Lwiczka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam ;)
    Od samego początku bycia GO twierdziłam , ze nigdy tu nie zawitam. Bywają jednak większe uparciuchy niż ja i jeden z nich przyprowadził mnie tutaj.

    W skrócie :
    imie : Ewa
    wiek : pełnoletnia
    Miejsce zamieszkania : Ziemia
    fotka : nie ma i nie będzie

    Na początek wystarczy :)
    Pytania trudne lub nieodpowiednie będę odrzucała :P Ilość pytań : nie więcej niż 3
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Uparciuch cieszy się że doprowadził. :) Ale trochę to trwało. :D
    1. Czemu nie będzie foto? ;(
    2. Kiedy się nudzę to...
    3. Mażenie które kiedyś zrealizuję to...

    Wyrobiłem się w 3 pytaniach. ;)
    Pozdrawiam! :*
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • hej Lwiczko :fkiss:

    Kim jest ten ktos , kto doprowadzil Cie tutaj ?

    Co robisz gdy czujesz ze masz nadmiar wolnego czasu?

    Lubisz czytac ksiazki?

    tez sie wyrobilam w 3 pytaniach ;P pozdrowka



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Woland napisał(a):

    Czemu pomarańczowa strona mocy? :D Ponieważ nie ma różowej. ^^
    Ulubiony Kolor? Różowy i oczywiście pomarańczowy ;)
    Ulubiony tGO? xD Chyba ten z którym nie muszę się męczyć :*

    Leniwy napisał(a):

    Uparciuch cieszy się że doprowadził. :) Ale trochę to trwało. :D Nie dałbyś mi przecież spokoju ;)
    1. Czemu nie będzie foto? ;( Może kiedyś zobaczysz jak wyglądam
    2. Kiedy się nudzę to... A co to jest nuda ????? :P
    3. Mażenie które kiedyś zrealizuję to... Mam dużo marzeń : zwiedzić cały świat ; odszukać moje szczęście , które gdzieś się zawieruszyło ; .....

    Wyrobiłem się w 3 pytaniach. ;)
    Pozdrawiam! :* Ja ciebie tez pozdrawiam :*


    marcik napisał(a):

    hej Lwiczko :fkiss: Cześć marcik :*

    Kim jest ten ktos , kto doprowadzil Cie tutaj ? Zobacz post wyżej to wszystko będzie już jasne :P

    Co robisz gdy czujesz ze masz nadmiar wolnego czasu? Chciałabym mieć nadmiar wolnego czasu.Może jakby doba miała 48 godzin to trochę udałoby mi się poleniuchować

    Lubisz czytac ksiazki? Uwielbiam książki , bez nich zanudziłabym się. :)

    tez sie wyrobilam w 3 pytaniach ;P pozdrowka
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Jakiego rodzaju książki lubisz?
    Ulubiona postać historyczna i najbardziej nielubiana postać historyczna?
    Ideał faceta- co mieć powinien a czego nie.
    Tradycyjnie gorąco pozdrawiam! :*
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • asiulka:) napisał(a):

    Lwiczkaaaaa :*:*

    no to jedziemy ^^ Oki , pasy zapięte , możemy startować :*
    ulubiona lamka na 11. rewirku i dlaczego? rewirek 11 jest najlepszy , tu brak lamek ^^
    kiedy się zezlotujemy? a jaki termin proponujesz ?
    ulubiony kanał IRCowy? zgadnij :P

    pozdrawiam :* ja też :*


    Leniwy napisał(a):

    Jakiego rodzaju książki lubisz? Od dziecka byłam książkowym molem i tak mi zostało.Łykam wszystko co tylko da się przeczytać , nie przepadam jednak za romansidłami , zaś książka telefoniczna zupełnie nie nadaje się do czytania =)
    Ulubiona postać historyczna i najbardziej nielubiana postać historyczna? Coraz trudniejsze pytania . ;] Nie mam chyba ulubionej postaci , zaś nielubiana to Neron
    Ideał faceta- co mieć powinien a czego nie. Czy istnieją idealni faceci ? Jak takiego spotkam to będę wiedziała czy to mój ideał ^^
    Tradycyjnie gorąco pozdrawiam! :* Pozdrowionka dla ulubionego uparciucha :*
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Lwica napisał(a):

    Leniwy napisał(a):


