Zintegrowany czat. Szybka komunikacja :)

  • Narzędzia:
  • Bardzo przydatne by było gdyby dodać jeszcze to żeby można było zakładać swoje pokoje tylko dla danego soja i kazdy z soja by mial haslo dostepu do pokoju. Był by admin pokoju np. zalozyciel soja i mogl by banowac niektorych . A w ogóle to bardzo dobry pomysł .
  • Tak :)
    Właśnie pracuje nad tym :)
    Czat zaprezentowany na screenie posiada ogólny pokój universum, pokój handel, pokój zespołu sojuszy i osobny pokój sojuszu :)
    Narazie pokoje muszę tworzyć ręcznie i dlatego w pierwszej wersji czata nie będzie możliwości zakładania własnych pokoi dla sojuszu ale wtyczka powstała właśnie po to by mieć lepszą komunikację w sojuszu więc jak rozwiąże ten problem to dodam tą opcję :)
    PowerisBack
  • To byłby raczej fajny gadżet.
    Nic szczególnego by z niego nie wyszło i byłby pewnie mało wykorzystywany.
    W końcu każdy sojusz ma swoje sposoby komunikacji.

    Pomysłodawcy gratuluję chęci by się zająć takim projektem. Naprawdę szacunek
  • To byłby najszybszy i najłatwiejszy kontakt z sojuszem bo nie kazdy wchodzi na irca czy forum sojuszu dla tego jestem jak najbardziej za i licze ze to wejdzie gdybym mógł dałbym jeszcze jedna dyche.
  • Zax stworzy nowe stanowisko pracy:)

    a tak btw bardzo fajne to mało powiedziane, to jest chyba najlepszy pomysł od dłuzszego czasu i jest nadzieja ze wejdzie wiec w ogóle...
  • Bardzo fajny pomysł

    Mam nadzieje że już niedługo będzie można z tego korzystać bo to bardzo przydatne narzędzie

    Dzięki temu nie trzeba będzie wchodzić na IRC'a tylko od razu można będzie sie komunikować z innymi ^^

    Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce ;)

    Zdecydowanie najlepszy pomysł w tym dziale =)

    10/10 ;]
  • Ja rozumiem, że wiele osób jest podekscytowane pomysłem i tym, że został on częściowo zrealizowany, aczkolwiek prosiłbym, żeby w wypadku zabierania głosu w dyskusji pisać posty aktualnie wnoszące coś do tematu ;)

    Zamiast napisać "pomysł jest fajny" wystarczy kliknąć odpowiednią ilość łapek na dole tematu, nie trzeba zaśmiecać topicu ;)

    Temat wyczyszczono ze spamu i prosiłbym, żeby tak zostało ;) Czekajmy cierpliwie, a jak już zabieramy głos, to dodajmy przynajmniej jakieś argumenty za/przeciw pomysłowi, a nie suche "super pomysł" :)
  • Dziś podczas testów wykryłem kilka niedociągnięć :/
    Dlatego dodatek jeszcze nie powędrował do GA
    Na pierwszy rzut oka są to proste sprawy lecz sprawiły mi trochę problemów :)
    Przy okazji dopisałem jeszcze kilka przydatnych elementów :P
    Takich jak czas wysłania wiadomości czy odznaczanie ich kolorem :)
    Jutro będę kontynuował poprawę błędów (chyba został tylko jeden) :D
    Jak będę pewny że wszystko dobrze chodzi to podejmę dalsze działania ;)
    Proszę o cierpliwość :D
    Thx :)
    .....
    Przepisuje to na MySQL :P
    Szybciej powinno śmigać ;)
    Jutro może skończę :P
    PowerisBack

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zax ().

  • A nie lepiej by było, gdybyś umieścił czat pod wysyłanymi flotami niż nad nimi?
    Bo ja np. wolałbym najpierw patrzeć na flotę, potem na czat. No ale mniejsza z tym.
  • Nie wcześniej, niz dostaniecie na to pozwoleństwo Teamu (o czym na pewno ktoś w tym temacie wspomni, ktedy będzie juz coś wiadomo).
    Chyba, że ktoś jest na tyle niecierpliwy, że ban na koncie za korzystanie z nielegalnych wtyczek mu nie przeszkadza... >_>
  • Witam

    Mija tydzień od czasu skończenia wtyczki. Na jakim etapie jest teraz ona? Mniemam, że projekt znajduje się teraz u administracji, a oni wysyłają ją do GF tak ?:) I czy wykryto jakieś błędy ?

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Genialne ! naprawdę myslisz chłopie :P pomysł superancki teraz aby się administracja zgodziła i lepiej jakby to była wtyczka już podpięta bezpośrednio pod grę a nie jakieś wtyczki do firefoxa itp.
    aha i najlepiej aby to była jakaś osobna zakładka nie na str. głownej tu gdzie jest planeta i wydarzenia najlepiej by zrobić nowy dzial Chat i precz z tymi emotami, są zbędne spowolniały by tylko pracę

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez glucik933 ().

  • Witam
    Dodatek jako skrypt działa i mam go lecz nie jest jeszcze w postaci wtyczki.
    Powstrzymały mnie trochę sprawy z reala :/
    Narazie wtyczka posiada jeden główny pokój ale to kwestia czasu a będzie można tworzyć prywatne :)
    Co do emotek to z nich zrezygnowałem.
    ...
    Od jutra chyba będę mógł przystąpić do zakończenia projektu i przerobienia skryptu na wtyczkę :P
    No i zostanie ją posłać do administracji :)
    ...
    Przepraszam za zwłokę :(
    PowerisBack
  • Cyberdemon napisał(a)
    Nie wcześniej, niz dostaniecie na to pozwoleństwo Teamu (o czym na pewno ktoś w tym temacie wspomni, ktedy będzie juz coś wiadomo).
    Chyba, że ktoś jest na tyle niecierpliwy, że ban na koncie za korzystanie z nielegalnych wtyczek mu nie przeszkadza... >_>


    Od kiedy GF ma licencję do FF? Bana nikt nie może dostać za chata... :D To by było niezgodne z obowiązującym prawem/prawem unijnym.... chyba że GF wykupi prawo doFF... :D
  • alibaba a po co ryzykować ?:) Lepiej chwilę poczekać aż administracja ją dostanie i się wypowie na jej temat ;)

    Zax mam nadzieję, że teraz już naprawdę się z tym uporasz raz dwa i projekt trafi do rąk adminów ;) Zrobiłeś, że tak powiem chrapkę na to wszystkim ;)

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Tantael napisał(a)
    Od kiedy GF ma licencję do FF? Bana nikt nie może dostać za chata... :D To by było niezgodne z obowiązującym prawem/prawem unijnym.... chyba że GF wykupi prawo doFF... :D


    alibaba napisał(a)
    taka wtyczka jak rozumiem nie ingeruje żaden sposób w gre skoro jest na innym serwerze więc zgoda Teamu nie wydaje mi się konieczna


    Za samego czata oczywiście bana dostać nie można, ale za inne (niekoniecznie jawne lub znane) funkcjonalności wtyczki - owszem.

    Prędzej czy później ktoś z Teamu Gry się i tak zainteresuje działaniem tej wtyczki, więc lepiej ułatwić sprawę i zaczekać (bez niepotrzebnego spamowania :?), niż pisać potem bezpodstawne skargi w SiO... 8-/


    BTW: Na załączonym obrazku nie widzę nigdzie miejsca, gdzie podawałoby się nick na czacie. Czyżby miał być taki sam, jak ten w grze? ?(