Asiulka - małe, wredne zuo`tko ;p

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Twój ulubiony GO ? <:
    Twój ulubiony ex IRC-op ? <:
    Czyją jesteś osobistą lamą ? <:


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Witcher ().

  • Vasco napisał(a):

    Jakby to Al bundy powiedział (polish version) "no to walimy"

    Prawo jazdy posiadasz? Jeśli takowe posiadasz to czy dużo jeździsz samochodem? nie posiadam :)
    Jakie miejsce chciałbyś odwiedzić? chciałbyś?!ojj bo foszka strzelę! :P
    wiele jest takich miejsc...jeśli chodzi o Polskę to na pewno Wrocek, Kraków, no i góry ^^ o zagranicy wolę nawet nie zaczynać ^^

    Jakbyś miała możliwość wypowiedzenia jednego życzenia to jakie ono by było? hmm cofnięcie czasu ^^
    Wierzysz w św. Mikołaja? 20 lat temu owszem, wierzyłam :D
    Jesteś osobą religijną? w pewnym stopniu tak

    Woland napisał(a):

    Dlaczego ogame? :D Nie było mniejszego zuuua do wyboru? :D Wakacje... 2005 rok.. kuzyn pokazuje linka do ogame... no i zaczęło sie xD

    Lubisz gotować? :D Jak tak to co? Jeżeli mam dla kogo, to owszem. Ostatnimi czasy spaghetti i chińszczyzna ;]

    Ostatnia wizyta w Kinie i na czym :D UUU dawno.. :D chyba Zmierzch ostatnio ;p a nieee... jakaś inna premiera.. ale tytułu nie pamiętam :D

    MaiLo napisał(a):

    Hello my internet sister :) hi sis :*
    Kiedy się przenosisz do wrocka? :D HiHi wiesz, że najchętniej już dziś xD zobaczymy... może po studiach ^^
    Zabierzesz też Pafkę z Łodzi ze sobą? :p HaHa :D w sumie why not? ;p będzie weselej :P
    Gratulacje przejścia na pomarańczową stronę mocy ;) a dziękuję :D

    Witcher napisał(a):

    Twój ulubiony GO ? <: Ekhem ^^
    Twój ulubiony ex IRC-op ? <: yyy Ty? :D
    Czyją jesteś osobistą lamą ? <: A takiego jednego Witchera... pewnie nie znasz.. ale cóż... :D
  • Owy Witcher to zły człowiek musi być...
    Jak się czujesz w jego towarzystwie ?


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Witcher ().

  • Witcher napisał(a):

    Owy Witcher to zły człowiek musi być... no ba! uczę się od najgorszych :D
    Jak się czujesz w jego towarzystwie ? jeszcze żyję, żyły całe, psychika całkiem nie siadła.. pełen sukces... aha.. z tego miejsca go pozdrawiam i proszę, żeby się nade mną bardziej znęcał :P

    Woland napisał(a):

    A kuzyn gra nadal? :D nieee... kuzyn po roku wyrwał się do 'reala' :) ja zostałam.. ze względu na ludzi ^^
    Chińszczyzna? Hmmm taka ze słoiczka? ;D /me pac pac Woland - wypluj te słowa! jak już gotuję to sama od podstaw ^^
    No to jak... Zapraszam do KINA! :D oki :D
  • No widzisz... możesz zażądać od niego odszkodowania :P On sobie uciekł a Ty zostałaś w nałogu. Mogę Ci w tym pomóc :D 70% dla mnie reszta dla ciebie ok? :>
    A tfu :D Oooo no to podziwiam :D
    No to Kiedy do mnie wpadniesz ?:D

    Kiedy będziesz GA? =) xD
  • I ja witam na tym czacie :D O co ja mogę Cię zapytać skoro tyle już wiem...
    Nie uważasz, że Witcher sobie nadto pochlebia?
    Jak się podobało na zlotach? Szczególnie tych z moim udziałem?
    Który z banów jest Twoim ulubionym?
    Jak myślisz dlaczego gracze wciąż mają multikonta?
    Na co komu bunkier?
  • Witam również i życzę samych dobrych userków.

