Keyra - o dziwo facet :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • asiulka:) napisał(a):

    Uwaga! Ostatni post w tym temacie był napisany 47 dni temu. Temat może być już nieaktualne. Proszę rozważyć rozpoczęcie nowego tematu.

    okej... no to... lecimy :D
    tutaj mnie JESZCZE nie było wiec spam... startujemy :D

    jak bardzo się cieszysz, że Ci topic odświeżyłam? niezmiernie:*
    dlaczego tak strasznie się tu obijasz? Ja się nie obijam, codziennie sprawdzam jak ma sie pajęczyna na moim temacie :P
    ulubiony kanał IRCowy i dlaczego ten? #CiepłeKluski, bo zdecydowanie najwięcej się tam dzieje.
    ulubiony GO i dlaczego? Zależy jak mam odpowieadać:). Oczywiście, że Asiulka, chociaż mam tu też na uwadze evlilisha, tzn Lamilisha :).

    dokończ:
    na bezludną wyspę zabrałbym... Generalnie to pewnie yacht:). Ale mógłbym też wziąć duuuuuużo mądrych książek o psychologii, bo póki co brakuje mi czasu na ich czytanie.
    kiedy jestem szczęśliwy... Więcej rzeczy udaje mi się od tak.
    gdy jest mi smutno... Oglądam swoje ulubione filmy poraz 7,8..


    na razie starczy ^^ szo ^^ :*



    Katyy napisał(a):

    Heej ;*

    1. Co tam? Tak zwany napój bogow do tak zwanego monitora :).
    2. Jak bardzo cieszysz się, że tu wpadłam? :D Jak szczerbaty do sera :).
    3. Czemu nie mogę się skupić na wymyśleniu jakiegoś sensownego pytania? Musisz być niezmiernie rozkojarzona ;). Taka jesteś rozchwytywana...
    4. Jakiej słuchasz muzyki? Lubię rock i hard rock, chociaż dobrym DnB nie pogardzę, a ostatnio to słucham o takiego czegoś ;): youtube.com/watch?v=dP0BZaoY3HI&feature=related
    5. Jesteś praworęczny czy leworęczny? Prawo od zarania moich dziejów

    I na razie tyle, ponieważ mam pustkę w głowie... :P
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Witaj moja kochana :fgrin: :fkiss:

    Należałeś do grona dobrych uczniów?

    Cenisz sobie punktualność ?

    Do jak dużej walizki chcesz mnie poskładać? ;P



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Keyra udowodnij, żeś facet ]:-D

    Lubisz jak marcik Cię kicra?

    Widzę, że i kiciak tu buszuje, lubisz kiciaka ? ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Uwaga! Ostatni post w tym temacie był napisany 160 dni temu. Temat może być już nieaktualne. Proszę rozważyć rozpoczęcie nowego tematu.

    Ohh yea! :D

    Cześć ;]

    Coś Cię na irc nie widze a na nk żadnego zdjęcia nie dałeś ^^ Aż strach pomyśleć co się z Tobą dzieje xD

    Czemu tu tyle czasu było pusto?!

    Dlaczego tu nie zaglądasz?

    Wiesz że zaniedbujesz temat i to porządnie, grozi za to kara wiesz? :D

    Ogólnie to co tam słychować?

    Jak w pracy? ;)


    Żegnam ^^
  • Keyra, ja już Ci mówiłem, że Cię kocham. Ale na wiadomym nam kanale, po ujrzeniu Twojej szygi, uznałem, że muszę ją częściej obserwować :D

    /me leży i kwiczy

    Moderator działu Prowokacje 8-)
    i DiDu książę


    Boskie :D Ja myślałem, że z jethem bijemy rekordy psychopatii :D Witamy w naszym gronie :D

    Edzia: już Ci pisałem kilkukrotnie, że nie piszę się "o dziwo", tylko "proszę Pani" :P :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez David ().

  • Keyra napisał(a):

    Temat nie dość, że niedozwolony, to jeszcze dyskusja od głównego wątku odbiegła dość znacznie, więc zamykam.

    Co do opieszałości moderatorów - każdemu należy się odpoczynek od forum, kiedy w prawdziwym świecie ma dużo do zrobienia. Ale co ja tam będę mówił - moja doba ma tylko 24h, a jak czytam wypowiedzi niektórych, to śmiem twierdzić, że ich jest przynajmniej 2x dłuższa - tyle czasu mają na narzekanie.

    źródło - Mała propozycja.

    SzP Keyra, ww. temat istniał 7 dni, słownie tydzien a Pan się nim nie zajął, ani żaden inny moderator - dla mnie to powód do narzekań. :) Na domiar wszystkiego postów w dziale DiD jest 5 na krzyż, czyt. - mało a Pan mówi, że ludzie mają 48h na narzekanie na modów. Zapomniałem dodać, że temat podany w źródle został też zamknięty po tygodniu :)
    Więc z całym szacunkiem, ale nie przemęcza się Pan na forum czytając posty ^^

    Ponadto Panie Keyra, podaję następny przykład na powód do narzekań:

    DZIADKI vs SIŁA WIEKU vs JUNIORZY vs MŁODZICY - edycja II - 2010 r. I post wiadomość!!!.

    ostatni post w tym dziale był - 14.09.2010, 21:03
    a został zamknięty - Dzisiaj, 18:40 ;)
    Z tego co się orientuję to tematy nieodwiedzane przez czas dłuższy niż 2 tyg powinny być zamykane, w moim przykładzie było to 7 miesięcy :)


    A co do pytań:

    Piwo jasne czy ciemne?

    Uczysz się czy pracujesz, może to i to, czy nic? :)


    Pozdrawiam.
    - Tato, a kto to taki - faszyści?
    - No, synku, jak by ci to powiedzieć? Ogólnie to bardzo źli ludzie, męczą innych ludzi, znęcają się nad nimi.
    - Jak moderatorzy na forum, tak tato?
    - Chociaż, synku, z drugiej strony, nie tacy oni źli, ci faszyści.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Mazuczi ().