mntek czyli świeżak

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Sypiam tyle, bo na więcej nie pozwala mi mój organizm ;P mogę się położyć o 22 ale zasnę i tak dopiero o pierwszej lub drugiej. Wcześniej jedynie wiercę się w łóżku. Możliwe że to wina przyzwyczajenia, ale Ja nie lubię zmian. Zresztą zawsze mam mało czasu, jakbym jeszcze chodził szybciej spać to by była masakra :P

    Co do tego że podszedłem poważnie do pytań. Nie sądzę żeby tak było. Wielu odpowiadając sili się na wesołość. Piszą obojętnie co, byle było zabawne, bo to przyciąga ludzi i czyni że CT jest popularniejsze. Ja piszę na luzie, ale też nie silę się by przegiąć w drugą stronę ;) Jak wpadnie mi coś zabawnego do głowy to piszę, ale nie zastanawiam się nigdy co by tutaj wykombinować byle było funny.
  • na pewno cos w tym jest, ale nie zawsze ;)
    tym bardziej, ze pytania w wiekszosci laduja w Prezentacjach uzytkownikow :P

    oczywiscie te najbardziej skrajne przypadki pomijam
    bo tam odpowiedzi w wiekszosci nie sa smieszne, a zalosne :E

    co do snu,
    1. mozesz nie przespac jednej nocy i od nastepnej przyzwyczajac sie do wczesniejszego zasypiania
    2. mozesz probowac medytowac, lub wejsc w trans
    gdy robi sie to wieczorem to nie trudno o sen
    w sumie to jedyne co Ci jest potrzebne to maksymalne skupienie na oddechu
    lub na powtarzaniu "zasypiam" :D

    no ale... to tak jak by kiedys znalazl czas :P
  • mntek napisał(a)
    vaizard bo nie padło żadne pytanie :P
    Chyba że coś przeoczyłem.


    No wiec, pokonwersujemy chyba sobie. =)
    Ostatnio jak sobie gaworzyliśmy nie odpowiedziałeś na końcu. :P
    Zatem to pierwsze pytanie: czy pamiętasz kiedy i gdzie kruszyliśmy kopie? ;> Rok temu to było, sprawdzam Twoją pamięć. :)
    Ulubiony poeta współczesny, uzasadnienie, przykłady utworów, przykłady fraz/zwrotów/środków stylistycznych które Cie w danej poetce/poecie urzekają.
    Poezja śpiewana: poezja z muzyką, czy muzyka z liryką?
    Podaj trzech przywódców Autobotów.
    Dlaczego nie lubisz cyferek?
    Kto jest Twoim ulubionym ex-em? :>
    Dał byś się wytatuować?
    Jeśli tak to czy podobizną Kung-Fu Pandy? :>