    Ja mam jedno pytanko. :P napisałaś Woland'owi że jak już gotujesz to sama... :P nie lubisz gotować? To co jesz? Ktoś Ci gotuje? :P

    Pozdrówka, Qua.
  • Woland napisał(a):

    No widzisz... możesz zażądać od niego odszkodowania :P On sobie uciekł a Ty zostałaś w nałogu. Mogę Ci w tym pomóc :D 70% dla mnie reszta dla ciebie ok? :> HaHa, a czy ja powiedziałam, że mi źle z tym nałogiem? :D
    A tfu :D Oooo no to podziwiam :D :)
    No to Kiedy do mnie wpadniesz ?:D po pierwsze.. za młoda jestem na wpadanie, a po drugie...kucharki Ci potrzeba czy jak? :p

    Kiedy będziesz GA? =) xD HaHa dobry żart :P

    David napisał(a):

    I ja witam na tym czacie :D O co ja mogę Cię zapytać skoro tyle już wiem...hmm ciekawe ile już wiesz ^^
    Nie uważasz, że Witcher sobie nadto pochlebia? E tam, przyzwyczaiłam się już do tego :)
    Jak się podobało na zlotach? Ojjj nie wiem dlaczego, ale każde zloty są wyjątkowe... to głupie, że czasem człowiek jeździ na drugi koniec Polski tylko po to, żeby poznać innych maniaków tej gry :D Szczególnie tych z moim udziałem? a było kilka takowych i całkiem miło je wspominam :)
    Który z banów jest Twoim ulubionym? Nie mam ulubionego bana :)
    Jak myślisz dlaczego gracze wciąż mają multikonta? żeby GO się nie nudziło? :D
    Na co komu bunkier? Też nie wiem ^^

    Quauli napisał(a):

    Witam również i życzę samych dobrych userków. A dziękuję :)

    Ja mam jedno pytanko. :P napisałaś Woland'owi że jak już gotujesz to sama... :P nie lubisz gotować? To co jesz? Ktoś Ci gotuje? :P Nie lubię gotować jak nie mam dla kogo, jak już gotuję to sama od podstaw ;]
    a jak nie chce mi sie gotować to zazwyczaj coś na szybko, jakieś
    przekąski, kanapki, tosty, no i przede wszystkim owocki i jogurty:)


    Pozdrówka, Qua. :*

    Vasco napisał(a):

    Sorka za literówkę;) wybaczam ^^

    Jeśli lubisz gotować to, mam pytanko o twoją ulubioną potrawę? pytanie co do lubienia gotowania było wyżej ^^ a ulubiona potrawa.. hmm chyba nie mam ^^
    Chodzisz do kina, zatem jaki jest Twój ulubiony aktor/aktorka? raczej nie posiadam ^^
    Czytasz czasem książki zatem jakiego autora książek preferujesz? Nie mam raczej ulubionego autora... ostatnio przeczytałam np. cała sagę Zmierzchu Stephenie Meyer, poza tym czytam, to co mnie zainteresuje, lub co ktoś ze znajomych poleci ^^
    Wierzysz w kosmitów? :E Pewnie! W końcu sama jestem kosmitką xD

    Yamato Damashi napisał(a):

    Pf. Damaszek ma remont w domu i pisać (spamować :D) nie może a Ty mi się tutaj rozkręcasz z odpowiadaniem. Ledwo ze 2 dni mnie nie ma a Ty już spamuuujesz beze mnie ^^ Przecież Twoje pozwolenie do spamu mi nie jest potrzebne ^^

    Do zobaczenia :*:* Nio do zoba ^^ :*
  • Vasco napisał(a):

    Dlaczego mówisz, że jesteś kosmitką? bo tak się czuję i zachowuję ^^ popytaj osób, które miały już ze mną styczność ^^

