Asiulka - małe, wredne zuo`tko ;p

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • 1. Jak myślisz, dlaczego większość ludzi uważa, że Donatello to imię żółwia ninja, nie zaś renesansowego artysty? :<

    2. Zagadka logiczna - Stajesz na rozstaju dróg, koło jednej ścieżki stoi osoba mówiąca zawsze prawdę, koło drugiej - zawsze kłamiąca, zaś koło trzeciej osobnik dziabiący dzidą osoby zadające podchwytliwe pytania..
    Jakie pytanie zadasz, żeby odnaleźć właściwą drogę? :<

    3. Którego żółwia ninja, a którego renesansowego artystę cenisz najbardziej i za co :<

    4. Które Uni jest twoim ulubionym? :<

    5. Standard - jaka piosenka najlepiej określała by w tej chwili twój nastrój :< i jaki kolor..

    6. Podaj trzy argumenty, które wymieniłabyś w rozprawce na temat "kino schodzi na psy.. (Niestety.. Nie deszczowe.. :< )" :<

    7. Kto na tym forum zaimponował Ci najbardziej i czym? :<

    8. Co robisz gdy Ci smutno i źle i wszyscy są brzydcy? :<

    9. Jak wyglądał wymarzony przez Ciebie ślub w czasach, gdy jeszcze byłaś dzieckiem i jak wiele zmieniłabyś w nim teraz? ^^

    10. Już nie lubisz moich pytań, prawda? ^^ Zdajesz sobie sprawę, że skorzystam z przywileju? ^^

    11. Jak minął dzień? :D

    12. To było pytanie-zmyłka :< Co myślisz o teorii strun? :<

    13. Chciałabyś, żeby sklonowali mamuty?

    14. Jak myślisz, jaką prędkość osiąga biegnący velociraptor? :<

    15. Jaką scenę filmową mogłabyś oglądać bez końca? ^^ "Jaką" ^^ znaczy, że niekoniecznie mówimy tu o już powstałej ^^

    ^^
    Dzia ^^
  • Doctor Devil napisał(a):

    Hej :* hejo :*

    1. Chłosta jest przyjemna, czy pożyteczna? przyjemna i zarazem pożyteczna ^^
    2. Gdzie jesteś kiedy cię nie ma? a to zależy kiedy... przez ostatnie ponad 2 miesiące pracowałam, albo spałam, teraz albo śpię albo się uczę... wyjątek jutro bo pracuję ^^
    3. Ile godzin uczysz się dziennie? Muszę prowadzić statystyki czy się nie obijasz :P ostatnio 8-10 z małymi przerwami ^^ /me ma już dość oO
    4. Praca, nauka, czy odpoczynek? jeśli lubię swoją pracę, to może być praca ;) oczywiście jak każdy człowiek lubię odpocząć i czasem poleniuchować ^^
    5. Pod kołdrą, czy pod kocem? kołderka :>
    6. Ćwiczy się lepiej przed snem, czy po przebudzeniu? wolę ćwiczonka po przebudzeniu, wtedy mam więcej energii.. wieczorem zazwyczaj brak czasu lub lenistwo :P
    7. Szybki prysznic, czy relaksująca kąpiel? zależy kiedy... jak nie ma czasu to szybki prysznic, jak jest czas i okazja - relaksująca kąpiel :)
    8. Czemu mam nie zadawać zboczonych pytań? ;( bo muszę być grzeczna w odpowiedziach :D
    9. Lepiej widzieć, czy czuć? zależy co :)
    10. Smak, czy zapach? i zapach i smak :)

    Tyla :* mhm :)

    Buziak :* :* :* ojj tak :P :*:*
    :bicz:


    David napisał(a):

    Jak idzie nauka? na razie zgodnie z planem... zobaczymy na egzamach :D
    Czemu Wicia tak Cię do niej goni? bo wie, jak trudno mi siąść do nauki i dlatego mnie motywuje :P
    Kiedy Ty pogonisz jego? w czasie jego sesji na pewno :)


    Yamato Damashi napisał(a):

    Literki czy cyfry? zdecydowanie literki :)

    Kiedy doznałaś tak zwanej pierwszej miłości :P? ale takiej prawdziwej ? :P

    Blondyni czy bruneci? bruneci! ale i tak zawsze trafiam na blondynów... :P


    jeth napisał(a):

