Asiulka - małe, wredne zuo`tko ;p

  • Asiaa napisał(a):

    Aś !!!!!! Aś !!!!!!!! :*
    Mnie tu jeszcze nie bylo :D hrhrhrhr no jeszcze! musisz koniecznie nadrobić zaległości :D
    Cieszysz sie że wreszcie odwiedziłam Siostrę? :) oczywiście:D obyś robiła to jak najczęściej :)
    Czy u Ciebie tez tak sypie śnieg jak u mnie? nee:( u mnie tylko od 4 dni leje deszcz... dasz troszkę śniegu? :D
    Pomyślałam że musimy iść na kurs z fryzjerstwa :D co o tym myślisz? ojjj tak i to jak najszybciej, bo za miesiąc niecały mamy już 2 'klientów', pamiętasz? :D


    C y Z i Q napisał(a):

    Asia wredotko Ty słodka ... obiecałem pościka więc dotrzymam słowa ;) taaa tylko szkoda, że muszę o tym przypominać :D

    Poprowadzisz mi moonówke na u Draco ?:D ewentualnie pozasiadasz mojego kontulca ?? :lol: ne ne ne, jestem wolna od gry :D
    Jak idzie na u26? czemu gruszki już nie rosną w ST ? ;> zrób tam porządek ;D u26? już nie idzie, od niedzieli jestem szczęśliwą emerytką :D

    Buziol crejzol :*********** duuuupcio moja słodka ha ! jak Ty coś napiszesz... xD :*
  • Yamato Damashi napisał(a):

    To są 2 Asie w teamie ?!

    Asie muszą trzymać się razem?

    Powódź, powódź, wody pełno sialalala

    Dwie Asie dwie:D i muszą sie trzymać razem:D co nie Aś ?:D
    Pamietam o klientach stąd o kursie wspominam :D
    Jeszcze zaczniesz narzekać na moje odwiedziny tu :D
    Zapakuje śnieg do lodówki przenośnej i Ci wyśle, co Ty na to ? :)
    Nie za dużo spamujesz dziś ? :)

    exModeratorka Wojen
    exModeratorka Starć Tytanów
    exModeratorka Porozmawiajmy o Ogame
    exSMOD MN
    :fa:
    exFA :fa:
  • Yamato Damashi napisał(a):

    To są 2 Asie w teamie ?! yhym ;)

    Asie muszą trzymać się razem? nie muszą, chcą :D

    Powódź, powódź, wody pełno sialalala nie mów nic o deszczu!


    Asiaa napisał(a):

    Yamato Damashi napisał(a):

    To są 2 Asie w teamie ?!

    Asie muszą trzymać się razem?

    Powódź, powódź, wody pełno sialalala

    Dwie Asie dwie:D i muszą sie trzymać razem:D co nie Aś ?:D nie nie, Aś! nie muszą! chcą! :D
    Pamietam o klientach stąd o kursie wspominam :D biedactwa :)
    Jeszcze zaczniesz narzekać na moje odwiedziny tu :D wierzysz w cuda? :P
    Zapakuje śnieg do lodówki przenośnej i Ci wyśle, co Ty na to ? :) ojjj tak, bardzo chętnie :D
    Nie za dużo spamujesz dziś ? :) no troszku, ale ... chyba bana za to nie oberwę? :P
  • Yamato Damashi napisał(a):

    Uważasz się za krejzoolke? ojjj tak i to jeszcze jaką! :D

    Spokojna czy groźna po alkoholu? a to zależy... ewidentnie zależy... od ekipy, nastroju, dnia, wielu okoliczności

    na ilu zlotach byłaś? (małe, duże, kameralne) aż policzę...12 większych o ile się nie pomyliłam, no i ze 3 mini ;)


    Asiaa napisał(a):

    Jak mija dzien? spokojniej niż wczoraj :)
    Dostałaś śnieg ode mnie? :D no wąlsnie nie! ciągle czekam ^^
    Myślisz że mozemy razem zawojowac świat?:D ba! już jesteśmy na dobrej drodze :D
    Masz imieniny wtedy kiedy ja?:D taaaak :D
  • Asiaa napisał(a):