    Dlaczego chciałabyś cofnąć czas? Hmm pewnie dlatego, że chciałabym, aby pewne rzeczy ułożyły się zupełnie inaczej... :)

    Ile dni ma tydzień? Zależy jaki :D
    a) 5 - 'pracowniczy ustawowo' - jak ja to nazywam ^^
    b) 6 - 'studencki' - czasem można jakiś dzień zgubić - znam takie przypadki ^^
    c) 7 - 'normalny' tydzień ^^

    :E

    ctj napisał(a):

    witam, również witam :)

    heheheh Vasco troche mnie rozsmieszyl w tym temacie :) czym? :)

    zeby nie bylo spamu za duzo

    Dlaczego Vasco probuje cie poderwac ? a Vasco próbuje mnie poderwać? to może jego zapytaj? ^^

    Yamato Damashi napisał(a):

    Ale jak wrócę to będziesz też spamić ?^^ najpierw wróć, a później o tym porozmawiamy ^^
  • Dlaczego Witcher to buc?
    Dlaczego nadal nie widziałem zdjęcia w różowych okularach, choć prosiłem niejednokrotnie?
    Dlaczego każde pytanie które zadałem dotychczas zaczyna się od tego głupiego "Dlaczego"?
    Dlaczego chip? : <
    Dlaczego... yyy... dlaczego? :x
    Kim był/JEST Ludwik XIV? - nie mogłem się powstrzymać. ;x

    Mordimer Madderdin, uniżony sługa, licencjonowany inkwizytor biskupa Hez-Hezronu.

    Solo: 2837% ACS: 6058%
    ST: 25

    #superniebo
  • Dobry Proboszcz napisał(a):

    Dlaczego Witcher to buc? a co to ja wróżka? :D
    Dlaczego nadal nie widziałem zdjęcia w różowych okularach, choć prosiłem niejednokrotnie? bo takowego jeszcze nie mam :) Probciu, specjalnie przyjadę w nich do Ciebie ^^
    Dlaczego każde pytanie które zadałem dotychczas zaczyna się od tego głupiego "Dlaczego"? a dlaczego głupiego? :>
    Dlaczego chip? : < żeby było więcej botów na kanale:D
    Dlaczego... yyy... dlaczego? :x yyy dlatego! :)
    Kim był/JEST Ludwik XIV? - nie mogłem się powstrzymać. ;x to kim był czy kim jest? bo to różnica :D

    Leniwy napisał(a):

    Fotka. :>
    I tyle w tym temacie póki co. :P
    Bo będzie foch z przytupem. :foch: ulala ktoś mi tu grozi! fotki nie będzie tu przez jakiś czas ^^ zgłoś się na IRCu :P

    Yamato Damashi napisał(a):

    asiulka:) napisał(a):

    Yamato Damashi napisał(a):

    Ale jak wrócę to będziesz też spamić ?^^ najpierw wróć, a później o tym porozmawiamy ^^ OK już wróciłem prawie dostane lizaka:D? nie, co najwyżej buziaka :P
    Początek czy koniec? środek :>

    Bluconnect czy iPlus? chyba lepszy brak neta, bo mniej nerwów ;p

    Hunter napisał(a):

    Witaj, hej:)

    lubisz czytać książki? Jak jakaś mnie zainteresuje to owszem

    Jeżeli tak, to jakie są Twoje ulubione (min. 3)? nie mam ulubionych, ostatnio cała saga Zmierzchu, czyli Zmierzch, Księżyc w nowiu, Zaćmienie, Przed świtem

    Jacht czy prom? Prom, bo jachtem nie miałam okazji popływać

    Dlaczego jacht? :P bo nie prom? :D

    Pływałaś kiedyś pod żaglami? nie.. :( zabierzesz mnie kiedyś? ^^

    SzaloneOczy napisał(a):