    Coraz trudniejsze pytania . ;] Czekaj niech tylko jeth wpadnie na trop tego tematu, to zrozumiesz pojęcie "trudnych pytań". ;) Nie mam chyba ulubionej postaci , zaś nielubiana to Neron A dlaczego właśnie Neron? Przecież ani wielkim zbrodniarzem nie był, ani okrutnikiem, jeno błaznem i (nazwijmy to) niepoprawnym romantykiem. Zaś póki Seneka sprawował władzę nad nim, był wręcz ideałem władcy. ;) Także przesadzone świadomie przez twórcę Quo Vadis pojęcie o Neronie oddziałuje na wyobraźnie. Zaś jeśli spojżeć na kwestię prześladowań w Rzymie chrześcijan przez pogan a pogan przez chrześcijan (z pominieńciem innych epok, jedynie Cesarstwa Rzymskiego sie trzymając), to więcej pogan było prześladowanych niż chrześcijan. Oczywiście w późniejszym okresie wraz z postępującym zwyciestwem chrześcijaństwa. Ale wracając do Nerona- był za jego okresu krótki okres prześladowań, ale to juz kwestie prób podpięcia sie młodego chrześcijaństwa pod przywileje judaizmu. No i niechęci do tego Żydów, którzy być może inspirować mogli niektóre wystąpienia antychrześcijańskie we wczesnym okresie. Ale, co by nie nudzić, pytanie: czy wg Ciebie Aleksander II Macedoński zwany Wielkim recytując Iliadę w środku płonących Teb i mordowanej ludności lub dziesiątkujący buntujące sie własne wojsko zmęczone podbojami bez końca był potworem w mniejszym stopniu niż komiczny Neron pragnący być bardziej Grekiem niż Rzymianinem?
    Czy istnieją idealni faceci ? Jak takiego spotkam to będę wiedziała czy to mój ideał ^^ Lwiczko, ale nie o to czy idealni istnieją, ale co winni mieć aby zbliżyć sie do ideału pytałem. ;)
    Dziś tylko dwa pytanka. :* Pozdrowionka dla ulubionego uparciucha :* Pozdrowienia dla mojej ulubionej antyspamerki. :*
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Leniwy napisał(a):

    Lwica napisał(a):

    Leniwy napisał(a):


    Coraz trudniejsze pytania . ;] Czekaj niech tylko jeth wpadnie na trop tego tematu, to zrozumiesz pojęcie "trudnych pytań". ;) Zaczynam czuć sięjak kiedyś w szkole . Niedługo zacznę wagarować aby wymigać się od pytań :P Nie mam chyba ulubionej postaci , zaś nielubiana to Neron A dlaczego właśnie Neron? Przecież ani wielkim zbrodniarzem nie był, ani okrutnikiem, jeno błaznem i (nazwijmy to) niepoprawnym romantykiem. Zaś póki Seneka sprawował władzę nad nim, był wręcz ideałem władcy. ;) Także przesadzone świadomie przez twórcę Quo Vadis pojęcie o Neronie oddziałuje na wyobraźnie. Zaś jeśli spojżeć na kwestię prześladowań w Rzymie chrześcijan przez pogan a pogan przez chrześcijan (z pominieńciem innych epok, jedynie Cesarstwa Rzymskiego sie trzymając), to więcej pogan było prześladowanych niż chrześcijan. Oczywiście w późniejszym okresie wraz z postępującym zwyciestwem chrześcijaństwa. Ale wracając do Nerona- był za jego okresu krótki okres prześladowań, ale to juz kwestie prób podpięcia sie młodego chrześcijaństwa pod przywileje judaizmu. No i niechęci do tego Żydów, którzy być może inspirować mogli niektóre wystąpienia antychrześcijańskie we wczesnym okresie. Ale, co by nie nudzić, pytanie: czy wg Ciebie Aleksander II Macedoński zwany Wielkim recytując Iliadę w środku płonących Teb i mordowanej ludności lub dziesiątkujący buntujące sie własne wojsko zmęczone podbojami bez końca był potworem w mniejszym stopniu niż komiczny Neron pragnący być bardziej Grekiem niż Rzymianinem? Nie jestem aż tak dobra z histori , bardziej lubię matematyke od nauk humanistycznych. Nie lubię Nerona za jego despotyzm , okrucieństwo , próżność , tchórzostwo.Może był komikiem , błaznem , jednak nie śmieszy mnie zamordowanie matki lub żony ( czyli po trupach do celu i to nie w przenośni ).
    Czy istnieją idealni faceci ? Jak takiego spotkam to będę wiedziała czy to mój ideał ^^ Lwiczko, ale nie o to czy idealni istnieją, ale co winni mieć aby zbliżyć sie do ideału pytałem. ;) Zobacz pytanie wyżej i już będziesz mieć odpowiedź jakich cech nie powinien mieć mój ideał.Mięczak , kłamca , oszust - to też cechy na NIE.Nie ma sensu wymieniać co powinien mieć ideał faceta , wystarczy że nie będzie miał cech których nie toleruję ;)
    Dziś tylko dwa pytanka. :* Jaka ulga ^^ Pozdrowionka dla ulubionego uparciucha :* Pozdrowienia dla mojej ulubionej antyspamerki. :* Nie uda Ci się zrobić ze mnie spamerki :*
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • David napisał(a):