    1. Jak myślisz, dlaczego większość ludzi uważa, że Donatello to imię żółwia ninja, nie zaś renesansowego artysty? :< pewnie dlatego, że żółwie ninja były bardziej popularne :>

    2. Zagadka logiczna - Stajesz na rozstaju dróg, koło jednej ścieżki stoi osoba mówiąca zawsze prawdę, koło drugiej - zawsze kłamiąca, zaś koło trzeciej osobnik dziabiący dzidą osoby zadające podchwytliwe pytania..
    Jakie pytanie zadasz, żeby odnaleźć właściwą drogę? :< wybieram telefon do przyjaciela :D

    3. Którego żółwia ninja, a którego renesansowego artystę cenisz najbardziej i za co :< hmm dawno żółwi ninja nie oglądałam!a renesans... nie wiem i nie chce mi się szukać:P

    4. Które Uni jest twoim ulubionym? :< moje rodzime u26 :)

    5. Standard - jaka piosenka najlepiej określała by w tej chwili twój nastrój :< i jaki kolor.. kolorek oczywiście zielony, bo mój ulubiony i nadzieja, że zdam egzaminy :P a piosenka.. hmm wszystko się może zdarzyć ? :P nie no nie wiem w tym momencie :)

    6. Podaj trzy argumenty, które wymieniłabyś w rozprawce na temat "kino schodzi na psy.. (Niestety.. Nie deszczowe.. :< )" :<
    1. wielokrotne powtarzanie się fabuły... większość filmów kręci się wokół tego samego
    2. kiedyś wyjście do kina to było "coś", a w tej chwili filmy szybko znajduje się w necie i chętniej są oglądane np w domu
    3. hmm ^^

    7. Kto na tym forum zaimponował Ci najbardziej i czym? :< jest kilka osób, ale nie wymieniajmy ich, bo obrosną w piórka ^^

    8. Co robisz gdy Ci smutno i źle i wszyscy są brzydcy? :< idę na spacerek po plaży :)

    9. Jak wyglądał wymarzony przez Ciebie ślub w czasach, gdy jeszcze byłaś dzieckiem i jak wiele zmieniłabyś w nim teraz? ^^ ojoj bo ja pamiętam .. :P

    10. Już nie lubisz moich pytań, prawda? ^^ Zdajesz sobie sprawę, że skorzystam z przywileju? ^^ nie to, że nie lubię... zadajesz dość trudne pytania:P taaa przeraża mnie to, że jest tych pytań więcej :P

    11. Jak minął dzień? :D edukacja z małymi przerwami.. nic szczególnego :P

    12. To było pytanie-zmyłka :< Co myślisz o teorii strun? :< yy a z czym to się je? :>

    13. Chciałabyś, żeby sklonowali mamuty? nie i mam nadzieję, że Ciebie też nie sklonują, bo nie ogarnę takiej ilości pytań :P

    14. Jak myślisz, jaką prędkość osiąga biegnący velociraptor? :< poproszę telefon do przyjaciela :D

    15. Jaką scenę filmową mogłabyś oglądać bez końca? ^^ "Jaką" ^^ znaczy, że niekoniecznie mówimy tu o już powstałej ^^ pomyślę... i kiedyś Ci powiem na IRCu ^^

    ^^
    Dzia ^^ znaczy, że przeżyłam? :P


    vaizard napisał(a):

    Jakie owoce lubisz? uwielbiam niemal wszystkie owocki, nie chce mi się ich wymieniać :P

    Ulubiony smak lodów? kokosowe, ewentualnie biała czekolada, albo jakieś owocowe:P

    Impreza bez czy z alkoholowa? dobra impreza nie musi być koniecznie a alkoholem, wszystko zależy od ekipy :)

    Narysuj mi owieczkę? ojj z moim talentem plastycznym! :D ojj nie wiesz o co prosisz :D
  • 1. Jaką prędkość osiąga biegnący velociraptor z uszkodzoną prawą nogą?
    2. Jesteś otoczona przez 3 velociraptory oddalone od ciebie o 100m każdy, ustawione na okręgu i odległe od siebie o kąt 120 stopni. Na górze znajduje się velociraptor ze złamaną prawą nogą co spowalnia go o 10km/h. Oblicz i podaj kąt pod jakim powinnaś uciekać żeby przeżyć najdłużej zanim velociraptory cię dogonią.
    3. Wiesz że nie możesz brać telefonu do przyjaciela? :*
    4. Skoro częściej prysznic, to dlaczego "Asiulka`wanna", a nie "Asiulka`prysznic"? :O
    5. Lepiej szukać prawdy, czy ją znaleźć?