    Aś, masz pomysł na pytania do siebie ? ]:-D Bo ja nie mam dziś coś weny:P ojoj biedne moje Złotko :*
    Wiesz, że dziś jest najgorszy i najlepszy dzień w tym roku ? :) niee, wczoraj był gorszy niż zwykle, a dzień wcześniej był najgorszy ;/ a co się działo? :>
    Czemu Twój ulubiony kolor to też zielony, tak jak i mój ? =) bo zielony wymiata i tyle :D


    Yamato Damashi napisał(a):

    A czemu się uważasz za takową? bo taka jestem, nikt i nic raczej tego nie zmieni, nieobliczalna, pełna energii, pełno mnie wszędzie.. zresztą.. poznasz mnie kiedyś i sam ocenisz :p

    Który zlot był najlepszy? ojj każdy jest najlepszy pod pewnymi względami, trza je tylko odpowiednio dobrać :D każdy zlot ma w sobie coś :D no może prawie każdy :P

    Jesteś cierpliwa czy szybko się denerwujesz :fgrin: jestem cierpliwa, ale niektórzy potrafią mnie szybko zdenerwować :P
  • Yamato Damashi napisał(a):

    Powitanie czy pożegnanie? powitanie, pożegnań nie lubię :)

    Któryś zlot skończył się dla Ciebie nie miło? hmm chyba nie, nie przypominam sobie ;)

    GG czy Skype? GG


    Asiaa napisał(a):

    :* :*
    Aś Kochana...
    Czemu się trujesz kawą ? hmm, bo lubię :P ogólnie i tak już ograniczyłam ilość kawy, ale jeśli moja pani doktor Aś mi zabroni to się dostosować będę musiała ^^
    Jaką stację w tv lubisz najbardziej? nie mam chyba ulubionej, aczkolwiek najczęściej gra viva, bo bez muzyki ciężko wyrobić, a komp nie musi ciągle chodzić ;)
    Oglądasz jakieś seriale? jeśli siatkówkę męską nazwiesz serialem to owszem :D poza tym staram się 39 i pół oglądać, aczkolwiek ostatnio mi się troszkę zapomina :<


    Mniej emotek też wygląda dobrze.
    Vasco
  • hmmm, a nie będziesz ze mną oglądać Brzyuli?
    Możesz się nie truć i nie pić kawy?
    Wiesz, że Ci nic nie zabronie?
    Którego siatkarza lubisz najbardziej?
    A który Ci się podoba najbardziej? ;x

    exModeratorka Wojen
    exModeratorka Starć Tytanów
    exModeratorka Porozmawiajmy o Ogame
    exSMOD MN
    :fa:
    exFA :fa:
  • Asiaa napisał(a):

    hmmm, a nie będziesz ze mną oglądać Brzyuli? hmm z tego co słyszałam, to coś tam ciekawego zaczyna się robić:> w sumie czasem mogę obejrzeć specjalnie 4 u :)
    Możesz się nie truć i nie pić kawy? hmm nie mogę obiecać, że nie będę piła kawy, ale mogę obiecać, że postaram się ją ograniczyć, pani doktor ^^
    Wiesz, że Ci nic nie zabronie? wiem, Kochana :)
    Którego siatkarza lubisz najbardziej? nie mam ulubionego, cenię ich jako zespół
    A który Ci się podoba najbardziej? ;x haha nad tym się chyba nie zastanawiałam :P


    Vasco napisał(a):

    Cześć Asiu:) hejo hej :)

    Powiedz, co najchętniej robisz w taką pogodę jaką mamy teraz za oknem? jeśli pogoda jest tak tragiczna, że nie chce się wychodzić z domu, to zazwyczaj lubię zaszyć się w cieplutkim pokoju, wypić herbatkę z cytryną, poczytać dobrą książkę, obejrzeć jakiś film... w sumie nic szczególnego :)