    Dopiszę jak odpowiesz na ten bełkocik. ^^
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • No wiec, pokonwersujemy chyba sobie. =)
    Ostatnio jak sobie gaworzyliśmy nie odpowiedziałeś na końcu. :P
    Zatem to pierwsze pytanie: czy pamiętasz kiedy i gdzie kruszyliśmy kopie? ;> Rok temu to było, sprawdzam Twoją pamięć. :)
    Było to zapewne w moim temacie w NT ;) Z tego co pamiętam to dyskutowaliśmy na temat tego, jakie jest zadanie wiersza i w jaki sposób to osiągnąć. W sumie z mojego dzisiejszego punktu widzenia miałeś więcej racji niż Ja. Może dlatego nie odpowiedziałem. Drugim powodem był fakt że poznałem tego czasu pewną dziewczynę która zabrała na własność cały mój czas.
    Ulubiony poeta współczesny, uzasadnienie, przykłady utworów, przykłady fraz/zwrotów/środków stylistycznych które Cie w danej poetce/poecie urzekają.
    hmm ciężko wybrać jednego. Ale gdybym miał wybierać to padłoby raczej na Herberta. Dlaczego On? Cóż, jego poezja porusza z reguły zagadnienia aktualne dla dzisiejszego społeczeństwa. Język jego wypowiedzi pozostawia z reguły czytelnikowi furtkę, dzięki której sam może on wybrać tę prawdziwą odpowiedź na nurtujące go pytanie, nie narzucając z góry tej jednej właściwej zdaniem autora. Przykłady utworów? Zasadniczo cała seria wierszy Pana Cogito, dorzuciłbym jeszcze kilka w tym wiersz bez tytułu z tomiku "Napis". Zaczyna się on słowami: "Zasypiamy na słowach budzimy się w słowach" Bardzo lubię ten fragment, choć wielu może w nim nic nie widzieć. Jest to w pewnym sensie motto życiowe, gdyż odczytać je można jako pewną wskazówkę, ukazującą nam jak ważne jest to, co mówimy/ piszemy i jak przez to odbierają nas inni.
    Poezja śpiewana: poezja z muzyką, czy muzyka z liryką?
    Myślę że oba te elementy są bardzo ważne i stawiam je sobie na równi. Często dobry podkład muzyczny pomoga zrozumieć emocje które chciał nam przekazać autor, ale bez dobrego tekstu nigdy nie stworzy się czegoś co zasługuje na miano poezji śpiewanej. Osobiście wolę poezję angielską, jakoś łatwiej wczuć się w klimat ;) Minusem jest jednak fakt, że często trudno zrozumieć dobrze cały tekst, lecz w czasach google, nie jest to przeszkoda nie do pokonania.
    Podaj trzech przywódców Autobotów.
    Rozumiem że chodzi o Transformers? :D Nie pamiętam szczerze mówiąc. Tylko jednego z filmu. Optimus Prime chyba.
    Dlaczego nie lubisz cyferek?
    Jak byłem mały wszyscy mi mówili że mam talent do matematyki. Mówiąc szczerze nigdy nie miałem z nią żadnych problemów, ale zawsze strasznie mnie nudziła. Uraz pozostał i rozszerzył się na wszystkie dostępne formy tej Królowej nauk ;)
    Kto jest Twoim ulubionym ex-em? :>
    hmm obecnie raczej nie posiadam ulubionego.
    Dał byś się wytatuować?
    Zdecydowanie... Nie :D
    Jeśli tak to czy podobizną Kung-Fu Pandy? :>
    Odpowiedź wyżej :P
  • Ej, ej, nie pisz publicznie że ktoś zabiera Ci czas! Jak brak czasu tłumaczyłem żoną, rodziną itp to DD napisał, że "żona musi odejść":D Ma silę perswazji, jesio Ciebie przekona. ;)

    A co do naszej rozmowy: hmmm...
    Herbert był klasykiem za życia, trochę to takie podręcznikowe... Ja tam najbardziej lubie z jego twórczości "Raport z oblężonego miasta". Mistrzostwo prozy i poezji w jednym... A wracając - kaskaderzy? Których najbardziej cenisz? (tylko nie wymieniaj Bursy, Stachyry i Wojaczka- wysil się:P) A co sądzisz o turpistach?
    Autoboty: pfff, nie znasz Autobotów? Optimus Prime, Rodimus Prime, Alfa Prime. Ciekawe czy byli spokrewnieni. ;} Komiks... jakie wydawnictwa? Napewno jakieś lubisz? ;>
    Tatuaże są be... A Kung Fu Panda? Kreskówki? Anime? Przykłady proszę. ;)
    Exy są fajne, można z nimi fajnie pogadać.. Ale i czasem nieustępliwe, David nie chciał mi kupić prezentu na Dzień Dziecka! ;( A to drań! Tobie kupił? :>
    Okrutny jestem, ale to po tuningu u jetha. ;)
    Miłego.^^
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Hej :fkiss:

    Potrafisz znaleźć na co dzień trochę wolnego czasu tylko dla siebie?

    Masz jakieś hobby, na które regularnie znajdujesz czas?

    Kiedy wypoczywasz, często masz wrażenie, że marnujesz czas, który mogłbyś wykorzystać w inny sposób?



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Nie muszę biegać. :P Mam jego mejla, gjegje, na ircu siedzi, PW na forum. ;)

    Czemu nie odpowiedziałeś na moje pytania wcześniejsze?
    Piszesz jeszcze coś?
    Tęsknisz za tymi DiDami na których zakładali userzy tematy o Tobie? :D

    :*
    [size=6]<rotfl>[/size]
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Hej :fkiss:



    Potrafisz znaleźć na co dzień trochę wolnego czasu tylko dla siebie?
    Cieżko z tym na ogół, ale są i dni kiedy nie muszę go nawet szukać, bo mam go spoooro.



    Masz jakieś hobby, na które regularnie znajdujesz czas?