    :*
  • Ułatwię Ci pytania od DD - T- Rex jest niemal dwa razy szybszy niż velociraptory :<
    podziękujesz mi później :o

    1. Dlaczego tak króciutko poodpowiadałaś na moje pytania :( Można liczyć w przyszłości na kompletne odpowiedzi? :(
    2. A bum :(
    3. jak myślisz, kiedy uda nam się w końcu podróż przez pozostałych 6 wymiarów? :<
    4. Którego troskliwego misia lubiałaś najbardziej? :o
    5. Oglądasz jakieś ciekawe seriale? :<
    6. Wiesz kim jest John Connor i Skynet? :< Bo od tego zależy przyszłość kolejnej mojej serii pytań :<
    7. DD - touche! :<
    8. Wcześniejszych 15 pytań jest zawartych w tym pytaniu :o
    9. Jak myślisz, ile z wizji Wellsa może okazać się prawdziwe? :o
    10. Jaki jest twój ukochany dinozaur? :<

    :o
    do zobaczenia później :o

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jeth ().

  • Doctor Devil napisał(a):

    1. Jaką prędkość osiąga biegnący velociraptor z uszkodzoną prawą nogą? Dwa razy mniejszą niż velociraptor bez uszkodzonej prawej nogi
    2. Jesteś otoczona przez 3 velociraptory oddalone od ciebie o 100m każdy, ustawione na okręgu i odległe od siebie o kąt 120 stopni. Na górze znajduje się velociraptor ze złamaną prawą nogą co spowalnia go o 10km/h. Oblicz i podaj kąt pod jakim powinnaś uciekać żeby przeżyć najdłużej zanim velociraptory cię dogonią. Poproszę łatwiejszy zestaw pytań :]
    3. Wiesz że nie możesz brać telefonu do przyjaciela? :* wiem, ale to robię :D
    4. Skoro częściej prysznic, to dlaczego "Asiulka`wanna", a nie "Asiulka`prysznic"? :O bo się w wannie relaksuję ! :P
    5. Lepiej szukać prawdy, czy ją znaleźć? szukać prawdy i ją znaleźć :)

    :* :*


    jeth napisał(a):

    Ułatwię Ci pytania od DD - T- Rex jest niemal dwa razy szybszy niż velociraptory :<
    podziękujesz mi później :o /me już się boi....

    1. Dlaczego tak króciutko poodpowiadałaś na moje pytania :( Można liczyć w przyszłości na kompletne odpowiedzi? :( owszem, po skończonej sesji :)
    2. A bum :( yyy? :>
    3. jak myślisz, kiedy uda nam się w końcu podróż przez pozostałych 6 wymiarów? :< a co to ja wróżka? :>
    4. Którego troskliwego misia lubiałaś najbardziej? :o kubusia puchatka ^^
    5. Oglądasz jakieś ciekawe seriale? :< jeśli ME siatkarzy nazwiesz serialem to owszem, ale się skończył :P
    generalnie staram się ograniczyć tv do minimum
    6. Wiesz kim jest John Connor i Skynet? :< Bo od tego zależy przyszłość kolejnej mojej serii pytań :< nie? :>
    7. DD - touche! :< /me się czuje jak blondynka :D
    8. Wcześniejszych 15 pytań jest zawartych w tym pytaniu :o a dobrze wiedzieć
    9. Jak myślisz, ile z wizji Wellsa może okazać się prawdziwe? :o że co? że jak? :D
    10. Jaki jest twój ukochany dinozaur? :< ukochany nie wiem, ale ulubiony to jeth :D

    :o
    do zobaczenia później :o uff ^^


    Yamato Damashi napisał(a):

    asiulka:) napisał(a):

    Literki czy cyfry? zdecydowanie literki :) Czemu? bo więcej opiszesz za pomocąliterek ;)