    No proszę, kto tu zawitał :) No proszę , David mnie odwiedził ;)
    Ulubione danie? Trudny wybór =) Jest tyle potraw , które uwielbiam , ze trudno mi się zdecydować.Wybiorę jednak coś z deserów : ptysie z bitą śmietaną albo tort z bitej śmietany o smaku gruszkowym lub owoców leśnych ( mniam ^^ )
    Ulubiony napój? Piwo :P
    Ulubiony ban? Co to takiego :?
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lwica ().

  • Dobra, tamte pytania już zostawmy, wymyślimy coś nowego. :D
    Lubisz piwo.. a cidery?
    anime jakieś oglądałaś?
    ulubiony rodzaj muzyki (częściowo wiem, ale tak łatwiej mi będzie podsyłać Ci jakieś utworki na ircu. ^^)
    Pozdrawiam! :*


    tabletki nasenne jednak nie działają..
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Leniwy napisał(a):

    Dobra, tamte pytania już zostawmy, wymyślimy coś nowego. :D Ale ulga :*
    Lubisz piwo.. a cidery? Cider ....do tej pory piłam tylko w dwuch smakach : jabłkowy i gruszkowy ( wolę ten pierwszy ).Niedawno dowiedziałam się ze są też o smaku owoców leśnych ( chyba Kopparberg ), więc chyba poszukam ich w tutejszych pubach lub sklepach.
    anime jakieś oglądałaś? Jakieś anime widziałam
    ulubiony rodzaj muzyki (częściowo wiem, ale tak łatwiej mi będzie podsyłać Ci jakieś utworki na ircu. ^^) Prawie każda muzyka , zaczynając od klasycznej ( Bethowen, Bach , ........... kończąc na hard rocku.Wszystko zależy od mojego humoru.Ostatnio jestem na etapie muzyki elektronicznej.
    Pozdrawiam! :*


    tabletki nasenne jednak nie działają..
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Lwiczko, ale od ponad półtorej roku jest Jacques Cider o smaku owoców leśnych. :P Wiem bo piłem. ;) Gruszkowych ja nie lubię, podobnie Irish syfu. ;) Pure English Cider - yeah! Francuskie z Normandii też polecam. ;)

    Jakie anime oglądałaś i czy sie podobało? Bo nie wiem czym Cie potem na ircu katować. :D
    Pb wtopy na jaki % w grze miałaś?
    Dokończ zdanie: Ludzie są stworzeni do....

    Buziaki. :*
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • procesor87 napisał(a):

    Lwica napisał(a):

    Witam ;)

    fotka : nie ma i nie będzie



    A fotka samych oczek będzie? (plisssss) Może kiedyś będzie skoro tak ładnie prosisz :*

    Od czego zaczynasz zwykle swój dzień? Od kawy

    Jak długo można mieć na mnie focha wg Ciebie? Nie wiem , bo ja nie potrafię się fochać

    Buziak :*


    Leniwy napisał(a):

    Lwiczko, ale od ponad półtorej roku jest Jacques Cider o smaku owoców leśnych. :P Wiem bo piłem. ;) Gruszkowych ja nie lubię, podobnie Irish syfu. ;) Pure English Cider - yeah! Francuskie z Normandii też polecam. ;) Wypróbuję wszystkie :P

    Jakie anime oglądałaś i czy sie podobało? Bo nie wiem czym Cie potem na ircu katować. :D Lepiej mnie za bardzo nie katuj .Anime jezeli oglądam , to tylko przez przypadek ;)
    Pb wtopy na jaki % w grze miałaś? Nie zapisuję swoich wtop.Jakaś tam była w czasie wojny w duecie z sojusznikiem ( straciłam wtedy 1000 pancerników ) , było też chyba wtopa na ok 1000 ow. Przez 3 lata gry to chyba i tak dużo. Były też pomyłki , np zamiast 300 krążków do ataku wysłałam 300 mt ( dziwne ale połowa statków z tego ataku wróciła )
    Dokończ zdanie: Ludzie są stworzeni do....miłości
    Buziaki. :*
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Ale anime są fajne, do Elfiej Pieśni przekonałem nawet żonę. ;) Podeśle jutro parę linków to zobaczysz. :D

