Lwiczka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Raz jeszcze witam :D

    niemalże obsesyjnie XD no ale to z powodu tego banika nadanego wczorajszej pięknej nocy, który być może był dla mnie najszczęśliwszą wiadomością, skierowanej od teamu dla graczy, z jaką się spotkałem w całej mojej karierze ogejmowej :P

    A skoro jest to dział do "zadawania pytań", to zadam dwa pytanka, na które nie musi Pani, Pani Ewo, odpowiadać jeżeli Pani niechce, bądź niemoże :)

    1. Dlaczego banik dla 'finała w ustach' (uni50) nastąpił "tak późno" ? było jeszcze sporo skandalicznych pushów z jego strony, ale teraz, po chyba największym, wreszcie oberwało mu się :P

    2. Czy mogłaby Pani (w miarę możliwości i wolnego czasu) poprzednie poczynania ów gracza i ewentualnie coś o nich powiedzieć? :D

    Pytań osobistych nie zwykłem zadawać na odległość :P trochę tak nieładnie się wypytywać :P a i tak już Panią tu wymęczyli z tego co wyczytałem :D więc podkreślam że nie musi Pani na nie odpowiadać :P

    PS: Dziękuję Vasco za ponowne otworzenie tematu :)

    Pozdrawiam,
    lajt
    :fa: 2Pac4Ever :fa:


    U50 - KONIEC(TOP8 Złomiarz UNI50.. 100.053 %)
    U34 - Pożegnanie 18k%
    UDraco - KONIEC

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez lajt ().

  • lajt napisał(a):



    1. Dlaczego banik dla 'finała w ustach' (uni50) nastąpił "tak późno" ? było jeszcze sporo skandalicznych pushów z jego strony, ale teraz, po chyba największym, wreszcie oberwało mu się :P

    2. Czy mogłaby Pani (w miarę możliwości i wolnego czasu) poprzednie poczynania ów gracza i ewentualnie coś o nich powiedzieć? :D


    Pozdrawiam,
    lajt


    Witam lajt ;)
    Niestety na Twoje pytanie nie mogę odpowiedzieć.


    Shax napisał(a):

    0_0

    Lwiczka :*

    Cześć Shax :*

    Gratulacje awansu :D Dziękuje :P

    Lubisz morze czy wolisz góry ? Zdecydowanie morze , góry tylko zimą

    Ulubiony kraj,do ktorego chciałabyś się udać ? Wszędzie chciałabym pojechać , jest tyle rzeczy i miejsc , których jeszcze nie widziałam. Jednak ostatnio marzy mi się wyjazd do Polski , może banalne , ale nie dla mnie.

    ^^ Miłego ^^
    Pozdrawiam
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Shax napisał(a):

    Lwisia :*

    Znowu ja xD

    Ulubiony kolor ? hmmm.... trudny wybór.Nie potrafię zdecydować się na jeden kolor. Na dzień dzisiejszy niech będzie ten , w jakim kolorze piszę.

    Kot czy pies,a może misio ? ^^ Lubię koty ( mam obecnie 2 ) , lubię psy miałam ich kilka , zaś za misiami nie przepadam , chyba że pluszowy lub panda. jeżeli muszę jednak wybrać , to kot , najlepiej z tych większych :P

    Pigwa czy owoce leśne :D ? Owoce leśne

    Miłej nocy :*
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • hej Ewcia :)

    dlaczego tak ciężko pracujesz?

    niedlugo chyba arta zastapisz jak dalej pojdzie awans :)

    co tam porabiasz ciekawego w tej chwili?

    czemu mieszkasz w uk a nie pl na stale?

    Pozdrawiam serdecznie endriu :*
  • Shax napisał(a):

    Hej ponownie :* hej :*

    Pusto tu strasznie jakoś :O ale za to więcej miejsca dla mnie :P

    Dlaczego ?

    Często się złościsz ? Chyba nie często

    Jeśli tak to po jakim czasie Ci to mija ? Zależy na kogo się złoszczę i z jakiego powodu

    Co robisz jak jesteś zła ?

    Czym koisz swoje nerwy ? spacerkiem lub muzyką.

    Miłego :*


    AJU napisał(a):

    hej Ewcia :)

    dlaczego tak ciężko pracujesz? Jeśli masz na myśli real , to pracuję aby żyć , zaś na ircu to nie nazwałabym tego pracą ;)

    niedlugo chyba arta zastapisz jak dalej pojdzie awans :) nie śpieszy mi się

    co tam porabiasz ciekawego w tej chwili? odpoczywam i odpisuje na pytania

    czemu mieszkasz w uk a nie pl na stale? bo tak na razie jest lepiej

    Pozdrawiam serdecznie endriu :* papatki :*
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Leniwy napisał(a):

    znowu otwarte :D jakoś mnie namówili ;)

    Jak u Ciebie pogoda? W duuuuuuuuużą kratkę : deszcz , słońce , ciepło , zimno ......ale teraz świeci słoneczko ( lewki lubią słoneczko :P )

    Ulubiony ciderek? próbuję różne , jak trafię na ten najlepszy to ci odpowiem.

    Lubisz whiskey? nie przepadam .


    :*
    :fkiss:
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Oo patrzcie państwo jak się panowie podlizują :P

    Jak minął dzień :D ?

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Shax napisał(a):

    Kończę na Tobie moje turne po CT :D

    Witaj lwiczko :*

    Jak leci ?