    Kiedy doznałaś tak zwanej pierwszej miłości :P? ale takiej prawdziwej ? :P Pierwszej pewnie w przedszkolu, ale takiej prawdziwej kiedy:P? ekhem... pytałeś o coś? :P

    Blondyni czy bruneci? bruneci! ale i tak zawsze trafiam na blondynów... :P Ja jestem blondynem :p taaa za braciszka mam się brać? :P
  • 1. Mistycyzm, czy spirytyzm?
    2. Podaj przykład zobrazowania interakcji dwóch cieszy o różnych gęstościach w pojemniku o przekroju poprzecznym w kształcie koła ^^
    3. Co sądzisz o metodzie eliminacji Gaussa-Jordana?
    4. Narysujesz mi baranka? :(
    5. Lubisz jak odwiedzam twoje CT? :*

    /me smyr Asiulka :*
  • Doctor Devil napisał(a):

    1. Mistycyzm, czy spirytyzm? nie chce mi się zaglądać do wiki, nie zmusisz mnie :P
    2. Podaj przykład zobrazowania interakcji dwóch cieszy o różnych gęstościach w pojemniku o przekroju poprzecznym w kształcie koła ^^ a może chcesz jakieś zadanie z rachunku kosztów? :D
    3. Co sądzisz o metodzie eliminacji Gaussa-Jordana? zapytaj kogoś, kto cokolwiek o tym wie ^^
    4. Narysujesz mi baranka? :( ba, tylko się nie wystrasz :D
    5. Lubisz jak odwiedzam twoje CT? :* lubię, ale nie lubię trudnych pytań, bo czuję się jak debil :P

    /me smyr Asiulka :* /me resmyr DiDi :*


    Yamato Damashi napisał(a):

    Z czego byłaś najlepsza w gimnazjum? hmm chyba matematyka, jedyny lajtowy dla mnie przedmiot... :>

    Podlizywałaś się nauczycielom? w życiu! pracujemy sami na swoje oceny, nienawidzę podlizywania się ;]

    Najlepsza praca jaką miałaś:>? taka, którą najlepiej wspominam, najlepiej płatna czy jaka? :P
    najśmieszniej wspominam pierwszą pracę sezonową... 4 sezony wstecz ^^ ale z roku na rok jest fajniej... ekipa zżyta, z roku na rok więcej ludzi i fajnie mija czas... co z tego, że się pracuje po 12-13 h dziennie... jest git ;)
  • Yamato Damashi napisał(a):

    Zawsze Ci sami ludzie pracują? niee... są 4 osoby pracujące od 3 lat, a reszta się zmienia... prawdopodobnie w przyszłym sezonie będzie pewnie 6 osób z tego sezonu plus nowe ;)

    Czym masz zamiar się zająć w następnym sezonie? hyhy znając mnie, to zapewne to co w tym sezonie i przez poprzednie 2 ;) czyli oczywiście srebro, koraliki, ewentualnie koszulki z napisami... czyli pierdoły :P

    Oglądasz często TV:>? nie, ograniczam do minimum, może czasem jakaś muzyczna tv.. szkoda czasu na tv :D
  • Pawelq. napisał(a):

    jak czesto siedzisz na ircu? a to zależy... teraz średnio z godzinkę dziennie, czasem mniej, częściej więcej ;)

    lubisz ildowac ... ;} ? ildować? nie wiem :D ale idlować... czasami ;)


    Yamato Damashi napisał(a):

    A macie koszulki promujące OGame? a po co? :D ogólnie było jakieś 120 wzorów napisów ;) nie każ mi ich wymieniać :D

    Szał czy szyk? :> a to zależy :P

    Masz talent?:) oczywiście :D mam talent grania innym na nerwach ^^
  • 1. Jak wszyscy wiedzą już od maleńkości - księżyc nie świeci własnym światłem, a tylko odbija światło słoneczne. Wobec powyższego..
    Biorąc pod uwagę ich stosunek do światła słonecznego..

    co robią wampiry w księżycową noc? :< I kiedy, w takim razie, mają czas na łowy? :x