    Robiłaś ostatnio coś takiego co poleciłabyś innym osobom do zrobienia? ostatnio nie było za bardzo kiedy, bo przez ponad tydzień tylko padało, padało i lało ;/

    Podaj jedno miejsce i jedną osobę, z którą chciałabyś w to miejsce pojechać. marzy mi się wycieczka w góry, ale na razie zostanie to marzenie niezrealizowane ;) a z kim... nie, z jedną osobą nie, raczej z ekipą większą ;)

    Podoba Ci się bycie Operatorem Gry? jak na razie tak



    Black Grucha napisał(a):

    Pozwolisz że nabije sobie posta z nudów? :P a pfffi! z jakich nudów?! chciałeś chyba powiedzieć, że z tęsknoty :D nie no żartuję :) pisaj kiedy chcesz i ile chcesz :P
    kiedy zdążyłaś nabić tyle postów ? ;p o dobre pytanie... ale.. nie wiem, ja jestem grzeczna :P
    i co to za spam w ogole Oo a co to jest spam? :D
  • Yamato Damashi napisał(a):

    Ile grałaś w OGame? jakieś 4 lata? dłuuuuugo strasznie :)

    Największe osiągnięcie? na pewno ludzie poznani tutaj, no i zloty :) jeśli chodzi o samą grę... hmm top10 i chyba czołowa trójka eko na uni, więcej nie pamiętam :P

    Największa porażka? nie było porażek... doszczętne złomowania? było ich wiele, ale to przecież tylko zabawa :D
  • Yamato Damashi napisał(a):

    Ale twoją flotę bojową nie Ty wtopiłaś :*! raz nie ja, ale kilka razy ja :D

    Ile razy kończyłaś grę? ojoj nie wiem, masakrycznie dużo, sama nawet nie wiem ile, zawsze zostawałam dla ludzi... :D

    Jakiego eko się dokopałaś ^^? i co, mam Ci teraz tu wkleić? :P

    asiulka [Zbusz] UNI 26
    * Ilosc punktow: 9.810.461 (Miejsce 9 z 1.066) (27.03.09)
    * Flota: 18.468
    * Badania: 156
    * Metal: 7.738.560 (Kopalnia metalu 37 37 37 37 37 36 36 36 36)
    * Krysztal: 2.804.688 (Kopalnia krysztalu 32 32 32 32 32 32 31 31 31 )
    * Deuter: 1.499.088 (Ekstraktor deuteru 31 31 31 31 31 31 31 31 31 )
    * Lacznie: 12.042.336


    no coś koło tego... hmm a może 2 budynki więcej :P
  • Hej :D

    Pamiętasz mnie jeszcze?
    Dawno nie gadaliśmy :P
    Co tam u Ciebie?
    Jak życie w teamie?
    Jak życie w realu? (ew. tesco ;] )
    Co robisz?

    Na razie tyle ;] zdrówko :P może kiedyś na irc'a zajrzę ;)
  • Kosi4rz napisał(a):

    Hej :D Kosiarkaaaaaa! :D

    Pamiętasz mnie jeszcze? ba! kurcze... a ostatnio o Tobie myślałam ^^
    Dawno nie gadaliśmy :P dawno? to mało powiedziane! wieeeeki temu ! :(
    Co tam u Ciebie? jakoś do przodu :) skończyłam z u26 i czuję się wolna od samej gry :P poza tym studiuję... czyli po staremu :)
    Jak życie w teamie? jakoś.. aktualnie urlopuję:)
    Jak życie w realu? (ew. tesco ;] ) a choruję troszkę... ale.. damy radę:)
    Co robisz? teraz odpowiadam na Twoje pytanka!

    Na razie tyle ;] zdrówko :P może kiedyś na irc'a zajrzę ;) nie kiedyś... chciałeś napisać w niedalekiej przyszłości :D :*


    Yamato Damashi napisał(a):

    Wszyscy emeryci tutaj piszą. :fgrin: eee tam:P emeryturka jest suuupcio :D

    Ile jest w tobie % spamerki? 40? :D

    Odpowiedzialna czy lekkomyślna? spontaniczna :P