Żużel (Liga polska + SGP)

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Teraz miałem wenę, jak widzisz, już nie typuję od kilku kolejek, czasu brak, chęci też po części, no trudno.
      W sumie temat jest ogólnie też do dyskusji, ale jeszcze się ten sezon nie skończył, a piszemy już o następnym?
    • takim to dobrze.... u nas cały czas zmiany odwołania zawieszenia a do meczu w GTZ tydzien.... a nie widac swiatła w tunelu....a co dopiero o przyszłym sezonie jak tu nic nie wiadomo czy klub bedzie istniał itd...
      zycze Zielonce mistrza...
    • 1CRonaldo7 napisał(a):

      Jeżeli chodzi o Włókniarz to jeżeli Pedersen i Hancock zostaną i Richardson nie wystartuje w GP to większych zmian nie powinno byc.

      Bredzisz kolego trochę :)

      Lee miał kontrakt podpisany do 2011, ale za to że zgodził się na obniżkę zarobków konktrakt został skrócony o te 2 lata i nic nie wiadomo co z jego przyszłością
      Zresztą prawdopodobnie dostanie dzikusa
      Nicki raczej odejdzie chyba, że znajdzie się silny sponsor ( podobno jest coś ciekawego )
      Greg pewnie rok dwa i kończy karierę więc będzie chciał trochę kasy aby mieć przyszłość zapewnioną

      Wszystko zależy głownie od kasy jeśli znajdzię się ona to skład będzie wyglądał prawdopodobnie tak:

      Lee
      Lewis
      Gapa
      Drabik/Szczepan
      Greg
      polski junior
      Tai
    • A ja życzę Caelum Stali wygranej z Falbuzem w derbach.. fakt prawie niemożliwe bo jadą u siebie, w Gorzowie nasi niestety zawalili sprawę.. ale gdyby wygrali byłoby pięknie ;p najlepiej też 46:44 Polonia przegrywwa z Toruniem i Lubuskie wchodzi do półfinałów :D

      I tak w roli jasności.. konkretnie nie jestem kibicel Stali... na żużlu nie byłem już kilka lat.. jestem kibicem każej gorzowskiej drużyny ;p
      You shoot me in a dream, you better wake up and apologize.

    • Jak można kibicować Stali i Stilonowi na raz?
      To tak jakbyś kibicował Cracovii i Wiśle lub Elanie i Apatorowi.
      Zastanów się co piszesz.

      Na siatkówkę też chodzisz? :lol:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Matty ().

    • Nie wiem po co podałeś przykład z naszego stadionu... warto też zauważyć, że Gorzów dał wam krzesełka... ZG sektor dla Gorzowa przeznaczyła bez krzesełek.. A z tym cywilizowanym miastem.. trudno się nie zgodzić ;/ :P Bo z tego co słyszałem to też wam się coś podpaliło poza stadionem...?

      No jak widać można i jest wiele osób takich jak ja.. znam ludzi, którzy trenują w GKP (jako młodziki) a sa kibicami Stali.. więc nie wiem co w tym niezwykłego.. tak trudno to pojąć?
      You shoot me in a dream, you better wake up and apologize.

    • Zacytuje tutaj Dowhana "Przypomnę, że jeszcze niedawno gościliście kibiców gości na szczerej trawie." coś w te klimaty.
      Te krzesełka nam tak potrzebne jak pożary w Kanadzie, jeśli na stadionie siedzisz to lepiej na niego nie przychodź.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Matty ().


    • Te krzesełka nam tak potrzebne jak pożary w Kanadzie, jeśli na stadionie siedzisz to lepiej na niego nie przychodź.


      Dlatego, że Ty wielki fanatyczny, magiczny tak mu radzisz ?

      falubazik wielki się znalazł, ostatnio was więcej niż przez ostatnie 15 lat
    • Widzę że z Falubazem jak z falubazem pogadać się nie da czysto merytorycznie.. a szkoda -.- ja Ci jedno ty zamiast odpowiedzieć obwalasz drugim.. to tak tlyko na zakończenie ... Jeśli chodzi o wygrane derby... Jesteście lataaa świetlne za nami! I wasze pyskate i rozpaczliwe krzyki tego nie zmienią ;)
      You shoot me in a dream, you better wake up and apologize.

    • Dwa posty poleciały do kosza. Napinki nie są tutaj mile widziane.

      Ja rozumiem, że końcówka sezonu zawsze wywołuje większe emocje, ale można je spożytkować na stadionie w postaci dopingu, a nie krzycząc na forum :P. Ja też nie lubię kilku klubów, ale to nie oznacza, że nie szanuje ich kibiców. I tego samego od Was wymagam - wzajemnego szacunku.