    2. Jaki jest twój ulubiony film Disneya? :<
    3.To jak będzie z tym ślubem? ^^ powiesz w końcu? ^^
    4. Gdyby Skynet omyłkowo zamiast do Sary Connor wysłał T-800 do domu DD, jak myślisz, ile czasu (zakładając współpracę polskiej policji) trwałaby ta nierówna walka o przetrwanie i jakim zakończyłaby się rezultatem? :<
    5. To samo pytanie co powyżej, tylko na bazie modelu T-1000 :< Twórcze pomysły mile widziane :<
    Możesz nawet rozpisać scenariusz wydarzeń :< Dla obu pytań :<
    6. Gdyby system komputerowy posiadający własną świadomość ( tak czysto teoretycznie) stwierdził, że nie podoba mu się obecność ludzi, po czym postanowił ich zniszczyć, a do tego celu zaprojektował androida posiadającego funkcje umożliwiające mu szybką eksterminację, to czy ten android doceniłby fakt, że ma możliwość modyfikacji wielkości swojego biustu? :<
    I na co jest mu to potrzebne? :<

    To pytanie nurtuje wiele osób :< Wobec tego - odpowiedź dobierz mądrze :<
    7. Przerzucając się na braci Wachowskich.. dlaczego nikt w Matrixie nie wpadł na to, żeby napisać aim-bota? I wall hacki.. Bo strzelanie po ścianach zabawne nie jest :x
    8. Uhh.. Jak wygląda dinozaur jeth? :< Warunki fizyczne, mięso/roślinożerca, szybkość, czy potrafi skakać, jeśli tak to na jaką wysokość, w jaki sposób przypuszcza atak, czy potrafi otwierać drzwi i najważniejsze.. Czy zatrzymają go stalowe kraty w moich oknach :x
    9. Jak wyobrażasz sobie pokój na świecie? :<
    10. Wracając do poważnych pytań.. :<
    John Connor przeprogramował schwytanego T-800 i wysłał go samemu sobie, by ten go chronił :<
    Jak myślisz, jaki język programowy został użyty przy programowaniu T-800? :< W końcu mamy do czynienia ze sztuczną inteligencją, więc być może stworzyła swój własny, bardziej wydajny i mniej dziurawy język :<
    Chciałbym się przygotować :< Każdy chciałby pracować jako programista u Connora bawiący się w przeprogramowania :<
    Uhh.. :<

    Zdravim :<
    jeth ^^'


    E:Muszę Cię ostrzec :<
    DD podpuszcza Cię do oglądania Big Bang Theory i czytania xkcd.. :<
    Nie znajdziesz tam odpowiedzi :<
    Co najwyżej na jego wcześniejsze pytania :o
    :<
    Na moje pytania odpowiedzi odnajdziesz w sobie :o
    Yosh! :<
    :<
    branoc :o

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jeth ().

  • jeth napisał(a):


    9. Jak wyobrażasz sobie pokój na świecie? :<

    4 na 4 metry, ściany zielone i koniecznie na poddaszu musiałby być!

    1. Dostanę buziaka za ładną odpowiedź? :P
    2. To gdzie ten baranek co miałaś narysować? :(
    3. Jak nauka? Przygotowana na jutro?
    4. Co jest piękniejsze - życie, czy śmierć?
    5. Wiesz, że większość odpowiedzi na pytania jetha znajdziesz wpisując w google "xkcd"?
    6. Wiesz, że na resztę pytań znajdziesz odpowiedź oglądając The Big Bang Theory? :P

    :*
  • jeth napisał(a):

    1. Jak wszyscy wiedzą już od maleńkości - księżyc nie świeci własnym światłem, a tylko odbija światło słoneczne. Wobec powyższego..
    Biorąc pod uwagę ich stosunek do światła słonecznego..

    co robią wampiry w księżycową noc? :< I kiedy, w takim razie, mają czas na łowy? :x zapytaj DiDi :P