    Cieszysz się z zimy ?

    Jak myślisz będzie mroźno ?

    dobranoc ;)


    Witaj Shax. Bardzo długo nie odpisywałam , chyba nie gniewasz się za to :*
    Pytania o zimie są jednak już nieaktualne , więc poczekam na kolejne
    papatki :papa:



    Kodi napisał(a):

    Twój ulubiony tGO ? :P:P:P - marudny, ciekawski, upierdliwy :) ?? Jakie szczęście , że nie mam już tGO , nie muszę odpowiadać :P

    Szczere i realne marzenie - takie przyziemne ? :) Za dużo marzeń , jednak czy są realne to czas pokaże , nie chcę teraz zapeszyć

    Co lub kto daje Ci największą radość z życia ? Radość życia to małe rzeczy, spotykane każdego dnia. Uśmiech dzieci, promienie słońca, zapach kwiatów, zmieniające się pory roku, zdrowie.Jednak nie potrafię wskazać co daje tą największą radość

    Dlaczego nikt nie pisał tutaj 556 dni ? Dobrze się ukrywałam ;)

    prohans napisał(a):

    twój ulubiony GO ? :D Sam zgadnij :P

    Madzia napisał(a):

    Oo patrzcie państwo jak się panowie podlizują :P
    Ciekawe o co im chodzi :P

    Jak minął dzień :D ? mija mi powolutku.. właściwie nic się dziś nie wydarzyło.. nudy
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Gootek napisał(a):

    Hej Lwiczka :* Cześć Gootek :fkiss:

    Jakbyś miała możliwość wypowiedzenia jednego życzenia to jakie ono by było? Chciałabym cofnąć się na moment w czasie .
    Patrzeć na gwiazdy, czy w kominek? Oczywiście że w gwiazdy :)
    Dawać radość, czy być szczęśliwą? Dla mnie jedno z drugim jest powiązane. Trudno dawać radość i być nieszczęśliwa ; trudno być szczęśliwą i nie dawać radości.
    Masz już plany na długi weekend? Nie lubię planować :P
    Lubisz mnie? pewnie że tak ;)

    Dobranoc ]:-D
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Shax napisał(a):

    Nie gniewam :*

    To może powiesz jakie plany masz na wakacje ? :> Wolę nie myśleć o wakacjach , bo znając życie będę wtedy pracowała

    Jak minęła majówka ? :> Pracowicie :P

    I powiedz mi kiedy znajdziemy chwilę żeby pogadać ? :( Wieczorami jestem na ircu więc możemy porozmawiać :)

    Papsy :* papatki :papa:
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Post nr 4000 wędruje do Lwicy, z podziękowaniami za pracę mentora, gdy byłem GO i za wiele spraw, które dzięki Twojej życzliwości i chęci do pracy zdołałem rozwikłać :*

    Zgodnie z tradycją kilka pytań:
    - Lubisz już jeździć autobusami?
    - Dlaczego nic nie może trwać wiecznie?
    - Opowiesz coś o swoich wakacyjnych planach?
  • Gootek napisał(a):

    Hej Hi Hello :*

    Masz jakieś plany, cele na przyszłość ? Planów jest sporo , jednak czy uda sie je zrealizować to inna bajka :P
    Gdzie Chciałabyś jeszcze pojechać? Mało zwiedzałam , wiec miejsc takich jest bardzo dużo
    Ulubiony krajobraz? Zdecydowanie krajobraz morski
    Myślisz że Kasia mnie lubi czy szkoda słów ? O to spytaj sam Kasie :P

    /me Dobrego tygodnia życzę ]:-D

    buleon napisał(a):

    Post nr 4000 wędruje do Lwicy, z podziękowaniami za pracę mentora, gdy byłem GO i za wiele spraw, które dzięki Twojej życzliwości i chęci do pracy zdołałem rozwikłać :*

    Zgodnie z tradycją kilka pytań:
    - Lubisz już jeździć autobusami? Coraz bardziej lubię :)
    - Dlaczego nic nie może trwać wiecznie? Też zadaję sobie takie pytanie , niestety nie znalazłam jeszcze na nie odpowiedzi.
    - Opowiesz coś o swoich wakacyjnych planach? Planów nie mam , mam tylko marzenia o wakacjach.
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Old Greg napisał(a):


    próbowałaś cidera Stella Artois?
    Jeśli tak, to czy Ci smakował?

    Chocolate napisał(a):


    Wyniuchałam cider!
    Druids celtic, jeden z tańszych i ukochany mój, strasznie za nim tęsknię. ;( Jeśli nie próbowałaś - powinnaś.
    Pytań nie mam, sorry za spam. :P


    Tych ciderków nie piłam , ostatnio jednak wywąchałam ciderka Lambrini , jabłko z gruszką , owoce leśne i owoce letnie. Ten pierwszy najbardziej mi smakuje.
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Shax napisał(a):

    Lwica ! :*

    Co tam słychać ? dużo pracy z banowaniem ? :D Nie lubię banować

    A jak w grze idzie czy stoi ? :) Skończyłam z grą i nie tęsknię do niej :P

    Pozdrówki

    blackbeard. napisał(a):


    Kolesiostwo to cecha wrodzona czy nabyta? W moim życiu nie istnieje takie słowo , więc nie mam powodu nad tym się zastanawiać.


    //Zamykam na prośbę Lwicy.
    //Asiaa
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-