    Posiadam kilka hobby, najważniejszym z nich jest raczej ratownictwo. Tak btw to 16 mam zawody i będę reprezentował moją Grupę Ratownictwa Med w nich. Trzymajcie kciuki :P Innym hobby jest pisarstwo, chociaż tutaj wszystko zależy od mojego humoru chęci. Do tego lubię pograć sobie w koszykówkę, i grywam na ogół w każdy weekend. No i oczywiście najważniejsze hobby to pisanie z marcikiem na irc :P


    Kiedy wypoczywasz, często masz wrażenie, że marnujesz czas, który mógłbyś wykorzystać w inny sposób?
    Mam takie wrażenie nawet jak coś robię, ale ogólnie nie lubię siebie za moje lenistwo. Zdarza mi się ono trochę za często. Z drugiej strony moje życie dzieli się na dwa typy okresów. Albo mam totalnie zawalony dzień i na odpoczynek w ogóle nie mam czasu, albo mam tyle wolnego że jedynie leżę i spoglądam w sufit. Nie lubię jednak nic nie robić, za dużo wtedy myślę.

    Czemu nie odpowiedziałeś na moje pytania wcześniejsze?

    Jakoś tak miałem wtedy chwilowo mało czasu :P Często zresztą mi się to zdarza. Sam widziałeś że chwilę później musiałem nawet zrezygnować z modkowania. Takie życie.

    Piszesz jeszcze coś?
    Piszę, ale jakoś tak mi to wychodzi nieciekawie. Obecnie pracuję nad czymś pomiędzy opowiadaniem i powieścią. Ale mam straszny problem ze stylem i nieco ze spójnością. Muszę się też sporo jeszcze dowiedzieć o dialogach, by wyszło z tego coś sensownego. Jak na dzisiaj mam tego koło siedemdziesięciu stron maszynopisu.


    Tęsknisz za tymi DiDami na których zakładali userzy tematy o Tobie? :D
    W końcu mnie tam polubili :P Przynajmniej jeśli chodzi o uni66. Bo nie wiem jak to było z bodajże czwórką. Nie śledziłem tego później bo nie było to moje uni. Muszę przyznać że było wtedy ciekawie i można było podyskutować. Chociaż na moich nowych uniach też czasami jest ciekawie. Zajrzyj sobie do u48 :P
  • Witaj znowu :fkiss:

    Jak bardzo tęsknisz za marcikiem, kiedy jej nie ma?

    Uważasz, że ilość czasu jaki poświęcasz na sen jest wystarczająca?

    Jak skutecznie likwidujesz objawy Twojego przemęczenia?



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Witaj znowu :fkiss:



    Jak bardzo tęsknisz za marcikiem, kiedy jej nie ma?
    Nie muszę tęsknić. Na IRCu zawsze jesteś dostępna. To że mi nie odpisujesz tłumaczę sobie tym iż znowu zrobiłem coś zuego i to Ciebie zasmuciło. A jak zasmuciło to i focha strzeliłaś :P



    Uważasz, że ilość czasu jaki poświęcasz na sen jest wystarczająca?

    Sypiam około 3-4godzin dziennie, nadrabiam w weekend śpiąc do jedenastej. Na ogół jestem przemęczony ale szybsze kładzenie się spać nic by nie dało bo i tak bym nie zasnął.


    Jak skutecznie likwidujesz objawy Twojego przemęczenia?
    Duży kubek gorącej mocnej herbaty :) Kawy nie cierpię i nie pijam. To nałóg a ja zamierzam być od nich wolny ;P Czasami głośna muzyka w słuchawkach i tyle
    .
  • Nie ma mnie cały czas na IRC i nie strzelam fochów :fshocked:

    Jaką osobę widzisz stojąc przed lustrem?

    Co może Ci poprawić humor w jesienne wieczory?

    dokończ zdanie

    Ostatnio zdarza mi się mieć ...



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Jaką osobę widzisz stojąc przed lustrem?
    Widzę chłopaka który gdyby tylko chciał mógłby być lepszym człowiekiem. Chłopaka o dłuższych włosach i spokojnych oczach.



    Co może Ci poprawić humor w jesienne wieczory?

    W sumie to chyba nie ma czegoś takiego. Możliwe że gorąca czekolada i towarzystwo przyjaciół. taa to jest to ;)



    dokończ zdanie



    Ostatnio zdarza mi się mieć różne ciekawe zajęcia i napady zastanawiania się nad przyszłością :P
  • Kilka pytanek na dobranoc i zmykam spać ]:-D

    Czy uwazasz ze demokracja jest zlym ustrojem? Dlaczego?