    2. Jaki jest twój ulubiony film Disneya? :< a coś nowego jest? :P
    3.To jak będzie z tym ślubem? ^^ powiesz w końcu? ^^ powiem, powiem kiedyś :)
    4. Gdyby Skynet omyłkowo zamiast do Sary Connor wysłał T-800 do domu DD, jak myślisz, ile czasu (zakładając współpracę polskiej policji) trwałaby ta nierówna walka o przetrwanie i jakim zakończyłaby się rezultatem? :< nanaa pytałeś o coś? :D
    5. To samo pytanie co powyżej, tylko na bazie modelu T-1000 :< Twórcze pomysły mile widziane :<
    Możesz nawet rozpisać scenariusz wydarzeń :< Dla obu pytań :< ta sama odp co wyżej? :P
    6. Gdyby system komputerowy posiadający własną świadomość ( tak czysto teoretycznie) stwierdził, że nie podoba mu się obecność ludzi, po czym postanowił ich zniszczyć, a do tego celu zaprojektował androida posiadającego funkcje umożliwiające mu szybką eksterminację, to czy ten android doceniłby fakt, że ma możliwość modyfikacji wielkości swojego biustu? :<
    I na co jest mu to potrzebne? :<

    To pytanie nurtuje wiele osób :< Wobec tego - odpowiedź dobierz mądrze :< hmm myślę, że Ty lepiej dobierzesz odpowiedź :D
    7. Przerzucając się na braci Wachowskich.. dlaczego nikt w Matrixie nie wpadł na to, żeby napisać aim-bota? I wall hacki.. Bo strzelanie po ścianach zabawne nie jest :x mnie o to nie pytaj :P
    8. Uhh.. Jak wygląda dinozaur jeth? :< Warunki fizyczne, mięso/roślinożerca, szybkość, czy potrafi skakać, jeśli tak to na jaką wysokość, w jaki sposób przypuszcza atak, czy potrafi otwierać drzwi i najważniejsze.. Czy zatrzymają go stalowe kraty w moich oknach :x zrób sobie zdjęcie i obadaj jak wygląda ;x
    9. Jak wyobrażasz sobie pokój na świecie? :< napisać mam rozprawkę ? ^^
    10. Wracając do poważnych pytań.. :<
    John Connor przeprogramował schwytanego T-800 i wysłał go samemu sobie, by ten go chronił :<
    Jak myślisz, jaki język programowy został użyty przy programowaniu T-800? :< W końcu mamy do czynienia ze sztuczną inteligencją, więc być może stworzyła swój własny, bardziej wydajny i mniej dziurawy język :<
    Chciałbym się przygotować :< Każdy chciałby pracować jako programista u Connora bawiący się w przeprogramowania :<
    Uhh.. :<

    Zdravim :<
    jeth ^^'


    E:Muszę Cię ostrzec :<
    DD podpuszcza Cię do oglądania Big Bang Theory i czytania xkcd.. :<
    Nie znajdziesz tam odpowiedzi :<
    Co najwyżej na jego wcześniejsze pytania :o
    :<
    Na moje pytania odpowiedzi odnajdziesz w sobie :o
    Yosh! :<
    :<
    branoc :o dobry :P


    Yamato Damashi napisał(a):

    Dobrze gotujesz? podobno dobrze, ale nie mnie to oceniać :)

    Lepiej od swojej mamy? niektóre potrawy - owszem :D

    Mężczyźni lepiej gotują od kobiet :>? może nie wszyscy, ale większość, tylko to lenie straszliwe :P


    Doctor Devil napisał(a):

    jeth napisał(a):


    9. Jak wyobrażasz sobie pokój na świecie? :<

    4 na 4 metry, ściany zielone i koniecznie na poddaszu musiałby być!

    1. Dostanę buziaka za ładną odpowiedź? :P a byłeś grzeczny ? :P
    2. To gdzie ten baranek co miałaś narysować? :( rośnie, rośnie.. :D
    3. Jak nauka? Przygotowana na jutro? no chyba ;>
    4. Co jest piękniejsze - życie, czy śmierć? życie
    5. Wiesz, że większość odpowiedzi na pytania jetha znajdziesz wpisując w google "xkcd"? że co? :D
    6. Wiesz, że na resztę pytań znajdziesz odpowiedź oglądając The Big Bang Theory? :P nie:D

    :* :*
  • Mirela86 napisał(a):

    Asiulinka :* Mirabelinka :*
    Jak bardzo cieszysz sie na mysl o swojej nowej "cieploKluskowo-rzurzowej" fryzurce? ^^ ojjj niesamowicie się cieszę! chociaż pomińmy fakt, iż głosowanie jest ustawione :P


    Yamato Damashi napisał(a):

    asiulka:) napisał(a):

    Lepiej od swojej mamy? niektóre potrawy - owszem :D Jakie dania?:> schabowe, spaghetti i chińszczyzna :P

    Mężczyźni lepiej gotują od kobiet :>? może nie wszyscy, ale większość, tylko to lenie straszliwe :P Aż nie chce mi się wstawać zrobić sobie kanapki:P bo Ty taki leniuszek jesteś !! :*
  • Yamato Damashi napisał(a):

    Jak robisz chińszczyznę?
    Bo ja bym zamówił :p!
    Często nosisz okulary?
    Lubisz swoją plażę ;>?