      Pozdrawiam i życzę miłej dyskusji ;].
    • Szkodnik o czym Ty mówisz :D Tam w Lubuskim dzieją się różne rzeczy nie to co na Kujawach jak jedzie Toruń z Bydgoszczą jest zdrowa atmosfera i w ogóle ;) Polonia ma najlepszą publikę i kibiców.
    • Zapomniałem o Was. ;x

      Jutro odbędzie się kolejna runda GP.

      Lista startowa:
      1. Niels Kristian Iversen (Dania)
      2. Jason Crump (Australia)
      3. Grzegorz Walasek (Polska)
      4. Tomasz Gollob (Polska)
      5. Andreas Jonsson (Szwecja)
      6. Chris Harris (Wielka Brytania)
      7. Greg Hancock (USA)
      8. Nicki Pedersen (Dania)
      9. Sebastian Ułamek (Polska)
      10. Rune Holta (Polska)
      11. Scott Nicholls (Wielka Brytania)
      12. Emil Sajfutdinov (Rosja)
      13. Fredrik Lindgren (Szwecja)
      14. Kenneth Bjerre (Dania)
      15. Hans Andersen (Dania)
      16. Leigh Adams (Australia)

      17. Kenneth Hansen (Dania)
      18. Morten Risager (Dania)


      W niedziele rewanże rundy play-off:
      16. Kolejka - 30 sierpnia
      Unibax Toruń - Polonia Bydgoszcz
      Falubaz Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów
      Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno

      Półfinały:
      Gniezno - Tarnów
      Daugavpils - Rzeszów

      O 7. miejsce:
      Ostrów - Grudziądz

      Półfinały:
      Krosno - Łódź
      Lublin - Miszkolc
    • Crump
      Pedersen
      Hancock
      Gollob
      Andersen
      Sajfutdinov
      Bjerre
      Jonsson

      Liga:
      Unibax Toruń - Polonia Bydgoszcz 57:33
      Falubaz Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów 56:34
      Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 55:35

      Półfinały:
      Gniezno - Tarnów 42:48
      Daugavpils - Rzeszów 52:40

      O 7. miejsce:
      Ostrów - Grudziądz 47:43

      Półfinały:
      Krosno - Łódź 43:47
      Lublin - Miszkolc 48:42
    • 1. Pedersen
      2. Crump
      3. Gollob
      4. Sajfutdinov
      5. Bjerre
      6. Andersen
      7. Jonsson
      8. Hancock

      16. Kolejka - 30 sierpnia
      Unibax Toruń - Polonia Bydgoszcz 51:39
      Falubaz Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów 52:38
      Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 48:42

      Półfinały:
      Gniezno - Tarnów 42:48
      Daugavpils - Rzeszów 51:41

      O 7. miejsce:
      Ostrów - Grudziądz 52:40

      Półfinały:
      Krosno - Łódź 47:43
      Lublin - Miszkolc 49:41

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez karlos23 ().

    • Unibax Toruń - Polonia Bydgoszcz 52:38
      Falubaz Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów 53:37
      Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 51:39

      Półfinały:
      Gniezno - Tarnów 41:49
      Daugavpils - Rzeszów 52:40

      O 7. miejsce:
      Ostrów - Grudziądz 48:42

      Półfinały:
      Krosno - Łódź 42:48
      Lublin - Miszkolc 50:40
    • Tego żeani Crump ani Gollob się nie zakwalifikują do półfinałów chyba nikt sie nie spodziewał :lol: Holta podium no nie mogę xd

      No i stało się Falbuaz wygrał po co tu dużo mówić pięknym meczu :foch:
      Do awansu brakowało niewiele, właściwie wystarczyło by że w Gorzowie Holcie silnik zdefektowałby 10 metrów dalej x_x
      Brawa dla ZG, mimo porażki jedna rzecz jest pozytywna - Stal pojechała pięknie, z minimalnym wkłądem Golloba tak dalej :lol:

      PS: No Falubaz postarajcie się żeby jakiś medal został w Lubuskim :chory:
      You shoot me in a dream, you better wake up and apologize.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szkodnik ().

    • no i pięknie bądź co bądź nam ( Bydgoszczy) nikt nie dawał szans a tu proszę nie wielka przegrana mimo iż było już 44:33 i na koniec 48:41 :) Teraz bierzemy się za Falubaz, pierwszy mecz u siebie to liczę na niezły wynik :)