    :quasi: lol 0_0

    a jak dam 15 pytan to odpowiesz na pierwsze 10 czy wybrane 10? Wcale nie odpowiem ^^
  • asiulka:) napisał(a):

    Yamato Damashi napisał(a):

    asiulka:) napisał(a):

    Yamato Damashi napisał(a):

    Ale jak wrócę to będziesz też spamić ?^^ najpierw wróć, a później o tym porozmawiamy ^^ OK już wróciłem prawie dostane lizaka:D? nie, co najwyżej buziaka :P A może dwa :p!
    Początek czy koniec? środek :> A mniejsza czy większa połowa środka XD?

    Bluconnect czy iPlus? chyba lepszy brak neta, bo mniej nerwów ;p A nerwowa jesteś ogólnie?
  • 1. Ulubiony moderator NT? :P
    2. Jakiego koloru jest radość?
    3. Wschód słońca, czy zachód?
    4. Ile błędów należy wybaczyć?
    5. Jak bardzo lubisz Ludwika i czemu nie odpowiesz na to pytanie? :P

    :* :* :*
  • Vasco napisał(a):

    Ctj, ha ha ha, ale dałeś :E
    Młody jeszcze jesteś, podrośniesz, zrozumiesz ;)

    Asiulka, wracamy do Ciebie:)

    Powiedz kto miał z Tobą w realu? Będę miał możliwość zapytania się:D ulala dużo osób:D większość takiego jednego kanału IRCowego ^^ a poza tym.. hmm nie mam teraz siły wymieniać ^^
    Podaj jedną rzecz, którą chciałabyś zmienić w swoim życiu? ojj dużo, dużo... zapewne kierunek studiów :)
    Uprawiasz jakiś sport? latem, jeśli jest ku temu okazja - pływanie, bo to asiulki lubią najbardziej ^^

    Yamato Damashi napisał(a):

    asiulka:) napisał(a):

    Yamato Damashi napisał(a):

    Ale jak wrócę to będziesz też spamić ?^^ najpierw wróć, a później o tym porozmawiamy ^^ OK już wróciłem prawie dostane lizaka:D? nie, co najwyżej buziaka :P A może dwa :p! może nawet :P
    Początek czy koniec? środek :> A mniejsza czy większa połowa środka XD? ta środkowa :>

    Bluconnect czy iPlus? chyba lepszy brak neta, bo mniej nerwów ;p A nerwowa jesteś ogólnie? a to zależy kiedy

    Woland napisał(a):

    No to takbr>Lubisz Koty? średnio
    a Psy? I które bardziej. :P czy ja wiem czy lubię... nic do nich nie mam i tyle ^^
    Ile bananów już dałaś? nie prowadzę takowych statystyk ^^
    Twój największy sukces w ogame? poznanie wielu niesamowitych ogame'owych zgieciuchów, również w tzw. realu :)
    Na jaki film idziemy do Kina? :D Hmm teraz? teraz niee... poczekajmy aż coś ciekawego będzie :D

    Doctor Devil napisał(a):

    1. Ulubiony moderator NT? :P a taki jeden... :>
    2. Jakiego koloru jest radość? większość kolorów tęczy ^^
    3. Wschód słońca, czy zachód? zachód :)
    4. Ile błędów należy wybaczyć? błędów nie należy wybaczać, ale można je wybaczać... a ile.. to zależy od człowieka :)
    5. Jak bardzo lubisz Ludwika i czemu nie odpowiesz na to pytanie? :P Hmm a lubię go? :D

    :* :* :* :*

    Hunter napisał(a):

    Hunter napisał(a):



    Jacht czy prom? Prom, bo jachtem nie miałam okazji popływać Piękne hobby, dla którego warto się poświęcić :) pozostaje mi tylko wierzyć :)

    Pływałaś kiedyś pod żaglami? nie.. :( zabierzesz mnie kiedyś? ^^ Kapitan Hunter melduje się na rozkaz! :D /me się cieszy ^^