    Czy uwazasz ze slowa "wolnosc rownosc i braterstwo" wykluczaja sie wzajemnie? czym sa dla ciebie te slowa?

    znikam spac dobranoc :fkiss: i tesknij bo teraz mnie na IRC nie ma ;P



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Czy uwazasz ze demokracja jest zlym ustrojem? Dlaczego?
    Demokracja jest złym ustrojem lecz jest jak to oklepanie powiadają najlepszym z istniejących. Wszystko jednak zależy od świadomości politycznej ludzi dany kraj zamieszkujących. Jeśli większa ich część składa się z ludzi wykształconych i patriotycznie nastawionych, to demokracja w dużej części spełnia swoje założenia. Jeśli jednak tak nie jest, cóż przykład mamy w Polsce.



    Czy uwazasz ze slowa "wolnosc rownosc i braterstwo" wykluczaja sie wzajemnie? czym sa dla ciebie te slowa?

    słowo braterstwo wyklucza wolność. Jeśli posiadamy kogoś kogo możemy nazwać bratem, to jesteśmy od niego uzależnieni. A będąc od kogoś uzależnionymi nie możemy mówić o pełnej wolności. Braterstwo stwarza pomiędzy ludźmi specyficzne więzi, My dajemy coś drugiej osobie od siebie, a druga osoba oddaje część siebie nam. Co do równości, jest ona niezbędnym elementym potrzebnym do tego by stworzyć coś co można nazwać braterstwem, gdyż nie można polegać na kimś kto jest w jakikolwiek sposób nam podległy, bądź ma nad nami jakąkolwiek przewagę emocjonalną bądź społeczną. W takich sytuacjach często dochodzi do manipulacji bądź wykorzystywania którejś ze stron.


    znikam spac dobranoc :fkiss: i tesknij bo teraz mnie na IRC nie ma ;P
  • Hejusia :fkiss:

    Czy gdybyś przeniósł sie teraz do czasów Polski szlacheckiej to byłbyś za komensalizmem czy gdybyś mogl to probowalbys to zmienic?

    Co Cię drażni w ludziach?

    Na spotkaniu ze znajomymi słyszysz niemiłą uwagę pod swoim adresem jak się zachowasz?



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Hejusia :fkiss:



    Czy gdybyś przeniósł sie teraz do czasów Polski szlacheckiej to byłbyś
    za komensalizmem czy gdybyś mogl to probowalbys to zmienic?
    W zasadzie to zawsze jadam sam, więc nie miałoby to większego dla mnie znaczenia. Jednak zawsze byłem za ogólnym równouprawnieniem więc pewnie bym chciał to zmienić.



    Co Cię drażni w ludziach?
    Są dwie rzeczy. Zbyt wysokie mniemanie o sobie niepoparte żadnymi czynami, oraz pesymizm uznający wszystko za niemożliwe do zrealizowania zanim się w ogóle spróbuje.



    Na spotkaniu ze znajomymi słyszysz niemiłą uwagę pod swoim adresem jak się zachowasz?
    Zapewne zapytam się dlaczego dana osoba tak sądzi i będę się starał do tego jakoś odnieść. Jeśli ta uwaga będzie zupełnie bezpodstawna to ją po prostu puszczę mimo uszu.

    Heelloo



    Powiedz mi jedną rzecz, dlaczego postanowiłeś rzucić dotychczasowe życie i zostałeś ninja?
    Po prostu pewnej nocy usłyszałem w głębi mojej świadomości głos, który kazał mi tak postąpić i przestrzegać zasad Bushido. Do tego to pomaga w moderce. Pojawiam się znikąd, zamykam temat i rozpływam się w powietrzu.



    Myślisz, że nadal jesteś "świeżak"?
    Tak, wolę być Świeżak niż "Przeterminowany " ^^



    Na ile przewidujesz swoją działalność w ogame team?
    Podejrzewam że do czasu aż będę w to grał, czyli jeszcze jakiś rok, może półtora ;D



    Howgh

    Ijjjjjjjjaaaaaaaaa! hi ja uaa ha!


    Dlaczego zostałeś ninja, skoro miałeś być Autobotem?
    Autoboty nie mają takich fajnych ninja-to i czarnych mycek ;d
  • Jak tam? Jak Ci sie podoba bycie moderatorem forum?:D

    Jest fajne, ale niektórzy użytkownicy potrafią zdenerwować / zasmucić :P

    ulubiony user?
    ulubiony user to grzeczny user :>

    ulubiona emotka?
    :P


    lubisz koty?
    nie

    a kaktusy?
    Nie mam i nie miałem kaktusa więc nie wiem ;P