    Mogę zadać pytania? Proooooszę, proszę ;]

    Jak robisz kanapkę z serem?
    Bo ja bym zamówił :p!
    Często nosisz wodę mineralną?
    Lubisz swoje schody :>?

    edzia: :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez David ().

  • Yamato Damashi napisał(a):

    David o co Ci chodzi ? ... Frustracje wyładować możesz gdzie indziej, parodiować możesz Fakty w TVN'ie.


    Asiulka, jak wypadłbym jako Kamil Durczok a jak jako Justyna Pochanke?
    Czy nadawałbym się na pogodynkę?
    Ile mam z Zubilewicza a ile z Waltera?
    Zatańczyłabyś ze mną w "Tańcu z gwiazdami"?
    :D

    YD - na podryw idź na stosowne portale :) Rączka Ci się zmęczy - nie tylko od pisania :)
  • Yamato Damashi napisał(a):

    Jak robisz chińszczyznę? pokażę Ci kiedyś ;)

    Bo ja bym zamówił :p! pffi! chciałeś powiedzieć pomóc robić :D

    Często nosisz okulary? ciągle niemal... tzn w torbie :P a na nosie ... w ciągu ostatnich 2 miesięcy jakieś pół godziny :D

    Lubisz swoją plażę ;>? to ja mam swoją plażę? kupiłeś mi? :P nie no joke ;) międzyzdrojska plaża... bardzo lubię swoją plażę... jedno z niewielu miejsc, gdzie można prawdziwie odpocząć... oczywiście poza środkiem lata :P


    David napisał(a):

    Yamato Damashi napisał(a):

    Jak robisz chińszczyznę?
    Bo ja bym zamówił :p!
    Często nosisz okulary?
    Lubisz swoją plażę ;>?

    Mogę zadać pytania? Proooooszę, proszę ;] nanana... pytałeś o coś ? :P

    Jak robisz kanapkę z serem? David... myślę, że całkiem podobnie do Ciebie :)
    Bo ja bym zamówił :p! se zamawiaj
    Często nosisz wodę mineralną? w torbie mam zawsze przy sobie :)
    Lubisz swoje schody :>? takowych nie posiadam ;]

    edzia: :D


    Yamato Damashi napisał(a):

    David o co Ci chodzi ? ... Frustracje wyładować możesz gdzie indziej, parodiować możesz Fakty w TVN'ie. słonce nie bulwersuj się.. do tekstów Davida trza się po prostu przyzwyczaić ;) :*
  • David napisał(a):

    Yamato Damashi napisał(a):

    David o co Ci chodzi ? ... Frustracje wyładować możesz gdzie indziej, parodiować możesz Fakty w TVN'ie.


    Asiulka, jak wypadłbym jako Kamil Durczok a jak jako Justyna Pochanke? hahahahahaa nie rozbrajaj mnie :D
    Czy nadawałbym się na pogodynkę? przy wielkich zmianach może :D
    Ile mam z Zubilewicza a ile z Waltera? patrz odp. na pyt. 1. :D
    Zatańczyłabyś ze mną w "Tańcu z gwiazdami"? przecież tańcować nie umiesz :D
    :D

    YD - na podryw idź na stosowne portale :) Rączka Ci się zmęczy - nie tylko od pisania :) David nie czepiaj się, co? :>


    Yamato Damashi napisał(a):

    Co sądzisz o Davidzie? ekhem;>

    Na jakim on jest poziomie rozwoju? nie lubię takich pytań ;]

    Zgadzasz się z twierdzeniem że ewolucja nie dotyczy wszystkich? grrrr;>

    dajcie spokój z kłótniami! bo się na obu obrażę! :)