazdrosny ?:D Każdy w kimś się zakochuje , tylko dlaczego Leniwy ma być zazdrosny ? :)

    wierzysz w cuda a znasz jakies?:) Nawet kilka , np cud ze jeszcze gram w tą grę :P


    Charlian napisał(a):

    Dlaczego najbardziej zawodzimy sie na najblizszych? Może dlatego , ze najbardziej im wierzymy , ufamy ....

    Biegalas kiedys po lakach, trawa po pas, w oddali skaczace zajaczki, zar lecacy z nieba? Niestety nie

    Lubisz chodzic na plaze? Lubię , najchętniej jednak chciałabym mieć swoją plażę , gdzie nie ma hałasu , tłoku ....

    Fiu Fiu


    Leniwy napisał(a):

    Czesiownik!:D Ale na dowcipy Ci sie zbiera. :P

    Jak byłaś mała wolałaś misie czy lalki? Jak już muszę wybierać to chyba misie :fsmile:

    Ostatnia rzecz przed wyjściem z domu to... Sprawdzam czy mam telefon

    Herbata z mlekiem czy bez? Tylko czysta herbata ( najlepiej zielona ) .Choć już mieszkam tu kilka lat , nie polubię herbaty z mlekiem

    Buziaki! :* Papatki :fkiss:
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lwica ().

  • Czesc :*

    Co bys zrobila gdyby barman na Twoich oczach naplul Ci do drinka?

    Co jest najwazniejsze w zwiazku?

    Jakie jest Twoje zdanie na temat ludzi, ktorzy krzywdza innych?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Charlian ().

  • Hej :fkiss:
    Jakie masz poczucie humoru?

    Czy jesteś dumna ze swojej rodziny?

    Czy jesteś zadowolona ze swojej obecnej sytuacji?


    pozdrowka :fsmile:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Charlian napisał(a):

    Czesc :* hejka :fkiss:

    Co bys zrobila gdyby barman na Twoich oczach naplul Ci do drinka? Nie wypiłabym tego , ale tez nie zapłaciłabym za drinka .

    Co jest najwazniejsze w zwiazku? Zaufanie , zrozumienie , wzajemne wsparcie i szacunek , umiejętność rozmowy ze sobą , miłość.

    Jakie jest Twoje zdanie na temat ludzi, ktorzy krzywdza innych? Nie chciałabym mieć z nimi nic wspólnego.


    marcik napisał(a):

    Hej :fkiss: Cześć :*
    Jakie masz poczucie humoru? Zawsze uważałam że mam duże poczucie humoru :P

    Czy jesteś dumna ze swojej rodziny? Nie chcę odpowiadać na to.

    Czy jesteś zadowolona ze swojej obecnej sytuacji?
    Mogłoby być lepiej

    pozdrowka :fsmile: papatki :papa:
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lwica ().

  • Charlian napisał(a):

    dlaczego odpisujesz na rozowo? Zepsuły mi się różowe okulary , a wszystko staram się widzieć w tym kolorze.Dziś jednak zmienię kolor

    jakiego rodzaju masz samochod? Był i się zmył.Mam nadzieję ze to szybko się zmieni .

    dbasz o niego? Nie mogę skoro go nie mam.

    Pozdrawiam i czekam na kolejny zestaw pytań :fsmile:
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-