    1. Co Ci się podoba a co nie w OGame?
    2. Co według Ciebie stanowi o kobiecości?
    3. Odpowiedziała byś na czwarte pytanie gdybym je zadał? :E
    Buziaki! :*
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Procek zapytał od czego zaczynasz swój dzień. Ja zapytam jak kończysz swój dzień?? ;)
    Po której stronie łózka lubisz spać?? ;)
    Jaki masz nastrój po przebudzeniu się?? ;)

    :*
    Kopi...
  • Infamous napisał(a):

    Procek zapytał od czego zaczynasz swój dzień. Ja zapytam jak kończysz swój dzień?? ;) Bujam w obłokach i wspominam miłe rozmowy ^^
    Po której stronie łózka lubisz spać?? ;) ważne aby było mi wygodnie ;)
    Jaki masz nastrój po przebudzeniu się?? ;) Raczej zawsze bardzo dobry :)

    :*
    Kopi...

    buziaki od Lwiczki :*


    Leniwy napisał(a):

    Ale anime są fajne, do Elfiej Pieśni przekonałem nawet żonę. ;) Podeśle jutro parę linków to zobaczysz. :D Chętnie pooglądam :)

    1. Co Ci się podoba a co nie w OGame? Raczej nic już mi się nie podoba.Gram tylko dla sojuszników oraz z przyzwyczajenia.
    2. Co według Ciebie stanowi o kobiecości? Nie zastanawiałam się nad tym
    3. Odpowiedziała byś na czwarte pytanie gdybym je zadał? :E Tak :XP:
    Buziaki! :* Całuski :*
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lwica ().

  • Ponownie ja. ;}
    Co Ci sie podoba w pracy jako GO?
    Ile kaw wypijasz dziennie?
    Ketchup czy majonez?

    Buziaki! :*
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Leniwy napisał(a):

    Ponownie ja. ;} Cieszę się :)
    Co Ci sie podoba w pracy jako GO? Jak będę znała odpowiedź to napiszę ;)
    Ile kaw wypijasz dziennie? Bardzo dużo :P
    Ketchup czy majonez? Majonez

    Buziaki! :* Pozdrawiam :*
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Witam!
    Próbowałaś już Jacques'a?
    Jeśli tak- to czy smakował Ci?
    Którą z emitonek na forum najbardziej lubisz?
    Buziaki. :*
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Leniwy napisał(a):

    Witam!
    Próbowałaś już Jacques'a? Jeszcze nie
    Jeśli tak- to czy smakował Ci? Odpowiem jak wypiję :)
    Którą z emitonek na forum najbardziej lubisz? Zależy od mojego humoru
    Buziaki. :* Całuski :*


    Driver napisał(a):

    :**** Co tam Ciekawego u Ciebie ? U mnie wszystko jest ciekawe ;)
    Kiedy idziemy na kawkę (nawet dużą ilość)? Dam znać jak będę w Twoim mieście . :*
    pozdrawiam i buziaka śle :************ Całusek wysłany :*


    Infamous napisał(a):

    LOCO... napisał(a):

    Witam nowego GO, zobaczymy czy sobie z nami poradzisz ]:-D
    O to bym się nie martwił :D Wykosiła większość cziterów na Uni 49
    2. Kogo z Teamu nie lubisz i czemu to Procesor :)
    A kto go lubi?? ;)
    Pozdrawiam Lwiczkę :* Cześć Kopi , cieszę się , ze zaglądasz do mojego temaciku :*
    Kopi...


    LOCO... napisał(a):

    /me drapie Lwice za uszkiem :) /me nawet czasami to lubi :P

    Witam nowego GO, zobaczymy czy sobie z nami poradzisz ]:-D Witam =) Poradzę sobie :P

    Pytanka:
    1.Topless czy Bikini ? Bikini
    2. Kogo z Teamu nie lubisz i czemu to Procesor :) Nie odpowiem :P


    Charlian napisał(a):

    witam nowa GO na u56 :) Witam :)

    lubisz chodzic po mieszkaniu nago:> nie myl z naGO :E nie lubię :D
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Witam!
    Czy seriale telewizyjne doprowadzają Cie do łez?
    Ulubiona postać literacka.
    Dokończ zdanie: Jeśli mam wybierać z dwojga złego to....

    Buuuuzi! :*
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292